Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: To bylo o fous! Závodník v rychlosti 200 km/h bravurně zkrotil auto před takřka jistou nehodou

Will Davison předvedl během tréninku na dvanáctihodinovku v Bathurstu skvělý záchranný manévr. Po dvou piruetách pokračoval jakoby nic.
Zpět na článek
Avatar - white label
7. 2. 2018 19:49
Re: Tomuhle se říká
Souhlas, v tomto konkrétním případě to byla víc klika, než um pilota, viz i menší video z kokpitu.
7. 2. 2018 13:18
Re: tak tohle bych chtel taky umet
Jestli se ti pritom, ze zabrzdis roztoci auto, tak mas nekde neco hodne spatne.
Avatar - praděda7
7. 2. 2018 11:52
....bravurně zkrotil auto........
hahaha....sám řidič přiznal, že už v prvních "hodinách" nevěděl čí je.... ;-)
7. 2. 2018 11:20
Re: tak tohle bych chtel taky umet
Jde to v pohodě. Chce to ale zkusit nejlepe na letišti :-) Stačí jet rovně, pro začátek 60km/h a šlápnout co nejvíce na brzdu + zatáhnout ručku. Volantem rovně,nehýbat. Auto se roztočí, ale zůstává rovně. Používá se to na snížení rychlosti před nárazem na mokru..., když jsi "v prd..li" a při normálním brždění nezpomalíš. Auto se tím zbaví kinetické energie před nárazem. Zkoušel jsem to a je to docela sranda. S fabkou uděláš cca v 80km/h dvojitý hodiny než zastaví.... Chce to ale hodně prostoru při nacvičování.
7. 2. 2018 00:10
Off topic
Sorry za off topic, ale pre redakciu, preco do pi.i sa video pusta automaticky, vacsiu kktinu ste tu nemohli dat?
6. 2. 2018 23:54
Bathurst okruh....
Dvakrát se přetočil rafičky na ciferníku a tady se z toho dělá věda... :-) To se mi víc líbil ten frajer, co to drhnul několik set metrů v téměř pravoúhlém smyku a pak to srovnal a mastil si to dál...
Avatar - praděda7
6. 2. 2018 22:29
Re: Bathurst okruh....
Já taky jezdil Phillip Island GP okruh...mám fotky a krátké video...[odkaz]
Ještě Bathurst.........
[odkaz]
6. 2. 2018 19:46
Re: Bathurst okruh....
Ty snad chces, abych ti zavidel! :-) :yes:
Avatar - praděda7
6. 2. 2018 19:05
Bathurst okruh....
měl sem tu čest .......úžasný okruh, kdysi býval rychlejší.........já taky... :-)
6. 2. 2018 18:24
tak tohle bych chtel taky umet
cas od casu bych si to na dalnici tocnul, abych videl, kdo za mnou jede
a deti by nemusely zbytecne vyhazovat penize na matejsky za kolotoc, vona to taky neni zadna lace
Avatar - Dinar
6. 2. 2018 18:14
Tomuhle se říká
z *** klika; aniž bych chtěl nějak snižovat um pilota. :-) :yes: