Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Čínský výrobce aut Geely se stal největším akcionářem Daimleru

Čínský výrobce automobilů Geely získal téměř desetiprocentní podíl v německém automobilovém koncernu Daimler. Stal se tak největším akcionářem podniku.
Zpět na článek
Avatar - praděda7
28. 2. 2018 09:22
Re: Já se picnu....
Chlapče, žádné bludy, komunistě v Číně už zavraždili cca 53 000 000 lidí a tihle křesťané, co tu právě jsou, by možná byli další....ale tobě to očividně nevadí. Škoda.
Avatar - JDM
27. 2. 2018 21:45
Re: Já se picnu....
mě říkáš at nevěřím kde jakým bludům a sám mě na ně odkazuješ >:D v číně je asi 10 mil křesťanů a 30 jich má problémy >:D kdo ví co za tím je ...
Avatar - praděda7
27. 2. 2018 19:27
Re: Já se picnu....
Měl by sis promluvit s těmi Číňany, co tu právě teď žádají o azyl. Potom by se ti asi rozvítilo. >:-[]
Avatar - JDM
27. 2. 2018 17:37
Re: Já se picnu....
moji rodiče a spousta dalších lidí který znám to zažili .. takže zase tolik neinformovanej nejsem ... ale pravděpodobně ty jsi nezažil komunismus v číně a informace od lidí co tam byli beru za legit...
Avatar - praděda7
27. 2. 2018 16:11
Re: Já se picnu....
Nezažil, tak nic nevíš. Seď proto v klidu, naslouchej starším a moudřejším co to svinstvo zažili. A hlavně nečti a nevěř kdejakým bludúm.
Avatar - JDM
27. 2. 2018 13:17
Re: Já se picnu....
Nezazil ... Ale vim co je to otroctvi a vim ze tito lide na vyber maji a delaji to dobrovolne potoze je to pro nej porad lepsi nez delat cely dny na poli... Vetsina tech firem.jsou soukrome firmy a nejvetsi chudak v ty tovarne bejva jeji majitel ...zkus si neco najit a precist..
Avatar - praděda7
27. 2. 2018 10:20
Re: Já se picnu....
Ne, otrok je ten co tvrdí, že lepší je dělat za hrst rejže než být hlady....
A bacha! Tito lidé na výběr nemají. Zdá se, že jsi ještě moc mladý a komunisty jsi nezažil.
Avatar - JDM
26. 2. 2018 22:37
Re: Já se picnu....
Otrok je nekdo kdo nema na vyber tito lide na vyber maji :-) delaji to dobrovolne pokud by jim to vadilo asi by to nedelali ...
Avatar - Hammunasakra
26. 2. 2018 06:31
Re: Já se picnu....
Jinak Čína si dá rusa k svačině = což potvrzujou i ty roury z Ruska k nim o kterejch mluvíš = velkej obchod za extrémně nevýhodný ceny pro rusa
Avatar - O5kar
25. 2. 2018 17:31
Re: Já se picnu....
Putin, že se vymezuje proti EU a USA? To je spíš obráceně, ne? Protože oni uplatňují sankce. Jinak rus táhne do Číny plynové a ropné roury. Objem investice je 5 biliónů rublů. Nebude potřebovat Evropu. Jediná Merklová to chápe, proto trvá na dostavbě Nordstreamu a nenechá se ničím odradit. To pouze my tady budeme závislí na dodávkách, ale tentokrát z Německa. To všechno vysvětluje situaci v Sýrii. Zase ty roury a kdo je bude ovládat. Jak pro USA by to bylo dobře, tak i pro Rusa. Ale?????
Avatar - WinDiesel
25. 2. 2018 17:10
Re: Já se picnu....
A když se koukneme jak Čína zbrojí a jakou má armádu, a že je bez diskuze že si ty kusy Afriky a Venezuelu bude chránit vojenskou silou a naopak se roztahovat ... nová koloniální éra se blíží.
Putin se neustále vymezuje proti EU a USA ale měl by si spíš hlídat dálný východ. Pár lokálních konfliktů s Číňany ustáli ale to je minulost.
Avatar - WinDiesel
25. 2. 2018 17:04
Re: Já se picnu....
Příště se Vás pane "Spravedlivý ochránce všech úspěšných" zeptám. Nechám si to schválit abych se nedotknul Vašeho jemnocitu, Excelence.
Avatar - praděda7
25. 2. 2018 13:59
Re: Já se picnu....
Ty bys byl ideální otrok.... ;-)
Avatar - JDM
25. 2. 2018 13:21
Re: Já se picnu....
Furr lepsi delat za hrst rejze nez byt hlady...
Avatar - wakantanka
25. 2. 2018 12:05
Re: Já se picnu....
Cinan investoval volne prachy aby zarobil. Mozno aby si otvoril dvierka k niektorym technologiam od Daimleru. Nic viac tych 10 % neznamena.
25. 2. 2018 05:19
Re: Já se picnu....
Co jsi dokázal tak skvělého že komolíš jméno někoho kdo je úspěšný?
Avatar - Hammunasakra
24. 2. 2018 23:27
Re: Já se picnu....
To bohužel vidíš blbě = čína krade a podvádí v takovym měřítku že do deseti let možná bude vlastnit Venezuelu a velký kusy afriky atd.

