Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
29. 11. 2000 13:10
29. 11. 2000 13:17
1. 12. 2000 13:12
neregistrovaný "Cabadaj"
10. 2. 2001 14:02
neregistrovaný "Cabadaj"
10. 2. 2001 17:10
12. 2. 2001 09:54
neregistrovaný "Vinnc"
12. 2. 2001 13:09
12. 2. 2001 11:40
neregistrovaný "Cabadaj"
13. 2. 2001 10:20
neregistrovaný "Cabadaj"
Avatar - pallas
29. 11. 2000 13:10
Úvod
Určite sa vám uľ niekedy stalo, ľe ste na sluľobnej alebo súkromnej ceste potrebovali prenocova» v meste, ktoré ste absolútne nepoznali. Nájs» sluąný a cenovo prijateµný hotel je niekedy dos» veµký problém - zbytočné telefonovanie a kilometre najazdené obehávaním adries z telefónneho zoznamu, na to, aby ste sa dozvedeli, ľe majú plno, alebo ľe hotel či penzión vyzerajú tak, ľe by ste tam neąli spa» ani zadarmo... Podeµte sa so svojimi tipmi!!
Rozbalit vlákno
0
Avatar - pallas
29. 11. 2000 13:17
uvod este raz
Urcite sa vam uz niekedy stalo, ze ste na sluzobnej alebo sukromnej ceste potrebovali prenocovat v meste, ktore ste absolutne nepoznali. Najst slusny a cenovo prijatelny hotel je niekedy dost velky problem - zbytocne telefonovanie a kilometre najazdene obehavanim adries z telefonneho zoznamu, na to, aby ste sa dozvedeli, ze maju plno, alebo ze hotel či penzion vyzeraju tak, ze by ste tam nesli spat ani zadarmo... Podelte sa so svojimi tipmi a skusenostami, pozitivnymi i negativnymi !!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Cabadaj"
1. 12. 2000 13:12
Výýýborný tip pro Prahu.
Zajeďte na Staré Město , ptejte se na Inter-Continental. Za levný peníz mnoho muziky :))) Při těch 5i hvězdičkách by v tom byl čert , abyste se nevyspali !!! :)))
Rozbalit vlákno
1
Avatar - pallas
7. 2. 2001 15:38
Re: Výýýborný tip pro Prahu.
cabadaj dik za info :-)) ja som si vazne myslel ze toto by mohla byt zaujimava tema.
neregistrovaný "Cabadaj"
10. 2. 2001 14:02
Eh ?
Prosím nezlobte se na mne. Leccos o mé na-vše-si-lehkou-míru-beroucí povaze prozradí i mnou založené téma Zvířátka pod koly a tamější příspěvky mého péra :)))
Rozbalit vlákno
1
Avatar - pallas
10. 2. 2001 17:10
Re: Eh ?
ten nick mi je nejaky povedomy ... nebol anahodou nejaky Cabadaj vo filme Snezenky a machri? :-))
neregistrovaný "Vinnc"
12. 2. 2001 09:54
Smysl?
Tohle aby mělo smysl, tak by se sem museli psát ceny (a ne vzkazy za levnej peníz), a taky úroveň vybavení. Pak by se z toho musela udělat databáze. Nápad je to vcelku dobrej, ale takle to fungovat nebude. Divil bych se, kdyby už někde nebyl server na tohle téma. Ale musím přiznat, že o něm nevím. Hledal bych přes různý turistický infoservery (např. nedávno zkrachovalý Globopolis). Taky mám obavu, že zveřejněním dobrých penzionů, hotelů a pod. bych mohl škodit sám sobě, mohli by mít totiž věčně obsazeno. Takže, co k tomu dodat?
Rozbalit vlákno
1
Avatar - pallas
12. 2. 2001 13:09
Re: Smysl?
vinnc ok, v niecom mas pravdu ... ale aspon varovania kam v ziadnom pripade neist by sa sem mohli pisat.
neregistrovaný "Cabadaj"
12. 2. 2001 11:40
Sněženky a machři
No jistě že je to dle tamějšího hrdiny : mimochodem , tento muž dnes pracuje jako instruktor lyžařské školy ve Špindlu na Sv.Petru , proto jej tam lze v červené kombinéze potkat , mně se dokonce povedlo s ním seznámit a pokecat. Je zcela v pohodě a myslím , že sám o sobě by mohl být dobrou předlohou k postavě , určené mu scénářem.Vypadá stále stejně , jako v 18 let starém filmu , vysloveně nestárne ! Jo a ještě intimnost - Freimanová rulez ! Prťka je bezchybnej a spousta joků v tomto filmu je dokonalých. Viz třeba to mlíko , "bar v kotelně" , dřepkins a desítky dalších. Pro nás , milovníky úřednického uhlazeného jazyka , je Převrátilem přednesená stížnost ohledně "hrubě přeceněných schopností 1.družstva na dnešním lyžařském výcviku" totálním potěšením. Pro úplné znalce dodávám , že J.A.Duchoslav se posléze ještě objevil ve filmu "Láska z pasáže" na úplném závěru v escéně v metru , šlo sice de facto o pouhý štěk ale i ten ukázal Cabadaje ve své klasicky sebevědomé podobě s patkou a džínskou !
Rozbalit vlákno
1
Avatar - pallas
12. 2. 2001 13:10
Re: Sněženky a machři
takze poznas Cabadaja osobne?? mne sa ten film tiez dost pacil! a co robi prtka teraz? :-))
neregistrovaný "Cabadaj"
13. 2. 2001 10:20
Cabadaj
C. jsem potkal ve ŠM náhodou , o Převrátilovi není známo zhola nic až na údaj , že v roce 88 ( tedy o šest let později než vznikly Sněženky ) se jako herec ještě objevil v "Chobotnicích z druhého patra " - opět pouhý štěk ve scéně , kdy "kajakáři" vyloví z Čertovky klavír a pokoušejí se na něj hrát. Prťku jsem nezahlédl nikde.
Rozbalit vlákno
0