Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
neregistrovaný "Formel1FAN"
14. 12. 2000 10:13
Re: Formel1FAN
Kupte si HELMU a budete v kokpitu taky.

A pokud ne primo v kokpitu, tak alespon

ziskate tu moznost - mit hlavu ne pred monitorem, ale tak trochu v monitoru...
neregistrovaný "dizzy1"
13. 12. 2000 12:21
Re: Formel1FAN
Ja nic hrubeho nerikal. Ale jestli si myslis, ze sedis v kokpitu a ne pred monitorem, tak nejsi normalni.
neregistrovaný "Fenix"
13. 12. 2000 11:47
Re: Formel1FAN
Ja myslim, ze hlavne neni clovek, ktery by to delal. Ted je jasne, ze ty bys k GP3 proste nezasedl. Uz z toho duvodu, ze uz ted GP3 proste nemas rad a tak k ni taky budes pristupovat. Je to jednoduchy. Stejne je taky pravdou, ze za celou tuhle debatu jsi nerekl jedinou vec, ktera by me posadila k volantu k necemu tak bezvyznamnemu jako je F1-2000. Opravdu jsem zvedav, jestli se mi nekdy dostane na PC zpravicka o nejake hodne uspesne soutezi v F1-2000. Uz ted tomu neverim.

BtW: Poznamka o hrubosti byla mirena na me???
neregistrovaný "Formel1FAN"
13. 12. 2000 11:27
Re: Formel1FAN
Rozhodne nesouhlasim s hrubym vyjadrovanim

sveho nazoru a uplatnovanim hrubych vyrazu

ve vztahu k me osobe. Take neznam nikoho

z vas, ale nikdy bych se nesnizil k tomu,

abych nekoho hrubymi slovy urazel.

Takove je me stanovisko. Doted jsem vas

presvedcoval o tom, ze parit GP3 je hloupost,

kdyz mate F1_2000. Nyni tedy zkuste nachazet

takove argumenty, ktere by ME posadily za

volant v GP3. Uz nyni prohlasuji, ze neexistuje

clovek na teto planete, ktery by to dokazal.
neregistrovaný "dizzy1"
11. 12. 2000 14:30
Formel1FAN
Asi ti ruplo v bedne, ale i kdyz te neznam, tak te muzu ujistit, ze v kokpitu nesedis a jen cucis na obrazovku. O vyhodach GP3 uz se toho nakecalo tolik, ale v jinem tematu. A opisovat to rozhodne neminim.
neregistrovaný "Fenix"
11. 12. 2000 14:24
Re: EA
Ano, ale konzum je presne heslo, ktere spise charakterizuje EA. Hlti trh hrami, ktere jsou sice fajn, ale akorat tahaji z lidi penize za nic. Viz NHL, ktera sice nasadila latku vysoko, ale uz notny cas nezmenila krome hracu absolutne nic.
neregistrovaný "Formel1FAN"
11. 12. 2000 13:48
Re: EA
Jeste kdyz uz jsme u toho. Jiste k vam dolehlo

slovo KONZUM. Ano bohuzel toto slovicko uz preletelo ocean a zacina se zabydlovat i u nas.

Uspesnost hry... Co to je? Je to napis - tuhle

hru udelal Geoff Crammond, ktery pred 5ti lety

nebo kdy udelal revolucni GP2, ktere nemelo stejne jako ve sve dobe SIMCITY 2000 prachzadnou

konkurenci? Nespete v minulosti panove.

Pokud vam nekdo rekne - hele, vyslo GP3 a udelal to Geoff Crammond... Je tohle zaruka kvality?

Je tohle zaruka uspesnosti? Nebo obycejnej

reklamni tah jak nalakat tisice hracu na tohle

jmeno a prachem zapadanou povest Geoffovu, prestoze si ho jako programatora urcite velice

vazim. Kral je mrtev, vazeni. AT ZIJE KRAL !!!
neregistrovaný "Fenix"
11. 12. 2000 13:44
Re: EA
A kde jsou ty argumenty???
neregistrovaný "Formel1FAN"
11. 12. 2000 13:40
Re: EA
Ze nemam dostatek argumentu? Ale mam...

Polozme si proto otazku, proc je F1_2000

tak kvalitni, ze vedle toho vypada GP3 jako

shareware... Odpoved zni - v celkovem prostredi.

Vy, hraci GP3 (proc jste jeste neprohledli? -

uprimne vas lituji) sedite kde? - pred monitorem.

Koukate na neho a divate se, jak vam graficka karta vysila jakesi 2D obrazy na plochu monitoru.

Monitor je placka a vy sedite pred hrou.

Ja, vazeni... Ja sedim v kokpitu pocitacove

simulace, ktera je kompletne ve 3D. Sedim za

volantem panove, ne pred monitorem. Ja sedim

uvnitr te formule...! Podivejte. Nevim, kdo

z vas hral obe hry... Ja jsem asi mesic paril

GP3, shanel vselijaky nastavby...bla bla bla.

Potom jsem se posadil k F1_2000 a spatril jsem

ten rozdil...! Poslal bych vam ty naprosto

dokonale screenshoty, ale to by vam nepomohlo.

Dokud se neposadite za F1_2000 nikdy nepochopite.

Proto se tam nejprve posadte a potom se se mnou

prijdte prit...
neregistrovaný "Boda1"
6. 12. 2000 09:37
Re: SIMULATORY
Uz je to tu zas!!!! :-)))))) Dneska v noci se budu probouzet a v polospanku brumlat cosi o legendach. :-)))))))
neregistrovaný "Fenix"
6. 12. 2000 09:34
Re: SIMULATORY
Presne tak, jsou to legendy :-)))))))))))))))))
neregistrovaný "Boda1"
6. 12. 2000 09:32
Re: SIMULATORY
Wormiky hraju doted, to je fakt. DOOMA ostatne taky :-)))
neregistrovaný "Fenix"
6. 12. 2000 09:29
Re: SIMULATORY
YES!!! ale nezapomen na prvni Worms, to byla naprosto skvela rezba, ne? :-))))))
neregistrovaný "Boda1"
6. 12. 2000 09:24
Re: SIMULATORY
Co se tyce GP2, tak polemizovat nebudu. Taky jsem to hraval a desne me to bavilo. Na svou dobu bych to k dokonalosti klidne prirovnal. Ale vis, co je SKUTECNA dokonalost ???? .... Prece DOOM!!!
neregistrovaný "Fenix"
6. 12. 2000 09:22
Re: SIMULATORY
:-))) to je fakt. Snad GP2 ;-))))))))))))))))
neregistrovaný "Boda1"
6. 12. 2000 09:12
Re: SIMULATORY
Dokonalost existuje! Jenom ji este nikdo nevidel :-)))
neregistrovaný "Fenix"
6. 12. 2000 09:09
Re: SIMULATORY
Ja se nerozciluju, ale vkladate mi do ruky slova, ktery jsem nepsal! Vynikajici X Dokonaly pochopitelne chapu, ale pokud chces filosoficky vychazet z toho, ze Dokonalost neexistuje, je Vynikajici nejblizsi dostupny termin :-))) Co se tyce legendy. Me je taky volny, jestli hra je legendou nebo ne. Vypada to, ze jsi nepochopil, jak jsem to myslel. Ja vam tu vasi hru neberu, pokud vas bavi jezdit bez nastavovani setupu nebo jen s minimalnim, je to vase rozhodnuti :-)
neregistrovaný "Boda1"
6. 12. 2000 08:45
Re: EA
To dizzy: co se tyce fotbalu a hokeje, tak se shodnem!!
neregistrovaný "Boda1"
6. 12. 2000 08:45
Re: SIMULATORY
Electronics arts nejsou dobry jen na hokeje a fotbaly. Hral jsi NFS?
neregistrovaný "dizzy1"
6. 12. 2000 08:45
Re: EA
No, podle me teda EA moc skvela firma neni. Hokej je slusny, ale FIFA, to je prisernost. Ty saskarny, co delaji hraci po golu, uz me poradne lezou krkem. Tohle udela nekdo jednu za mesic, ale tady to delaji dokolecka po kazdym golu, i kdyz se snizuje na 6:1. A to ze neni ve Fifa2000 Ceska Republika vypovida o znalostech autoru. A ty komentare se taky nedaj poslouchat, je to porad dokola :-(
