Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

čau lidi...
CICERO
| 15. 3. 2019 13:59
TU KABEL !!! TU KABEL !!! TU KABEL !!! >:D
čau lidi...
Arese
| 15. 3. 2019 22:11
Mně to tedy vůbec vtipné nepřipadá, blíží se naprostá automobilová apokalypsa, vč. propouštění tisíců zaměstnanců automobilek. A pak zjistí, že ti elektrosráče skoro nikdo nechce kupovat! 8-s 8-s 8-s :no:
čau lidi...
Blue Sun
| 16. 3. 2019 10:51
Přidej, chce to více a více příspěvků o tom, jak se blíží konec světa. Hlavně hodně strašit, hodně vyvolávat paniku.
...jde jen o dočasnou berličku před nástupem plug-in hybridů
Zetti
| 15. 3. 2019 17:07
To ma smysl, uz na to prichazeji i renomovane znacky. Zadne EV, spalovaky jen pro ekonomicky slabsi.
Akorat Pepik z Horni Dolni Lhoty z toho ma osypky

Sakra ted jsem nastval oba tabory, tak kolik palcu posbiram??
Mig_35
| 15. 3. 2019 18:31
v pohodě, řidiči v zimních bundách mají imunitu...
Zetti
| 16. 3. 2019 07:05
zdroj odkud jsi tu blbost vydedukoval bys asi neuvedl
Mig_35
| 16. 3. 2019 08:54
dyť jsi to tady sám říkal, že ti stačí v autě 13 stupňů nebo kolik >:-[]
Zetti
| 16. 3. 2019 11:04
Proboha, pro ze sebe furt delas hlupaka. Ja jsem rekl co jsem rekl a ze tys to nepochopil je tvuj problem. Opakovat ti to nebudu. Znovu se ptam mas nejakou overitelnou informaci ze lidi v hybridech mrznou? Nemas. Mluvis hlouposti z vlastni omezenosti.

Elektricke odporove topeni je vykonnejsi nez topeni ze ztraty motoru a topi na rozdil od tve fosilni plecky temer okamzite. Navic moje auto spinka v garazi kde je trvale 10 stupnu. Cele auto je na tuhle teplotu ohrate driv nez se nastartuje.

Polopaticky pro natvrdle. Karoserie ma 10 stupnu, interier ma 10 stupnu, pneumatiky maji 10 stupnu i v kufru je deset stupnu.Vyhrat auto na pokojovku je zalezitost par minut. Kdy to potrebuju a kdy ne laskave nech na me.
elektrikar
| 16. 3. 2019 14:13
To fosilové nikdy nepochopí, že BEV topí ze zásuvky a zapíná se to mobilem. >:D Já tedy nastupuju do auta zahřátého/vyklimovaného na 20°C (při venkovní teplotě -5°C trvá vytopení auta cca 15min a zapínám ho když si jdu čistit zuby). Po cestě do práce (20min) tedy už moc netopím, zato fosilem si do té práce nezatopím vůbec, protože se nestihne ani zahřát >:D >:D >:D Takže o čem se bavíme, když s fosilem jedu do práce při teplotě interiéru cca 0°C.
Mig_35
| 18. 3. 2019 07:56
Mě benzín topí za dvě minuty. Dálkové startování auta je na světě asi tak dvacet let. Jestli jezdíš dieselem, tak je to tvůj problém, chudobko.
Mig_35
| 18. 3. 2019 07:54
Ty tupoune, tvoje auto má spalovací motor, takže je to taky fosilní plečka >:-[]
Nikde jsem nepsal, že lidé v elektromobilech mrznou, oslíku. Napsal jsem, že jsi řidič v zimní bundě. Sám jsi to napsal a teď lžeš jak když tiskne.
KANKUNEN
| 16. 3. 2019 09:01
Rypnul sis, ale nakonec jsi naštvaný ty. To neumíš říct, že ti akorát startne dříve.