Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový Mercedes-Benz GLE prozrazuje svůj interiér!

Interiér nového SUV trojcípé hvězdy nabídne dvě digitální obrazovky jako třída S. Palubní deska ale bude jinak koncipována.
Zpět na článek
16. 8. 2018 09:11
Re: Interier
Ty výdechy svým tvarem mi nepasují, ale bude potřeba to dostat naživo do ruky a do voka. ;-)
Avatar - Dinar
16. 8. 2018 07:43
Interier
a palubka zespoda až po úroveň displejů ok, ale to usazení displejů přístrojovky a navigace do jakéhosi mřížkovaného čehosi je hrozné, nepasuje to ke zbytku, celý vnitřek to sráží, vypadá to děsně levně. Jsem zvědav naživo, z těchto fotek je to pro mně tak za tři. ;-\
16. 8. 2018 05:01
Re: Displej
Je i dotykový, většinu funkcí ovládáš touchpadem nebo hlasem. Není potřeba na něj sahat.
16. 8. 2018 05:00
Re: Hovadina
Tak se nám odhalil další troubelín, nahrazující přirozenou inteligenci slovníkem křupana. Co se musí stát, aby člověk takhle klesnul? :-!
16. 8. 2018 00:06
Re: Mercedes
Lacné, škaredé, nedotiahnuté. Pravdu máš.
16. 8. 2018 00:04
Displej
Ten upatlaný displej je fakt hrôza. Nerozumiem, prečo musí byť za každú cenu dotykový? Pár veľkých plochých tlačidiel niekde poruke by urobilo oveľa lepšiu službu. Naviac by ten displej mohol byť decentnejšie zastavaný a zapustený hlbšie v palubke aby sa neleskol a nebol vkuse dochytaný a špinavý.
Mimochodom, okrúhly airbag v strede volantu vyzerá, ako keby tam niekto vrazil hrču z plastelíny. Tí fabrickí dizajnéri sú fakt neschopná netalentovaná pliaga.
15. 8. 2018 20:53
Re: Hovadina
Poviem ti, že niečo tak úbohé a primitívne som nečítal už dávno. :no:
Avatar - nalimer
15. 8. 2018 19:09
Mercedes
Mercedes som bral vždy ako určitý typ klenotu.
Dať obdĺžnikový LCD displej mi príde veľmi lacné. Mohli sa pohrať s kruhovými displejmi, ktoré by ukazovali rýchlosť, otáčky...
Za mňa lacné.
Avatar - 3_diamanty
15. 8. 2018 17:29
Re: Hovadina
mne sa dnes uz v tejto lige viac paci lexus...aj kabinou.... kedysi som medvede slepo uznaval hlava nehlava ale dnes sa mi u nich paci uz len to klasicke Gecko.... akosi sa mi uz vzdaluju a chyba mi coraz viac to caro ich predchodcov ... paci sa mi velmi napr. nove RX od lexusu a kabinou je mi uz tiez daleko daleko blizsie ako vacsina modelov od medu bedu... ozaj nevidim jediny dovod preco zrovna medu bedu v danej sume ... ved ani pekne ako kedysi uz nie su ... zlate audi alebo lexus :yes:
15. 8. 2018 17:12
Hov
Nadrbat tam 200 lacnych displejov, aby mali naco nalakat, pocas jazdy zbytocne. Dobre iba na to, ze ked bude bohaty humusak cakat na parkovisku na svoju lahku zlatokopku aby pocas cakania sa snazil pochopit na ku * su tie displeje dobre.
15. 8. 2018 17:11
Hovadina
Nadrbat tam 200 lacnych displejov, aby mali naco nalakat, pocas jazdy zbytocne. Dobre iba na to, ze ked bude bohaty humusak cakat na parkovisku na svoju lahku zlatokopku aby pocas cakania sa snazil pochopit na ku * su tie displeje dobre.
15. 8. 2018 15:29
Pristrojovka
Nic proti mercedesu, ale tie tablety na pristrojovke su fakt katastrofalne. 8-s To ich mohli aspon trochu zapracovat do pristrojovky ako to ma S-ko.