neregistrovaný "Boda1"
6. 12. 2000 08:44
Re: SIMULATORY
Clovece Fenixi, nerozciluj se! :-))) Ja se taky nerozciluju, jen tak kecame, ne? K ty realite: vynikajici fyzikalni model ROZHODNE neznamena dokonalou realitu (rozdil VYNIKAJICI x DOKONALY snad chapes, ne?). Ze se z F1 2000 nestane legenda je mi FAKT uplne volny. Hlavne ze mne to bavi. Doufam, ze mne neoznacis za neco menecenneho, pokud hraju hry jen podle toho, jak mne bavi, a ne podle toho jak velkou legendou jsou.
neregistrovaný "Fenix"
6. 12. 2000 07:51
Re: SIMULATORY
Aha, takze to o vynikajicim fyzikalnim modelu jsem zrejme rikal ja, ze??? Panove, navrhuji tuto debatu opustit. Nema to cenu, akorat se tady kazdy rozcili. GP3 je mozna technologicky zastarala, ale zcela jiste bude jako hra mnohem uspesnejsi i pri sve nedostatky. EA jsou skvela firma na simulatory hokeje a jinych kolektivnich sportu, ale na tohle proste, po vydani F1-2000, nemaji. To je muj nazor, silne ovlivnen faktem, ze GP2 i GP1 jsou prukopniky a legendami a GP3 jejich vlastnosti pouze zlepsila a zdokonalila. F1-2000 je urcite nadherna na koukani, ale legenda z ni nikdy nebude! Coz je vam stejne jedno, ne? :-))
neregistrovaný "Boda1"
5. 12. 2000 12:29
Re: SIMULATORY
Uvest jeden jediny moment, kdy je realita dokonala?? Nepochopil jsem otazku. Nikdy jsem ani ja, ani Formel1Fan nerekli, ze realita (presneji receno realisticnost) je ve F12000 dokonala. To neni ani v GP3, a ani v zadne jine hre. Diky zbytecnym drobnostem je vsak GP3 mnohem mene hratelna a mnohem vice technologicky zastarelejsi, nezli konkurence. To je vse, co se snazim rict (a myslim, ze Formel1Fan rovnez, ale nerad bych mluvil za nej)
neregistrovaný "Fenix"
5. 12. 2000 11:41
Re: SIMULATORY
Tvoje odpoved byla ovsem mnohem usmevnejsi, nebot ti zrejme dochazeji argumenty, ze? Rekl bych, ze se proste snazite hledat co nejvice chyb za kazdou cenu. Ano, vsichni jsme priznali, ze Steering Help je chybne zakomponovan tak, ze nejde vypnout. Ale taky jsme uvedli argumenty, proc tomu tak je. Vy se stale ohanite jakousi realisticnosti, aniz byste rekli jeden jediny moment, kdy je ta realita tak dokonala. Prestante uz placat ty vase bludy, prosim! :-)
neregistrovaný "Boda1"
5. 12. 2000 11:23
Re: EA
Prima, kdyz ten help vitas, tak je to bezva. Ja ovsem JAKOUKOLIV hru hraju VZDY bez jakekoliv pomoci. Chci JEN, aby to slo vypnout, to toho chci tolik??
neregistrovaný "cico11"
5. 12. 2000 10:29
Re: EA
Boda od teba je to uz ohrana pesnicka. Jazdil si uz GP3 na volante? Tam to nikam nezataca samo a kam to strhnes tam to ide...aj do skarpy:-))) A tu pomoc pri hre na klavesnici vitam, pomaha to kontrolovat trakciu..aj ked upravou setupu mozem z auta spravit neovladatelnu hromadu vzacnych kovov a uhlikovych vlakien:-)))
neregistrovaný "dizzy1"
5. 12. 2000 09:32
Re: EA
Zato v GP3 musis jet porad rovne, tam asi zatacen nejde.
neregistrovaný "Boda1"
4. 12. 2000 13:26
Re: EA
Arkada typu F1-2000. Zase neprehanej. Aspon mi to dovoli zatacet. :-)))))))))))))))
neregistrovaný "Formel1FAN"
4. 12. 2000 13:21
Re: SIMULATORY
Na takovouto odpoved mohu prohlasit jedine :

