Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
Avatar - petrumr
26. 1. 2006 15:42
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
neregistrovaný "peto15"
15. 1. 2006 15:30
Re: Re:
už som to dal na svetla a funguje to :-) v jednom navode su písane smerovky a v druhom svetla, cize by to teoreticky malo byt jedno na co to dam... nahodou by si mi este nevedel poradit na ktorý kábel to mam dat na tie smerovky? za výstrážným trojuholníkom ( tlacitkom) je asi 8-10 káblov, takže ktorý je ten spravny??? --- smerovky sa mi viac pacia ked blikaju :-) Ak by si nevedel poradit tak aj tak díky za vše rady....
Avatar - petrumr
14. 1. 2006 13:56
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
neregistrovaný "peto15"
12. 1. 2006 18:30
Re: Bez nadpisu
diky to som potreboval vediet ci to treba cez rele alebo to len hodim na kabel, este otázka mam to hodit na kabel na + (plus), mozem to dat aj na smerovky, na vypínač výstražných svetiel (trojuholník)??? K tým brzdám: to tam je na toto: ked podržiš brzdový pedál viac ako 15 sekund tak ti automaticky zamke, a ked potom vytiahneš kluč zo zapalovania tak odomkne... díky za radu...
Avatar - petrumr
12. 1. 2006 16:23
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
neregistrovaný "peto15"
12. 1. 2006 16:01
Pomoc s centrálným zamykanim
Potreboval by som poradit s centráným zamykaním typu CZ 4700 DO.

Kábel ktorý je na výstup na svetlá (žltý) ja treba na svetlá napojit cez nieaké relé alebo riadiaca jadnotka obsahuje relé a tým padom sa to môže priamo napojit na káble svetiel (na vypínač svetiel)??? + vstup zapaľovania (bielo-čierny) a vstup nožnej brzdy (oranžový) treba tiež zapojit??? Za rady vopred dakujem...