Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Renault Twingo Night&Day: Akční model za 244.900,- Kč

Renault rozšiřuje nabídku řady Twingo o akční model Night&Day, který stojí 244.900,- Kč. Nejlevnější Twingo je i nadále verze 1,2 8V Access se základní cenou 199.900,- Kč.
Zpět na článek
1. 8. 2008 09:31
Re: Otresny hnus
Zdar Ádo, zapoměl jsi ještě dodat, že se to určitě bude furt kazit, místo na cestě s tím bude člověk stát vedle cesty a v servisu si bude s každý tykat... >:D

Nic ve zlým, mně se ten interiér taky nelíbí, ale ten VW to je který model? Mně se totiž zdá, že všechny jejich modely mají ten interiér úplně stejný :no:
Avatar - Ada je zase tady
1. 8. 2008 01:04
Otresny hnus
Boze, jak nekdo muze ridit auto s tak otresnym interierem? To snad ani neni mozne!
Pekny interier minivozitka:
[odkaz]
a v nouzi:
[odkaz]
30. 7. 2008 12:57
Re: Malý bonviván
Doufám že to bylo na Pierra! >:D

Jinak bych tě musel označit za tupce, decko, a položit ti pár otázek alá prečo....
30. 7. 2008 12:16
POVEDENE VOZITKO
Do mesta je Twingo idealnim vozidlem. I pres to, ze prvni generace byla tak nejak veselejsi, myslim, ze i druha bude uspesna.
Interier je podle me vyresen vyborne. Vsechno dulezite je uprostred, ergonomicky tudiz na vyssi urovni nez pod (za) volantem. Osobne se mi bila barva nelibi na zadnem automobilu, zato cerna tomuto "prditku" slusi perfektne.
Avatar - T613
30. 7. 2008 10:46
Re: Malý bonviván
si prostě zastaralý senilní dědek :-!
Avatar - Pierro
30. 7. 2008 09:29
Re: Malý bonviván
kuko, tak jest. Je sice pravda, že i původní Twingoš měl displejík uprostřed, ale myslím, že móda téhle nesmyslné koncepce už sna zkončila. Jak píšeš i ty, já rád klasiku a to pokud možno přímo před očima a ne hledat nějaký diody kdesi nad rádiem uprostřed... :-!
30. 7. 2008 09:26
Re: Malý bonviván
tož mě sa tahle generace líbí mnohem víc než ta stará, bohužel souhlasím s tím interiérem, ten se mi fakt vůbec nelíbí, jsem prostě konzerva, mám rád budíky přímo před sebou, a nejlépe analogové... >:D
Avatar - Pierro
30. 7. 2008 09:11
Re: Malý bonviván
Rozhodně byla mnohem nadčasovější a tak nějak přítažlivější...
Avatar - T613
30. 7. 2008 09:03
Re: Malý bonviván
tož mě se první generace líbí o notný kus více než tato generace. A že ta první je už pěkně stará
Avatar - Pierro
30. 7. 2008 08:49
Malý bonviván
Černá i bílá kupodiu tomuhle trpaslíkovi docela sluší. Bohužel ale originality a charakteru první generace, stejně jako přítažlivosti o ženskejch ani zdaleka nedosahuje. Já osobně mám největší problém s interierem. Ten je jednouše úděsnej... 8-s Jinak ale celkem hezké autíčko.