Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
Avatar - superkutil
14. 5. 2010 12:26
Re: Kúpa Renault Scenic III ...
To máš tu 1,4 TCe 130? Jak to jede a kolik to žere?
13. 5. 2010 01:45
Re: Kúpa Renault Scenic III ...
Ahoj, mám Scénica III, ale s benzínovým motorom.
Vzhľadom na počet km, ktoré nabeháš ročne odporúčam diesel, aspoň ten 96kW 1.9 dCi.
Ja mám rovnako výkonný turbobenzín, dôvod, prečo som bral benzín bol, že ročne nabehám najviac 15.000km... výlučne po meste...
Som veľmi spokojný, je to rodinné auto, priestranné, veľkoryso priestranné a pohodlné, motor v ňom je od NISSAN-u výkonný, tichučký. Ozvi sa, keby si chcel viacej info, atď...
Avatar - kolmar
26. 3. 2010 08:25
Re: Kúpa Renault Scenic III ...
uz zase >:D vies ako to je s tymi ludmi co chcu byt extra, Ferrari, Bentley ... a ben(d)zin ;-)
26. 3. 2010 06:37
Re: Kúpa Renault Scenic III ...
Prečo stále bendzin a nie benzín? ;-)
Avatar - kolmar
25. 3. 2010 23:53
Re: Kúpa Renault Scenic III ...
Mimo temu o rendlovi... to ze nemam rad rozpravky uz vies, tak dalsi pribeh podla skutocnej udalosti dajme ;-) dam citat jedneho pana z MACZ, skus jemu natlacit svoje kaleraby do hlavy:

Citujem: "V plánu jsem měl koupi koncem tohoto roku, avšak můj dosavadní Ford Focus byl jiného mínění a zcela bezostyšně mě nechal hodinu před půlnocí na německé dálnici 600 km od hranic. Motor kaput. Nikdy více Ford, nikdy více turbodiesel."

Poslednu vetu doporucujem citat 2x (s okuliarmi, ale nie so slnecnimi >:D )

PS: kupil strednu tiredu s 2.0 bendzin (ako inac)
Avatar - Ada je zase tady
25. 3. 2010 21:37
Re: Kúpa Renault Scenic III ...
No jestli si opravdu koupil rendlika, tak se nema cim chlubit. >:-[]
25. 3. 2010 17:50
Re: Kúpa Renault Scenic III ...
Tak ako, už si to niečo kúpil?
Tak sa pochváľ so skúsenosťami...
neregistrovaný "NoNo_SVK"
21. 9. 2009 22:21
Kúpa Renault Scenic III ...
Uvažujem nad výmenou služobného auta. Zaujal ma nový Scenic III. Podelí sa niekto so skúsenosťami? Jazdím cca 4 až 5 tis. mesačne po SR a ČR. Akú motorizáciu si vybrať? Zdá sa mi nafta 1,9. Má niekto osobnú skúsenosť? Ď.