Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Jízdní dojmy s Jeepem Cherokee: Vpředu fešák, vzadu praktik

Modernizace Jeepu Cherokee v životním poločase přinesla umírněný vzhled, inovace motorů, ale také třeba větší kufr.
Zpět na článek
Avatar - Martin911Turbo
1. 10. 2018 17:38
Prokoukl
Cherokee prokoukl, ten facelift mu pomohl, předchozí model byl zepředu číňan
Avatar - Martin911Turbo
1. 10. 2018 17:33
Re: Vytáčení
Mě to řadí na Renegade stejně, vždy kolem 2000 otáček, 9st automat se rozjíždí na 2 (1 je do terénu) a podřazuje klidně až o 3 stupně, když jsem si ho hodil do manuálního režimu. Jinak omezovač je v 4500 u 2.0 Multijet 103kW
Avatar - Martin911Turbo
1. 10. 2018 17:29
Re: Velká změna k lepšímu
Tak můj Renegade má ekvivalent Active Drive II a musím říci, že to co dokázel před 3 týdny v díře za Prahou, kde jsem zkoušel jak lock, tak plazivku low a vrchol asistenta s kopce a vše vyjel, jinak na videu už je teda extrém to je na Wranglera
30. 9. 2018 08:25
Re: Vytáčení
To nemá zmysel kometovať, rovnako ako náreky nad spotrebou. V dávnych časoch tu obhajovali passat čo bral na diaľnici 8 na sto lebo blz bbla hsldex, bla bla alltrack atď. Tam im 8 na sto nevadilo, tu pri vyššiej búde s hdm at je to už veľa >:D
Avatar - Hammunasakra
29. 9. 2018 23:06
Re: Tož,
Nejpravdivější je = že ani když byly obecně i v jinejch vozech v nabídce = evropani je dlouhodobě nekupovali. Smutný = ale všichni to víme. Podívej se na poměr prodejů motorů klidně u D3 >:-[]

Neřikej = že to nevíš ;-)
Avatar - twistedTSD
29. 9. 2018 21:16
Re: Velká změna k lepšímu
Na těchto fotkách se mi docela pozdává. :yes:
Avatar - _Karel_
29. 9. 2018 20:47
Re: Vytáčení
Jj :-)
Ono se jim těžko něco věří. Rapid byl prý tichý i ve 180kmh, přitom nejdražší škodovka není tichá ani ve 130kmh. Ále, škoda mluvit.
Avatar - 3_diamanty
29. 9. 2018 20:34
Re: Velká změna k lepšímu
opat moje stare zname.. nemohol takto vyzerat uz hned? :-) --- ale radsej neskor ako nikdy :yes:

a prave cherokee sa mi vzdy pacil asi najviac u jeepu .....aj velkostne to nie je este nic hrozne obrovske a zaroven v trailhawk verzii to uz aj nieco seriozne zvladne na rozdiel od jeho mensich bracekov ... :yes:

toto je sice uz kusok prehnane [odkaz] ale dam krk ze s nejakym renegade-om by taketo nieco uz bolo absolutne bez sance .. takze ked jeep do seriozneho terenu tak urcite uz aspon cherokee trailhawk :yes:
Avatar - 3_diamanty
29. 9. 2018 20:31
tak jeep
sa nam konecne vo svete uz pekne dviha..... :yes:

pacia sa mi fakticky vsetky jeho sucasne modely... od sikovneho renegade-u cez paradny compass a solidne cherokee az po velke GCH a legendarny wrangler :yes:

no a teraz po tomto facelifte je uz aj cherokee konecne fesak .. aj ked mne ani ten este predfaceliftovany kusok vobec xichtom nevadil... v ciernej farbe a v trailhawk terennej verzi to bol uz narez aj pred faceliftom...ale chapem... a facelift chvalim :yes:
29. 9. 2018 20:20
Re: Vytáčení
Turboliter to dáva v pohode pri 1300ot za minútu, preto boli z tých 2000 lprekvapený
29. 9. 2018 20:19
Re: Tož,
Klameš seba samého, benziňák v tejto kategórií už dávno vylúčili zákazníci, nie eu ;)
Avatar - _Karel_
29. 9. 2018 19:16
Vytáčení
"Při takovém počtu kvaltů jsme se ale divili vytáčení motoru do dvou tisíc i výš, byť jsme se snažili jet vyloženě relaxovaně" - proboha, snad jste ten motor nezadřeli nebo neuvařili, nad 2000 ot? :-O
V kolika by měl takový naftový čtyřválec řadit? V 1500?
Dovedu si představit, že ten samej odborník by u modelu nejmenované české značky ve stejné situaci konstatoval, že je příjemně překvapený, že převodovka motor nepodtáčí a ten tedy neduní. 8-s
Avatar - praděda7
29. 9. 2018 16:31
Tož,
Emisní normy jej vytlačily mimo Evropu.............jo? Spíš bych napsal EU jej emisními normami vytlačila z Evropy. Daleko pravdivější koment..... >:-[] Řeč je o benzinovém šestiválci....