Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Autosalon Ženeva 2019: Mitsubishi Engelberg Tourer. Plug-in hybrid s evoluční technikou

Koncept Engelberg Tourer japonského Mitsubishi je dalším vývojem současného Outlanderu PHEV. A kdo ví, možná se díváme na přibližnou podobu další generace...
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
7. 3. 2019 08:28
odpoved na otazku autora
ano... ja verim ze toto je nepriama predzvest vizaze noveho outlanderu... hlavne celkovy bocny profil sa mi paci aj celkove proporcie ... toto by mohlo ostat zachovane do buducna.... rovnako predne "horne" svetla asi budu este mensie ako ma sucasny outlander takze tato studia v tomto co to uz napoveda ... mne dokonca ta studia pripomina nejaky ten range rover tou masivnostou ci mozno kusok aj volvo .... vyzera obrovsky ak zvazime sucasneho dnes uz aj docela "stihleho" outlandera s dlzkou octavie ... no som zvedavy... zase je dost mozne ze novy outlander sa zase moc nezvacsi ale pribudne k nemu este jeden vacsi model .... nebol by som proti nakolko mitsu by s nim nepriamo mohlo nahradit vlastne aj pajero :yes: ... no este to bude zaujimave .... nasledujuce dva tri roky napovedia podstatne viac o buducnosti troch diamantov ... ale dam krk ze z tejto studie bude v dohladnej dobe seriovka uz jedno ake bude mat meno a koho nahradi ci nenahradi.. ale toto je uz defakto hotove auto... takze nie je o com... uz nech je tu seriovka :yes: