Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Každý třetí pes jezdí v autě na volno. Je to nebezpečnější, než si myslíte

Pro řadu lidí je pes členem rodiny. Skoro nikoho by přitom nenapadlo nechat děti v autě nepřipoutané, ale při zacházení s domácími mazlíčky to zjevně neplatí.
Zpět na článek
18. 4. 2019 15:08
Pes v autě bezpečně
Osobně si myslím, že rozhodně nemůžeme brát cestování zvířat na lehkou váhu. I proto jsem ráda, že se o to zajímá více lidí. Mě třeba pomohlo toto https://www.autopujcovna-cb.cz/…kladni-pravidla/
26. 2. 2019 20:40
Re: pelíšek
My jsme našemu psovi koupili pelíšek ovální ovečka [odkaz] a dáváme ho do kufru, kde se nebojí a nekňučí.
Avatar - JirkaV8
17. 2. 2019 16:42
Re: pre ženu
Co si kdo vezme, to má. Zpětná dehonestace paní jen znamená, že jste se tehdá špatně rozhodnul a neuměl si to zařídit lépe >:-[]
Avatar - centrum
16. 2. 2019 16:42
Re: pre ženu
Pre moju ženu dobrý :-! Ale psa tam nie je možné dať >:D
Avatar - praděda7
16. 2. 2019 15:49
Re: Ta klec pro psa je parádní...
....dal by se tam zavřít i spratek co zlobí a odmlouvá......třeba i na noc.... >:-[]
Avatar - Googlit
16. 2. 2019 13:40
Re: Konečně na to přišli, že moderní bílá evropská rodina
Lol vy jste oba kikoti
Avatar - xxc
16. 2. 2019 11:23
Re: Konečně na to přišli, že moderní bílá evropská rodina
Zase ked v modernej europskej rodine prevladne islam, bude aj po psoch :-)
Avatar - KANKUNEN
16. 2. 2019 10:15
Re: Konečně na to přišli, že moderní bílá evropská rodina
ma víc psů než dětí. Přece pes je člen rodiny jako dítě. Takový pes je stejně ještě lepší, dá se zavřít na celý den v bytě a když chcípne dá se do týdne pořídit nový. A na starého si už ani člověk nevzpomene. Omlouvám se těm, kterých jsem se dotknul.