"Hmm, to je opravdu usmevne..."
neregistrovaný "Fenix"
29. 11. 2000 08:31
Re: SIMULATORY
No jo, nejrealnejsi simulator F1-2000. Ach jo, panove. porovnavat realnost simulatoru podle toho, jestli projedete Eau Rouge naplno nebo ne spis svedci o tom, ze nemate ani paru o simulatorech, natoz o formulich. Vzdyt prece zalezi na takove spouste veci. Kazda trat je jinak postavena, nevim, jak nekdo muze napsat, ze to zkousel na stejnem nastaveni (jak to dokazal???). Myslim, ze s Vasimi znalostmi a kriterii bude lepsi, kdyz opravdu zasednete k arkade typu F1-2000 a GP3 nechate lidem, kteri alespon vi, o cem je rec! :-)
neregistrovaný "Formel1FAN"
29. 11. 2000 08:14
LAP_RECORD
Zajel jsem v kvalifikaci MONZA (na Jordanu)

kolo 1:26.601. Pokud jste nekdo zajeli lepsi

cas, tak mi dejte vedet. Nejlepsi casy na 120

AI jsou obvykle okolo 1:25.900.
neregistrovaný "Formel1FAN"
29. 11. 2000 08:10
Re: Jak to mate nastaveny?
PHE! 100%...

To si musis nastavit 120%. Potom to je konecne

zabava!!!
neregistrovaný "nomad"
28. 11. 2000 15:55
Jak to mate nastaveny?
Cau chlapi.

Zajimalo by mě, jaké na tuhle hru máte mašiny,

nebo jak mate nastavenou grafiku, protoze ja

musim snizit dost detailu, aby hra sla alespon

trochu dobre.

Jinak je to docela dobrý simulator.

Jezdil jsem zatim jen Evropu, ale porazel jsem je

i kdyz meli 100%. Mozna je to tim, ze mam volant

a znam vsechny trate nazpamet.
neregistrovaný "Formel1FAN"
22. 11. 2000 09:32
Re: Re
Jake mate kdo casy? Ja jsem zajel na okruhu

v Monze v kvalifikaci (Jordan-Truli) 1:28.036

Zajimalo by me jak jezdite vy. Prozatim se mi

nepodarilo zajel lepe. To vite, klavesnice...
neregistrovaný "Boda1"
14. 11. 2000 09:51
Re: Re
Chapu,ja jsem to paril jeste pred tim,nez GP3 vysly. Tim padem mne od pocatku nemohly VUBEC oslovit. Jsem rad, ze mas podobne zkusenosti.
neregistrovaný "Formel1FAN"
13. 11. 2000 14:20
Re: Re
Predstavte si to... Zasednul jsem k F1_2000

a bez prestani jsem to paril priblizne dva dny.

Vysledek byl ten, ze jsem se to naucil ovladat natolik, ze uz me nejake GP3 absolutne nemuze

oslovit.
neregistrovaný "Formel1FAN"
13. 11. 2000 14:17
Re: Re:
Neoficialne, leda ze by se do toho pustil nejakej hacker, kterej momentalne nema do ceho pichnout. EA Sports urcite nebudou vyvadet takovouhle hloupost, protoze pro ne bude urcite marketingove vyhodnejsi, kdyz si hezky vydaji minimalne vylepsenou F1_2000 pod mnohem prijemnejsim nazvem F1_2001 nemyslite...?
neregistrovaný "_neo1"
9. 11. 2000 08:20
Bez nadpisu
Kdo ví, jestli se dá F1 2000 upgradnout na sezonu 2001 ?
neregistrovaný "Boda1"
2. 11. 2000 14:07
Re: Re
Ovladatelnost DOST HODNE zavisi na HW vybaveni. Cim je to plynulejsi, tim ovladatelnejsi. Pokud se ti to zda moc citlivy, tak citlivost zmen (ja ji mam tusim na 30).
neregistrovaný "Formel1FAN"
1. 11. 2000 14:26
Re: Re
Hardwarove naroky pravda. Ale mnohem vice mne

tizi ovladatelnost nez HW naroky. Clovek aby

si kvuli tomu koupil volant nebo co. Na jednu

stranu se mi libi ze monopost zrejme realne

reaguje na to jak neumim jezdit (kdyz to ovladam

ne klavesnici) ale na druhou stranu me to rychle

prestane bavit a chte nechte prsednu do GP3,

protoze uz nemuzu vydrzet to, ze se po silnici

pohybuju podobne jako na lede...

