Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
27. 9. 2016 11:56
Volba auto, koncern vs ostatní značky do 60 tisíc
Příjemný den, už dlouho uvažuji o koupi naftového auto do této nižší ceny. Jelikož mám řidičák 3 roky, tak si nechci troufat na dražší auto a proto se obracím sem. Ročně najezdím cca 12 000 km (ve 1.3 felicii) a nevím na jakou značku nebo model se fixovat, chci naftu,aspoň 60 kw+ protože jezdím po dálnici často, 5 dveří, aby sis tam aspoň sedli 4 lidi ( 5 vozím občasně). Jsem už rozumný řidič co nedriftuje, nehoní si ego rychlostí a mám rád nekdy konfortní jízdu, ale někdy ať je to auto hravé.Většinově jezdívám sám nebo ve dvou v autě, ale když auto tak jedině 5 míst :). vzhledově se mi líbí octávka (bez combu), mazda 3-6 2.0 100kw a možná nějáký opel v naftě. Ale spíš se mi líbí koncern ale ty ceny těch aut jsou strašně, auto staré 15 let a stojí i 100 tisíc (celkem debilita). Jaké auto by se dalo koupit okolo těch 60k v naftě ? abych nemusel potom dávat do oprav hned po koupit 20 tisíc, děkuji za rady a reakce :)
Rozbalit vlákno
5
1. 12. 2016 22:18
Re: Volba auto, koncern vs ostatní značky do 60 tisíc
Skoč do áček a něco tam vyberete >:D
4. 2. 2017 09:26
Re: Volba auto, koncern vs ostatní značky do 60 tisíc
Jako auto za 60 tisíc , musíš počítat s tím , že do něho budeš vrážet prachy za opravy. A trochu kvalitní auto sehnat za takový malý peníze je hodně těžký.
7. 2. 2017 10:21
Re: Volba auto, koncern vs ostatní značky do 60 tisíc
Přesně jak říkáš , do 60 tisíc sehnat kvalitní auto je zkrátka nemožné bych řekl. Já jsem si koupil za 100 tisíc a po dvou letech furt nějaký opravy.
15. 2. 2017 10:09
Re: Volba auto, koncern vs ostatní značky do 60 tisíc
Taky mám auto za 100 tisíc, jel jsem pro něho se známým do rakouska aby mě ho prohlídl ,protože tomu rozumí, vše bylo OK. Zatím jsem spokojenej , dva roky jezdím a jen malý závady zatím.
17. 2. 2017 21:53
Re: Volba auto, koncern vs ostatní značky do 60 tisíc
Jo tak auta z Rakouska jsou úplně někde jinde , ty lidi se o to jinak starají . Pak když se podíváš na silnice u nás a v Rakousku. Jako auto za 100 tisíc z Rakouska je někde jinde jak auto tady.