Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nález pro milovníky devadesátek: Našlo se 11 nikdy nejetých BMW 5 z roku 1994

Z jedenácti nalezených vozů je deset sedanů a jeden kombík. Některé jsou ještě dokonce zabalené v převozní plachtě.
Zpět na článek
8. 1. 2019 13:33
Re: v americe
Hele já si osobně taky myslím, že musí být aut nadprodukce. Pak mi ale není jasný jak je možný, že se na auta 10 měsíců čeká a to není jen Škodovka. Tohle myslím pro tom co se dotáhne papírová bitva ohledně homologace půjde normálně do prodeje.
Avatar - holden2
5. 1. 2019 16:45
Re: v americe
samozrejme ze se to sesrotuje. je tak obrovska nadprodukce vseho ze nic jineho nez likvidace casti vyrobeneho zbozi neni mozna. uz se to deje bezne ve vsech segmentech.
5. 1. 2019 15:43
Re: v americe
Proc myslis ze je nikdo nekoupi a neprihlasi? To myslis ze ty auta sesrotujou?
4. 1. 2019 20:23
Bmw sbírka
Tak to je hodně pěknej dárek. To byly ještě pořádný auta a né jako dneska samá elektronika a emisní limity.
4. 1. 2019 19:39
Re: Tie auta su mrtve
Zelal by som novemu majitelovi, aby si mal pravdu. Mozmo, ze tie bawa, sa budu dat zresuscitovat. Treba vyskusat :). Ja by som sa toho bal.
4. 1. 2019 17:53
pěkně
I když si myslím že nikdy nejetý auta co tak dlouho stojí jsou mrtvý ale nález je to pěkný :-)
Avatar - vabis
4. 1. 2019 16:02
Re: Tie auta su mrtve
Pravda je v tom, ze kdyz auto nejezdi tak to pro nej neni prilis dobre. Zejmena draha, slozita. Nadruhou stranu ta auta jsou relativne jednoducha a tak nemusi byt uvedeni do provozu tak nakladne. Nejsou to take zase low cost plecky kde mas problem s pneu, novymi silentbloky, vytlacenymi lozisky, podmaznutim salku na klice a tak. Otazka jak se kdo vyzna a bude peclivy. Realnou cenu neodhadnu, ale nemusi to byt vubec past. Mysleno z pohledu pecliveho fanouska, ne uzivatele komercniho auta ktery umi jen otocit klickem. Ono vyvarit pul kastle, pocinovat, udelat vybrus motoru, hledat vuli kdyz je vsecko slusne, opiskovat napravy atd atd taky neni jen tak. A bude to vzdy uz jen zrestaurovane, ne tovarni stav.
Avatar - Blue Sun
4. 1. 2019 14:20
Re: Jak na Nový rok ...
Chlapče, ty se zastřel.
4. 1. 2019 10:04
Re: A nebo
Taky bych za tim hledal neco ilegalniho, mozna pojistovaci podvod nebo neco podobneho.
Avatar - Dinar
4. 1. 2019 08:14
Upřímně
bych byl moc zvědav na to, kdo jim za některé z těch aut dá 400tis. Nejsou to žádné rarity, obyč. 520i a 525i, auta, která se 25 let nepohnula, velké riziko až past.
Avatar - JFK
4. 1. 2019 08:03
Ölwechsel v roce 2003
Takže se jim zjevně někdo věnoval, viz cedule u motoru.
Avatar - Ozzman
4. 1. 2019 07:24
Re: A nebo
Nechtěl by si přestat řešit i ty diskuze tady ? Prosím..
4. 1. 2019 07:22
Tie auta su mrtve
25 rokov statia, je horsie ako 25 rokov prevadzky. Tie auta bez uplnej renovacie nikdy nebudu poriadne jazdit. Mam skusenost s novou ibizou, co stala 4 roky v garazi a uz nikdy to nerozdychala. Brzdy v haji, tlmice v haji, pneu v haji, klima v haji, kurenie, chladenie v haji. Motor sice isiel, ale zral olej jak utrhnuty. Tie bavoraky su fajn na pohlad ale bez niekolkostotisicovej investicie k nicomu. A zasa taky klenot to nieje, aby do nich niekto investov 500.000 korun ak nie viac.