Nemate nekdo nejake zkusenosti s nastavenim

citlivosti klavesnice v F1_2000? Moc rad bych

to paril casteji a hlavne dele. Takhle sednu

a po nekolika kolech musim znechucene prechazet

na GRANDPRIX_III, kde pravda nevydrzim o moc

dele...
neregistrovaný "Boda1"
28. 10. 2000 17:59
Re: Re
Naprostej souhlas. Neo to rekl presne, kdyby F1 2000 nepotrebovaly tak vykonny PC, tak to hraje daleko vic lidi. Je to vyborna simulace a zaroven velika zabava.
neregistrovaný "_neo1"
26. 10. 2000 12:09
Re
EA Sport F1 2000 je na plny graficky detaily daleko lepsi nez GP3. Co se tyce simulace tak je F1 2000 daleko narocnejsi nez GP3 napr. Eau Rouge (nebo jak se tu cte) se v realu na plnej plyn projet neda a GP3 ji v pohode projede na plnej kotel, kdezto v F1 2000 se stejnym nastaveni na plnej plyn rozsekas auto oa svodidla, takze i simulace je nekde lepsi. Buhuzel jedinou dost podstatnou nevyhodou jsou obrovske naroky na vypocetni silu PC.
neregistrovaný "Formel1FAN"
23. 10. 2000 12:52
SIMULATORY
Namixujte GP3, F1_2000 a WORLD_GP A

dostanete naprosto dokonaly simulator

formuli. Protoze jsem v jednom kuse

narazel na nedostatky kazdeho z vyse

uvedenych simulatoru, hraju ted prave

ten simulator na kterej mam chut.

Kdyz chci parit v kokpitu, jezdim GP3.

Kdyz si chci dokonale zajezdit, pouziju

mode ARCADE ve WORLD_GP (sezona 1999).

Kdyz chci parit nejrealnejsi simulaci ve 3D

chytnu F1_2000. Jinak to nejde.

Nadavat na to vsechno muzete dal,

ale dokud nekdo nesedne a neda tu

dokonalou kombinaci dohromady

(viz prvni veta), nebude spokojen nikdo.

