Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
neregistrovaný "campagnolo"
31. 1. 2000 14:18
Vandalismus a zlodejna kvete vsude
Je jedno jestli jsi v Blave nebo nekde jinde, nechas auto na trosku min frekventovanym miste

a musis pocitat s pripadnym malerem.

Resim to hlidanymi parkovisti a garazemi, je to drazsi, ale jsem v klidu. Krade se vsude a na nacionalistu narazis taky vsude. Jde jenom o to jestli na ne narazite nebo ne! V Bratislave jsem nikdy problemy nemel, byl jsem tam na vojne a jezdim tam casto i nyni.

Ale uz tenkrat byli pro Slovaky Moravaci Pauzaci

a Cesi Svedi. Pochopil jsem to az pozdeji, ale to bylo asi tak vse. Co byli Slovaci pro Cechy to nevim ani jsem to nikdy neresil, to bylo tema spis pro dementni traktoristy z ruznych JRD apod..
neregistrovaný "campagnolo"
31. 1. 2000 14:17
Vandalismus a zlodejna kvete vsude
Je jedno jestli jsi v Blave nebo nekde jinde, nechas auto na trosku min frekventovanym miste

a musis pocitat s pripadnym malerem.

Resim to hlidanymi parkovisti a garazemi, je to drazsi, ale jsem v klidu. Krade se vsude a na nacionalistu narazis taky vsude. Jde jenom o to jestli na ne narazite nebo ne! V Bratislave jsem nikdy problemy nemel, byl jsem tam na vojne a jezdim tam casto i nyni.

Ale uz tenkrat byli pro Slovaky Moravaci Pauzaci

a Cesi Svedi. Pochopil jsem to az pozdeji, ale to bylo asi tak vse. Co byli Slovaci pro Cechy to nevim ani jsem to nikdy neresil, to bylo teme spis pro dementni traktoristy z ruznych JRD apod..
neregistrovaný "mila1"
29. 1. 2000 00:00
Re: Re:matuS
To mas samozrejme taky pravdu, ale moje teorie je pravdiva take. A jeste bych k tomu chtel rict, ze cizinci povetsine maji auta malo zabezpecena (ted ukazuji hlavne na Nemce, Rakusany atd.). Preber si to jak chces, ale je to fakt. :-((
Bye Mila
22. 1. 2000 22:56
Re: Re:matuS
mila> to je uplne volovina, ten tvoj uzaver ;)) strasne divna logika. to by sme si potom nevykradali ani byty, nevrazdili sa a podobne, nie?
ono je to tak, ze ked je zahranicne auto, tak je vyssi predpoklad, ze je tam batozina, kamera, vacsi obnos penazi, doklady...proste vsetko, co sa da rychlo spenazit
neregistrovaný "Jery V."
20. 1. 2000 16:54
Auto s CZ
Já myslím,že pokud by slovenský občan,žijící trvale na Slovensku,chtěl mít auto s CZ SPZ,musel by koupit auto od českého občana a nepřepisovat majitele v TP.Ale oba by tím dost riskovali.
neregistrovaný "mila1"
20. 1. 2000 00:00
Re: Re:matuS
S ceskou SPZ mas taky vetsi pravdepodobnost, ze Ti auto nekdo ukradne, protoze je lepsi sebrat auto cizincovi nez Slovakovi. A to z prosteho duvodu, ze Slovak na Slovensku trvale zije a "svoje" auto by (nahoda je svina) mohl nahodou potkat. U cizince, v tomto pripade Cecha je pravdepodobnost mensi.

Bye Mila
neregistrovaný "naftak"
19. 1. 2000 17:20
Re: Re:matuS
Pro Wawrik. Male upresneni mojeho mailu. Poprve mi vykradli auto u Hotelu Nivy. Podruhe v Lamackej ceste (na Patronce). Jedno misto je a druhe neni v centru (vysvetleni pro ostatni). K te rasove nesnasenlivosti, samozrejme se vykradaji auta i jinych narodnosti, to mi ten policajt taky rekl. Mimo jine pracuju pres tejden na Slovensku a mam "tuna vela priatelou". Ted k tomu provozu aut s ceskou SPZ na Slovensku,zakon rika, ze pokud je automobil provozovanej mene nez 6 mesicu z roku v cizine, tak se na nej zadne ustanoveni nevztahuji. Kdo ti tu dobu dokaze? Musis mit samozrejme zaplacene zakone (povinne) ruceni v Cechach.
neregistrovaný "Roman11"
15. 1. 2000 03:43
Re: Re:matuS
:) no to ne, policajtum moc neverim, ale tomu rozseklymu rtu a natrzenymu oboci jsem docela veril.... nebo myslis, ze se mi to zdalo ??? :))) jo, kdyby...
neregistrovaný "wawrik"
9. 1. 2000 13:19
Re: Na Slovensko radeji vlastnim autem nejezdete
2martin11: my sme iny pripad. Tie auta patria dcerskym spolocnostiam nasej firmy v Cechach. Takze tak, tvojmu problemu to velmi nepomoze.
9. 1. 2000 01:45
reklama
BTW neviem ci tu mozem robit reklamu, ale zhodou okolnosti pracujem v hoteli v bratislave (www.remy.sk) a za vyse 2 roky cinnosti sme nemali ani jednu kradez ani vykradacku. ale stalo sa nam, ze host sa isiel najest do mesta a tam mu pocas obeda auto slohli. si na to pamatam velmi dobre, bol to jeden pan z ciech a bol velmi nestastny, bol to krasny cerveny passat v plnej vybave, vravel ze ho kupil na vystave ako top model...
9. 1. 2000 01:40
Re: roman
2roman: ty trdlo :-) a ty veris tomu, co povie policajt??? policajti su blbci.

Legalne prihlasit auto starsie ako 5 rokov, ci aky max vek teraz urcuje zakon, sa robi tak, ze si zozenies slovenske papiere na rovnake auto, ktore sa potom nejak prehlasi. presny postup nepoznam, ale ked zozenies lacno papiere, tak to mas prakticky vybavene. a ked mas auto mladsie ako ten max vek, a nechces platit clo a ine somariny, tak musis zit (a pracovat) legalne vonku tusim viac ako 3 roky, a musis byt potom neskor majitel toho auta na slovensku min 2 roky
neregistrovaný "Roman11"
9. 1. 2000 00:00
Re: Na Slovensko radeji vlastnim autem nejezdete
Chapu, ze ti tomu nechce věřit,...ale když Ti i slovenský policista řekne, že je to normální věc, ať se nedivíme, když jezdíme po Blavě s pražskou SPZ, tak tomu musím uvěřit...
neregistrovaný "martin11111"
7. 1. 2000 20:51
Re: Na Slovensko radeji vlastnim autem nejezdete
A ako si to zyriadil aby si mohol pouzivat CZ auta v SK.
neregistrovaný "wawrik"
7. 1. 2000 16:58
Re: Na Slovensko radeji vlastnim autem nejezdete
Ja neviem, pani, mame vo firme dve auta s ceskymi tabulkami (a vobec nie lacne), a este sa mi nestalo, ze by mi auto pretiahli klucom, rozbili alebo neviemco len preto, ze ma cesku SPZ-tku. Treba si uvedomit, ze parkujete pred hotelmi (?) alebo v centrach, a to su vytipovane miesta autickarov. Obzvlast vylomene zamky su toho dokazom. Zvlastne, ze podobne veci sa mi deju na sluzobkach v Cechach, ale nikdy mi nenapadlo to zvalovat na narodnostnu neznasanlivost.
neregistrovaný "naftak"
7. 1. 2000 15:04
Na Slovensko radeji vlastnim autem nejezdete
Byl jsem posledni dobou dvakrat pres noc na sluzebce v Bratislave. Nastesti sluzebnim autem a ne vlastnim. Kazde rano jsem mel u sluzebniho pegueota vylomeny zamky. Nastesti v nem nikdy nic nebylo. Po zavolani policie jsem se dozvedel, ze se nemam divit, kdyz mam ceskou znacku.

No jel jsem prece na divokej vychod a proto se dnes uz nedivim.
neregistrovaný "ingister"
7. 1. 2000 11:10
Bez nadpisu
Toto by ma tiež celkom zaujímalo, alebo mi potom poraďte, ako legálne prihlásiť auto kúpené v Čechách.
neregistrovaný "Roman11"
5. 1. 2000 01:54
Re: Re:
no zkušenosti s tím opravdu nemám. jen si myslím, že bys měl třeba nějaké jiné problémy. Nás v Bratislavě někdo dost slušně zmlátil, když nás viděl vystupovat z auta s pražskou SPZ, a dle policie to je prý normální reakce..., tak radši neriskuj...
neregistrovaný "martin11111"
3. 1. 2000 19:12
Bez nadpisu
Nemate niekto skusenosti s dovozom ojazdenych aut z Ciech na SLovensko s tym ze by som potom jazdil na ceskych znackach.