Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Autosalon Ženeva 2019 živě: Mercedes-Benz CLA Shooting Brake má jediného konkurenta

Další novinkou ženevského autosalonu je CLA Shooting Brake. V lednu představené čtyřdveřové kupé se dočkalo praktičtějšího sourozence. A my už v něm seděli.
Zpět na článek
Avatar - vabis
6. 3. 2019 15:30
Re: kombi
Svetla jj. Z profilu ale stale pekny. I kdyz memu oku nejvic lahodi puvodni CLS dvojka.
Avatar - 3_diamanty
6. 3. 2019 14:05
Re: Smutný baset
tieto promo fotky nikdy za vela nestoja....

toto uz napovie viac [odkaz] a podla mna je to celkom fajn aj ked celkovo taky C klasse v kombiku je nadalej uplne ina liga ze jo :yes:

kazdopadne co som videl aj pro ceed u nas v optime vystaveny tak neprislo mi to ako nieco uzasne... len ako taky obtlusty neforemny az nepodareny kombik ... povedal by som dokonca ze klasicky strihnute kombiky ako C klasse kombi alebo ceed kombi maju podstatne lepsie proporcie a su tvarovo vyvazenejsie ako tieto vajcoidne akoze shootingbraky ktore posobia tak nejak obtlsto a nacencane ale vyslovene krasne za mna fakt nie su v reale ( snad len na fotkach ) .... ta hra na styl je za mna dvojsecna zbaran... a kym na niektorych fotkach to moze byt akoze super a stylove tak ako celok je to potom zvacsa uz neforemne a obtlste v reale ... nieje to take vyvazene ako klasicke kombiky co ma nakoniec prekapilo aj u toho pro ceedu ... proste dostavas nieco za nieco ... kym klasicky kombik nerobi v tomto kompromisy a je tym padom jednoducho vyvazenejsi

PS: inak v prvej sekunde som na tej hlavnej foto myslel ze vidim cerveny leon kombik >:D
Avatar - iudex
6. 3. 2019 13:18
Smutný baset
Nemôžem si pomôcť, mne to zozadu tými ovisnutými, klesajúcimi líniami pripomína smutného baseta:
[odkaz]
[odkaz]
Avatar - VDC
6. 3. 2019 13:03
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Magister
6. 3. 2019 13:03
kombi
Zezadu ne nepodobé Seatu. Jinak taková neforemná špagetka...