Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Toyota ukázala model Camry, do jehož zádě najel tahač. Jako reklamu

Co se stane, když do v Americe prodávané velké Toyoty Camry najede zezadu tahač návěsů? Z původně sedanu je najednou výrazně kratší hatchback.
Zpět na článek
Avatar - palix
18. 5. 2018 08:17
Náraz zozadu
Kedysi bola v správach spomenutá nehoda, pri ktorej dostal Mercedes C hodiny a narazil zadnou časťou do protiidúceho auta. Bol to akoby čelný náraz "zadkom". Auto bolo plné a pasažieri vzadu to neprežili. Zadná časť bola značne zdeformovaná - až po stĺpik. Až som sa divil, ako veľmi náraz zničil zadnú časť.
Ibaže nie je štandardné, že autá búrajú takýmto spôsobom. Väčšinou auto vzadu nedobrzdí a narazí v pomerne malej rýchlosti. Ale keď má človek smolu...
Avatar - palix
18. 5. 2018 08:12
Re: Ted uz to vim
Toyoty sú svojské, ale napr nový Auris bude veľmi pekné auto. Aj súčasná Corolla je veľmi pekné auto. Len interiér by mohol byť o maličko krajší. Toyota sa hlavne nekupuje pre vzhľad, ale pre spoľahlivosť.
16. 5. 2018 18:15
Re: Ted uz to vim
Toyota Camry je v USA rozsirena asi tak ako v ceskoslovensku Octavia,takze s ich predajom urcite nemaju problemy.
Ani mne sedany nerezu,ale iny kraj iny mrav.
16. 5. 2018 14:42
Ted uz to vim
Osobne bych bourana auta k novym nedaval, ale majitel toho salonu az asi vyzkousel ruzne marketingove triky a ty osklive Toyoty furt ne a ne prodat. Jak jsou ty stare spolehlive, tak majitele nemaji potrebu je menit a nove zakazniky je tezke na ten dizajn nalakat.
Ale koncne vim, k cemu ma sedan tu dlouhou deformacni zonu v zadni casti. Nekolik lidi tam vozi golfove hole nebo igelitky z Tesca, ale to mi prislo zvlastni.
16. 5. 2018 07:35
A preto
A preto je najlepšie auto s dlhším zadkom a samozrejme bez tretej rady sedadiel...
Avatar - Hammunasakra
15. 5. 2018 21:21
Toyota New Global Architecture
Na TNGA [odkaz] je i luxusnější dvojče Camry = Lexus ES [odkaz]

Na vyšší verzi TNGA s označenim GA-L sou Lexus LC a LS a Toyota Crown

Na menší verzi GA-C sou Toyota Prius, C-HR a její luxusnější dvojče Lexus UX a novej Auris [odkaz]

Viz první odkaz je to z víc pohledů dost povedená platforma = jak vidno i když to do vás nahulí zezadu tahač :yes: :-)