Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nejlepší a nejhorší auta roku 2017. Kdo se dostal do výběru Auto.cz?

Stejně jako loni jsme pro vás připravili naši redakční hitparádu toho nejlepšího a nejhoršího, co přinesl rok 2017 v automobilovém světě.
Zpět na článek
3. 1. 2018 08:38
Tak včil já:
Hodnotit auta dnes nebudu, spis si dovolim prihodit neco k ACZ jako takovemu.
Nadseni:
Sice ne moc nadseny, ale precejen trochu jsem z toho, ze tu ACZ jako komplexni autoserver je a vstupuje do dalsi sezony. Blogy, diskuse, jake autto, MACZ... Vse v jednom, to je asi hlavni duvod, proc je pro me ACZ porad hlavnim autoserverem a ty ostatni pouzivam jen jako doplnek. Zejmena blogy si zaslouzi oceneni, a pak take diskuse, no pokud se je dari udrzet odplevelene od nekterych mistnich spamovacich uchylaku s rovnitkama misto mozku...
Zklamani:
Uroven (ne)znalosti a (ne)entuziasmu redakce. Prijde mi, ze vsichni do jednoho proste vykvasili na nejakem humanitnim oboru a sli pak tam, kde bylo zrovna volne misto. Stejne recenze bych mohl cist na automatickou pracku, neni v tom ani zbla nadseni pro vec... Osobne znam pak kluku, kteri by dali jedno varle za moznost psat pro takovy autoserver, ti vsak pisi pro konkurencni media a na jejich textech je to nadseni dobre znat. A nejen nadseni - taky prehled o problematice, neni nutne je neustale opravovat a vysvetlovat jim zcela evidentni chyby, naproti tomu zdejsi redaktori kolikrat ani nevi, co maji pod kapotou, a nekdy mi pripada, ze v recenzovanem aute ani nesedeli, natoz aby jim jeli... Svetlou vyjimkou je pan Machala, ale spis ve stylu jedookeho krale mezi slepymi.
No co, preji ACZ i nam ctenarum, at je rok 2018 lepsi, nez ten predchozi
:-) :yes:
3. 1. 2018 08:25
Re: Ja
Jiste, napriklad trivalec v Civicu byl zminen jen okrajove, vid?
Avatar - CHerokee
2. 1. 2018 14:19
Re: Ja
Souhlasím a je vidět, jak jsou zdejší pisatelé korektní, že tam takové vozy neuvádí. Místo toho vyberou Focuse RS, kterého Clarkson zařadil mezi deset nejlepších.
Avatar - Blue Sun
1. 1. 2018 19:18
Re: Moje volba
Velar jako designový propadák? Tomu docela rozumím... >:D
1. 1. 2018 18:34
Re: Ja
Nie som si úplne istý tým, že 10 rokov staré vylietané auto je oveľa istejšie ako ten superb. Vek a nájazd sa na jazde istotne podpísali a nie zrejme pozitívnym spôsobom :-)
Avatar - _Karel_
1. 1. 2018 16:59
Moje volba
Nová auta nechodím projíždět, tak jen volba od monitoru - ze design jednoznačně Velar, a "skokan roku" Stinger.
Avatar - KANKUNEN
1. 1. 2018 16:08
Jsem si vzpomněl na test Priusu a BMW 530i
na okruhu v podání Jeremyho Clarksona. >:D
Avatar - kaa
1. 1. 2018 12:39
Re: Ja
Přidal bych všechna auta s tříválcovými motory.
Avatar - Hittman
1. 1. 2018 04:11
Ja
bych přidal jako zklamání super. Nakombinovat velké auto na technice Octavia se tak nějak nepovedlo. Vnitřní strohost, mdle naftové motory a s tím související pokládání převodovky, pocit jízdy v plechovce, nejistý podvozek v rychlostech nad 110 km/hod., plytka sedadla, která pohledem nadchnou, jízdou zklamou, slabší xenony. Ano, rozumný kompromis, ale opravdu ve všem, takže 3 a méně za vše. Nevím, jak ostatní výrobci v dané kategorii, ale brečim dodnes nad svou ztrátou deset let státě A6, to byl cestovní koráb....

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku