Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nezapomněli jste na něj? Volkswagen Up! se hlásí o pozornost stylovým paketem R-Line

Volkswagen rozšiřuje nabídku sportovního paketu R-Line také o svůj nejmenší model. Co v případě Upu! R-line nabízí?
Zpět na článek
Avatar - wakantanka
5. 9. 2018 22:03
Re: chybí tomu
Na dochadzanie 80 km do prace si kupis auto a nie nakupnu tasku na kolieskach. :-)
Avatar - Ada je zase tady
5. 9. 2018 10:04
Re: chybí tomu
Omyl. Pokud budeš jezdit každý den do práce 80km tam a 80 zpátky, je malé auto s dieselem právě to, co potřebuješ. ;-)
4. 9. 2018 18:32
Re: Pěkné, ale
nene, myslím, že tam maj starý věci.
Třeba "R" podle novýho má 300PS, ne 310.
Ale o 1.4OPF jsem slyšel. V Touranu taky žije ještě 1.2ka. Taky blbost.
Vařej z vody.
Přijdeš do showroomu a nic nemůžou vobjednat.
V poznámkách dole máš dva odstavce keců o normách atd. Vlastně výmluvy.
4. 9. 2018 17:51
Re: Pěkné, ale
O víkendu byl německý konfigurátor jak noty na buben a včera už tam naběhla hromada konfigurací jak Golfu, tak Passatu, tak třeba toho T-Rocu nebo Tiguanu, jen letmo jsem na T-Roc koukl a má stejné motorizace jako měl, 1.6 a 2.0 TDI, 1.0, 1.5 a 2.0 TSI. Myslím, že v českém to bude jenom s pár dny zpoždění než to hoši přelouskají do češtiny. Dokonce jsou tam docela neočekávané kombinace (pokud tedy v rychlosti neudělali nějaké překlepy), např. Tiguan má 1.4 TSI s filtrem pevných částic, všude se psalo, že 1.4 nahradí 1.5 a ta bude mít filtr a ejhle, je tam stará 1.4, přitom v T-rocu je 1.5. Větší problém je, že ceny šly docela nahoru, což předpokládám i v ČR.
[odkaz]
4. 9. 2018 14:14
Re: chybí tomu
TWL Ádo, chlape :
to je trolling?
Hele...jestli to tu trochu čteš, asi bys zrovna mě neobvinil z dieselofobie nebo ekohysterie
...ale brachu, věř mi, že diesel v Upu fakt nikdo, vůbec nikdo (dokonce ani ty) nechce >:D
4. 9. 2018 14:04
Pěkné, ale
"V české nabídce zatím Up! R-Line v rámci přechodu aut na specifikace podle nových emisních norem chybí."

Stejně jako jakýkoliv Golf, Passat, Tiguan a tak.

Je tam Touran - když ho chcete s motorem 1.6TDI - takže jakoby nebyl.

A T-Roc. Když ho chcete v litru.

koncern Volkswagen naprosto katastrofálním a bezprecedentním způsobem nezvládl přechod na novou emisní normu a metodiku měření.
myslím, že by to bylo téma na zajímavý článek. Z mého pohledu je to totální ostuda. Ale zaplatěj si to. lidi půjdou jinam.

btw já jsem spíš příznivec koncernu, ale tohle je prostě fakt.

Jinak k R-Line Upu...jestli nastavěj ceny opět tak, jako u Pola (že by si to v porovnání s cenou GTI mohl koupit jenom cejchovanej magor) tak jich moc neudají.