Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Za co všechno vám seberou řidičák. Přestupky, o nichž nevíte!

Existuje hned několik cest, jak se stát z motoristy povinně chodcem. Vůbec přitom nemusíte nasbírat dvanáct trestných bodů. Ve všech případech se připravte na úřední peripetii a další náklady, když budete chtít zase řídit.
Zpět na článek
26. 5. 2018 11:07
Je to začarovaný kruh
Pokuty rostou, řidičáky se zabavují za kraviny a mezitím skoro nikdo neumi řídit, blikat, připojovat se na dálnici, zatáčet a všem je to jedno. Hlavně že to sype. No co jsme si zvolili, to máme. Silnice jsou značené záměrně tak blbě, že jsme pořád jednou nohou v kriminále. Na rovném úseku kde vidíte tři kiláky před sebe se jednou zabije nějaký pako a rázem je tam dvojitá plná, padesátka a zákaz předjíždění.

Druhá věc je, že malokterá silnice už skutečně připomíná silnici. Řidiči, mnohdy včetně autobusáků kličkuji v protisměru jak zajíci, prorože si nechtějí ulomit kolo. Silnice se neopravuji, nejsou peníze. Peníze jsou pouze na kamery a retardéry na každém kroku, které dodají kamarádi politiků.
26. 5. 2018 14:10
Re: Asi tak, když zaparkuješ na ulici, tak přijedou hned s m
Copak ožrala. Mě jednou v Berouně vykradli provozovnu. Pachatele sem chytil ale už bez věcí. Policajti prý maj pátračku a nemaj koho poslat. Přijeli po šesti hodinách. Po dvou jsem ho pustil.
26. 5. 2018 14:08
Re: Lid chtěl policejní stát
Přésně! Zvlášť když u nás vesnice znamená jeden barák v poli a nikde ani živáčka. Jen do nich do pirátů, i kdyby to mělo zachránit jediný lidský život.
26. 5. 2018 12:06
Re: Lid chtěl policejní stát
Dvakrát tě chytnou na dálnici, jak jedeš 151 a jsi bez papírů. Tomu já říkám těžká buzerace. A policejní stát tady prostě je, neustále otravujou, zastavují tě naprosto bezdůvodně a když mají pomáhat, tak je není vidět. Jak už jsem ale psal, co jste si zvolili, to máme všichni.
Avatar - Pepa_007
27. 5. 2018 07:42
Telefonování
Vždycky mne překvapí telefonující lidi s mobilem v ruce v autě za >750 000Kč. Holt asi nezbylo na příplatek za HandsFree.
>:-[] >:-[] >:-[] >:-[]
26. 5. 2018 17:50
Re: Lid chtěl policejní stát
Karle Na vesnicích nikdo nebydlí" "160 není žádná rychlost".

Ani jedno z toho jsem nenapsal. Nedej na domnenky ve sve hlave.
26. 5. 2018 17:17
A co se týče příslušníků,
tak oni většinou buzerují slušné řidiče, kteří nikoho neohrožují, protože z malých pokut mají jisté peníze. Dá je pro klid téměř každý. Pokutují je za hlouposti např. když začíná mlha a nevyužijí mlhových světel. Ostatně u žádného policajta jsrm ještě neviděl ,,mlhoměr", kde by bylo určeno, jestli je mlha nebo ještě ne. Dále za použití ,,denních" světel, kdy se stmívá, aby řidič byl povinnen rozsvítit běžné osvětlení s tlumenými světly. Pak musíte dát pozor, jestli vás staví policejní hlídka, a vy si zrovna při dojetí k ní saháte na bezpečnostní pás! V pravém případě vás obviní, že jste nebyl připoután a zrovna jste se poutal, když jste je viděl. V druhém případě vás obviní, že se odpoutáváte, když dojíždíte k hlídce k zastavení v rychlosti např. 10km/h. Pak také hledají na vozidle různé tzv. nepovolené doplňky a za ty také pokutují.
ALE ABY HONILI VYLOŽENÉ PIRÁTY SILNIC JEZDÍCÍ NEPOVOLENĚ V PROTISMĚRU ZLEVA VEDLE TRAMVAJE PO PROTISMĚRNÝCH KOLEJÍCH, TO NEDĚLAJÍ!!!
Avatar - _Karel_
26. 5. 2018 14:59
Re: Lid chtěl policejní stát
Mmch, aby ti sebrali řidičák za dálnici, muselo by to být za 161, ne 151.
Avatar - KANKUNEN
26. 5. 2018 12:57
Asi tak, když zaparkuješ na ulici, tak přijedou hned s metre
Ale když tam půjde agresivní ožrala tak tě pošlou do kopru
26. 5. 2018 12:11
Re: Lid chtěl policejní stát
Zlatý český rybníček plný úředníků, policajtů a práskačů.
Avatar - Uživatel_5340709
26. 5. 2018 11:48
Re: Lid chtěl policejní stát
No já nevím, i přes tu bídu je to pořád ok. Zkus se podívat do Francie, nebo do Švajcu. Tam je doprava totálně svázaná, hlavně v tom Švýcarsku. Všude na okreskách věčně značky 70, na dálnici striktní 120, už za 121 /samozřejmě po odečtu odchylky/ pokuty 80-100 CHf a podobně. Totální rozmach automatických měřících systémů, Francie si z toho jak evropské právo umožňuje vybírání pokut ve státech eu, udělala totální business. Kde ještě řeší rychlost s rozumem je tak maximálně Německo.
Jak říkám, zlatý český rybníček.
26. 5. 2018 11:34
Re: Je to začarovaný kruh
A když nejdou na křižovatce semafory, tak se tam policajt řídící dopravu objeví opravdu málokdy, má totiž důležitější úkol, hlídá piráty silnic na dálnici.
Avatar - _Karel_
26. 5. 2018 13:15
Re: Lid chtěl policejní stát
Já tomu buzerace neříkám. Že je možnost vzít řidičák někomu, kdo jezdí pravidelně přes vesnici 80, je asi v pořádku. A to sám nemám úplně čistý svědomí, málokdy jezdím podle předpisů.

