Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Audi A4 3,2 FSI quattro: kam s ním?

Je nová generace Audi A4 spíše komfortní limuzína na dlouhé cestování nebo sportovní sedan? Definitivní rozhřešení poskytne nový díl Roadlook TV.
Zpět na článek
Avatar - white label
4. 4. 2009 22:17
Re: Čtverka
Proč moravsky?
To jako co je spisovně je česky a co nespisovně je moravsky?
Nemáš trochu zkreslený pohled "svejma pražskejma vočima"... >:-[] >:-[]
Avatar - CIZEK
4. 4. 2009 22:02
Audi ist gut
Audi sjíždí z výrobních pásů skvělá auta a A4 je tomu velkým důkazem.O skvělé kvalitě materiálů a bezpečnosti snad nikdo nepochybuje, k tomu se přidá skvělý design,vyskoký komfort, skvělá dynamika a nyní i prostorná karoserie.Audi je zkrátka solidní výrobce. :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
neregistrovaný "petrt"
24. 8. 2008 21:38
Re: lego
Pořád lepší než sednout do nového civiku a 10 minut zírat kde co je. Navíc je fajn mít stejné páčky a přepínače jako mají ty štastnější v lambu. >:D
24. 6. 2008 13:05
lego
najviac mi vadi ze to je koncernovy polepenec, sadnem do koktavky tie iste packy, tie iste budiky /skoro/, no skratka ked na to pozriem tak vsade to iste, mozem si sadnut do Q7,A6,A5,A4 a stale to iste, bleeeeeeeee
Avatar - igor77
16. 6. 2008 20:46
Re: AUTO-OSCAR
a4 s benzinovym sestivalcem.. - to jsou prece pekny polobotky.. GTI, uznej..
Avatar - skejpa
16. 6. 2008 14:58
Re: AUTO-OSCAR
jasne. kup si na dlouhy cestovani auto za mega a na okresky si porid jiny >:D
pochybuju ze by o ni snilo 50 tisic lidi :-) ani v praze jich tolik nebude :-) uprimne receno. ja nesnim po zadne sterilni audine :-) BMW a MB sou jina kategorie. maji svuj styl. audi je proste sterilni (vyjma A8 - jo, ta ma svuj styl. je tak moc konzervativni az je krasna). je to sen hodne mladych lidi. mit "naslapanou audinu" :-) (a GTI. mam srovnani - to jen nez budes psat komentar, tak aby si to vedel, ze to nepisu jen tak do vetru)
krom toho. zadni svetla tyhle novy generace, to je pro me krok zpet. predni svetla sou nadruhou stranu az moc pokrokovy. ale kazdymu se to jevi jinak ;)
Avatar - skejpa
16. 6. 2008 14:53
Re: Čtverka
ja to pochopim. jednou, dvakrat. ale tak podle spisovneho jazyka ceskeho je to cislovka čtyři a proto by se sluselo aspon obcas rict "á čtyřkou". ale co, zas takovej problem to neni a da se to prekousnout. taky se obcas docela smeju jak libor pri rizeni dava bradu nahoru >:D no proste roadlook je "specificky" >:D
Avatar - skejpa
16. 6. 2008 14:51
Re: LEDky
jo taky se mi zdalo ze blikaj. mozna nejakej video klam ;)
Avatar - skejpa
16. 6. 2008 14:50
Re: Veľmi pekné
zajimave. me se ty zadni svetla vubec nelibej. starsi byli uplne nekde jinde. a ty predni svetla uz je taky moc. neco jsou pekny novy diody a neco uz je preplacanost a pokus to zase nejak zmodernizovat. ale to je vec nazoru.
tahle diskuze me ale utvrdila v tom, ze vetsina lidi by se tady A4ky zastavala ikdyby byla sebevic nepodarena. a to, ze jeji podvozek je slabsi nez nova sestka nebo laguna uz je jen detail. kdyz premii v tyhle tride tak BMW ;) kdyz ne premii, tak sestku...
