Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
neregistrovaný "tamtam"
3. 7. 2003 08:24
Korsika autem
Ahoj, můžete mi někdo poskytnout nějaké tipy k cestě autem na a po Korsice? Zejména mě zajímá dopravní situace (např. ta a ta silnice určitě ne, ta je jiným autem než Volhou neprůjezdná, páč vede potokem a hrozí tu ulomení celého motoru atd.) a pak taky jakýkoli tipy na koupání a kempování. Za všechny rady moc díky.
neregistrovaný "Viados"
19. 6. 2003 15:05
Re: Carcassone
To je středověké kamenné město, které má část hradeb dokonce z doby Římské říše a zbytek pak z doby panování Vizigótů. Je zachovalé jako málokteré jiné. Dlaší info zkus vyhledat na www.google.com
neregistrovaný "PanTykadlo"
19. 6. 2003 10:26
Re: všechno
co je v Carcassone?
neregistrovaný "Viados"
18. 6. 2003 09:31
Re: všechno
A tak to jó. Takže taková cesta přes půl Evropy. ;o) ... cestou určitě nevynechej Carcassone.
neregistrovaný "PanTykadlo"
18. 6. 2003 08:52
Re: všechno
Ajvn: dík, mrknu tam

Viados: Chci se mrknout do San Rema, Monaka a tak. Proto.
neregistrovaný "Viados"
17. 6. 2003 16:10
Re: všechno
Do Portugalska? Proč teda přes Itálii? Není to lepší přes D, F, E? Moji kámoši loni jeli autem do Lisabonu, brali to přes Rozvadov, A6 přes Heilbronn, pak na jih směr Basilej a před Švýcarskem do F, přes Mulhouse na jih, kolem Pyrenejí a dál přes Baskicko ... ve Španělsku se daj najít skorodálnice, jako naše Rka, kde se neplatí ...
neregistrovaný "Florida89"
17. 6. 2003 15:46
Bez nadpisu
Na co kanistr nafty????????!!!!!!!!!A kolik se kde plati uvidis az tam pojedes, ne.........
neregistrovaný "Ajvn"
17. 6. 2003 15:32
Re: všechno
Tykadlo: Pred rokem jsem si na UAMK vyzvedl brozuru v cene par korun, jakysi letni special, ktery se venoval cestovani do zahranici, poplatky, celni nalezitosti, vcetne tech kanystru, atd atd .. rozebrano zeme po zemi. Predpokladal bych, ze letos budou mit neco podobneho aktualizovaneho, tak by to nebylo na skodu se u nich pozeptat.
neregistrovaný "PanTykadlo"
17. 6. 2003 15:11
všechno
Pánové, potřebuji pomoc. Chci jet v srpnu do Portugalska (Algarve) a sháním jakékoliv informace. Byl bych vděčen, kdyby mi někdo pomohl. Mám následující otázky: 1.)Dálniční poplatky- jak je na tom Itálie, Francie, Španělsko a Portugalsko? Platí se tam? A přibližné ceny? 2.)Můžu s sebou vzít přes hranice kanistr nafty? Pokud ano, kolik litrů? Na víc otázek bych si jistě časem ještě vzpomněl, díky za pomoc.