Takze to delejte, jak vam radim.
neregistrovaný "mirek.g"
18. 10. 2000 19:31
Re: EA F1 2000
Hrál jsem to sice jenom na PSX a zdálo se mi to docela dobrý i když třeba takovej Prost jezdil docela vepředu a v reálu je to naopak?
neregistrovaný "MiG-211"
6. 10. 2000 21:03
Re: EA F1 2000
Fakt sem se tesil, ale to se neda. Je sice moc skvely, zavadeci kolo, radio, nadherny okoli trate, pekny nastaveni auta, a miliony kamer. Ale k cemu to je, kdyz auto vypada jak paskvil mezi autem z CARTseries a F1. Kokpit je jak vystrizenej nuzkama na plech a ostatni auta se chovaj jak * a ne piloti. A kde je pocasi? Na full detail a cely to vypada, jak velkej omyl. Je skvely, ze se vam formule blejskaj a kazdej skrabanec je pomalu videt, ale to je asi tak vsechno. GP3 je sice dost zastarala, ale i GP2 strci tenhle * do kapsy.
neregistrovaný "_neo1"
4. 10. 2000 08:01
Bez nadpisu
Tak jsem zkoušel DEMO GP3 a je to fakt dost nabušený. Hra je super!
neregistrovaný "Boda1"
19. 9. 2000 12:15
Re: To BODA
No jo, to je blby. Ale s plnymi detaily je to uzasny, fakt :-)). No, ted jsem svine, promin...
neregistrovaný "_neo1"
19. 9. 2000 08:14
Re: To BODA
Mně se grafika líbí, bohužel nemám dostatečnou výpočetní sílu mého PC na to abych mohl jet závod s 22 auty najednou a s plnými detaily. Tak jsem musel zredukovat detaily, abych mohl jezdit závod ;-((
neregistrovaný "Boda1"
18. 9. 2000 14:19
Re: To BODA
Tobe se fakt nelibi ta grafika? Ukaz mi lesi formulky... Uznavam, ze na enginu z NFS5 by to bylo mnohem lepsi, ale na druhou stranu se mi F1 2000 zdaji byt zatim nejlepsimi formulkami.
neregistrovaný "_neo1"
15. 9. 2000 15:06
To BODA
Ja Ti zavidím BODO!!!! dlouho jsem se rozhodoval, jestli budu jezdit zavody, na ukor kvality obrazu nebo jestli budeme jezdit na okruhu 2 vozy zato na plné detaily. Nakonec jsem se jakožto zprávný fanda F1 rozhodl...... Zatlačil jsem slzu v oku a velice snížil detaily ve hře, přecejenom 22 vozů na trati v závodě, to je bomba i když ta grafika ;-((
neregistrovaný "Boda1"
15. 9. 2000 12:54
Re: Re:
To _neo : to vis, ze jsem to zkousel. Ovsem ted uz to neni potreba. Novy Detonator drivery na GF2 to zrychlili takovym zpusobem, ze je to rychly i v max. detailech. A to mam zaplej antialiasing, pak je to bomba!
neregistrovaný "Boda1"
15. 9. 2000 12:53
Re: F1 2000
Pokud se ti nelibi F1 2000, tak se obavam, ze pri pohledu na GP3 budes zhnusen. F1 2000 urcite nejsou dokonaly (i kdyz, pokud zapnu antialiasing, tak je to krasa), ale GP3 je tak 2 roky zpatky.
neregistrovaný "Merlinus"
13. 9. 2000 21:28
Re: F1 2000
ta hra mě úplně zklamala....grafika fuj

vubec je to celý nedodělaný
neregistrovaný "_neo1"
1. 9. 2000 13:02
Bez nadpisu
Jaký používáte nastavení na MONZU: Tlumiče a jízdní výška.
neregistrovaný "_neo1"
1. 9. 2000 12:59
Italie
Jak jste na tom s časem na Monze já 1:29:452
neregistrovaný "RSD"
28. 8. 2000 21:32
F1 2000
Dost mě tahle hra zklamala. Asi to bude jejíma HW nárokama (hra asi 800X600 v nejlepší kvalitě podle mne vyžaduje PIII/600 a GeForce min 32Mb,256RAM protože na PII 366 a 16MbTNT + 128Mb RAM je to smutný kino) Pokud nastavím rozlišení na minimum a detaily na střed , tak se to dá trochu hrát ale zase bez detailů je to takový suchý. Jinak realita je docela (podle mne je největší realita dosažená zatím u GP500 od Microprose se kterou se F1 2000 nemůže co do grafiky a ovládání porovnat) dobrá. Sázím spíš na GP3, která je rovněž od Microprose....uvidíme.
neregistrovaný "JardaBar1"
28. 8. 2000 20:56
to BODA
Urcite se to vyplati! Jde preci o simulaci!
neregistrovaný "_neo1"
25. 8. 2000 15:45
Bez nadpisu
Hele BODO uz jsi zkoušel v F1 2000 vypnout nebo snížit úroveň detailů u kouře a jinech blbostí. Nééé? tak to zkus užasně to zrychlý hru, alespoň u mně
neregistrovaný "_neo1"
24. 8. 2000 15:01
GP3
Já jakožto chudý člověk budu muset GP3 pokutně sehnat od kámošů, co jí někd DOWNLOADnou z nějakého hacker serveru. :)


Nevíte někdo o takovém serveru...
neregistrovaný "Boda1"
24. 8. 2000 12:00
Re: Casy
Takze koupe GP3 se vyplati???
neregistrovaný "JardaBar1"
23. 8. 2000 22:28
Re: Casy
GP3 jsou na tom graficky tak pul na pul s EA F1. Nekde lepsi GP3 nekde F1 od EA.