Avatar - skejpa
16. 6. 2008 14:42
Re: Tak ted uz jsou limuziny uz i ve stredni tride jo? Tesim
:yes:
Avatar - skejpa
16. 6. 2008 14:39
Re: Tak ted uz jsou limuziny uz i ve stredni tride jo? Tesim
>:D :yes:
14. 6. 2008 23:40
Tatry
Konecne bol zverejneny (zostrihany?) tento diel ;-) Na Strbskom Plese som prave vo chvili natacania bol, dokonca 11:32 v pozadi zaberu mi prinalezi ten cierny Nissan :-)

Inak celkom podareny diel, s povedanym k Audi suhlasim, len by som sa mozno opytal - preco prebrali interier z A5ky? Trochu mi prekaza takato unifikacia, i ked je velmi podareny. Kedze mam moznost s viacerymi Audinami jazdit, vadi mi ze ani neviem ci sedim v A3 alebo A8...
neregistrovaný "jakubsallieri"
12. 6. 2008 21:41
Čtverka
xD tady by se někdo mohl naučit mluvit česky a né moravsky Vy "á čtverko"
Avatar - Johny.Rico
10. 6. 2008 11:27
Pane Zezulko, srovnejte:
Jak byste srovna to vaše BMW a tuhle Audi? Subjektivní dojmy prosím. Zajímá mě hlavně motor + podvozek...nemyslíte, že by to BMW mohlo audi "rubnout"? Ikdyž je tam silnější motor? Zda říci lepší, nevim nevim.
Jsem zvědav...
9. 6. 2008 22:40
Re: Holywood
Nevím, asi bych to do auta nechtěl, víc se mi líbí systém třeba u Volva, kde se to vyřešilo elegantně a bez kolečka.
Je pravda, že když potkám BMW 3, tak většina jich je bez iDrive.
neregistrovaný "MartinaP"
8. 6. 2008 19:26
Re: LEDky
Jo jo. Taky mi to připadalo trochu strobo... Co to? :-O
neregistrovaný "Feri."
6. 6. 2008 21:41
LEDky
Neblikali náhodou při testu ty LED diody? Nebo se mi to jen zdálo?
Avatar - igor77
5. 6. 2008 22:15
moc pekne..
mily libore, mila hani,
moc pekny video..
a taky pekny pekny auto.
misty by se dal vypnout komentar a koukat na zabery. a dal bych tam hudbu zdenky prednej.
holt zlinska filmovka, vsechna cest :yes:
5. 6. 2008 10:36
Re: Tak ted uz jsou limuziny uz i ve stredni tride jo? Tesim
Ja myslim, ze z puvodu slova je "Limousine" kazdy sedan v podstate ;) nebo se mylim?
5. 6. 2008 10:31
Re: Matelko pro Tebe
Ale je fakt, ze vzpominka na Langustu I a "nejsportovnejsi" mi nejak nejde dohromady. Kazdopadne recese a rypacka dobra >:D >:D :yes:
4. 6. 2008 07:40
Re: Tak ted uz jsou limuziny uz i ve stredni tride jo? Tesim
Uz jsem se schladil a jsem rad ze tomu tak je... taky mam limuzinu.
4. 6. 2008 07:40
Re: Tak ted uz jsou limuziny uz i ve stredni tride jo? Tesim
Super, to se mi splnil sen ani jsem nemusel kupovat nove auto...
Avatar - gld
4. 6. 2008 07:15
Re: Matelko pro Tebe
ten humor s kléberom je už trochu opukaný :-O
Avatar - gld
4. 6. 2008 07:13
Re: Tak ted uz jsou limuziny uz i ve stredni tride jo? Tesim
áno, to môžeš ;-)
Avatar - Ronault.
3. 6. 2008 21:24
Re: Matelko pro Tebe
Tu reklamu jsem jen tak pro legraci vytvořil já sám, takže nejde o reklamu, spíš o nějakou ironickou "zábavu" z nudy. Můžeš si na té stránce vytvořit cokoliv, dokonce i v polštině :-!
3. 6. 2008 21:22
Re: Matelko pro Tebe
No ono nové Renault coupe zase tak špatné nebude tak že něco pravdy na té reklamě bude.
Avatar - T613
3. 6. 2008 21:20
Re: Máte recht, 507 třeba zablokovat
s tou opicí rozhodně nesouhlasím
Avatar - Ronault.
3. 6. 2008 21:13
Re: Máte recht, 507 třeba zablokovat
Já mluvím o tom, že nepochopil, proč jsem mu na to neodpověděl. Kopírovat a opakovat naučené věty z Markova blogu umí kdejaká cvičená opice (viz 507). Nikde jsem jsem nenapsal, že neuznávám prémii mainstreem a lowend. Jen jsem psal (ne v té diskuzi), že hádání se které auto tam patří a které tam nepatří, je docela zábavné, protože se stejně neshodneme na 100%.
Avatar - T613
3. 6. 2008 21:01
Re: Máte recht, 507 třeba zablokovat
no spíš si jeden z mála co to nepochopil. Spíše se těším na jiné specifikace. Neb prémie, subprémie, main a low jsou jasné a souhlasím s nimi
Avatar - Ronault.
3. 6. 2008 20:48
Re: Matelko pro Tebe
Taky Vás ta absence smyslu pro humor, nadsázky a ironie tak baví? >:D
3. 6. 2008 20:46
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Ronault.
3. 6. 2008 20:46
Re: Máte recht, 507 třeba zablokovat
Máš to dole, píďo >:D Jsi jeden z mála, kdo to s tím prémiovým segmentem nepochopil. >:D
3. 6. 2008 20:44
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Ronault.
3. 6. 2008 20:42
Re: Matelko pro Tebe
Tento animovaný vzkaz Ti zjendodušeně a jasně vysvětlí, co je v automobilovém světě nejlepší. [odkaz]

PS.: Pro ostatní, neberte to vážně, jde o ironii, ať mě tady odpůrci Renaultu zase neukamenují >:D
Avatar - Ronault.
3. 6. 2008 20:39
Re: Máte recht, 507 třeba zablokovat
A co takhle zablokovat Matelka? Jen zamořuje diskuze svými neustále se opakujicími a prázdnými příspěvky. Však teď sám sebe takto navrhnul. ;-)
3. 6. 2008 20:30
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
3. 6. 2008 20:18
Re: Veľmi pekné
Jj, taky se mi libi ta svetla a celkove se mi to strasne libi. Vsechny Audiny se mi strasne libi :-). A prijde mi dost zaujate porad Audi kritizovat za single-frame, protoze dnes prakticky vsechny automobilky (premii nevynimaje) maji jak vepredu, tak vzadu sjednocujici znaky - maska, svetla, .. . O MMI nevim, nemuzu soudit, ale podle toho, co se pise v ruznych testech, tak s tim ti redaktori nikdy nemaji nejake velke problemy (i kdyz jsou uz samozrejme dost zvykli) nebo ze by to bylo treba slozitejsi nez i-drive v BMW. Nikdy nic takoveho nepisou, tak nevim. Ale nemuzu jeste ridit, nemuzu soudit, bohuzel :'( Podle prvnich statistik to vypda, ze se A4 bude opet velmi dobre prodavat, tak at se ji dari ;-) :yes:
3. 6. 2008 20:13
Re: AUTO-OSCAR
Jo, vsak jasne, ale o to Audi taky jde. Nema cenu to porad dokola resit a kritizovat. To je proste jejich filozofie. Vis, co muzes ocekavat a to v tom pozitivnim smyslu - vis, ze se nedockas zadneho obrovskeho experimentu, ktery skonci strasnym propadakem, ale vis, ze prijde opet designove cista evoluce predchoziho modelu. Jasne, nemusi to kazdemu sedet, nikdo te prece nenuti, aby se ti to libilo. Libi se ti napr. BMW, MB, Lexus, Jaguar, ... Ja treba to mam rad. Je to jen o vkusu. Osobne treba moc nemusim ve stredni premii BMW 3. Designove mi proste nesedi. Jiste je to skvele auto, na tom moje subjektivni dojmy z designu nic nemeni, jen se mi vzhledove moc nelibi. Ale docela nesouhlasim s tim, ze se da jen tezko rozlisit stara a nova A4, jak rikali v reportazi. Starou jsem videl nescetnekrat, novou zatim 1x a na prvni pohled je to podle me obrovsky rozdil. Hlavne z boku a zezadu. Pekna je ;-)
