Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mitsubishi Delica D:5: Spojení MPV a SUV v šíleném designu

Mitsubishi Delica D:5 sice nemíří na evropský trh, ale i přesto si zaslouží pozornost. Důvodem je vedle vzhledu i spojení karoserie MPV s podvozkem a schopnostmi SUV s pohonem všech kol.
Zpět na článek
26. 11. 2018 17:45
Re: asi budu za uchyla ale...
Niektorá viac, niektorá menej, rozdiely sú, divil by si sa, dosť citeľné.
25. 11. 2018 22:34
asi budu za uchyla ale...
Která „dodávka” tímhle netrpí?
25. 11. 2018 22:34
Re: asi budu za uchyla ale...
Která „dodávka” tímhle netrpí?
25. 11. 2018 19:58
Re: Když jsem před rokem napsal
Myslíš, že keď budem taký mentál ako ty? OK, ale ak ja raz náhodou budem trpieť stareckou demenciou na tvojej úrovni, s tebou už nebude vôbec žiadna reč, alebo budeš už možno pod drnom...
Avatar - Ada je zase tady
25. 11. 2018 18:57
Re: Když jsem před rokem napsal
Mam pre teba dobru spravu: az budes mentalne dospely, hadam porozumies, chalanko. :-!
25. 11. 2018 11:44
Re: asi budu za uchyla ale...
Aerodynamika, citlivosť na bočný vietor...nevadí? Týmito vecami sa tvorcovia asi príliš netrápili.
Avatar - Đawson
25. 11. 2018 10:55
asi budu za uchyla ale...
mě se to líbí >:D ... posuvné dveře, tři řady sedaček, vše na přístrojovce, žádný tunel.. vysoká karoserie, i ve třetí řadě obří držák na pití, vše po ruce.. proč ne... A alespon svoje auto najdete, vše je tak ošklivé až je to hezké >:D
25. 11. 2018 10:42
Re: Když jsem před rokem napsal
Kde tam vidíš Renault ty trúba?
Avatar - Ada je zase tady
25. 11. 2018 00:14
Když jsem před rokem napsal
že rendlík Myšáka zabije kreaturním rendlíkovským designem, tak jsem dostával samé palce dolů. A vida... :no:
Avatar - 3_diamanty
24. 11. 2018 22:14
Re: Ou...
tak tak... suhlas.. opat nic pre europana :yes:

z tohto pohladu to ale este celkom maskuje tie svoje futuristicke tvary [odkaz] ... kazdopadne som presvedcny ze v juhovychdonej azii bude nova delica opat uspesna .. uz podobne dizajnovo ladeny xpander naznacuje ze taketo pre europana exoticke tvary su tam jednoducho uspesne a toto tam proste leti :yes:

PS: inak krasna svetla vyska ( boze jak ja uz dnes azii zavidim tieto kusky ) ... na nejake tie vietnamske ci thajske menej kvalitne cesty mimo moderneho velkomesta to bude opat dokonale rodinne vozitko :yes:
Avatar - twistedTSD
24. 11. 2018 21:45
Re: Ou...
Taková správná asijská zrůdnost v dobrém slova smyslu. :-)
Avatar - 3_diamanty
24. 11. 2018 21:22
Re: Ou...
v usa toto nebude... je to model od mitsu pre juhovychodnu aziu ( podobne ako aj xpander )... .. takze to mas taiwan... indonezia.. thajsko.. malajzia.. filipiny a pod.... ( ovsem juhovychodna azia je poctom obyvatelov defakto ako nasa cela europa ) takze mitsu vie ze tento trh ma do buducna svoju silu ( a neskutocne moznosti rastu a rozvoja ) a aj preto sa uz dnes coraz viac orientuje na tento kusisko zeme

viem si predstavit ze toto bude mat v indonezii obrovsky uspech.. podobne ako aj xpander ktory je tam dnes uz tusim najpredavanejsim autom ( podotykam ze len samotna indonezia ma cez 200 milionov obyv .. co je do buducna ozaj velmi perspektivny trh ) ... :yes:

PS: ved mitsu ma vyrobny zavod v thajsku aj v indonezii aj na filipinach ( to su 3 zavody od jednej automobilky len v samotnej juznej azii ) .. pritom v celej eu nevyrobia jedine auto ... proste mitsu je v juhovychodnej azii doma... tu je aj vyrobou aj predajom najsilnejsie.. a preto aj do buducna ocakavam ze to neostane len pri delice a xpanderi ale pride coskoro od mitsu na svet este par zaujimavych a pre europana exotickych kuskov .. :yes:

delica je opat delikatesa len pre znalcov .. europan samozrejme dnes uz radsej T-roc v dvojkolke s litrom pod kapotou za 600 tacov :yes:
24. 11. 2018 21:17
Ou...
Dizajnéri museli mať veľmi pod psa náladu, keď dokázali vyplodiť niečo takého... Pre Áziu asi OK, možno aj pre USA...
Len v tom nevidím to SUV, ak má niečo pohon na 4, neznamená to, že je to hneď SUV...Ani svetlá výška to nepotvrdzuje, pri tom rázvore max. na šotolinu a nie veľmi drsnú poľnú cestu a dosť...
Avatar - 3_diamanty
24. 11. 2018 21:16
Re: Předek v principech
no je to klasika novy styl ako aj eclipse cross.. xpander aj pajero sport ci najnovsi facelift L200 ... vravi sa tomu dynamicky stit ...

kedysi ale bola delica aj u nas v eu ked si spominas ( docela zaujimava terenna budka to bola ) ... ale je jasne ze dnes by toto uz v eu nefrcalo ... takze dnes je delica ponukana zakaznikom len v juhovychodnej azii a mozno este kdesi v afrike ... tam o taketo vozy zaujem proste je a je fajn ze mitsu sa na delicu nevykaslalo a ze aj taketo "menej tuctove" vozy vo svete este mame okrem klasickych modnych navonanych modnych SUV v dvojkolke ... :yes:
Avatar - 3_diamanty
24. 11. 2018 21:07
opat nic pre europana
kazdopadne mitsu sa nam vo svete konecne slusne rozbieha .... nova delica po 11 rokoch tak to je pre mitsu velka vec ... v podstate ide o legendarne auto ( mimo eu ) .. a vidim tu dokonale spojenie komfortnej rodinnej 4kolky pre 6 ludi v docela kompaktnom baleni .. jo toto bude na preludnenom taiwane alebo v thajsku ci v indonezii opat perfektne fungovat a mitsu to vie... :yes:

mne osobne sa viac paci to cierne outdoorove prevedenie [odkaz] ktore ma aj vyssiu svetlost oproti tomu bielemu urban mestskemu ktore ale ma tiez dozaista svoje plusy samozrejme :yes:
24. 11. 2018 18:23
Předek v principech
podobnej novýmu L200.