Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: A cenu pro nejzbytečnější patent vyhrává... Ford!

Ford se už v minulosti proslavil hodně netradičními patenty. Tady je ten nejnovější. Dostane se do výroby?
Zpět na článek
12. 12. 2018 12:59
Blbost
Jasně co čekat od automobilky která navrhla nesmysl jménem nucleon, měli by se věnovat jiným věcem, co třeba udělat auta zábavnější jako v devadesátých letech?
Sám vlastním archivní vydání fordu ka a vyhřívaní čehokoli mimo zadního okna považuju za nesmysl, resp další zábavu za volantem mi vyhřívané tlačítko varovných světel nepřinese
Nebýt těchto cimrmanovských patentů, byla by cena nových aut podle mě zhruba poloviční. Ach jo.
Avatar - Magister
12. 12. 2018 11:07
Re: je to blbosť
Jak je napsáno výše, nám se to může zdát jako nonsens, za 5 let tomu může být jinak. A tež nejsme seveřani...
12. 12. 2018 10:34
je to blbosť
vyhrievaná sedačka, lakťová opierka, volant, super, ale pás je blbosť, nikdy som necítil chlad od pásu, to skôr keď pás pritlačí odev, tak sa pocit tepla zvyšuje, ide len o marketing - je to blbost, to se bude líbit.
11. 12. 2018 22:26
Opatrnost matka moudrosti
Ja bych byl s temi odhady budoucnosti opatrny.

Staci se podivat treba sem:
[odkaz]

To co nam prislo pred peti lety jako zbytecnost, muze byt za par let standard.
Nebo dokonce povinnost, viz hlidani pasu :-)
Avatar - bystron
11. 12. 2018 18:42
Re: A co takhle
Vyhřívaná řadící páka už mě napadla před lety, zejména když některá paka nedělají celokožené koncovky, ale jakousi imitaci chromu nebo co to je. Pokud je pás studený, znamená to, že je zima a tak má pasažér nějaký oděv, pás jej tedy studit nemůže. Kdoví jak se to zachová po nehodě. S pásama bych si nehrál. To už raději pro nějaké ostřejší GT udělat klasické 4 bodové jak závodníci, ale vyhřívaný pás mě nenapadl. Když už, tak to spíše toaletní prkénko. Přijet v zimě na chatu a než se roztopí kachlák, jeje.
Avatar - _Karel_
11. 12. 2018 15:36
Re: A co takhle
To by bylo daleko smysluplnější. Vyhřívaný pás mi přijde podobně užitečný, jako např. vyhřívané pedály.
11. 12. 2018 15:07
A co takhle
vyhřívanou řadící páku? ;-)