3. 6. 2008 19:10
Krasne auto
Nova A4 se podle meho opravdu povedla. Krasny elegantne-sportovni design, povedeny interier a podle toho, co jsem cetl, se opravdu o dost zlepsily jizdni vlastnosti a A4 se pry posunula k tomu nejlepsimu s prednim pohonem ve stredni tride. Na BMW 3 samozrejme jizdne nema, ale to od ni taky fanousci Audi nechteji - zde podle me Audi udelalo chybu, kdyz zacalo A4 propagovat jako "nejsportovnejsi sedan stredni tridy", taky si to asi v Ingolstadtu uvedomili, kdyz ted ji propaguji jako "limuzinu budoucnosti". Po Audi nikdo nechce, aby trhalo asfalt, to neni to, cim by si Audi ziskavalo fanousky (jako napr. me) . V kazdem pripade podle me moc povedene auto, ja bych ji osobne bral s 3.0TDI ale s 3.2FSI to taky musi byt poradne delo. Tak bravo Audi :yes: :yes: :-)
3. 6. 2008 18:27
Re: Tak ted uz jsou limuziny uz i ve stredni tride jo? Tesim
Kurnik tak to taky jezdim v limuzine kdyz to moje ma na delku 4695 mm. Tak to taky muzu rikat ze jezdim Limuzinou bomba...
3. 6. 2008 18:15
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
3. 6. 2008 18:10
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
3. 6. 2008 18:09
Re: POVEDENE
Nečitelný podvozek? To tam ani nezaznělo...
3. 6. 2008 18:07
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
3. 6. 2008 18:06
Re: AUTO-OSCAR
Vzhledově stále stejné tím jsem chtěl říci že je to nuda chtělo by to vzhledově trošku odlišit a ne stále stejnou krabici jako u bot.
3. 6. 2008 18:05
Re: Holywood
IDrive má s MMI v Audi společný jen ten otočný ovladač. Ale Audi celé ovládání zmršilo nesmyslným množství tlačítek všude okolo. A tak ovládáš nejen kolečko, ale i tlačítka okolo. A tak zjednodušení v podobě jednoho otočného ovladače plus max čtyři tlačítka k tomu je fuč.
Už v několika testech se potvrdilo, že IDrive (ten inovovaný doplněný o pár tlačítek) je stále nejlepší z daných systémů.
3. 6. 2008 17:57
Re: Tak ted uz jsou limuziny uz i ve stredni tride jo? Tesim
Ona A4 už trochu povyrostla a rozměry atakuje A6, na délku 4,7 m, k tomu šest válcu...
Limuzina to není jen Rols.
3. 6. 2008 17:51
Re: AUTO-OSCAR
A čeho se tu u A4 nedostává, že je to taková nuda?
3. 6. 2008 17:47
POVEDENE
Povedene video. Mohu se s nazory ztotoznit. Prilis uzka sedadla, trestuhodne rozhranni MMI, necitelny podvozek a rizeni.
Masku povazuji ale za okoukanou, modely se spatne rozeznavaji, LED svetla za vrchol kycovitosti. Ergonomie interieru neni prave z nejlepsich. Takove nedostatky dobre materialy v interieru a povedeny volant nenahradi.
Je samozrejmosti, ze pokud mam vuz s nepovedenym podvozkem a hluchym rizenim, tak bude nejlepsi s nim jezdit tam, kde se nemusi moc zatacet, tedy po dalnici.
Audi si za tak uplne prumerny vuz nechava radne priplatit. Zde se hodnota vozu nijak nerovna jeho cene. Ve stejne cenove relaci jsou mnohem lepsi automobily. Trestuhodne je, ze i za mensi peniz se da koupit pro ridice mnohem lepsi vuz.
neregistrovaný "radovan"
3. 6. 2008 17:35
Re: Spravne som videl na zaciatku ulicky a vyjazd zo Zlina??
to urcite nebyla nahoda :-) redakce auto.cz sidli ve Zline, viz. kontaky
3. 6. 2008 17:16
Re: AUTO-OSCAR
Lišky ještě jezděj MHD >:D Jen tak tak...
