Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Připomeňte si, co bylo na ženevském autosalonu k vidění před 10 lety. Superb, ponorka i X6

Druhá generace novodobé Škody Superb, ponorka od Rinspeedu nebo krásný italský Spider, to všechno byly v roce 2008 hvězdy tehdejšího ženevského autosalonu.
Zpět na článek
Avatar - Plautus
19. 2. 2018 10:43
Re: Jeden z mála
Podľa teba sú lepšie "tmavé kola do tmavej kasne"?
Je mi jasné, že ich zavrhuješ všeobecne, ale podľa mňa, ak tmavé disky, tak sú vhodné práve na svetlejšie auto. Úplný otras pre mňa sú čierne disky na čiernom aute, a ak sa k tomu pridajú zatmavené zadné lampy, tak je "vymaľované". Čo neznášam najviac je čierna matná fólia, to je auto ako po požiari. Nuž ale každému šiltovkárovi podľa chuti >:D
Tmavé /grafitové, čierne/ disky na aute bledej alebo výraznej červenej farby mi zase nevkusné neprídu. Samozrejme záleží od dizajnu a prípadný zábrus tomu vie dosť pomôcť. Na zimné obutie to potom vidím ako ideál. ;-)
Avatar - Plautus
19. 2. 2018 10:29
Re: Tak tahle tenkrát vypadalo
Tak tá stredová konzola vyzerá ako hi-fi veža zo začiatku 90-tych rokov (jednoducho archaicky) a tie police pred spolujazdcom radšej ani neokomentujem :-)
Ale inak áno, to boli ešte "chlapácke autá" a nie cintlavky s cingrlátkami pre kolotočárske duše... ;-)
Avatar - praděda7
18. 2. 2018 10:48
Tak tahle tenkrát vypadalo
...správné SUV...........

[odkaz]
18. 2. 2018 09:50
Skoda
Ked uz nie je ziadny iny spam na skodovku, posluzi aj recyklacia spred 10 rokov...
Avatar - 3_diamanty
18. 2. 2018 09:43
Re: Jeden z mála
prve CLS som som vzdy chvalil... malo aj akysi retro nadych a to aj v kabine... bolo stihle proste krasne... a vsimni si... ziadne auto vtedy nemalo tmave kola ( mozno sem tam len ) ... ale pockaj ked pride tohtorocna zeneva a polka aut bude mat nevkusne tmave kola a "idealne obute" do bielej kasne.... ale za dalsich 10 rokov sa aj na tom opat budeme len usmievat ako sa dnes usmievame na tych megakukadlach spred 10 rokov... kazda doba ma nejaku modnu volovinu ktoru treba "pretrpiet" :-)

CLS aj ta alfa nezostarli ani o den...dokonca su krajsie ako mnohe o 10 rokov novsie kusky od tych istych znaciek... sranda .. a nahodou aj ten superb nevyzera zle ... mal svoj smrnc a eleganciu .. ten novy akysi sterilnejsi jej uz tolko proste nema hoc tiez nie je skaredy :-)
Avatar - Uživatel_5340709
18. 2. 2018 09:33
Jeden z mála
designů, co má co říci i dnes [odkaz] :yes:
Avatar - 3_diamanty
18. 2. 2018 09:17
niektore vozy
nezostarli ani o den .. vid taka alfa romeo 4C .. akoby prisla prave dnes [odkaz] ;-) dokonale tvary a velkost kasne... aj tvar a velkost svetiel... ziadne prerastne tlusne monstrum s megakukadalmi ako zbytok sveta tej doby ... a aj za dalsich 30 rokov bude paradna .. jedno z mala aut ktore rokmi vizualne nestarne :yes:

co vsak nejde prehliadnut su obecne akesi mega natiahnute kukadla tejto doby ktore zasiahli snad vsetky triedy aut ( k comu do bolo dobre dodnes netusim )... [odkaz] [odkaz] [odkaz] [odkaz] [odkaz] ... lebo vyzera to dnes ozaj komicky taketo megalampy cez pol predku ... nastastie auta dnes uz svetlomety opat zmensuju co je jedna z mala veci ktore u novych aut vitam a chvalim :yes: