Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Toyota a Suzuki oznamují spolupráci. Jedním směrem poputují motory, druhým hybridní systém

Spolupráce s Volkswagenem Suzuki před lety nevyšla. Navazuje tak partnerství s jiným automobilovým gigantem.
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
21. 3. 2019 15:35
Re: Toyota + Suzuki
je to proste zrazu vsetko uz akesi neprehladne aj ked je tu len par prispevkov... aky asi musi byt chaos ked bude pod clankom 250 prispevkov... ale ono uz vlastne 250 uz ani nebude... lebo ludom sa nebude uz chciet diskutovat pri takomto chaose kedze nebude takato debata uz ani davat zmysel ....

som tu uz dlho... teda relativne dlho .... ale toto je zatial najvacsi fail .... navyse ani nic nefunguje... prispevky neberie.... prihlasenie blbne... avatar orezuje na stvorce.. asi som divny no jo ale mne mobil ani fotak stvorcove foto proste nerobi.... chcem povodne acz... :'-(

PS: este aj taka blbost ako smailiky .... este aj tie su akesi nepodarene ... proste nechcem si zvykat na horsie ... ach jaj co teraz 8-s
Avatar - DaewooMaster
21. 3. 2019 13:18
Re: auta dobra jsou to ano, ale web ...
To jsi to napsal ještě hodně mírně.
Proč každá zbytečná změna je vždy k horšímu? Vždyť se to nedá číst, text pláclej přes avatary, šílený mezery, prostě hnus! :no:
Avatar - vabis
21. 3. 2019 12:57
auta dobra jsou to ano, ale web ...
Obe znacky stavi technicky pomerne kvalitni auta, tak proc ne. :yes: Jen premyslim, s kym se sloucili zdejsi web designeri. Vysledek vykazuje totiz lehkou degeneraci ;-\
Avatar - Hammunasakra
21. 3. 2019 10:11
Re: Toyota + Suzuki
Nemusíš si zvykat = na bezdůvodně nesmyslně = horší kvalitu

Stěžuj si a kritizuj = tohle jednoznačný zhoršení funkčnosti a asi zrušení SZ atd. = si jen kritiku zaslouží
Avatar - 3_diamanty
21. 3. 2019 09:55
Re: Toyota + Suzuki
pride mi ze teraz je tu len par prispevkov a hned je toho plna strana... a ani avatar sa mi nezobrazuje spravne... z obdlznikoveho obrazku je stvorec ktroy uz skryva povodne okraje fotky ale toto asi pojde poriesit... no kazdopadne nejak mi pride ze je tu chaos.. pritom to povodne spracovanie bolo genialne... prehladne.. minimalisticke a hlavne slo editovat text... preco sa vzdy do vsetkeho musi sprtat a pobabrat netusim ale jasne .. casom si zvykneme ved co ineho nam ostava :-|
Avatar - Hammunasakra
21. 3. 2019 09:42
Re: Toyota + Suzuki
Že předělání stránek vnímáte jako = jednoznačný ale fakt jednoznačný = ZHORŠENÍ? >:-[]
Avatar - .StenLi.
21. 3. 2019 09:28
Re: Toyota + Suzuki
Hybrid nie je najlepsi eko-pohon, tym je BEV. Hybrid je pohon (bez eko) ktory vyhovuje najvacsej casti populacie.
PHEV su nezmysel kombinujuci problemy EV s problemami ICE, ak uz viem nabijat doma, volim rovno EV ako druhe auto.
Riesenie Toyoty z daleka nie je dokonale, kedze stale pouziva malo efektivny ICE pohanany neekologickym benzinom. Hybridy alebo EV s generatorom su ovela ekologickejsie, najma ak je generatorom turbina na bioplyn alebo bioetanol. Na tie sie vsak este chvilu pockame..

..dovtedy by ma zaujimalo co je na Toyota hybride dokonalejsie ako na Honda i-MMD hybride?
Avatar - palix
21. 3. 2019 07:47
Re: Toyota + Suzuki
Hybrid je v súčasnosti asi najlepší eko pohon, ktorý je už lacný a dotiahnutý do dokonalosti (u Toyoty). Na mieste iných značiek by som išiel viac do plugin hybridov a elektromobily nechal tak trochu v menšine. Myslím si, že cenovo dostupný hybrid by si kúpilo oveľa viac ľudí, ako predražený elektromobil.
Avatar - CICERO
20. 3. 2019 18:34
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
20. 3. 2019 18:07
Re: Toyota + Suzuki
Tohle by mohlo fungovat ... :yes:
Avatar - Cuba66
20. 3. 2019 16:34
Re: Špatná volba
Ado, jdi už do zádele, ty dieselofile :-!
Avatar - Ada je zase tady
20. 3. 2019 16:13
Re: Špatná volba
Toyota jim pořádný diesel nedodá. Co budou dávat pod kapotu? :no: