Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Sergio Marchionne potvrdil, že Ferrari bude mít SUV

Ferrari vstoupí do hlavního proudu a rozšíří svou nabídku o SUV. Generální ředitel automobilky znovu potvrdil jeho příchod a poodhalil blízkou budoucnost.
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
10. 10. 2017 17:56
kazdy chce mat SUV
a uz to pisem xy krat ze aj znacky ako rolls ferrari ci lambo sa mu proste raz urcite nevyhnu... takze ziadne prekvapko ze aj v maranelle uz na to prichadzaju co sa dnes predava :yes: ;-)
10. 10. 2017 15:08
Marchionne nejak sponzoruje ACZ?
Poslednou dobou je tu nejak často. Alebo niekto z redakcie našiel nejaký fiaťácky fun server a postupne odtiaľ kopírujú všetky články a vydávajú za svoje? >:-[]

3.10. 2017
Elektromobily nejsou řešením, autonomní řízení přijde do deseti let, říká Marchionne

10.10. 2017
Sezónu jsme ještě neztratili, říká Marchionne

10.10. 2017
Sergio Marchionne potvrdil, že Ferrari bude mít SUV
10. 10. 2017 12:51
Keď si prefajčený Sergio myslí, ...
že týmto zachráni ostatné talianske krachujúce značky, tak je úplne mimo!
10. 10. 2017 11:50
Aj ty Brutus?
To tu uz nikto nic negarantuje?
Avatar - Bubáq
10. 10. 2017 11:22
Re: Jo, ale...
To proto, že jsme tým! Rádio Bubáq spoléhá na mě, ještě jednou na mě a pak ještě jednou na mě. Týmu se lépe hlasuje, než jednotlivci....
Avatar - Hammunasakra
10. 10. 2017 11:12
Re: Jo, ale...
Takže SUV Ferrari nebude mít stoličku ve výbavě? Jsem zklamán = chci jedině originál

Od někoho kdo dělal u Ferrari znám reálnej příběh = jak si maník se Škodovkou přišel koupit ventilky = byl sem to já a už nikdy jinak >:D

Chci stoličku s logem [odkaz] :-!

Hele jak to děláš že máš 4 :yes: a já 3 :no: ? :-)
Avatar - Bubáq
10. 10. 2017 10:55
Re: Jo, ale...
Odkaz je skvělý, inspirující.
Pro řidiče a řidičky SUV jsou na internetu dostupné plastové stoličky, které nikterak podstatně nezvyšují už tak nemalou pohotovostní hmotnost jejich vozidel.
Stolička má tu výhodu, že nejenže dovoluje SUV mít dostatečnou světlou výšku; může posloužit i osobám s menším vzrůstem pokud vlastní běžný crossover (sedan, hačbek a tak...).
Avatar - Hammunasakra
10. 10. 2017 10:28
Re: Jo, ale...
Já teda slyšel že nástupce FF a GTC4Lusso bude SUV = ale bude mít jen 32˝ = tak teď fakt nevim = co myslíš? :-)

S tou světlou výškou bych to zas nepřeháněl nikdy nevíš [odkaz]
Avatar - Bubáq
10. 10. 2017 10:11
Jo, ale...
Jak známo, SM potvrzuje a následně dementuje. Zvědové rádia Bubáq zjistili, že SUV Ferrari bude vyvinuto a uvedeno na trh až naprší a uschne.
Svou pomocnou ruku Ferrari nabídla firma "Už je to uděláno, už je to hotovo" ze slunečné Kalifornie. Namalovali několik atraktivních obrázků, na nichž se Ferrari SUV vyjímá s 33-palcovými disky a velmi nízkou siluetou zajišťující minimální výhled z vozu. Pro zvýšení účinku kreseb byly tyto provedeny v typické rudé barvě, která vozům Ferrari tolik sluší!
Neobvyklým prvkem návrhu je to, že na rozdíl od mnohých jiných současných SUV u tohoto nového Ferrari světlá výška překročí 158 mm, takže jej jako jediné auto této značky nebude nutno přenášet přes každého ležícího policajta za pomoci přihlížejících dobrovolníků.