Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Citroën poodhalil nový koncept pro Ženevu a zve na VivaTech

Citroën začal s odhalováním konceptu, jehož premiéra se má odehrát na autosalonu v Ženevě. Zároveň zve na veletrh VivaTech do Paříže, kde hodlá odhalit další zcela nový koncept.
Zpět na článek
Avatar - ZZ
14. 2. 2019 18:09
Re: Kdyby...
Nikdy to neuměli a vypadá to, že se to ani nikdy nenaučí. Pár těch francouzskej krámů jsem měl a všechno stálo za úplnou vyliž kapsu. Mě fakt přesvědčovat nemusíš ;-) Ale přeju ti to, jen ti nerozumím. ;-)
14. 2. 2019 15:57
Re: Kdyby...
JJ - je určitý živočišný druh, možná nějaký poddruh snad i člověka ... který je přesvědčen, že např. jen das auto von der konzern je auto; že čím tvrdší podvozek, tím lépe; že v metle na hlínách v plný palbě je to ono; že jedině ingot (Jeep) je to správné do terénu ... a že ve Francii neumí dělat auta.
14. 2. 2019 15:12
Re: Kdyby...
Mě nedojmeš ;-) Francouzský auta mám už hodně dlouho,teď Renault..tak nevím o čem píšeš..
Avatar - Blue Sun
14. 2. 2019 14:06
Re: Kdyby
I takhle se dá projevit nedostatek rozumu. Tohle bylo trapné před dvaceti lety.
Avatar - Hammunasakra
14. 2. 2019 09:22
Re: Kdyby
Vidíš jakej seš kecal? Já žádnou starou nemám :-)

A holky co si platim si nic takovýho nedovolej = ty sou za to šťastný >:D >:-[]
Avatar - ZZ
14. 2. 2019 09:18
Re: Kdyby
Jojo, tvoje stará to o tobě říkala ;-)
Avatar - ZZ
14. 2. 2019 09:07
Re: Kdyby...
Z bláta do louže? Nebo jako že sis na ty problémy už zvyk a chceš to mít pořád >:D
Avatar - Hammunasakra
14. 2. 2019 08:46
Re: Kdyby
Máš tu nově 12 příspěvků = to šlo docela rychle ne? :-)
Avatar - ZZ
14. 2. 2019 08:43
Re: Kdyby...
O XC90 nemá smysl ani mluvit, co? Co budeš kupovat příště?
Avatar - ZZ
14. 2. 2019 08:41
Re: Kdyby
Přesně tak. Konečně jsi na to přišel.
Avatar - Hammunasakra
14. 2. 2019 08:40
Re: Kdyby
Ty si nějakej ZZaostalej nebo tak něco? ;-)

Nebo viz článek o Porsche prostě jen neZZnalej? :-)
14. 2. 2019 08:24
Re: Kdyby...
Volvo S60 2,4 D - koupeno nové - opakovaně nouzové režimy (opakovaně opravy turba), únik hydraulické kapaliny přes spojku, roztržené rozvody v 72 tis. km a generálka motoru.

... tak asi.
Avatar - ZZ
14. 2. 2019 08:08
Kdyby
... se raději věnovali tomu, jak vyrobit auto. Auto, které funguje. Jezdí rovně, samo nezataci, kde se dá ovládat klima cudlikem. Kde se nezasekne zámek kufru po roce. Ne, to ne. Oni si hrají na výrobce aut. Totálně jim ujel vlak. A v dnešní době je celé francouzské trio kvalitou už dávno za korejcema, kterým se snaží konkurovat už jen cenou. Protože ve všem ostatním jsou všichni daleko dál.
Avatar - ZZ
14. 2. 2019 08:08
Kdyby...
... se raději věnovali tomu, jak vyrobit auto. Auto, které funguje. Jezdí rovně, samo nezataci, kde se dá ovládat klima cudlikem. Kde se nezasekne zámek kufru po roce. Ne, to ne. Oni si hrají na výrobce aut. Totálně jim ujel vlak. A v dnešní době je celé francouzské trio kvalitou už dávno za korejcema, kterým se snaží konkurovat už jen cenou. Protože ve všem ostatním jsou všichni daleko dál.
13. 2. 2019 19:00
Re: jako u rendlíků
..jak to bylo v Maléry pana účetního..:-)
Avatar - nathan
13. 2. 2019 18:39
Re: jako u rendlíků
Kreatura je tvoje stará. Udělejte si spolu výlet do Lurd, snad ji to tam pomůže.