Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
12. 1. 2021 15:48
Re:
Prvně je dobré najít dobrý autoservis, já jsem vždy spokojená s https://www.united-6.cz/…rie-v-united-c/, takže tyto bych zajisté doporučila. U nich jsem si jistá, že auto vždy opraví perfektně.
neregistrovaný "Márty1"
18. 2. 2007 12:40
poškozená karoserie - nový v?z?
Nastíním m?j problém. Vlastním úpln? nový Fiat GP na leasing. V?era naproti v paneláku vybouchl byt a padající st?epy mi poni?ily komplet celou karoserii. Je zni?ená metalíza (místy až na plech), v kapot? a ve st?eše d?lky po padajících kusech skla. Poškrábaná jsou i okna a plastové nárazníky. Prost? celé auto kolem dokola je poni?ené v?etn? zrcátek.

S pojiš?ovnou, leasingovkou to budu ?ešit až zítra. P?es víkend nefungují. Tuším ovšem, že mi nabídnou opravu v autorizovaném servisu. Ovšem to se mi moc nelíbí, nebo? mám 7 dn? staré auto a již bude kitované, lakované, st?íkané, vym?n?ná okna, atd. Proto jsem si nové auto nekupoval, abych pak m?l opravovanou celou karoserii....už nikdy nebude ošet?ená tak, jako z výroby.

Je možné dostat auto nové? Škoda to není totální, v?z je nadále pojizdný, ale poškozená je celá karoserie. To není malý rozsah...