Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
neregistrovaný "LiborL"
4. 9. 2003 14:04
Díky
Dík za Vaše zkušenosti. Pokud byste se chtěli o své poznatky rozdělit i do budoucna tak budu rád. Zatím jsem ještě Xsaru nesehnal, mám domluvený nějaký dovoz z Holandska nebo Belgie, tak uvidím. To co se nabízí u nás v Annonci mě moc nenadchnulo. Vše je k vidění od mého bydliště moc daleko a nechce se mi jet půl republiky abych tam zjistil, že mě chce nějaký chytrák napálit. Sám si na dovoz netroufám. Libor
neregistrovaný "ruprecht"
4. 9. 2003 13:45
Re: Zkušenosti z provozu
jestli ti to pomuze, tak mam predchudce ZX Combi 1.9D r96. Je to v podstate to same hranatejsi na stejnem podvozku. Zatim mnou najeto 10tis bez jedineho problemu, celkem 120tis. Jezdi to do peti litru nafty vcetne vecne zacpane Prahy. Ted se chystam na tlumice, material bude do 6000 plus neco prace. Narozdil od jinych tuzemskych znacek vse ostatni puvodni, vcetne vyfuku atd :-) Kecy o drahych nahradnich dilech a pod me vzdycky dojimaji k placi ... Kdybych chtel jine auto, Xsara by byla vazny adept na nastupce, ale nemam nejmensi duvod menit. Jestli chces pohodove a prostorne auto, jsi do Xsary :-)
neregistrovaný "Mita"
3. 9. 2003 16:08
Re: Zkušenosti z provozu
Mám z NL dovezenou a nebouranou Xsaru Break 1,6i/65kW, r.v.99, najeto 140000 km. Má klimu, 4x air.,modrá metalíza ,skoro nové Micheliny a celkově vypadá OK. Ale co mě nejvíc bere - originál LPG od firmy AG, nádrž místo rezervy(v NL mají možnost koupit Citróna už s pohonem na plyn). Cena byla 218000,-Kč.Zatím najeto od února 12000 km - včetně 3400km v Itálii na dovolený.

Závady a servisní zákroky:fouklé těsnění pod hlavou+výměna rozvoďáku a kladky(4500,-),unavené torzní tyče kvůli váze nádrže LPG (vyřešeno přestavením o jeden zub za 900,-),zadní tlumiče 60% - výměna(3100,-).Takže dohromady s údržbou (olej,filtry,svíčky,seřízení plynu a pod.)za 6 měsíců cca 10000,-, což je u jetého auta si myslím v normě. Teď sháním repas kompresor ke klimě,protože celým pláštěm utíká médium - nový stojí 20kKč :-(

Závěr zní: za ty prachy asi dobrá koupě,mouchy nyní vychytány a při vození se za 0,90Kč/km mám dobrý pocit ušetřené koruny!
neregistrovaný "LiborL"
2. 9. 2003 22:53
Zkušenosti z provozu
Vážení citroenáři hodlám koupit jetou Xsaru Break a moc bych uvítal jakékoliv zkušenosti z provozu. Nepreferuji benzín ani naftu. Za Vaše zkušenosti moc děkuji. libor.jav@seznam.cz