Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Český trh v listopadu 2018 podle segmentů: Vedou Škodovky, Peugeot, ale také Mercedesy

Na čelních příčkách v jednotlivých segmentech se v listopadu nic zásadního nezměnilo.
Zpět na článek
Avatar - Ozzman
9. 12. 2018 21:04
Re: Ford?
Agilní to auto je, kvalitní a utlumený podvozek, ticho na palubě. Podprumerna dynamika ? No to záleží jaký si koupíš motor. Dizajn je subjektivní věc a v interiéru je více měkčeného plastu, než v Octavii. Jo a teď jsem ujel čerstvě 800 km v tvém milovaném Superbu 2 a mohu jít na rehabilitaci se zády.. perfektní podvozek ! fakt, že jo

Možná by si měl přestat plácat a taky se v tom Mondeu projet, nejel si ani aktuální, ani předchozí generací a mudruješ tady...Ale co chtít od člověka, který si myslí, že Octavie je lepší, než MB E...
Avatar - Ozzman
9. 12. 2018 21:02
Re: Ford?
Ja na rozdíl od tebe dokážu na Fordu najít i spousty chyb, ale to ty na koncernu vše bezmezně chválíš, což je ještě horší, než Miromen.
Avatar - miromen
9. 12. 2018 14:01
Re: Ford?
Ty vynikaš v tom, že sam sebe překonavaš v psani čim dal většich stupidit . Realita je pro některe z vas bohužel kruta a těžko to nesete. :-!
9. 12. 2018 10:19
Re: Ford?
Zastanu se novinaru - jde o dobu kdy auto testuji. Neni to jen o skodovkach. Kdyz prijde nova generace 5er, ta nova je najednou uz ne tak skvela jako v dobe sveho uvedeni. To je proste normalni.

Miromena a Ozzmana nema cenu komentovat. Dle nich ma Ford vse nej, dokonce kvalitni interiery i kdyz je vseobecne znamo ze to je Fordi hodne velka slabina no a Miromen jde tak do extremu ze kvalitu zpracovani Focusu dava nad Golf.. to si kazdy musi poklepat na celo.
9. 12. 2018 10:14
Re: Ford?
Tezke, neagilni,. zavalite, podprumerne dynamicke s ne tak praktickym a nekvalitnim interierem a hroznym designem. To by zjistil stejne jako spousta ostatnich. Proto se neprodava a ojetiny stoji stejne, jako Oktavie.
Avatar - Hammunasakra
8. 12. 2018 22:48
Re: Ekonomika
To jo = teda nemusí ale protože nejsou schopný konkurovat spalovacíma motorama, když musí plnit emise = WLTP je fakt položilo na lopatky = tak vymysleli VWelkej přechod na elektriku

Jestli to je dobrej plán a jak vyjde = to je otázka. Na kterou mě docela zajímá odpověď
Avatar - miromen
8. 12. 2018 22:47
Re: Ford?
Tak to doufam, že jsi si poznamenal to co jsem doposud negativniho poznamenal k tomu focusu. Aby si nebyl dalši co mi bude někdy v budoucnu vyčitat, že jsem to nikdy netvrdil. Protože ja nejsem zrovna ten co se opakuje jak kolovratek.
Jinak napsal jsem to jinde a napišu to i tobě a to, že ten součastny focus je auto se kterym jsem celkově vzato nejvic spokojen z aut, ktere jsem vlastnil. V podstatě je jen par věci, ktere mi na něm vadi a však jsou to všechno jen drobnosti nic co by mě nějak vic nesedělo či vytačelo. A samozřejmě časem mi prošlo rukama vicero aut takže je i větši možnost srovnani.
Avatar - Hammunasakra
8. 12. 2018 22:46
Re: Ekonomika
Neokecávej = napsals ekonomika klesá = teda klasá :-)

Nepochopils to = dál roste :-!

O čem se chceš bavit = když nechápeš ani takovýhle základy? >:-[]

Ve 3. čtvrtletí 2018 česká ekonomika dál rostla = o 2,4% ;-)
Avatar - Hammunasakra
8. 12. 2018 22:38
Re: Ekonomika
To víš že jo [odkaz] + [odkaz] >:-[]

Kolik ti je? Jestli pod 70 doporučuju návštěvu psychiatra >:D

Bohu díky za zplozence pekla? Nemáš to nějak popletený? >:-[]
Avatar - _Karel_
8. 12. 2018 22:06
Re: Ford?
Seš tak trochu jak čeští novináři vs. Škoda. Pokud se chceme dozvědět chyby modelu Škody, je třeba počkat na nový model. U tebe musíme počkat na další koupenou značku.
Tvůj Golf byl svého času absolutní špička, vida - prý nebyl, dnes je špička Focus.
Avatar - miromen
8. 12. 2018 20:11
Re: Ford?
On to nepiše poprve. A když jsem mu napsal, proč tedy majitele u toho kvalitniho japonce, krom jineho řeši jak jim hnijou snad i plasty tak nějak nebyl schopen nic napsat. Dokonce napsal takovou usměvnou věc, že zahlidl focuse, ktery měl rezave kotouče. A když jsem mu napsal, že nevim čim to muže byt, ale, že ja měl korozi na kotoučich u všech aut včetně Golfa, ktery měl ještě jednu zajimavou nelichotivost což se ukazalo jako vlastnost těchto brzdiču u modelu, ktere je měli s čimž jsem se jinde nesetkal, tak opět od něj žadna reakce.
Avatar - Hittman
8. 12. 2018 19:52
Re: Ekonomika
Bohudík za Zemana a ne hrabose.
Avatar - Hittman
8. 12. 2018 19:51
Re: Ekonomika
Zpomalení růstu je pokles výkonu ekonomiky.
Avatar - Ozzman
8. 12. 2018 19:31
Re: Ford?
To jo, kolik těch Fordu mělo problémů zejo, myslím, ze problémy mívají v posledních letech jiné značky, jednu máš doma...i se slavným motorem. >:D Mitsubishi je tak úspěšně, že Lancer už presluhuje a o korozi se v souvislosti této značky , stejně jako u starších Fordu tradovaly báje. Zrovna 1.6 Atmo je původně Japonský motor, proto byl tak oblíbený a dodnes si dvojkové Fokusy s tímto motorem drží cenu oproti jiným motorizacim.

Ford je Evropská trojka i v delším pohledu. Že se ti ta auta nelíbí, je tvůj názor a soudit dle jednohi měsíce....

Co je špatného na jejich portfoliu ? Seženeš od supermini po Muscle Car. V každé třídě mají co nabídnout. To se o Mitsubishi už asi 20 let nedá říct v Evropě..
Avatar - miromen
8. 12. 2018 18:48
Re: Ford?
Na ty tvoje blitky nema cenu nic psat. Jen by mě zajimalo jak je možne, že si pořidil vuz s pověsti "kvalitnich" a "spolehlivych" vozu jako je VW. Navic Polo, ktere je idealni tak pro ženske nebo bezkulčaky.
8. 12. 2018 17:49
Re: Ford?
Vw uz tiez nieje to co byval. I30 uz bije Golf a zachvilu ho da dole aj Ceed.
Avatar - 3_diamanty
8. 12. 2018 10:38
Re: Ford?
kedysi dlhorocne 2 najpredavanejsia zancka v cz vam tam z roka na rok pada v tabulke dole ( a o rok ju uz da asi aj peugeot a kia ) .. ale pri jej sucasnom portfoliu sa asi ani je je comu cudovat ( kdeze zlate casy fordu su ) ... u nas koniec koncov fordy nikdy neslapali a je to vcelku pochopitelne ak vidim tie cenovky a aj co mam skusenosti od znamych ... osobne nevybral by som si okrem edge a mustangu tam od nich proste nic :*) aj keby som mal melon .... to uz radsej arteona alebo sorento ze jo