3. 6. 2008 17:03
Re: Holywood
tak zrovna mazda ma povedeny sportovni podvozek, prestoze to neni premie... a A4 kdyz nema quattro tak je to taky predokolka takze Mazda vyjde lip... jinak samozrejme vim ze tou sportovni kokurenci se mysli BMW... ;-)

jinak dil to byl fakt povedeny :yes:
neregistrovaný "astony"
3. 6. 2008 16:54
Re: Holywood
To bys musel hledat na jiných webech ;-)
3. 6. 2008 16:47
Holywood
Takový pěkný a humorný domácí videjko! Libor nás potěšil groteskní scénkou z hraničního přechodu, kde oslovil poslední neználky, na který nezabrala mnohamiliónová investice do reklamy ministerstva o Schengenu. Ani se nemohl pořádně věnovat slečně, protože v "dálniční pile" se kvedlalo a kvedlalo a kvedlalo. Nakonec se zamotal do toho přiblblýho kolečka na ovládání navi a spol. Kdo tu hovadinu vůbec vymyslel?! Aha BMW, tak to asi Libor jen neuměl. Auto je to pěkný, ale Libor to vystihl, nebo vyčetl od Chrise jako já, že s tim věčnym omýláním o sport. duchu by měla A4 brzdit a přenechat to "zdatnějším". Tím nemyslim Mazdu, nebo Rendla, to je snad jasný, že?! Jó dobrý, snad jen doufám, že si ta slečna nevymazala na tý domácí kamerce nějaký to homemade story! ;-)
3. 6. 2008 16:42
Re: AUTO-OSCAR
Jasně, mílo, jedna áčtyřka v quatru na třílitru je samo dokonalá nuda. Spi sladce dál.
3. 6. 2008 16:35
Re: AUTO-OSCAR
Boty jedny nenosim ale srovnávat to s auty? Nebo ty si bereš na různé jízdy jiný auta tak že A4 spolehlivost a spracování za 1 ale jinak nic nového tak že tak trochu nuda ale ono se pár kousků prodá.
3. 6. 2008 16:33
Re: Tak ted uz jsou limuziny uz i ve stredni tride jo? Tesim
Mokrý hadry na hlavu, Mazdo, se fasujou hned za vrátnicí vlevo...
3. 6. 2008 16:32
Re: AUTO-OSCAR
>:D Dobrej ranč. Co lišky? Dávaj dobrou noc? >:D ;-) :yes:
3. 6. 2008 16:22
Re: AUTO-OSCAR
Nás je tady na vesnici 920 kusů a Audiny tady jsou jen 4. 3xA8 a 1x 80 na plyn. Jinak samej luxus, žádná poloprémie! Magdy, Fiaty, Renaulty a tak... Nepočítám pojízdnou prodejnu, ten je přespolní! >:D
3. 6. 2008 16:13
Tak ted uz jsou limuziny uz i ve stredni tride jo? Tesim se
Tak ted uz jsou limuziny uz i ve stredni tride jo? Tesim se az budou limuziny i v tride Fabek. To se pak bude asi muset najit jine pojmenovani proc pohodlne auto.
3. 6. 2008 16:00
AUTO-OSCAR
Dobrej díl. Potřebné informace. Registrujme tu hlavní - A4 je dokonalej pochoďák. Na sportovní ajfry vol něco jiného. Nebo snad nosíš jenom jedny boty?

Jo, áčtyřka, prémiová klasa horních padesáti vašeho města. Těch zbylejch padesát... tisíc o ní sní. A úplně všichni jsou paf z hrdinky filmu. Myslím z živé hrdinky filmu. Neboť tvář z rodu Barbry Streisand, oči s jiskrou jako mívaj Carrery na pobřeží Tichého oceánu, s odlesky hřebenů vln, co se tříští o tvou touhu den za dnem, noc za nocí... Jo, viděl bych to dnes na malého auto-oscara za hlavní ženskou roli.

BRAVO :yes:
3. 6. 2008 15:59
Spravne som videl na zaciatku ulicky a vyjazd zo Zlina???
Spravne som videl vyjazd zo zlina, alebo to bola len nahoda???
Avatar - after99
3. 6. 2008 15:22
A4
Povedená kárka. A ty LEDky :yes: :yes: :yes: