Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Jízdní dojmy se Suzuki Swift Sport: Teď už s turbem...

Swift Sport přichází na scénu již ve třetím vydání. Po době atmosférické přichází nyní s přeplňovanou čtrnáctistovkou a také výraznou žlutou barvou.
Zpět na článek
7. 5. 2018 08:35
Re: už i ten Swift...
Jestli to nebude tim, ze Swift neni primarne HH, ale male mestske auto.
Avatar - miromen
7. 5. 2018 07:51
Re: už i ten Swift...
Pak se dočteš jaky je v autě prostor. Podobně je to u dnešnich SUV/crossoveru, kdy je pocit z prostornosti větši než realně je.
7. 5. 2018 01:58
Re: posed
SUV/MPVčkaři ve sportovní verzi Swiftu jezdit nebudou, tak vysoký posez je prostě blbost a nedivím se, že to dali do mínusů ;-)
7. 5. 2018 01:55
už i ten Swift...
Vyšší posez v čemkoliv se sportovní ambicí, tím spíše v hothatch je totální úchylárna. To už si lidi asi neumějí zvednout ani tu sedačku a nebo mají všichni záda už ve 20 jako důchodci, když chtějí posez jako v dodávce? Nebo je z toho tak blbě vidět, jako z většiny dnešních nových aut a řeší to vyšším posezem.
6. 5. 2018 20:32
Re: warm hatch
Nejlepsi bude, kdyz si ten novy projedes a pak poreferujes, samotneho me zajima, jak si povede SSSS (Stary Suzuki Swift Sport) proti NSSS :-)
6. 5. 2018 20:30
Re: Chybné údaje
Jsou to prvni jizdni dojmy, ne test. To omlouva nic moc delku clanku, ne vsak chyby.
5. 5. 2018 22:23
warm hatch
Vaha vs vykon myslim ze postacujuci. Nenapada ma priamy konkurent. Fun faktor bude urcite super ale ci by som vymenil svoj predosli SSS za toto neviem. Atmo ma v tomto aute svoje caro :-)

K redakcii. Ak neviete kolko ma predosla verzia kw radsej nepublikujte ani clanok.
Avatar - Ghostyx
5. 5. 2018 21:39
Re: posed
A to je hochu chyba! ;-) Už verze s tříválcem dokáže dělat "divy" a ten "šestiválcový" zvuk pouštěný do interiéru? Úžas! Měl jsem to půjčený na dovolené a velmi mě to překvapilo svojí pružností, prostorností a jízdními vlastnostmi a přitom to žralo jen v průměru 5,8 l na 100 km. Za mě určitě... :yes: :yes: :yes:
5. 5. 2018 16:49
Re: Chybné údaje
Veru, cakal som aj ja nejaky obsiahlejsi text. Vypotili len kratky a aj ten s chybami.
Avatar - wikinko
5. 5. 2018 16:34
posed
Toto mohlo byt celkom fajn auto, keby sa v nom nesedelo ako v autobuse. Po nasadnuti ma aj presla chut sa v tom previezt.
Avatar - M1chal
5. 5. 2018 16:24
Pěkné
Z toho auta vyzařuje radost :-) :yes:
Avatar - removed
5. 5. 2018 15:49
Interier
Interier moc hezky zpracovany, hlavne velke kulate ovladace klimy. Ani ta cervena na stredovem tunelu nepusobi rusive. Volant a kaplicka paradnicke. Sedel jsem v "nesportovni" verzi a prostor kolem ridice a spolujezdce mne primo uchvatil. Velmi vzdusny, vsechny dulezite ovladace na tlacitko nebo na volantu, mista na kolena vic, nez v lecjake nizsi stredotridni kare. Exterier se take moc povedl. Povedene mini, zive mne velmi nadchlo.
Avatar - Jopino
5. 5. 2018 15:46
Re: Chybné údaje
Celkově mě ten pidi článeček nenadchl, slabý na text a s chybami. Holt, není to Polo (proti kterému nic nemám). Škoda, tešil jsem se na delší čtení. Tohle auto si to zaslouží.
5. 5. 2018 14:25
Chybné údaje
Ide síce o článok prevzatý zo SM, ale predchádzajúca generácia nemala 92 kW a 148 Nm, ale 100 kW a 160 Nm. Bolo by fajn opraviť to.