Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
PROČ
| 14. 7. 2018 11:39
Takze ak to zhrniem, pojazdil a najazdil si dokopy nic. Tak prosim ta nemel kraviny o manualoch a automatoch a kto za to moze.
PROČ
| 13. 7. 2018 23:41
možná by bylo lepší spíš začít >:D Tohle to sdílení techniky, nic pro mě... Třeba kamarádova S classe R6 byla moc fajn... duší jsem mercedesák od mala... magor do hvězdy.. těším se jednou na svůj benz.. :-) Zatím jsem bohužel jezdil ( a řídil) jen ve škodovkach fabie 1,2 gen rapid spaceback 1.2 Tsi a ford focus 1.8 Tdci 1.gen... ale nic ztoho sem nechtěl ;-) a svezl jsem se před pár roky půjčenou Teslou P 85 D / takže shrnu moje dosavadní zkušenosti s auty fabka- HTP max holota vic netřeba dodavat >:D 2.gen lepsi a uživatelsky je fajn jednoduší přijemnější auto než HTP ale chyběl mi pocit ´´tanku´´ z s class a tesly… tesla fajn ale nesnáším zvuk tramvaje křiženej s rychlovlakem... do auta mi to nesedí... Navíc dlouho jsem byl spolujezdec v Peugeotu 306 1,9 TD a musím říct komfortní to bylo suběktivně víc než ta Tesla :-) věří tomu někdo? nebo má někdo stejnou zkušenost a porovnal by stím muj názor??? Docela by mě to zajímalo >:D A samozřejmě Mercedes S byl TOP podvozkově a to byl jen airmatic..
PROČ
| 13. 7. 2018 23:34
Dnes už nepij. ;-)
PROČ
| 13. 7. 2018 23:19
Protože to už rudí trénují populaci na plnění čím dál jednodušších úkolů. Pravice se nenosí.... A už vůbec ne se něčím těšit a bavit... Ok Jakuza není moc rudý kmér... Víme chlapci á holky.. Ale dělají to pro ně a s jejich technikou ;-) takže automat bude... chvíle napětí... napětí plní trenky, kalhotky ;-) (ať mi nedáváte ban za politickou nekorektnost... )nebo už je to i tady taky ? ...A áno už to tu bude.... ZF? nedivil bych se ;-) (firmy za to nemužou ále politický estblé…. ;-) ) Ať mě nějaký joudys neškolí , že říkám: Apačové v ZF á Japonsku, to chraň buh… to bych si nedovolil... inženýří se snaží... ždímou z pravidlama sevřenejch motorů a techniky co to jde... Ale je to těžký nepodlehnout !!! většině ,když už se to asi ani nevyplácí...
PROČ
| 13. 7. 2018 19:09
Proč taková auta ničí automatickou převodovkou?

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku