Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
27. 1. 2007 10:49
Bez nadpisu
Ve firm? máme služební 4x4 1.9TDI/74kw,2003...máme s ní najeto 165000km,zatím jezdí bez sebemenších problém?

Spot?eba závisí na stylu jízdy,pr?m?r je 7,ale zkoušel jsem jet normáln?ji,než brzda plyn a jel jsem za 5,8l,což je slušné :roll:

Závad bylo jenom pár,z toho n?kolik zavin?ných jako poškozený p?ední nárazník v d?sledku nešetrné jízdy....potom tam byla vým?na váhy vzduchu,kolem 120000km,a minulý m?síc šlo na opravu turbo,které vlivem rychlých studených jízd a nesprávného zacházení za?alo popískávat,jinak jen klasické v?ci,jako kotou?e,desti?ky,olej,filtry atd.... :roll:

Ješt? m?la nedávno problém se žhavením,ale to vy?ešilo pár stokorun za n?jaké nové kábly,nebo tak n?co....

Jinak myslím že na to, co to auto zažilo jezdí velmi slušn?,sloužilo nap?íklad i jako p?edjezdec na barumce >:D
neregistrovaný "JohnFlat"
27. 1. 2007 10:06
Zkušenosti s Octavia 4x4
Ahoj, uvažuju o 4x4 a chci se zeptat na vaše zkušenosti s tímto autem, co se tý?e spot?eby, oprav, spokojenosti s motorizací a její poruchovostí, gumy (slyšel jsem, že abnormáln? rychle odcházeji, zda-li je to pravda) a tak dál. Beru prost? vše ;-) d?kuji