I s takovym malym nedůležitym státečkem jako sme my má bilionovej přebytek zahraničního obchodu
Vysávaj absolutně všechny od nás po Rusko

Problémy je teda díky tý obří nerovnosti asi eště čekaj = to zas jo = ale jestli někdo nějak nezarazí ty multikrádeže absolutně všeho = bude mít svět brzy velkej problém
Avatar - praděda7
24. 2. 2018 23:14
Re: Já se picnu....
Přesně. Všichni Číňané co mají peníze se z Číny rozbiehajú.... ;-) Do 10 roků bude s Čínou konec... :-!
Avatar - 3_diamanty
24. 2. 2018 22:42
Re: Já se picnu....
a to sa cina este len rozbieha... pockaj za dalsich 10 rokov ... :-)
Avatar - Hammunasakra
24. 2. 2018 22:05
Re: Já se picnu....
To se pleteš = některý furt jo ;-)

Čína je vzor kapitalistický nerovnosti = zhruba třetina furt maká za tu hrst rejže, třetina je na naší úrovni a i proto že náš prezident pro ně maká tak nás nejspíš brzy předežene nebo spíš právě přebíhá a třetina už předehnala :-!
Avatar - Jenik3
24. 2. 2018 19:43
Re: Já se picnu....
Cianan je největší akcionář, nikoliv majoritní. Podobně španělská Telefónica SA ma největšího akcionáře (banku) s podílem 6%. Všichni ostatní jednotlivi kcionáři maji každý méně než 10% (u Daimleru).
Avatar - praděda7
24. 2. 2018 18:57
Re: Já se picnu....
Tož to nic neznamená...Číňani začínali z nízkého základu, plus trh to začíná srovnávat...Číňané už taky nemakaj za hrstku rýže...... :-!
Avatar - praděda7
24. 2. 2018 18:53
Re: Já se picnu....
...od včerejška.... ;-) Nevíš, že nemusíš mít 50.1%? Stačí, když tě podpoří KSČM a SPD.... ;-)
Avatar - wakantanka
24. 2. 2018 18:31
Re: Já se picnu....
Odkedy je 10 % kontrolny balik?
Avatar - euro89
24. 2. 2018 18:24
Re: Já se picnu....
Kdybys mel nekdy moznost, jako ja, podivat se do Sindelfingenu, kde se vyrabi E-Klasse, S-Klasse a AMG GT, primo do fabriky, tak by ses ani nedivil. V naftofilni Evrope by asi nasinec rekl, ze vetsina vyrobenych aut budou nejake 350 CDI a podobny dehtovy odpad... chyba lavky. Drtiva vetsina jsou minimalne S500, ovsem velmi znacna cast primo S Maybach a to se vsemi moznymi myslitelnymi priplatky... no a pak se kouknes na papirovou ceduli, kterou maji na sobe vsechny auta po dobu vyrobniho procesu a zjistis, ze 99% tehle top verzi ma kod pro koncovou zemi Cinu. Ani arabove jich nekupuji toli, co cinani. Jednou koupi cinani vsechno, co bude mit v zapadnim svete nejakou hodnotu. :-!
Avatar - WinDiesel
24. 2. 2018 18:23
Re: Já se picnu....
Li Šuk Fuk .... alespoň se Mergl bude mít kam odstěhovat až se z Německa stane Germanistán ... Volvo už se odstěhovalo
Avatar - white label
24. 2. 2018 18:04
Re: Já se picnu....
Nový doba, host vyhazuje vrchního...
[odkaz]
[odkaz]
Avatar - praděda7
24. 2. 2018 17:11
Já se picnu....
Lišufu kontroluje Mercedes Benz..... :-!