Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Opel Corsa GSi odhaluje detaily: Čím se liší od běžných verzí a co přebírá z vrcholné OPC?

Zákazníkům, kterým se zdá vrcholné OPC příliš rychlé a drahé, nabídne Opel krotší verzi GSi. S výkonem 110 kW se bude jednat o takzvaný „warm hatch“.
Zpět na článek
Avatar - iudex
21. 5. 2018 09:01
Re: Dynamika
Jj, dôležitejší je údaj z 0 na 200. >:-[]
Avatar - m.z.
18. 5. 2018 23:35
Re: páni...
No, ale s takovými parametry, si označení GSI, teda nezaslouží.
Avatar - sargis
18. 5. 2018 21:53
páni...
ako to ze frflete na zrychlenie ale nechvalite, ze to nema pod kapotou trojvalec 1,0? To je pre mna zaujimavejsi udaj. :-!
Avatar - Hammunasakra
18. 5. 2018 17:53
Re: Dynamika
Koukám tady je to samej rakeťák = a všechno staví na naprosto okrajovym údaji o dynamice auta = nula až 100 km/h :-)
Avatar - iudex
18. 5. 2018 16:59
Re: Dynamika
Presne si mi zobral slová z úst (teda písmená z klávesnice): pri Corse píšu o "veľmi dobrých 8,9s", ale pred nedávno testovaná Ibiza so zrýchlením 7,9s bola označená za nešportovú s vlažnou dynamikou. V kontexte uvedeného očakávam, že Corsa GSi bude ešte mdlejšia. Začínam mať pocit, že ak niečo nová emisná norma zabíja, tak sú to práve tieto warm-hatche (resp. vďaka emisným nastaveniam už ani 150-koňové malé autá nebude možné označiť za dynamické).
Avatar - twistedTSD
18. 5. 2018 16:34
Re: Dynamika
"Velmi dobrých" 8.9 s mě taky zaujalo, v kontextu nedávného testu "nesportovní" Ibizy o stejném výkonu a o sekundu lepším zrychlení. Doufám, že tenhle warm hatch nebude ještě přidušenější. Taky z té přepočítávané spotřeby jsem jelen.

Tak či tak, oživení trhu je to zajímavé.
Avatar - Ozzman
18. 5. 2018 16:08
Dynamika
Malé autíčko jako Corsa s turbomotorem 150k a zrychlení za 9? Čekal bych asi lepší parametry, když takhle zrychluje stejně výkonná naftový Octavia která je dvakrát taková..