Avatar - CountachSV
4. 1. 2019 07:14
E34
525i jsem měl, saloon, barva delphin metallic. Překrásný auto, rok 91. Fungovalo na něm všechno od elektrickýho šíbru přes okýnka, centrál i stavitelnej volant. Na límcovejch 17" pavučinách krasavec. Nechal jsem si tenkrát přitáhnout béžovej koženej introš z jiného auta a vyměnil za origo....vzpomínek hafo. Hlavně ale ZVUK motoru M50B25. Neskutečný.
Avatar - Zetti
4. 1. 2019 06:42
Re: A nebo
Zajimavy postreh. Proc by do Bulharsky pujcovny jely auta se spanelstinou [odkaz]
Avatar - xmarek
4. 1. 2019 04:44
Re: A nebo
Když něco najdu tak to řeším? Já ne a platí to i pro ty sra...ky co jsem svého času: [odkaz] psal. Prostě ber nebo nech být. Takto to v životě chodí. Jsou lidé co bečí nad tím, že je to drahé a bláblábláblá. Ale ruku na srdce já nejsem bača, aby mně zajímal békot ukřivděných ovčanů.
Avatar - xmarek
4. 1. 2019 04:41
Re: Jak na Nový rok ...
Najít se dá ledazco. [odkaz] Každý den se podivuji nad tím, že i zadarmo. Stačí jen jinak uvažovat a něco málo pro to dělat. S oblibou říkám:
"Že já bl...c chodil do práce". >:D A vím moc dobře, že letošní rok bude o to víc štědrý než byl ten letošní. A začalo to 42" LG IPS FullHD televizí za 0kč. A to bylo 1. Ledna. :-! Jo a auto? Pod Audi A8 nejdu. Škodovku nechávám těm co si myslí, že čuměním na televizi něco změní.
Avatar - karoque
3. 1. 2019 23:47
Re: A nebo
Pokud je promlčecí lhůta 25 let, tak to udělali správně :-) Krásné auta, taková uloženka 528i nebo 540i :yes:
3. 1. 2019 22:54
Tak to je paráda!
E34 je pro mě nejkrásnější pětka všech dob. Ideál je samozřejmě M5, ale i s takovou 525i s manuálem je nádherné svezení! ;-)
Avatar - Googlit
3. 1. 2019 22:51
A nebo
A nebo nějací Bulhaři ukradli dva kamiony bmw při převozu, nebo pojišťovací podvod a po uskladnění už nenastaly okolností k jejich prodeji >:D
Avatar - holden2
3. 1. 2019 19:49
v americe
najdou desitky tisic nejetejch folcvagnu a u nas uz sou taky rozstrkany po lesich tisice skodovek ktere nikdo nikdy nekoupi a neprihlasi
3. 1. 2019 19:33
...
Krásný, ale za 400k drahý. To radši servisovanej provozní exemplář než furt řešit prdlý hadice a tekoucí gufera.
Kombíka bych ale rád.
Avatar - rokyta.p
3. 1. 2019 19:03
Jak na Nový rok ...
... tak kéž by stejně po celý rok. Přestože úplný milovník Bmw nejsem, tak se mi "nález" líbí. e34 (nedejbože e32) jsou výborná auta. Kvalita z nejlepšího motoristického období potěší. Otázka je to skladování, ono (i mírně) vlhká garáž je smrt. Ale jinak super, pomění náplně, pryžové díly, trošku to zprovozní a juchů. Cena za vůz pod 400tis mi přijde v pohodě. Lepší normální auto, než na stejný peníz moderní foukaný třívalec. Přestože Martinův Speciál co vyšel před pár dny se snaží tvářit opačně.