Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Dodge Nitro: americké SUV nyní od 692.250,- Kč

Kompaktní agresivně tvarované SUV Dodge Nitro má od července nižší ceny. Základní provedení zlevnilo o 75 tisíc Kč a dostalo se pod hranici 700 tisíc Kč.
Zpět na článek
7. 7. 2008 07:51
Re: Krásavec
Hm, každý sme na niečo iné, zrovna hranatú horu plechu nemusím. A americké interiéry s drsnými plastami už vôbec nie. Nepochybujem, že sa dobre udržujú, ale pocit z nich nemám dobrý. U týchto áut ma udivuje najmä zvláštny pocit stiesnenosti v protiklade k vonkajším rozmerom a pocitu robustnosti.
7. 7. 2008 07:41
Re: Krásavec
Pozor, pred Horym žiadnu ameriku nekritizuj... ;-)
Avatar - Hory
6. 7. 2008 23:15
Re: Krásavec
Hm, ta věta od soudruhů z Německa (ikdyž zní až přeamerizovaně) se mi velice líbí. Možná si jí od tebe půjčím a nevrátím, tak se omlouvám... :-!
Avatar - shamal
6. 7. 2008 15:41
Re: Krásavec
Můj názor nebude objektivní, protože se mi tohle auto líbí od první chvíle co jsem ho viděl na fotkách tehdy ještě jako studii. Přijde mi skvělé, že v době kulaťoučkých aut si někdo dovolí vyrobit tohle, navíc je báječné, že se nelíbí všem. Nebude stát na každém rohu, takže člověk má v dnešní uniformní době šanci se odlišit. A došel jsem tak daleko, že jsem si 2,8 CRD i půjčil od dealera na svezení a je to moc pěkné povožení. A to přesto, že sám bych dal přednost benzínu. To auto vypadá zvenčí daleko dražší, zevnitř zase levnější ;-). Je prostorné a zdaleka ne tak veliké jak se může jevit na fotkách. Jako člověk, který měl Jeep XJ Cherokee 4.0 jsem se cítil hned doma. Plasty nic moc, ale vypadají robustně a že se budou dobře udržovat. Co bych mu vytkl je to přiřaditelné 4x4, vyřaditelný permanent jako má Cherokee by byl lepší. A co bylo mimo byla cena okolo 1 milionu. Teď je to lepší, ale v USA stojí bez daně 31.000 Dolarů v plné polní. Rok a půl staré ojetiny už se pohybují už pod dvaceti tisíci. A tomu bych pak řekl skvělá nabídka. A dodávám heslo jednoho prodejce amerik v SRN: Všichni lidé se narodili svobodní, u některých je to vidět už na jejich autě.
Avatar - Ricardo
5. 7. 2008 18:18
Re: Krásavec
A zrovna mě se líbí, jako jedno z mála současných amerických aut
Avatar - gld
5. 7. 2008 17:37
Re: Krásavec
nevie niekto v ktorej krajine nie je vražda trestný čin?

žeby som si tam s matelkom dal stretko >:-[]
5. 7. 2008 17:33
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - gld
5. 7. 2008 17:31
Re: Krásavec
tak prečo to potom komentuješ?
Avatar - gld
5. 7. 2008 17:30
Re: Krásavec
caliber s ružovými poťahmi vo výbave on AIR >:D
Avatar - gld
5. 7. 2008 17:28
Re: Krásavec
chalani vídavam ho takmer každý deň a na fotkách sa dá prižmúťiť oko ale v reáli vyzerá strašne

ale komu sa ako páči, proti hranatým amerikám nemám výhrady no toto je proste škaredá krabica od topánok
5. 7. 2008 17:24
Re: Krásavec
On dokonce ani není tak škaredý - kdyby trochu poupravili ty prořízlé světla a dali dopředu kus chromu jak je na RAM tak to bude typický Dodge...
5. 7. 2008 17:22
Re: Krásavec
btw jak vypadá chlapské auto?
Avatar - jurajos
5. 7. 2008 16:52
Re: Krásavec
No je to amerika...co by si cakal? :-O Na druhej strane za tie peniaze taku horu plechu nikde nedostanes. A este k tomu je to prezleceny Cherokee.
Avatar - Hory
5. 7. 2008 16:47
Re: Krásavec
Tak toby tomu odpovídalo... Asi mu nedochází, že řídit opravdový chlapský auto je trošku jiná záležitost. Ale co, nebudu mu tu iluzi Colina McR. brát. Ať se hoch vyblbne... >:-[]
5. 7. 2008 16:45
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
5. 7. 2008 16:45
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Hory
5. 7. 2008 16:40
Re: Krásavec
"za tú cenu sa dá kúpiť oveľa lepšie SUV (keď si ho už nemôžete odpustiť) ..napr Hyundai Santa Fe.."

Nedělej ze sebe hlupáka, většího, než si myslim, že seš. Pomalu ale jistě klesáš na dno Mariánksýho příkopu. Hlouběji to nejde... :no:
Avatar - Hory
5. 7. 2008 16:36
Re: Krásavec
Tak to se k tobě připojuju, on GLD má asi fabii HTP (takže jeho skratka je trošku mimo) a pak kritizuje všechno, co stojí víc než půl mega... >:-[]
5. 7. 2008 13:20
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - gld
5. 7. 2008 12:48
Krásavec
toto auto v skutočnosti vyzerá ešte horšie ako na fotkách...čumák ako nejaká baroková skriňa 8-s

za tú cenu sa dá kúpiť oveľa lepšie SUV (keď si ho už nemôžete odpustiť) ..napr Hyundai Santa Fe
5. 7. 2008 11:48
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Falco
5. 7. 2008 07:13
Zrcadlo, zrcadlo, kdo je na světě nejlepší?
[odkaz] :-)