Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
neregistrovaný "bob_1"
20. 1. 2003 06:40
Re: No No No
matuS: Sak ja na nej seru, ale ona s nim zije moje

svagrova... Tedy jiz nezije, ponevadz se

s nim, kvuli nazorove neschode a zrejme nemoznosti

se zmenit, zrovna rozchazi. To jenom tak..
20. 1. 2003 01:35
Re: No No No
turek to pekne povedal


bob> tak sa na takeho kamarata vykasli...
neregistrovaný "Turek1"
18. 1. 2003 22:27
No No No
To je povyku pro nic. Ja mam znameho co ma Mercedes tridy C 180 a bylo by na roman, kolikrat do Brna jezdil (ma to 66 km) s nejakymi drobnostmi, nez se to auto "vychytalo". Jen co mi rekl: nakrivo volant, zatekalo mu do svetla, zblaznila se mu elektronika palubovky - misto kontrolky smerovek svitila kontrolka dalkovych svetel, ABS obcas stavkovalo, praskla nadrzka ostrikovacu, unik oleje z motoru, zniceho nic se mu po prujezdu nejakym vymolem aktivoval airbag na strane spolujezdce atd. Byl tam peceny-vareny. To vse jen za prvnich 10 tis. km! Ted ma asi 55 tis. a opravdu do servisu jezdi jen menit olej. Ale rikal, ze by to nikomu nepral. Zrejme plati: I Nemci jsou jen lidi a obcas neco zfusuji. Jinak me vyslovene zadne auto nevadi. Stilo je fakt povedene a jen cas ukaze co vydrzi. Legenda jako Golf z nej asi nebude, ale nekomu muze peknych par let bez problemu slouzit.
neregistrovaný "bob_1"
15. 1. 2003 07:41
Re: To Huf
matuS: Myslis? Jeden muj kamarad ma ve 29 takove

debilni nazory (hodnotovy system), ze jiz vete

"jednou dospeje" neverim... Nebo mam doufat, ze ho 30 "zmeni"? :-\
15. 1. 2003 05:52
Re: To Huf
mbe> nechaj hufa, aj on raz dospeje...
neregistrovaný "mbe"
14. 1. 2003 15:24
Re: To Huf
To HUF> tak za prve HUFe musim reagovat na hlasku v Octavia konfere o tom, ze ta moje 1.6 16V nejede. Mas pravdu, zadny zavodnik to neni, ale to ani ja ne, takze nemam problem. Kdyz potrebuju, rozjede se to slusne a ze se musi vic tocit, je to 16V takze docela normal a 103 koni mi zase tak malo neprijde. Co se tyce tvojich komentaru k Fiatu, ja ti tvuj nazor neberu. Pred tim jsem mel Fabii, pravda 1.4 44kW a zadny velky zazrak co do kvality to taky nebyl. Mel jsem jednu z prvnich a potizi jsem mel vic nez dost (tesneni pod hlavou, kolisani otacek, stabilizatory, vrzajici palubka), proti tomu Stilo na to, ze je to take velmi nove auto jen drobnosti. Nechci generalizovat a v dnesni dobe bych si nedovolil rict, ze nejaka znacka vyrabi spatna auta (mozna Dacia apod.). Konkurence to nedovoli. Myslim, ze kazda znacka ma svoje potize a clanky o povestne kvalita koncernu VW a zejmena Skodovky (super zpracovani bla bla bla) me vzdycky rozesmejou. Myslim, ze je prirozene, ze si Cesi chvali svoje vyrobky, akorat by to nemelo byt casto tak nekriticke. Myslim, ze skodovka dela slusna auta, ale ja se holt rad lisim a pricilo se mi koupit si auto, ve kterem jezdi polovina naroda a jeste se v nem mackat jako sardinka. Stilo mio prislo pomerem cena vs nabizena uzitna hodnota jako dobra volba, pokud ma nekdo jine preference, ja mu je brat nebudu. Mimochodem, mel jsem take neco pres rok ojete Punto a nemel jsem jediny problem.
neregistrovaný "RV11"
14. 1. 2003 11:35
To Huf
Hufe a co takhle Alfa 147 2.0 T.S.,tu bys chtěl ?
neregistrovaný "af"
11. 1. 2003 09:28
Re: To HUFNAGL
Do téhle rubriky by měli přispívat hlavně majitelé 307 :-)))
neregistrovaný "motorkar"
10. 1. 2003 21:44
To HUFNAGL
Mas pravo fiata nechtit, ale negeneralizuj. V nasich koncinach silne podlehajicim koncernovym potazmo nemeckym vlivum se to papouskuje dost casto. Pres soucasny ekonomicky problemy fiaty spatny auta nejsou a maji sve prednosti. Ja bych si zase uz po svych zkusenostech nekoupil oktavii nebo fabii...
neregistrovaný "ace211"
10. 1. 2003 19:21
Re: to mbe
Nahodu se musím zastat 3dv Stilo se vážně povedlo. Sem v něm seděl (nejel) a přišlo mi velmi příjemný. Kvalitní materiály, vkusně udělaná přístrojovka, zajímavé motory a plno pro tento segment exotické výbavy jako příplatek. Nehledě na delší poskytovanou záruku
neregistrovaný "Hufnágl1"
10. 1. 2003 17:07
Re: to mbe
Teda Fiata bych rozhodně nechtěl. Jediný, který za něco stál, už se nevyrábí... Coupé 20V turbo.
neregistrovaný "mbe"
10. 1. 2003 12:13
Stilo
Mam 4 mesice Stilo 1.6 16V. Zavady byly drobne. Opraveny celkem OK, chovani dealera naprosto bez potizi. Vetsi vec byla vymena napravy - chyba z vyroby, menilo se po cele Evrope, chovani velmi korektni.