Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jeep se chystá na elektrifikaci. Jako první dorazí Renegade plug-in hybrid

Na elektrifikovanou budoucnost se připravuje řada automobilek a Jeep není výjimkou. Co všechno v příštích letech chystá?
Zpět na článek
Avatar - Martin911Turbo
10. 10. 2018 17:01
Technika
Jsem zvědavý na techniku
Počítám, že použijí novej tříválec + elektromotor, otázka je jestli bude na přední nebo zadní nápravě a jestli nebude jen klasická městská verze a vyšší včetně 4x4 nebudou
Otázka je váha, rené je vcelku cvalík hodně železa + baterky aby neměl potom 2 tuny...
10. 10. 2018 16:04
Re: super
.... hele nedávno jsem jezdil turbo-litrem od FCA v 500X a byl jsem hodně vedle z toho, jak dobře to jede.... neuvěřitelné.... samozřejmě spolehlivost a tyhle věci uvidíme časem....

takže jestli 1.3T bude ještě o tolik lepší jak by papírově měla být oproti 1.0T tak v kombinaci s elektro-pohonem to bude opravdu mimořádně příjemné svezení....

pravda, takový Renegade bude stát tak 900 tisíc Kč....
Avatar - 3_diamanty
10. 10. 2018 14:53
super
priznavam ze v hybridny renegade som uz vobec neveril... o to vacsie prekvapko :yes:

teda damy a pani.... jeep mam coraz radsej... nikdy nemal lepsie portfolio ako dnes.. od renagade cez compass cherokee az po GCH a wrangler je to za mna parada.. a ked sa casom prida hybridny renegade a neskor aj dalsi ( compass a pod ) tak sanka dole... jeep skratka vali :yes:

ale osobne by som uz radsej compass ako renegade .... cenovy rozdiel uz nie je velky a clovek dostava skutocne "podstatne viac auta" .. ale teda hlavne viac jeepu ako takeho ( hlavne terenne schopnosti tu mam na mysli samozrejme )... :yes: