Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Šampion F1 ukořistil pro Civic Type R další rekord. Tentokrát na Hungaroringu

Vlastní soutěž japonské automobilky Type R Challenge 2018 je u konce, na maďarském okruhu Hungaroring zaznamenal další rekordní jízdu hot hatche Hondy závodník Jenson Button.
Zpět na článek
8. 8. 2018 07:47
Re: Co dodat?
Díky, takže v podstatě úplně stejně, jako ho já cpu do kombíka… 8-s To se mi až zdá skoro podivné, budu to muset omrknout :-)
Avatar - Loptos
8. 8. 2018 07:40
Re: Co dodat?
Mozno ze je rozdiel vidiet ako je kufor melky a realne ho pouzivat. Dojazdovku kludne mozes vlozit a len vyrovnas maly skok v podlahe.

Zatial sa spolieham na Honda Assistance(dufam ze ju potreba nikdy nebude) ale potom ju tam chcem dat.

Ale je pravda ze Prestige a 1.0 ma v kufri este velku dieru pod podlahou miesto vyfukov
Avatar - Loptos
8. 8. 2018 07:38
Re: Co dodat?
Ahoj, mam full 29er 18.5" a su vzdy dve moznosti.
1. dam dole predne koleso a sedlo a strcim ho tam zadkom, v tom pripade mozem nechat 1/3sedacky pre dalsiu osobu.
2. zlozim iba sedadlo ( mozno by stacilo ho zatlacit do trubky, ale nechcem mat sedlovku od vazeliny >:D ) a proste tam cele kolo natlacim predkom, co ale nerobim lebo sa tak casto zaspini strop.

Predpokladam ze silnicka bude subtilnejsia a kratsia ako 29er/
Avatar - Emel
8. 8. 2018 06:30
Re: Co dodat?
On teda kufr u Insi taky nic moc... se Civicem 1.5 bych dokázal žít a s TypeR tuplem >:-[]
Avatar - Ozzman
7. 8. 2018 22:28
Re: Co dodat?
Tohle my kombíkáři asi nikdy nepochopíme >:D
Avatar - Emel
7. 8. 2018 18:48
Re: Co dodat?
Blah... když jsem viděl jak je kufr mělký a že tam není ani nouzovka, tak jsem byl dost v šoku. Pak jsem se podíval zespoda... tam nikde nic, jen prostředkem vedou výfuky :-)
7. 8. 2018 18:45
Re: Co dodat?
Co běžné silniční kolo? Jakpak by se tam vešlo? Díky
Avatar - white label
7. 8. 2018 17:28
Re: Co dodat?
Díky tomu, že v galerii chybí fotka zezadu, nevypadá špatně, zvlášť proti předchůdci. ;-)

P.S. Ta červená mu sedí.
Avatar - Loptos
7. 8. 2018 16:49
Re: Co dodat?
Ten kufor ani v HB snad nema dna. Niekedy az zasnem, co vsetko sa tam na dlhsiu cestu nasklada.
Zatahovacia roletka je perfektna, aj ked je naklad vyssi, tak sa da spolahlivo zatiahnut. Jedina vytka snad, ze pocut napr lietajucu flasku v prazdnom kufri (nic co sietka nevyriesi) Ale samozrejme "kombi rozmer naklad" sa tam nevmesti :-)
Avatar - Uživatel_5340709
7. 8. 2018 16:27
Re: Co dodat?
Pár designových mušek má, ale ve verzi type R nemá chybu. A je to prostě auto postavené podle staré školy - prim hraje řízení a schopnost přenést výkon na silnici. :yes:
Avatar - Ozzman
7. 8. 2018 15:51
Re: Co dodat?
Asi se blížím do krize středního věku, ale to auto i výborně vypadá i se všemi těmi hranami a spoilery a nemusí to být jen Type R ! Dělat kombika, tak mi Civic s 1.5T snad parkuje v garáži .)
Avatar - Uživatel_5340709
7. 8. 2018 14:54
Co dodat?
.................... snad jen, že tady je svět ještě v pořádku. :-) :yes: