Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Volkswagen Gol: Premiéra novodobého Brouka v Sao Paulu

Volkswagen Gol je 21 let nepřetržitě nejprodávanějším autem v Jižní Americe. Vyrábí se od roku 1980 a za tu dobu z výrobních linek sjelo už 5,7 milionu kusů. Minulý týden se oficiálně představila třetí generace.
Zpět na článek
Avatar - Jethro
10. 7. 2008 08:14
Myslím že něktéré Volkswageny z brazilského trhu doraazí
Mylím si že ty Volkswageny co uvádí v článku o novém Golu určitě dorazí.Mylím si že CrossFox aSpaceFox by mohli v budoucnu dorazit do Evropy.
10. 7. 2008 01:30
Re: paráda, wolff je zpět!
At je odkud je, neznam misto, co by si ho zaslouzilo :-)
9. 7. 2008 23:53
Re: ZPRÁVWA
VW má Gol až na 4. místě v prodejnosti. Před ním je tam ještě tuším jakýsi Citroen (C4) či Opel (tuším Astra). Ale dá se to najít. Tak pohledej. nebudu ti to hledat sám. Ty máš když tady můžeš každý den tak plácat asi času dost. A může se to čtvrtletně mírně měnit. Ale Palio mělo na Gol celkem slušný náskok. Fiat měl v první 10 myslím 4 modely, VW 2. Pak se tam ještě dobře prodává Nissan, či Renault (ale je to Logan) a další takový auta. Gol však není nejprodávanější te´d ani náhodou. Ten rozdíl je tam dost velký (tedy ztráta na Palio.
9. 7. 2008 22:00
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
9. 7. 2008 21:14
Re: ZPRÁVWA
Kdyby si oplýval alespoň průměrnou inteligencí, tak by si z dikce věty pochopil, že co se modelů týká, tak má Fiat v současné době první dvě místa. Palio a Sienu. Někde na pátém je ještě Mille (nebo-li faceliftované UNO). A je tam toho ještě víc.
9. 7. 2008 20:14
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
9. 7. 2008 20:13
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
9. 7. 2008 20:13
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
9. 7. 2008 20:11
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
9. 7. 2008 20:09
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
9. 7. 2008 17:52
Re: paráda, wolff je zpět!
Blansko nebo Hustopeče? Nebo že by ten slavný Slavkov? >:D
neregistrovaný "FX_"
9. 7. 2008 17:26
Re: paráda, wolff je zpět!
Wolffík je maloměšťák z jednoho menšího městečka u Brna. Pracuje ale v Brně.
neregistrovaný "RayBan"
9. 7. 2008 16:35
Re: GLOBUS
Uživatel RayBan je spokojen :-) , ale jeden námět bych měl: co skutečný test koňského povozu ? Vím, výkon nic moc, ale ta spotřeba, ty emise ... ;-)
9. 7. 2008 15:07
Re: ZPRÁVWA
Tak to je jasné... Ale Příbor a Kopřivnice.. tam už jsou normální lidi, ne? :-O
Avatar - T613
9. 7. 2008 14:59
Re: ZPRÁVWA
co já vím, já se s podlidmi nebavím >:-[]
Avatar - T613
9. 7. 2008 14:58
Re: paráda, wolff je zpět!
tys mu to nandal >:D :yes:
P.S.: S pepíky má pravdu >:-[]
9. 7. 2008 14:57
Re: ZPRÁVWA
No jo zab mne.. Vím o tom prd... Znáš mne. Pro mne cigán jako černoch...
Ale vostravský kahan se chlemtá tam i tam, ne? ;-)
9. 7. 2008 14:56
Re: paráda, wolff je zpět!
Blahopřeji k hodnotnému příZpěvku, zejména k takovému, který svým tématem naprosto souvisí s automobilizmem. :yes: Jen tak dál.. A bude s tebou radost psát...
Avatar - T613
9. 7. 2008 14:56
Re: ZPRÁVWA
si pleteš ostravsko s frýdeckem >:-[]
9. 7. 2008 14:54
Re: ZPRÁVWA
Kolega je z Frýdku... a přizpívá dost často... >:-[] Ale nebuď SSStahovačný... >:-[]
9. 7. 2008 14:28
paráda, wolff je zpět!
Nějak mi tady v poslední době chyběl...pobavil mně, hned mi zvedl náladu při dnešním pošmourném dni. Jeho cholericko-hysterické reakce na cokoliv, co souvisí s VW mně nepřestanou bavit, něco jako Louis de Funes na auto.cz.

Odkudpak asi ten človíček je? Pražáci jsou přitroublí, Ostraváci ti ho asi taky pěkně serou, to musí být komplex jako vrata od stodoly. No, ale jak je vidět, dá se s tím žít, hlavně když je tady možnost se vylejt anonymně na internetu.

Takže wolffe pokračuj, tobě se uleví a dost nás tady pobavíš...přidej, piš víc, hysterči víc, o to to bude zajímavější :yes: :-)
Avatar - T613
9. 7. 2008 14:07
Re: ZPRÁVWA
na Ostravsku se říkají pízpěvky?
9. 7. 2008 14:01
Re: ZPRÁVWA
Víš kdybys nebyl trumpeta... tak bych ani na takové jak ty říkáš pízpěvky (to se mimochodem píše na Ostravsku, vždycky sem si myslel, že si přitroublý pražák, tak se tímto omlouvám) nereagoval. Ale už sem to tady psal několikrát... a i pan Ondřej Láník to tady několikrát uvedl,ale evidentně ne dost jasně, že jihoamerickou jedničkou není VW, není ani GM, ale je Fiat. A nejprodávanějším modelem je Palio. Nové Palio mimochodem je na trhu už asi 3/4 roku. VW je v této oblasti krapet pozadu.. takže Fiat má napříkald už i nvou Sienu (která je druhým nejprodávanějším vozem - nikoliv Gol). Tady máš mimochodem odkaz. Pokud umíš portugalsky.. tak vesele do toho půl je hotovo... Možná se i něco dovíš... [odkaz]
9. 7. 2008 13:49
ZPRÁVWA
Tohle je dobrá zpráva. Dobře dokresluje VWelikost a sílu Volkswagenu a koneckonců podtrhuje i slepotu některých zdejších diskuzních přiZpěvatelů.

Brazílie... to víš, to není váš okres na severu, kde tě do první ligy autoznalců pasuje skorokevralová nálepka s nápisem abarth na víčku od nádrže...

Dnes tedy velmi hlasitě BRAVWO :yes:
9. 7. 2008 13:47
Re: GLOBUS
Některým diskutérům by nebylo od věci přibalovat k článkům skládací globus...
9. 7. 2008 11:35
Peklo
Ano, jakmile se bude v Zimbabwe vyrábět a prodávat tolik aut jako v Brazílii, je pravděpodobné, že se i tomuto regionu a klíčovým modelům místních trhů občas budeme také věnovat.

Loni bylo v Brazílii vyrobeno tři miliony aut (asi tolik jako ve Francii) a prodalo se 2,4 milionu aut.

P.S. O čem by mělo Auto.cz psát, aby byl uživatel RayBan spokojen?
neregistrovaný "RayBan"
9. 7. 2008 11:16
Re: Peklo
A co klíčové modely v Zimbabwe, ty by nebyly ?
9. 7. 2008 10:29
Re: Peklo
Možná sem to naspal moc zbytečně tvrdě.. ALe je fakt, že sem teď o tom Golu asi víc četl, než bych čekal...
9. 7. 2008 10:28
Re: Peklo
Tak o tom žádná. Mne se to auto taky celkem líbí, skoro bych řekl, že vzhledově je to spíše to lepší.... co koncern dělá. Jen ta přední maska alá Tiguan či co to je, je tam už teď ohraná... Ale to si asi musíme teď zvyknout... TAkže je to plnohodntoný konkurent pro nové Palio, které mi ale přijde krapet modernější (tedy aspon ta 1,8, která je i myslím jako tetrafuel asi nemá konkurenci)
9. 7. 2008 10:06
Re: Peklo
Volkswagen Gol je podle našeho názoru klíčovým modelem pro trhy v Jižní Americe a proto se mu věnujeme.

Pokud jsme některý jiný model/značku/problematiku zanedbali (nejsem si toho ale vědom), budu se těšit na náměty v diskuzi nebo emailu. To je ostatně výzva, která platí stále.
9. 7. 2008 09:50
Re: Peklo
No třeba redaktoři auto.cz jsou převědčeni, že stránky navštěvují i Brazilci, kteří skvěle ovládají český jazyk a o novém Golu si tak přečtou mnohem více než na oficiálních stránkách volkswagen.com.br >:-[] Ale jinak se mi osobně zdá, že vnější design Golu se celkem povedl. Sice to není žádná extravaganze, ale na druhou stranu určitě plno lidí bude souhlasit, že co se proporcí týče, je na tom lépe než Fabia II nebo nová Ibiza. Ovšem ten interiér spíš odpovídá kvalitě interiéru Dacie Logan či Sandero.
9. 7. 2008 08:45
Re: Peklo
:yes: Presne, pozeram co je nove a opat dalsi clanok vw gol...
9. 7. 2008 08:41
Peklo
Když vidím už asi 5. článek o Golu zde na auto.cz, tak si ani nedovedu představit jaké peklo musel VW rozpoutat v té zmíněné jižní Americe. Silvestrem počínaje (mimochodem hodně špatná reklama) a totální mediální masáží snad i na každém záchodovém papíře konče... Nicméně myslím, že na nové Palio (jak jsem mohl zhlédnout ty motory a další) to asi stačit nebude. A znovu upozorňuji. VW a Gol tím méně už nějaký pátek jihoamerickou jedničkou rozhodně není. >:-[] :no:
Jinak jednu rýpavou poznámku. Je evidentní, že se z auto.cz s postupem času a plíživě stal takový svět motorů v internetové podobě... tedy svět koncernových kol.
(Důkaz? --- No chápal bych jeden článek na téma Gol a hotovo, ale tohle je už na mé vnímání objektivity trošku moc---zvláště, když jinde o tom není ani štěk, což chápu, protože tohle není auto, které by zde mělo někoho významně zajímat, tedy podle mne nebyl vůbec žádný důvod mu věnovat tolik pozornosti) Tato zpráva měla svůj zdroj přímo v oddělení marketingu VW. Nikdo jiný ji sem tolikrát vybrat nemohl.