svojho casu ( r2011 ) bol uz vybehovy ford focus 2 1,6 durateq s euro 4 o 2000 eur drahsi ako lancer sportback 1,6 mivec s euro 5... pritom asi netreba ani pripominat kvality akehokolvek japonca voci fordu ... dodnes zlaty misak sluzi bezporuchovo ... a ford to tu aj tak casom asi zabali .. eu dnes uz nie je podla mna pre neho .. skor amerika a cina :yes:
Avatar - Ozzman
8. 12. 2018 09:49
Re: Ford?
Tak se v něm projeď po české okresce, a pak to zkus napsat ještě jednou.
8. 12. 2018 07:52
Re: Ford?
Mondeo zaspalo dobu. Bylo staré už když přišlo v EU na trh. Snad kromě líbivého vzhledu nemá co nabídnout. Fiesta je ukrutně drahá a není hezká (ta evoluce Aston Martin designu na malých autech prostě nefunguje), fokus to stejné.
Avatar - Hammunasakra
7. 12. 2018 23:41
Re: Ekonomika
Některý starce je možno v rámci vyššího dobra = bít a bít a.. >:D

A nemyslim si to sám [odkaz] >:-[]
Avatar - Hammunasakra
7. 12. 2018 23:41
Re: Ekonomika
Nesrovná = VW už ohlásil že počet modelů i motorů výrazně sníží
7. 12. 2018 23:26
Re: Ford?
Nevyhnutelný důsledek globalizační modelové strategie "One Ford" v Evropě... :-O :'-( :-( 8-s :no:
Avatar - WinDiesel
7. 12. 2018 23:17
Re: Ekonomika
Můžu bít i starce, nebo ti se nebijí? Jde o to jestli je to etické nebo neetické. Přinejhorším bych si musel podat čtveráčka ale ten vypadá že bude umět rychle utíkat a já jsem z formy … >:-[] >:-[] >:-[]
Avatar - WinDiesel
7. 12. 2018 23:14
Re: Ekonomika
Kombinace znovu dělaných homologací s faktem, že některé modely byly na konci životnosti a tak byly "odstřeleny! třeba o rok dříve a nové modely nejsou hotovy, to se srovná ALE BUDE TO TRVAT MINIMÁLNĚ ROK, máloco se bez rizika dá hodně urychlit
Avatar - WinDiesel
7. 12. 2018 23:12
Re: Ekonomika
Sobotka se ztratil jako smrad zato Babiš pevně drží !!!!! 8-s 8-s 8-s
Avatar - WinDiesel
7. 12. 2018 23:10
Re: Konec zlatých časů.
močovina se wole do benzínů nestříká …. a ty filtry jsou tam kvůli pevným částicím, ne kvůli NOx
Avatar - twistedTSD
7. 12. 2018 23:06
Re: Konec zlatých časů.
Benzínů bez filtru máš celou řadu, aspoň v nižších třídách.
Avatar - Hammunasakra
7. 12. 2018 22:19
Re: Ekonomika
Ekonomika = furt a furt roste [odkaz] Asi si myslel zpomalení růstu

Neboj určitě přijde i opravdovej pokles = tak do roka a do dne? ;-)

Pak můžeme začít brečet = jak absurdně sme promrhali mimořádně dlouhý období konjunktury. Hubu doporučuju rozbíjet těm kdo za to můžou = premiérum = Sobotka a 2x Babiš :-) :-)
Avatar - Hittman
7. 12. 2018 21:58
Ekonomika
již třetí čtvrtletí pomalu ale jistě klasa, jsem zvědavý, zda už to má vliv na prodeje a nebo má zatím vliv údajný nedostatek homologovanych verzi jednotlivých modelů...
7. 12. 2018 21:40
Ford?
Pozeram, ze Ford to pomaly moze zabalit: Fiesta padla na desiate miesto, a Focus na siedme. Mondeo, Kuga, Ecosport nikde! No este ze je tam aspon ten Mustang...
7. 12. 2018 20:31
Konec zlatých časů.
No, myslím, že je konec zlatých časů normálních aut. Do srpna se dala koupit ještě auta v benzinu bez filtru pevných částic. Už takhle v nich bylo plno kravin navíc, viz start stop, elektronické ventilky a jiné zbytečnosti. Tyto nová auta už jsou teď nebezpečím v poruchovosti, poněvadž elektroniky je tam přespříliš. A tak mě to už neláká si nějaké koupit, poněvadž bych si přál normální auto bez otravných zbytečností okolo. Turbo dejme tomu, jede to s ním opravdu lépe, než atmosféra, ale to je všechno, co bych překousl. Nějaká močovina aj. ani náhodou. Děkuji nechci.