Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Euro NCAP: Audi A4 získalo 5 hvězd (+ video)

Technici organizace Euro NCAP poslali Audi A4 1,8 TFSI modelového roku 2008 do nárazových testů. Audi jimi prošlo bez výraznějšího zaváhání.
Zpět na článek
neregistrovaný "Liptovsky baca"
3. 6. 2008 14:25
Re: airbagy
No po Q7 so 4 hviezdami a prasknutymi zvarmi(a la Daewoo Aveo)som si taky isty nebol a nemcuri tiez nie!
neregistrovaný "Tony84"
1. 6. 2008 22:14
Re: airbagy
stát by se to nemělo. podívej se na jiné vozy... a třeba u ceeda je v návodu k vozu jasně napsané že boční airbagy se aktivují pouze při nárazu z boku nebo při převrácení (jsou na to speciální čidla). ale i tak je to ok. hold jiný výsledek se nedal ani čekat,že?
1. 6. 2008 22:03
boční vaky
podle mě spíš ty boční a stropní airbagy bouchly proto,protože se lehce hnul sloupek okna......vono to sice na těch fotkách neni moc vidět,ale asi stačí i malá deformace sloupku a boční vaky jdou ven.......toť moje vysvětlení....
1. 6. 2008 16:47
Re: airbagy
Bocne airbagy maju buchnut z dovodu narazu zboku...chyba Audi.
31. 5. 2008 23:42
Len povinnosť
A 4 má 5*, ale čo iné by mal mať. Veď, keby mal len 4, tak by bol snáď ako malomocný, medzi prémiovými značkami.Mal som možnosť v tomto aute sedieť a môžem povedať, že je fakt super. Páčilo sa mi, a keby som mal zbytočné peniaze, určite by som si ho kúpil. Takto môžem povedať tým, čo naň majú a o ňom uvažujú, kúpte a určite nebudete banovať.
31. 5. 2008 23:01
Re: airbagy
To bude asi tím, že když auto narazí s posádkou čelně do přakážky, tak posádka se nikdy neodporoučím přímým směrem. Když se nenafouknou boční pytle, je velká šance, že si posádka otluče halvy o okýnka a tak podobně.
31. 5. 2008 16:43
Re: airbagy
Presne - potom pride jeste prevraceni na strechu a....?Navic,je jeste vetsi riziko ze osadce vozu bude poskozen sluch....ono 180db...tak blizko,uchu a vlstne zbytecne....a jeste dvoujnasobek toho bordelu(skrob nebo co to je)z airbagu 8-s 8-s
31. 5. 2008 13:23
airbagy
Ked je audi take skvele preco mu buchly bocne airbagy pri celnom naraze? :-)
31. 5. 2008 10:54
Skvele :)
Je to jen potvrzeni skvele prace ingolstadske znacky. A4 se moc povedla a toto je jen takova tresnicka na dortu. Gratuluju, Audi :yes: