Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
neregistrovaný "R.Barrichello"
29. 5. 2002 13:01
Re: Jaguar SUV
Ty seš dobrej, srovnát MB G s Range roverem...hihi..to se ti povedlo, G se srovnává tak s Defenderem....jsou to sataří dobří zástupci kategorie off road, zapomeň na ty bláznivý úpravy z časopisů, kdy to má 10 repro, vše v kůži apod...základní model G (mimochodem vyrábí ho i Steyr Puch) vypadá výbavou spíše jako Defender. Range je luxusní kategorie, která se řadí právě k Navigatoru, Land Cruiseru 100, Escalade či Grand Cherokee v nejvyšším stupni výbavy...
neregistrovaný "ace211"
29. 5. 2002 12:06
Re: Jaguar SUV
Tak to bych neřekl. VW je rádoby tereňák, kterého bych do bahna, nebo přes říční brod nepustil. Je to efektní na silnici a do města. G-Klasse je tvrďák maximální. Průchodnost je maximální a dovedu si tohle auto představit po zrcatka zahrabaný v bahně (a současně poslouchat CDčko a těšit se z pěkné přírody kolem) Nevím jak je to s technikou pohonu, ale je to těžce vychytaný a má to snad 3 násobnou redukci, nebo co jsem to slyšel. G-Klasse je jeden z nejtvdrších off-roadu co vůbec jezdí. (proto je používá německá armáda)

No Range Rover je něco podobnýho, jen to víc inklinuje k luxusnímu SUV, než off-roadu. Taky to vyjede věci nevádané a po poušti se s tím můžeš prohánět, ale asi bych ho zařadil mezi ně. Touareg je spíš frajeřina, jako je třeba já nevím Lincoln Nagitator, nebo Cadillac Escalade tváří se to jako off-road ale víc jak na horskou cestu bych se s nima nepouštěl.

Mimochodem příští měsíc bude v prodeji H2 od Hummera s cenou asi 48 tis dolarů což je hoooodně dobrá cena na to že je off-road, který vyjede všechno a redukce je snad až 1:60 nebo takové nějaké šílené hodnoty (víc jak traktor) a přitom je to maximálně luxusně vybavený auto. A za příplatek je i vzduchové pérování.
neregistrovaný "cuisine1"
29. 5. 2002 11:11
Re: Jaguar SUV
A co takhle Volkswagen Touareg??? Podle mě v něm bude mít i Range Rover s Mercedesem G velkou konkurenci.
neregistrovaný "R.Barrichello"
20. 5. 2002 09:18
Re: Jaguar SUV
Já ne....nejlepší je Defender, tedy od Land Roveru....
neregistrovaný "ace211"
19. 5. 2002 13:36
Re: Jaguar SUV
SUV od Jaga neexistuje :-) Mluvilo se o tom, že Range Rover je zástupcem klasického britského designu.
neregistrovaný "cuisine1"
19. 5. 2002 13:09
Re: Jaguar SUV
můžu se zeptat kde se dá najít obrázek toho SUV od Jaga? Rád bych se kouknul. dík
neregistrovaný "ace211"
19. 5. 2002 10:55
Re: Jaguar SUV
:))) dost dobrá konstruktivní kritika :))))))) Ten předek právě považuji za nejpovedenějěí.
neregistrovaný "R.Barrichello"
19. 5. 2002 09:46
Re: Jaguar SUV
Mě se teda nelíbí hloavně ten předek, ale zadek je taky blbej...vůbec,celý divný auto..
neregistrovaný "ace211"
17. 5. 2002 13:48
Re: Jaguar SUV
Až na ty zadní svítilny bych řekl, že je velmi dobrý. Předek i interier je super. Ty zadní světla jsou divný, a sám bych navrhnul jiný design, ale i tak je to prostě britský design bez kompromisu.
neregistrovaný "R.Barrichello"
17. 5. 2002 13:40
Re: Jaguar SUV
Když už jsme u toho tak nový Range Rover vypadá teda hrozně...
neregistrovaný "ace211"
16. 5. 2002 13:48
Re: Jaguar SUV
No mě SUV od Jaga připomíná Range Rover, tak trochu. I když to spíš bude tím že jso oba very british...
neregistrovaný "R.Barrichello"
16. 5. 2002 12:55
Re: Jaguar SUV
Jaguar jako SUV, nevím nevím, asi ne...to asi vyvíjet nebudou..
neregistrovaný "ace211"
16. 5. 2002 00:00
Re: Jaguar SUV
No to doufám, že ne... I když člověk nikdy neví a když SUV dělá už i Cadillac a Lincoln....
neregistrovaný "cuisine1"
15. 5. 2002 19:51
Re: Jaguar SUV
No já jsem myslel nejenom pro sultána. Třeba jestli teď něco nevyvíjí jako nový model.
neregistrovaný "R.Barrichello"
15. 5. 2002 11:36
Re: Jaguar SUV
Myslím, že JAG žádný SUV pro sultána nikdy nestavěl...
neregistrovaný "cuisine1"
15. 5. 2002 10:18
Jaguar SUV
Zdravíčko. A nevíte náhodou, zda sultánovi nestavěl nějakou 4-kolku třeba Jaguár? Když ji Bentley stavěl na podvozku Range Rovera, tak jagy třeba na šasi Discovery? Nebo jestli třeba někdo nemáte nějakou skicu jak by mohlo SUV od jagyho vypadat. díky
neregistrovaný "cuisine1"
14. 5. 2002 12:43
Re: Další 4x4 od Bentley
tak to je hustý ....
neregistrovaný "ace211"
13. 5. 2002 15:22
Další 4x4 od Bentley
Tak Dominator není jedinný 4x4 Bentley, a pro koho pak asi byl exclusivně vyroben ? :))) Hádejte.

[odkaz]
neregistrovaný "ace211"
11. 5. 2002 20:44
Re: terénní schopnosti???
Já bych to tak špatně neviděl, jenom přece má to podvozek z Range Rovera, což je jeden z nejlepších luxusních off-roadů a tím myslím opravdu off-road a ne jen nafintěný SUV. Takže určitě se přes pár dun dostane a jeho 6.75 V8 k tomu automat, 4x4, redukce, uzávěrka... :-) s tím už by se dalo něco dělat. Imho si jen myslím, že to bude někde v garaži a 1x za měsíc s tím budou jezdit jeho řidiči aby to nehnilo v garaži. Alah ví jestli ho Sultán vůbec viděl na vlastní oči :)
neregistrovaný "cuisine1"
11. 5. 2002 19:29
terénní schopnosti???
myslíte že ta bentleyka má nějaké terénní schopnosti nebo je to jen zvýšený kombík. Totiž docela pochybuju o tom že by projela obyčejným příkopem. co myslíte vy? nepíše se o tom někde? Já jsem nic nenašel.
neregistrovaný "Qeta"
10. 5. 2002 13:33
Re: cena ??
:)) Ale představa je to překrasná, ještě k tomu benzín (skoro) zadarmo...To musi byt ráj...

Teď nedávno jsem koukal v TV(Discovery,Spectrum..) na nějaký pořad,ukazovali tam nějaký šejky (z Tunisu,Egypta,Arabie,přesně nevím),jakou mají zálibu.V sobotu dopoledne vezmou své 4litrové LandCruisery(nic jinýho prý není pořadný auto,pro jejich podmínky) a jdou jezdit do pouště,co mě však dostalo,když těma toytotama projížděli krásně čistou říčku,jediný zdroj sladké vody široko daleko...A pak,že voda má cenu zlata...,nějak si jí nevážili :)
neregistrovaný "ace211"
10. 5. 2002 12:38
Re: cena ??
No když to nehodí 2x ročně poukázku na nové auto :-) tak co z toho :o) Ach Bože já jsem tak primitivní materalista...
neregistrovaný "R.Barrichello"
10. 5. 2002 12:32
Re: cena ??
No, to přesně nevím, ale kdysi jsem četl, že nějakej němec jim kdysi pomohl a že ho maj v Suadský arábii hrozně rádi, ale že mu stejně občanství nemůžou dát, ale že je zasložilým občanem asi čtyř měst...
neregistrovaný "ace211"
10. 5. 2002 10:23
Re: cena ??
Což má pro ně své výhody. Ani se nedivím. Hlidají si své obyvatelstvo. Na druhou stranu být zasloužilý občan xy města, taky dobrý pocit. Jenom by mě zajímalo jaké výhody to přináší...
neregistrovaný "R.Barrichello"
10. 5. 2002 09:57
Re: cena ??
že bychom zašli na návštěvu??? Hihi, v Emirátech jsou za vodou, to je jasný, ale nikdy tam nedostaneš občanství, prostě se tam musíš narodit...mximálně můžeš být zasložilý občan x měst, ale občanství nedostane cizinec nikdy...smůla...
neregistrovaný "cuisine1"
9. 5. 2002 21:13
cena ??
no já bych si tipnul cenu tak meloun dolaru. za jednoho dominatora. ale možná přeháním. A řekl bych že mercedes mu ty S-klasy dodal přednostně
neregistrovaný "ace211"
9. 5. 2002 20:52
Re: sultán
No a docela by mě zajímalo jak dlouho na těch 600 S-klád čekal. Protože na blbou jenu C-kládu se čeká půl roku...
neregistrovaný "mracek"
9. 5. 2002 20:46
Re: sultán
Jo, to ja taky... :-)))
neregistrovaný "ace211"
9. 5. 2002 20:38
Re: sultán
Jo tak to já bych chodil na pokec docela často :)
neregistrovaný "Qeta"
9. 5. 2002 17:06
Re: sultán
Jednou,už je to dávno,jsem četl v nějakém časopise (100+1 atd.),že sultán uspořádal v jeho "baráčku" (kde se asi nemají šanci potkat vzájemně ani jeho manželky za celý život) hostinu a pár vyvolený hostů(to číslo bylo 600) dostalo M-B třídy S(byl to ješte ten starší model)...Asi aby příště přišli zas...:))
neregistrovaný "ace211"
9. 5. 2002 15:52
Re: sultán
Ha ha ha :)))) Brunej jo ? :))))))) To je nejbohatší země na světě, jen tak pro zajímavost. Tam bych chtěl být klidně tím nejchudčím občanem :)))) Nehledě na to, žë je tam lidí malo, dalo by se to počítat snad na tisíce.


No a co se týče civilizovaných arabských zemí jako jsou Emiráty, Saudská Arabie tak tam po chudobě fakt není ani vidu. Tak když se oženíš tak dostaneš od státu zadarmo barák :)) Též vzdělání je zcela zdarma to i v případě že chceš studovat v zahraničí a jiné vychytávky :-) Tam fakt nouze není... :)
neregistrovaný "asimov1"
9. 5. 2002 15:43
sultán
Ten sultán má prý i vlastní stránky, četl sem to někde v novinách. Docela by mě zajímalo, kolik za ty auta dal. Vsadím se, že se pase na chudobě svých poddaných.
neregistrovaný "cuisine1"
9. 5. 2002 13:07
foto
Ta fotka u Acea2 je fakt pěkná. Na netu jsem našel ještě pak 2 červeného auta zepředu a zezadu. Nevíte zda je ještě nějaká jiná, Já už jinou nenašel. To ferrari je fakt super - ideální rodinné auto :-)
neregistrovaný "R.Barrichello"
9. 5. 2002 09:38
Re: detaily
No, dovolouji si tipnout rozmezí 97-99, někdy v mezi tím...
neregistrovaný "R.Barrichello"
9. 5. 2002 09:37
Re: Sháním informace
Jo, to Ferrari kombi je fakt super, viděl jsem ho na obrázku, jinak co se týče toho Bentley - jto opravdu Na Podvozku Range roberu a kromě masky to vlastně vypadá i jako Range Rover....holt sultán má zajímavé vozy...
neregistrovaný "ace211"
8. 5. 2002 23:44
Re: detaily
Jo tak to já už nevím :(
neregistrovaný "cuisine1"
8. 5. 2002 22:49
detaily
děkuji za vaše informace. a nechce si někdo tipnout (alespoň) jak byl třeba upraven ten podvozek range rovera. Myslím si že mu alespoň prodloužily rozvor. A neví náhodou někdo v jakém roce byly Dominatory vyrobeny?
neregistrovaný "czechchamp"
8. 5. 2002 06:32
Bez nadpisu
* oprava "na svete je jen jedno"
neregistrovaný "czechchamp"
8. 5. 2002 06:31
Re: Sháním informace
Sultan vlastni vsechny 3 vyrobene Bentleye. ACE2 ma pravdu. A kdyby te tak jeste zajimalo, jake jine auticka si za ta leta koupil: pres 350 Rolls&Roycu, 8 McLarenu F1, 6 Daueru 962, CLK-GTR s pravostrannym rizenim /na svete jen jednou/, 3 Cizety V16ky.....celkem pres 5,000 luxusnich aut.

Vetsinou na zakazku...treba "kombi" verze 456GT:o)
neregistrovaný "ace211"
7. 5. 2002 21:55
Re: Sháním informace
jsem idiot, adresa je pochopitelně:
]

www.sweb.cz/…e2/dominator.jpg
neregistrovaný "ace211"
7. 5. 2002 21:54
Re: Sháním informace
Jo a asi budeš chtít i fotku, že jo ? :-) tak jí máš na mém webu:


www.sweb.cz/…e3/dominator.jpg


Jinak tě musím sklamat více informací není známo. Motor a jeho výkony je tradičně tajemství, protože výkon je dostatečný a spotřeba je adekvátní výkonu motoru. :-) Víc informací netřeba... :)
neregistrovaný "ace211"
7. 5. 2002 21:45
Re: Sháním informace
Dominator je první 4x4 od Bentley a byl vyroben na podvozkove platforne Range Roveru s motorem Bentely V8. Správně bylo uvedeno, že nej 3 kusy. Všechny má sultán a to v barvách: černá, žlutá, červená
neregistrovaný "cuisine1"
7. 5. 2002 20:58
Re: Sháním informace
Ne nejsem. Jsem sice z automobilové branže, Speed si kupuji, ale jinak s ním nemám co do činění. Jenom se mi to auto prostě líbí.
neregistrovaný "marabu:-)"
7. 5. 2002 13:25
Re: Sháním informace
Predpokladam ,ze jsi z redakce speedu, ne? :-)))
neregistrovaný "cuisine1"
7. 5. 2002 08:25
Sháním informace
Ahoj. Sháním jakékoliv informace (technická data, rozměry, obrázky celého vozu, interiéru) o vozidle Bentley Dominator. Jedná se o jediné SUV firmy Bentley vyrobené v počtu 3 ks na objednávku brunejského sultána. Pokud by někdo takovéto informace měl, ať mi je prosím pošle na email bentley.dominator@centrum.cz. Děkuji za cokoliv.