Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jeep Wrangler: Podívejte se na první fotky interiéru nové generace terénní legendy!

Jeep oficiálně odhaluje interiér nové generace modelové řady Wrangler. První záběry nabízí pohled na provedení palubní desky.
Zpět na článek
12. 11. 2017 22:54
New Wrangler
Že by konečne aj Wrangler dostal Xenony v roku 2018 keď už všetci majú LED? >:D Je to legenda milujem tieto autá. No načo tam dávajú 4 valce pre boha? 3 motorizácie by tomuto autu stačili 6valec nafta - 6valec banzín a poriadna V8! Keď môže mať Dodge Challenger 6.2 V8 prečo nemôže mať Wrangler (poriadny off-road) aspoň 4.0 V8 to nikdy nepochopím.... Interiér vyzerá super, dokonca lepšie ako v niektorých drahých SUV. Dúfam že zapracovali na zadnej lavici/sedadlách lebo pri Wrangleri Unlimited to boli skôr núdzové sedadlá ako plnohodnotné sedenie na dlhé cesty....
Avatar - Barrichello
10. 11. 2017 14:46
Re: Umístění řadící páky...
tak tak, do Jeepu jedině automat, kdo by v terénu kvedlal....
Avatar - Machýrek
9. 11. 2017 16:55
S pokorou dekuji, nechci
Wrangler se mi vzdy libil a i nova generace vypada skvele.
Asi 6 let zpatky jsem o nem uvazoval, jako o daily car.
Tak jsem ho na den pujcil a zjistil, jak malo toho o autech vim, s pokorou jej pak zase vratil. Na to bych mentalne nemel.
Avatar - Beefcake
9. 11. 2017 15:40
Parada
Parada !
Takto si predstavujem ucelny dizajn.
9. 11. 2017 15:37
Re: Umístění řadící páky...
A navíc se bude stejně (v evropě) nejvíc prodávat verze se stálým pohonem všech kol, a ta asi páku mít nebude...
9. 11. 2017 15:29
Re: Umístění řadící páky...
Podle mě ta řadící páka není daleko vpravo, ale "normálně daleko" vpravo. Naopak ta páka redukce je blíž k tělu, než bývá standardně řadící páka, navíc níž, aby nezavazela při řazení. Takže to podle mě vůbec žádný problém nebude. Naopak to dává logiku.
9. 11. 2017 13:51
Re: Umístění řadící páky...
.... no hele vypadá to fakt příšerně neergonomicky, ale zas se mi nechce věřit, že by to Jeep takhle okatě podělal.... snad to v reálu nebude tak hrozné.... a jak už tady zaznělo, 95% se asi stejně prodá v automatu.....
Avatar - euro89
9. 11. 2017 13:26
Za me dobry
Zvenku spise evoluce, ale to se dalo cekat. Zato v interieru je to prvni Wrangler a jeden z mala Jeepu vubec, ktery se mi libi. Palec nahoru davam i za zachovani kratkeho otevreneho provedeni. :yes: Ja mel z tehle skutecnych off-roadu vzdycky radsi Defender a G-Wagen, ale obe tyhle auta konci a neni jiste, zda prijdou v nove generaci i s otevrenou karoserii (minimalne u Benze o tom pochybuji). Evoque Cabrio je porad jen SUV, s kterym si toho clovek tolik dovolit nemuze, takze mozna v tehle specificke kategorii zustane Jeep jedinou volbou.
Avatar - Bazalt
9. 11. 2017 12:44
Re: Umístění řadící páky...
Páky má Wrangler tak uspořádané minimálně už tradičně. A jak praví Dzakobo do správného Jeepu patří automat (a většinou bude) a ne zastaralé mechanické kvrdlátko... :-)
PS:Jezdil jsem Wranglerem a Cherokee ;-)
9. 11. 2017 11:58
Re: Umístění řadící páky...
Tak návrh aut do terému je o hromadě konstrukčních kompromisů. Nová generace očividně vychází z předešlé kde je to stejné akorát páka byla zalomená k řidiči. Tak to měl i Def a celkem to fungovalo. Třeba reálně to nebude tak hrozné jak to na fotce vypadá. Jinak automat to jistí. Stejně se už nyní prodávalo tak 90% v automatu.
9. 11. 2017 11:41
Re: Umístění řadící páky...
Mě to netrýzní, kdybych měl o hardcore gazíka zájem, tohle by mě nepřekonatelně vadilo. ;-)
9. 11. 2017 11:40
Re: Umístění řadící páky...
No do terénu je automat lepší a ta 8st. ZF je super, ale je s ním nuda. Interiér se mi moc nelíbí asi mě víc sedí stávající model. Docela mě mrzí, že se neprodávají seriově s 5,7 HEMI pro takové auto pro radost je to ten správný motor.
9. 11. 2017 11:33
Re: Umístění řadící páky...
Tak hardcore offroad musí svého řidiče trýznit :-)
Avatar - Dzakobo
9. 11. 2017 11:30
Re: Umístění řadící páky...
Hlavně do takového auta patří pořádný měničový automat. S jedním z šestiválců to bude jízda.

Za mě hodně povedené, interiér je nápaditý a přitom masivní, tohle v Americe umí.
9. 11. 2017 11:27
Re: Umístění řadící páky...
JJ, asi nejdůležitější trhy ;-)
9. 11. 2017 11:26
Re: Umístění řadící páky...
Ale zase ve verzi pro Anglii, Austrálii a Indii to bude ok. >:D
9. 11. 2017 11:07
Umístění řadící páky...
...daleko vpravo za pákou redukce a pohonu mi přijde jako extra přešlap. ;-\