Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
neregistrovaný "fru.fru1"
15. 8. 2001 20:07
Jaguar
Ahoj všicni příznivce Jaguaru.

Jsem nadšenec Jaguara XJ 6 atd..

Chtěl bych si ho pořídit a byl bych rád

kdyby jste zde napsali své názory na toto auto.

Co se týče servisu ,poruchovosti a provozních

nákladů.

díky

fru fru
15. 8. 2001 19:21
Re: Jaguar-lod
to lahkobezne servo ma aj otcova c5tka, takze vobec necitis kontakt s cestou a uplne vsetci to kritizuju :)
neregistrovaný "Kamikaze1"
15. 8. 2001 16:32
Re: Jaguar-lod
Jako Volha?? Ty asi nikdy nejels v Jaguaru co, jinak by jsi tohle netvrdil. Ja mel Sovereigna 4,0l rok 90 a ten se choval moc dobre, dokonce jsem snim byl i na okruhu v Brne, kde jsem ty zatacky rezal teda poradne, za docela dobrej cas :-) Jediny problem je, ze ma strasne lehkobezne servo, to muzou nastat trochu problemy pri vyssich rychlostech, pokud na to clovek neni zvyklej.....
neregistrovaný "rob111"
15. 8. 2001 15:52
Re: Jaguar-lod
To jo, ale ty starsi jagy nekdy do rv 93 se na silnici chovaly spis jako Volha. Sice luxusni, ale Volha - kacena, ve vyssi rychlosti jen stezi zvladatelna. Nova generace je sice uz o hodne lepsi (Fordi se prece jen vic snazi), ale jizdni vlastnosti se daji srovnavat porad mnohem vic s korejskymi auty, nez s BMW, A8 nebo MB. To je uplne jiny kafe. Ale souhlasim, jaga si clovek nekupuje k tomu, aby rezal zatacky, to je spis o tom designu a pocitu.
neregistrovaný "Mig"
15. 8. 2001 09:25
Jaguar-lod
Caute, prave vcera som sa mal moznost zviest v kamosovom Jaguari XJ6 3.6liter automatika.Je to paradicka, tichucke, radi to ani nevies kedy, vykon dostacuje, pocit ako na lodi. Ked mrknete na www.autoscout24.de, tak zistite, ze jazdeny Jaguar je oproti BMW,MB,Audi o dost lacnejsia alternativa a co sa tyka dizajnu aj najlepsia.