Ovsem chovani vozu je opravdu SUPER. Nedavno jsem jezdil na motokarach a muzu jen potvrdit, ze chovani vozu v GP3 je opravdu dost dokonale.
neregistrovaný "Boda1"
23. 8. 2000 13:23
Re: Casy
To JardaBar : GP 3 nejsou lepsi graficky? To mne stve. Chtel jsem je koupit.

To _neo : ja uz sem se nezlepsil, ani jsem to moc nehral. To plavani muze bejt treba vyskou auta, nebo perovanim, nejen kridly.
neregistrovaný "_neo1"
23. 8. 2000 07:55
Problem
Omylem jsem si smazal F1 2000 ;(( a když jsem jí znova nainstaloval nemám tam již své nastavení a mám velkej problém formule mi v zatáčkách strašně plave přitom jsem křídla nastavil tak jak byly asi jsem někde nastavil něco blbě, poraďte mi čím to je?
neregistrovaný "JardaBar1"
22. 8. 2000 20:42
Casy
Ja muzu prispet pouze casem z GP3 (podle me mnohem lepsi simulace, ne graficky). SPA 1:51: a nake drobne.
neregistrovaný "_neo1"
21. 8. 2000 12:02
Zlepšení
Začíná se mi dařit 1:53:994, ale ještě to asi trochu pošteluju :)
neregistrovaný "Boda1"
19. 8. 2000 19:03
Re: Zážitky
Uz mam 1:56:874, zlepsil ses i ty? S tou zatackou na startu mas samosebou pravdu. Asi je to chyba programu. U jinych okruhu mi to prvni nemeri.
neregistrovaný "_neo1"
18. 8. 2000 14:17
Re: Zážitky
paradox to není, mně se to stává taky, je to tím, že při prvním kole se Ti začne měřit čas když vyjedeš z boxů na trať na čemž časově vyděláš, protože když projíždíš přes start tak v místě kde se napojují boxy na trať mi časomíra ukazuje asi 6-7 sekund, kdežto když vyjedež z boxů tak v tomhe místě máš na časomíře 0:00:000 a začíná se počítat čas :)
neregistrovaný "Boda1"
16. 8. 2000 13:33
Re: Zážitky
Tak to se mi jeste nepovedlo. Spa mi vubec nejde. Vzdycky zajedu best time to prvni kolo, coz je paradox, co?
neregistrovaný "_neo1"
16. 8. 2000 13:00
Zážitky
Tak co Bodo já ladím auto zatím neuspěšně 1:57:544 ve SPA to je fakt dost pomalý (občas někde projedu křovím, ale lepší se to)


Tuhle jsem udělal fakt dobrou bouračku. Už jsi někdy otočil Formuli 5x na střech a zpátky na kola a zůstali na sřeše? Néé? tak to já už Jooo.


A jak seš na tom ty?
neregistrovaný "_neo1"
16. 8. 2000 08:58
Bez nadpisu
Ta hra je fakt super formule se chová jako živá trochu mně mrzí že při závodu kdy je na trati celé jezdecké pole si nezahraju ;( mám na to moc pomalej stroj.
neregistrovaný "Boda1"
14. 8. 2000 16:59
Re: Uvítání
Taky by se mi hodil setup. Jinak, ta hra se mi fakt libi. Bozi zabava. Poslu sem nejaky svoje rekordy. Zatim Cau.
neregistrovaný "_neo1"
14. 8. 2000 14:57
Uvítání
Vážené dámy, Vážení Pánové, pařani.

Je zde nová rurika F1 2000. Každý kdo hraje tuto hru je sem srdečně zván, aby se podělil o své zkušenosti, úspěchy i krásné bouračky. Je jedno jestli jste Fanda Ferrari nebo McLarenu tady jste pouze hráč F1 2000.ˇA jako první té ma zvolíme nadcházející GP Belgie na okruhu SPA. Pokud zná někdo dobré nastavení pro tento okruh tak sem s ním.