Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Taxík Mercedes-Benz 200 D ujel 1,3 milionu kilometrů. Ve šrotu určitě neskončí

Koupili byste si ojetinu s více než milionem kilometrů? Navíc mercedes po taxikáři? I takoví nadšenci se najdou...
Zpět na článek
Avatar - wakantanka
2. 2. 2018 17:24
Re: Paráda!
No daj schvalne ktore MB okrem G a tychto generacii boli kruroprisne hranate.
Avatar - Londonbridge
2. 2. 2018 14:51
MB
Zatial bez poruchy 2 roky aj ked ten nabeh je dost maly.... Ale oproti druhemu autu co sme naraz kupili XF Sport break 3 d. vediem 3:0 Jag uz mal 3 nutene navstevy v service odislo AC, nej kontrolky , a este nej. blbost...najazd mame podobny + - 1000 km. zaklepem na drevo... Uvidime ci to vydrzi >:D
Avatar - KANKUNEN
2. 2. 2018 13:23
Re: 1,6 miliónu
To když Peugeot dělal ještě auta co něco výdrží.
Avatar - maxi!
2. 2. 2018 12:29
Re: 1,6 miliónu
ked som videl v Cairo tie starucke Peugeot taxi, tak tie museli mat tiez slusne najazdy :-!
Avatar - Zappa
2. 2. 2018 11:02
Re: 1,6 miliónu
a potom ich vyviezli do Afriky a jazdia a jazdia!
Avatar - Zappa
2. 2. 2018 09:18
Re: Pěkné
aj ja súhlasím s mojími klonmy a kedže su kupoval krásne Designo od Maxi! tak tiež mám názor, že aj súčasné medvede su celkom fajn káry!
Avatar - maxi!
2. 2. 2018 08:56
specialitka
myslim, ze je to specialitka hlavne vychodnych trhov, kde su dovazane tuningovane tachometre a casto si clovek mysli, ze ma 400 ci 500.000 km ale to kludne moze byt aj dupla - cize takychto rekordov bude asi dost vela.... :-!
Avatar - maxi!
2. 2. 2018 08:53
Re: Pěkné
musim suhlasit s mojim klonom Londonbridge a je to vsetko vec vkusu, mne sa paci aj jeho model a aj to nove E, ktore som mal a bola velka spokojnost, (hlavne ten novy motor je super!). A sucasne S klasse je krasne auto ( tiez potesil novy R6), samozrejme spominane nove G je paradny pocin, a som rad, ze Mercedes stavia aj vaznesie sportove vozy, ako bolo SLR, a SLS a aj sucasne AMG GT :-!
Avatar - mariov8
2. 2. 2018 08:42
Re: Pěkné
I moderní mercedesy nemají problém najet miliony km. V Čechách se objevil z německa dotažený ex taxík W211 s motorem OM646 a byl stočen z 2,2M na 850 000km.
2. 2. 2018 07:41
Re: 1,6 miliónu
Znám takový motor. Byl to XUD9, případně XUD7 od Peugetu. A to nemluvím o předchozích verzí například v Peu 504. Taxíky s těmito motory běžně najížděly hrubě přes milion.
Avatar - Đawson
2. 2. 2018 05:34
Re: no a? u E-klasse standard
já měl i na benzínových autech nájezdy k 400 tis km >:D .. od felicie 1.3 po mazdu 1.5 16v a opravdu to nebyl motor proč již ta auta nejsou >:D
Avatar - rokyta.p
1. 2. 2018 23:56
no a? u E-klasse standard
Takových je mezi námi mnooooho. Od Venta přes Cromu až po Mercedesy. Sprinter nebo Ducato pak standard. Auto musí mít MOTOR, ne shut-down typu TSI/TFSI >:D
Avatar - CHerokee
1. 2. 2018 22:05
Re: Paráda!
Souhlas, taky se mi líbily minulé hranaté verze, jak C, tak E.
Avatar - skopikk
1. 2. 2018 21:40
1,6 miliónu
Znám VW Vento, co najezdilo 1,6miliónu. Motor 1,9 SDi. Majitel prý měnil olej co 10tkm, několikrát měnil těsnění pod hlavou. Motor původní. Svezl mě když mělo 1,3mil.a bylo to už utrpení - vymlácené tlumiče, interiér vrzal, ale kupodivu nebylo prorezlé, sedačky vepředu proseděné, vzadu to ještě šlo. Neznám motor, co by tolik vydržel...jen vím, že auto poslal na vrakoviště a tvrdil, že kastle byla těsně před smrtí.
Avatar - 3_diamanty
1. 2. 2018 20:25
Re: Pěkné
ved banany su zdrave :yes: ... ale ved navrat k hranam je casom ocakavatelny... budu zuzlat tie banany az ich to prejde a vratia sa naspat k hranam... klasika tak to v auto-dizajne chodi :-)
Avatar - Londonbridge
1. 2. 2018 20:14
Re: Pěkné
W 124 :yes: A prestante plut na tie novsie bananove Mercedesy verte tomu ze su to dobre auta a nikto sa vas nikdy neopyta preco si si kupil ten blby bananovy Mercedes. Hviezda tu bola medzi prvymi a bude ziarit stale... >:D
1. 2. 2018 20:02
Pěkné
Tohle je příklad, jak relativně za pár korun získat pěkný youngtimer. Jo, hodnotný veterán z toho nebude, ale pěkné auto na pohodové výlety určitě ano. V interiéru toho bude asi měněného více, volant je jako nový, pedály taky, ale proč ne. Pokud byl opravdu ten taxík pravidelně servisován, není co řešit. Beztak bude nejdražší boj proti korozi nebo repase podvozku. Pro tohle mám prostě slabost.
Avatar - 3_diamanty
1. 2. 2018 19:58
Re: Paráda!
suhlasim... tie sucasne bananovite kasne na MB mi tiez nesedia na pohlad.... jediny pekny MB sucasnosti je u mna fakticky nove Gecko ... tam skutocne sa drzia historie.... mne na MB proste pasuju hrany... dufam teda ze casom sa naspat vratia a opat sa mi medvede ako take zapacia ako tomu bolo kedysi... ako nemam problem s oblinami napriklad na F500 ... na malom auticku posobia genialne... ale na mercedesoch chcem vidiet hrany a aj pekne hranate predne a zadne svetla a nie rozteceny mix kdejakych patvarov
1. 2. 2018 19:16
Paráda!
Stodevadesátáku a řadu W124 považuju za vůbec nejhezčí mercedesovské sedany, to se s těmi dnešními rozteklými banány vůbec nedá srovnávat... :-O