Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Modernizovaný Ford Ka+ vstupuje na český trh. Kolik dáte za novou terénní verzi Active?

Malý hatchback Fordu v modernizovaném balení je na českém trhu dostupný s jediným motorem, zážehovým tříválcem 1.2 Ti-VCT.
Zpět na článek
22. 6. 2018 19:38
Re: kto si potom kúpi viňále?
Presne, chcu si vybudovat vinale imidz a ruinuju si to tymi indicko-rumunskymi srackami.
22. 6. 2018 15:04
Re: kto si potom kúpi viňále?
možno keby tu bol len ford, ale takto hazardujú neskutočne, značka musí mať nejakú konzistenciu.
Avatar - twistedTSD
22. 6. 2018 14:03
Re: kto si potom kúpi viňále?
To je právě pointa. Dotáhli laciný indický vergl, aby zdůraznili, že Fiesta je teď těžké viňále, supermainstream a prémie, které je hodna jen vybraná společnost. Vysol aspoň 400 a budeš viňále taky. :-)
22. 6. 2018 13:30
kto si potom kúpi viňále?
ecosport a ka+ nikdy nemali vidieť európu. Na jednej strane vymývajú mozgy, ako chce ford s mondeom fokusom a fiestou navýšiť marže, viňále sem viňále tam a potom privezú taký model, že človek nikdy nedá za viňále melón, keď ovál nosí aj taký odpad.
Avatar - 3_diamanty
21. 6. 2018 23:23
Re: Fordem tam a vlakem zpátky.
na fordy tiez nie som uz snad odjakziva ... ale toto je fakt blby vtip ... znamy ma focus 74kw kombi ecoboost .. uz asi 3 roky.. a zatial bez problemov ;-) .. jedine co ma prekvapilo bolo to ze vpredu som sa citil v nom oblepeny ako v malom aute .. to povedzme lancer je o level inde ... ale hadam aj svokrov golf 6 je voci nemu vzdusne a priestranne auto... ale snad novy focus v tomto uz bude inde... :yes:
21. 6. 2018 19:50
Re: Ford ide na divnej vlne
Já když to před dvěma týdny viděl, normálně jsem coufnul, abych si na * přečetl, co to je za hrůzu. Nechtěl jsem tomu věřit....
21. 6. 2018 19:27
Ford ide na divnej vlne
Hlavne čo sa týka malých áut. Vyzerá to, ako keby v dizajncentre angažovali samých absolventov. Za mňa jedno z najškaredších áut, jak zvonka, tak zvnútra. Divím sa, že zadnú lavicu nedali rovno drevenú...
21. 6. 2018 17:37
Fordem tam a vlakem zpátky.
Proboha to je hnus. Jsem zvědav kolik bláznů si tuto škatulku koupí.
21. 6. 2018 17:27
Re: Zase kecy....
Klid, tuhle oplastovanou obludu si tu stejně nikdo (s rozpočtem 300tis kč) nekoupi >:D ;-)
Avatar - wladyk
21. 6. 2018 17:21
Zase kecy....
Děláte si pr*el? Nazývat tenhle kyblík terénní? To byste viděli jak je "terénní" na obyčejné louce po dešti.