Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda dodá státu přes 1370 automobilů za 784 milionů korun

Automobilka Škoda Auto dodá státu v následujících dvou letech přes 1370 automobilů celkem za 784 milionů korun. Zvítězila v tendru ministerstva financí na nákup nových automobilů.
Zpět na článek
9. 2. 2019 21:17
Re: tak pokud
No..je to možný.. otázka názoru a úhlu pohledu..nechme toho,nikam se stejně nedostaneme.Každopádně proti škodovce nic nemám,přeji si aby se jí dařilo,ale rozhodně ji nemám za něco extra.Pokrok udělala velkej..ale to třeba i ten Hyundai,kterej se během pár let dostal úplně někam jinam..nebo někým vysmíváná Dacia.
9. 2. 2019 20:29
Re: tak pokud
Ano, "jako fakt"! Škoda Auto je české rodinné stříbro (a je úplně jedno, že ho vlastní VW), jehož produkce je do značné míry výsledkem českého vývoje, v česku navrženého designu a většinou i práce českých lidí. A jedná o značku, jejíž raketový rozvoj od počátku 90. let je téměř bezprecedentní! :-) :yes: Myslet si, že si Hyundai u Čechů "udělá oko" tím, když se bude Škodovku a její produkty snažit trapně zesměšňovat a napadat je naprosto pošetilé. Stejně jako myslet si, že na české zákazníky bude stačit vymívání mozků, že Hyundai je "české auto" jen kvůli tomu, že se vyrábí v Nošovicích. Nemluvě o neustálých reklamních lžích a neférových manipulacích. Např. malé MPV ix20 jednu dobu nazývali "kombi", hatchback i30 označovali za "liftback" (teď zase hatchback pro změnu bez vysvětlení stáhli z české nabídky, asi aby se řada i30 více svoji strukturou blížila Octavii?) atd. atd. Většina Čechů ale nejsou žádní automobiloví prosťáčci a značku Hyundai takovýto neseriózní a křečovitý marketing v jejich očích hrozně poškozuje. Nemluvě o neustálém vychloubání typu "nejkvalitnější české auto" nebo "válce", kterou české vedení firmy vedlo (a posléze soudně prohrálo) s řadou svých dealerů, o čemž média často psala... Pak je tu dlouhodobé odmítání testovacích zápůjček médiím, jejižch redaktoři si dovolili napsat do svých testů i negativní postřehy. Je toho prostě za ty roky strašně moc. Však si taky všimni, že si v ČR absolutně nikdo nedělá legraci ze sesterské značky Kia, jejíž image je u nás nesrovnatelně lepší a naprosto důvěryhodná... :-O
9. 2. 2019 19:44
Re: tak pokud
To jako fakt?Vždyť je to jen firma vyrábějící auta..a k tomu ještě překabáťený vw..tak proč by se mě to mělo dotýkat? Hyundai nadauta nedělá,to ne..ale oproti škodofce teda určitě dělá.Ta firma je úplně jinde.Ale stejně zajímavý, že..ještě před nedávnem vysmívána automobilka a dnes s Kii +- 7,5mil aut ročně,nej technologie které si v současnosti umíš v autě představit.Můžeš si koupit slušně vybavený auto v hodně dobré kvalitě za relativně dobrou cenu.Škodofka je hodně drahá,často dost přdražená,bez přidané hodnoty.Já vím,nejsi sám..ale Hyundai zde prodává zhruba stejně jako vw,která zde má hodně velké renomé.. nevím,no.Každej to vnímáme asi jinak..
9. 2. 2019 12:59
Re: tak pokud
Ano, dotýká se mě to coby Čecha opravdu hodně. A evidentně nejsem sám! 8-s Když v Mladé Boleslavi postavili na počátku 20. století první auta, tak v tehdejší Korei měli tak maximálně buvolí spřežení. A teď se u nás představitelé této hnusně arogantní značky u nás chovají, jako by vyráběli nějaká "nadauta" a budou se nad Škodovku povyšovat?! Hnus! 8-s 8-s 8-s
8. 2. 2019 20:27
Re: tak pokud
No tak se naváží do škodofky..no a..to se nesmí?To škodofka v tobě vzbuzuje takovou národní hrdost?Vždyť je to směšný..jakoby Němec cítil záplavu patriotismu v diskusích o Opelu..to asi sotva,že ..
8. 2. 2019 18:39
Re: tak pokud
Tak tato legrační říkanka je opravdu na hraně, to uznávám zase já. Ale nikdy jsem to kritické slovo nevypsal a marketing Hyundaie ČR si nějakou takovou reakci českého mototistického národa za své trapné reklamní urážky Škody plně zasloužil! :-O
8. 2. 2019 17:52
Re: tak pokud
OK uznávám.. sorry.Kupující takto neoznačuješ,ale některá auta víceméně jo..i když jsem si teď vzpomeňl..a bylo to tuším i od tebe.."kdo si koupí Hyundaie nadosmrti.." kolik si jich jen v ČR koupilo lidí..?
8. 2. 2019 17:23
Re: tak pokud
Ty jsi někdy ode mě četl nějaký příspěvek, kde kupující nějaké značky označuji za "dobytek" a "hnůj"? Jestli ano, tak mi ho ukaž!
8. 2. 2019 14:43
Re: tak pokud
Vždyť ty tady zvracíš stejně tak..
8. 2. 2019 10:44
Re: jono, plechovky ....
Přesně tak, stači se podívat do ceníku např. i30 nebo Tucsonu. Zjistíš, že vyhřívané čelní sklo tato auta vůbec nemají v nabídce, a to ani v rámci příplatkové výbavy! ;-)
Avatar - kari.laz
8. 2. 2019 10:04
Re: jono, plechovky ....
A ty jsi ho někde například u i30 našel?
8. 2. 2019 09:52
Re: tak pokud
Áá, holdenovská moucha zase vyvrhla svou dávku dobytčího jedu! >:D
Avatar - zaplosak
8. 2. 2019 09:41
nezávislé topení
hlavně ať tam je nezávislé topení aby mohli v klidu v noci spinkat u dálnic, vidíme to denně denně vlevo vpravo.... ;-)
Avatar - holden2
8. 2. 2019 08:18
tak pokud
vyhrala nejvyhodnejsi nabidka tak je to v poradku. nicmene zde vice nez jinde plati ze tenhle dobytek si proste takovej hnuj zaslouzi
8. 2. 2019 02:46
Re: jono, plechovky ....
To s tím vyhřívaným čelním sklem na to jsi přišel jak ?
Avatar - rokyta.p
7. 2. 2019 23:37
Re: super
Tak by to mělo být :-! Jsem rád, že stát funguje alespoň v těchto věcech normálně :yes:
Avatar - rokyta.p
7. 2. 2019 23:35
Re: Aký pokrčený panák s lampasami...
Auto je myslím vysoce slušné. Však když nechceš, kup si své a třeba v jiné barvě. Pořád mi fotka přijde daleko lepší, než pan Tržil soukající se do "policejního" Bmw i8 [odkaz] >:D o nehodě poté už raději nemluvím :-|
7. 2. 2019 21:13
Aký pokrčený panák s lampasami...
také auto ;-)
Avatar - Blue Sun
7. 2. 2019 19:24
Re: jono, plechovky ....
Asi to měl být kruhový znak na kapotě v přesně stanovených barvách.
7. 2. 2019 18:59
Re: jono, plechovky ....
Kecy v kleci. Je jen a jen problém Hundééé, že nejsou schopni vyvinout auta s objemem kufru srovnatelným se škodovkami, že nenabízí takovou rozmanitost u motorizací (např. verze 4x4 jako u Octavie) nebo že dokonce nenabízí ani vyhřívané čelní sklo! >:D Proč by kvůli tomu auta s těmito benefity PČR neměla chtít? >:D
Avatar - _Karel_
7. 2. 2019 18:52
Re: jono, plechovky ....
A jaká byla ta specifika, který nemohl splnit nikdo jiný?
7. 2. 2019 18:49
Paráda!
Paráda, tak by to mělo být samozřejmé! Teď ještě aby byla před Hovňajsama zachráněna i česká policie, zatím pořád hrozí, že v nich budou muset jezdit! Přitom je tam nikdo nechce, již provozované oteklé zrůdičky ix35 se u nich vůbec neosvědčily. Co jsem s několika klukama od PČR mluvi. tak s tím u nich nikdo ve službě nechce jezdit a projevilo se to jako nespolehlivý a uživatelsky nevyhovující šrot! 8-s
7. 2. 2019 17:59
Re: jono, plechovky ....
To "výběrové řízení" bylo jako vždy ušito přímo na míru škodofce..specifika byla taková,že je nemohl nikdo splnit.Zajímalo by mě kdo je za to zodpovědnéj..a kolik za to dostal.
Avatar - CICERO
7. 2. 2019 17:58
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
7. 2. 2019 17:49
jono, plechovky ....
těm šaškům tyhle plechovky uplně stačí >:D ale normální člověk by si škodovku nekoupil >:-[]
Avatar - JirkaV8
7. 2. 2019 17:07
super
Super, to chce gratulaci :-! ps: ja chci taky :-)