Práce policie a rozšiřování sítě radarů je úplně jiné téma.
12. 2. 2020 22:27
Dotaz
Zdar má dotaz ,může být odebran řidičák po porušení zákazu předjíždění ??
27. 5. 2018 10:09
Re: Lid chtěl policejní stát
Jo.Máš pravdu. V zápalu rozhořčení nad tvými milovanými úřednickými buzeracemi, jsem se spletl.
27. 5. 2018 05:28
Re: Pomůže toto:
Myslím že tebou doporučovaná Cobra už pár let není v prodeji
26. 5. 2018 21:22
Re: Lid chtěl policejní stát
Ano. Sám vidíte že text který mi přisuzujete jsem nikde nenapsal.
Avatar - _Karel_
26. 5. 2018 18:09
Re: Lid chtěl policejní stát
"Zvlášť když u nás vesnice znamená jeden barák v poli a nikde ani živáčka"
"161 to už je nadpozemská rychlost. Skoro rychlost světla"
Aneb domněnky v mé hlavě.
26. 5. 2018 17:01
Pomůže toto:
Kupte si Cobru model XRS 9345 CE a nastavíte si v tom všechna čidla včetně Laser 360°. Je jich v tom myslím 14 čidel všech detekcí a radarů. NENÍ TO ANTIRADAR!!! Cobra je jen detektor všeho, co jede po silnici a je následně možné měřit. Podle toho se naučíte jezdit. Ten přístroj už dnes nestojí moc. Tak max. do dvou tisíc. Za vyhnutí pokutám na něj máte zakrátko vyděláno.
Avatar - _Karel_
26. 5. 2018 16:44
Re: Lid chtěl policejní stát
Nadpozemská rychlost není ani 200. A co jako? Kde v západním světě kromě výjimečného Německa je na dálnici povolená vyšší rychlost než u nás? Mnohde je i míň.
Argumenty jak noha.
"Na vesnicích nikdo nebydlí" "160 není žádná rychlost".
26. 5. 2018 15:11
Re: Lid chtěl policejní stát
161 to už je nadpozemská rychlost. Skoro rychlost světla.
Avatar - KANKUNEN
26. 5. 2018 15:03
Re: Asi tak, když zaparkuješ na ulici, tak přijedou hned s m
Oooo, to je hnus
Avatar - CHerokee
26. 5. 2018 14:28
Re: Lid chtěl policejní stát
Spíše je u nás problém v tom, že práce dopravky a spol. se omezuje na měření (zvláště tam, kde jde o přehledné široké úseky bez chodců) a ostatní, daleko nebezpečnější přestupky se nehlídají.
Avatar - _Karel_
26. 5. 2018 11:59
Re: Lid chtěl policejní stát
Co to plácáš za kraviny? To, že někomu můžou zabavit řidičák je "policejní stát"? Myslíš, že zabavení řidičáku za vážné dopravní přestupky je jen buzerace? 8-s