Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
neregistrovaný "HW44"
16. 8. 2011 14:41
Renault Vel Satis 3,0 V6
Dobrej,
Pokud máte , nebo jste někdy měli tu možnost jet v dnes už nevyráběném modelu Vel Satis od francouzkého Renaultu, dobře víte že exterier tohoto modelu je nevšední , ale v dobrém slova smyslu , já se s niím seznámil tím že ho měl můj otec a do té doby než ho prodal na mně působil dojmem luxusního hatchbacku.
Nicméně táké docela rychlého luxusního Hatchbacku.Já sám jsem ho za tu dobu viděl jen párkrát jezdit po ČR a je to možná tím že se moc lidem nelíbí právě kvuly exterieru,ale originalitě se nic nevyrovná . Je hezké a hodně lidí ho prodává hodně levně .. za cenu tak levnou si prostě lepší ojeté auto nekoupíte .Říkám ojeté protože se vyráběl od roku 2001-2009, já měl možnost jezdit v modelu 2002 byl to 3 litrový šestiválec.Ted interier ,klasický Renault, volant stejný jako u novějšího modelu espace ale celý interier je v luxusním provedení , výbava je na rok 2002 hodně kvalitní, například CD měnič pro 6 CD, palubní počítač a nebo automatická převodovka a kožené potahy .. a ty jsou opravdu pohodlné a mají i vyhřívání, možná si řikáte kdo to píše, je pravda že se snažím psát aspon trochu záživné články a tento je můj první.. ale doufám že se vám článek od 14 letého pesimisty líbil a ještě něco na závěr ... Je lepší si koupit auto jako je Renault Vel Satis , než třeba Fabii a vlastně je to za stejné peníze ... jen Satis je luxusnější výkonější a originální ... Děkuji za přečtení a přeji šťastnou cestu na našich PŘÍŠERNÝCH dálnicích ... ;-) :yes: