Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Poprvé za volantem modernizovaného BMW 7. I s obřími ledvinami dokonalost sama

BMW řady 7 přijíždí v modernizovaném balení. Reaguje na požadavky klientely, stále ale zůstává skvělé.
Zpět na článek
4. 4. 2019 22:13
Ledvinky z ČR
A kdo ví že tyhle obří ledvinky se vyrábějí v ČR?
Avatar - CountachSV
4. 4. 2019 08:33
Re: V12, bílá barva a leštěná límcová kola....
za celý den jsem viděl jen dvě škodovky - Karoq a Fábii. Poršák každých 10 minut :-) , za ten den byla nejvíc R8, která mě se tedy vůbec nelíbí, ale zvuk slušnej :yes:
Avatar - HitmanPB
3. 4. 2019 21:34
Re: Tak Poslanecká sněmovna už taky objednává BMW 7, pr
... ale tých deset je v sérii :-)
3. 4. 2019 15:24
Interiér
Technicky a jízdně to nepochybně bude poblíž absolutní třídní špičky a pokud jde o exteriér, sdílím většinový názor, že ten se úplně nepovedl, resp. konzervativnímu oku Evropana styl BLING BLING prostě nelahodí.

Ale za mne je problém této sedmičky především v interiéru. Bavorská strohost - všude jinde docela sympatická - v luxusní třídě podle mne přestává fungovat, chybí tomu nějaké to "extra little something", které Audi A8 nebo Mercedes S, ale třeba i Lexus LS, bezpečně má.

Na druhou stranu - ty nové bavorácké digitální budíky se mi líbí čím dál více :yes:
Avatar - Hammunasakra
3. 4. 2019 15:03
Re: Ten gril
Už to tu píšu roky = nemá to nic společnýho s timhle zastaraly špatně fugnujícim nepřehlednym softwarem = je to blbost. My to před lety zkusili = a po čase zrušili

Tomu bych dal přednost. Tady neuměj za 2 tejdny opravit ani banalitu = spíš bych byl pro zjednodušení ;-)

A narozdíl od tebe věřícího dál v Machalu i přes jeho naprosto tristní chování po nasazení týhle mršiny = se přiklánim k tomu co napsal Karel a Floyd atd. = že tohle fakt ne = že Machala tohle snad zadal svýmu mentálně zaostalýmu příbuznýmu nebo co to hned po prozkoumání týhle amatéršiny napsal :-)

Sorry = myslim že Machala na to nemá = a že jeho chování od nasazení týhle fakt zastaralýh špatně navržený špatně fungující platformy pro diskuze = opakovaný sliby který se ukazujou jako bezcennej žvást

Palce sou mi víceméně.. to bych nepsal co si myslim ale = něco jinýho. Psát fakta = to v historii vždycky přineslo spíš.. :-!
Avatar - Londonbridge
3. 4. 2019 14:46
Re: V12, bílá barva a leštěná límcová kola....
What a machine... az na ten St. Tropez tam sa 7 cka strati bude tam len sedou myskou tak ako v Chelsey alebo pred obchodakom Harrods tam vela vody nenamuti ani 7 er ani S ko na to treba este hodne priplatit a cenovky budu zase uplne inde ...Svet sa zblaznil a zlatokopky idu s dobou :-!
Avatar - CountachSV
3. 4. 2019 14:00
Re: V12, bílá barva a leštěná límcová kola....
no právě.... o víkendu jsem koukal v Saint Tropez na nové Bentleye a tohle by se tam taky neztratilo :yes:
Avatar - speedfred
3. 4. 2019 12:53
Re: V12, bílá barva a leštěná límcová kola....
toto v kábru je predsa RR :*)
Avatar - CountachSV
3. 4. 2019 12:51
V12, bílá barva a leštěná límcová kola....
...ještě z toho tak odvodit kábro a dělo na francouzskou Riviéru je na světě :yes:
Avatar - lyon667
3. 4. 2019 12:28
Re: Tak Poslanecká sněmovna už taky objednává BMW 7, pr
"...za šest aut se chystá zaplatit 5,5 milionu korun."

900k,- za sedmici, no neber to! ;-)
Avatar - Ozzman
3. 4. 2019 11:52
Re: Ten gril
Však, teď by se hodilo, aby bylo vidět, kdo ty lajky dal... mnoho lidí by si to rozmyslelo a alespoň pak víš, kdo s tebou doopravdy souhlasí a kdo palcuje jen podle toho, kdo to psal...
Avatar - WinDiesel
3. 4. 2019 11:46
Re: Tak Poslanecká sněmovna už taky objednává BMW 7, pr
No chtějí-li si poslechnout hudbu, je na to třeba Bávo s deseti !!!!!!!!!!!!!
Avatar - lamal
3. 4. 2019 11:43
Re: Ve finále ano...
Tiez mi to pride OK, je tam sice jasna orientacia na Cinu, ale ako autor pise, nas zakaznik nas pan...

za mna este za 745e palec hore, presne to chcelo R6... bez pripomienok ! (teda aspon na papieri...)
3. 4. 2019 11:17
Tak Poslanecká sněmovna už taky objednává BMW 7, pravděpodob
Doporučuji přečíst, tak jsem se dlouho nepobavil. >:D :yes:
https://www.ahaonline.cz/…tuc-tuc-tuc.html

https://www.blesk.cz/…na-snemovnu.html

Co vy na to?
Ať si užijou, ne?
Avatar - Hammunasakra
3. 4. 2019 11:05
Re: Ten gril
Sem takovej sběratel že prožívat to tak sem.. :-!

Ale takový ty extrémy kdy za stejnej názor někdo dostane pár :yes: a já pár :no: nebo aspoň jako dneska = to zaujme ;-)
Avatar - speedfred
3. 4. 2019 10:49
Re: Ten gril
Mám pocit že moc prežívaš tie lajky. Netreba si ich všímať.
3. 4. 2019 10:36
me se libi moc
a konecne nemusim hledat lupou jestli to je 5er nebo 7er. :yes:
3. 4. 2019 10:32
ide len o zvyk
K majestátnej limuzíne také sedia, len dajme tomu čas.
Avatar - Hammunasakra
3. 4. 2019 10:28
Re: Ten gril
Sakra jak to že já napíšu "o fous lepší" a sem sběratel :no: a ty "celkom fajn" a NIC >:D
Avatar - Hammunasakra
3. 4. 2019 10:27
Re: Sympatické,
Přes tu smršť = nových krásných na rok 2019 fakt originálních :no: taky nepíšu nic o kráse = jen že to je v reálu trochu lepší než na fotkách :-)
Avatar - speedfred
3. 4. 2019 10:06
Re: Ten gril
Na živo je to celkom fajn,také majestátne auto.
3. 4. 2019 09:49
Ve finále ano...
...naživo nový design na mě osobně funguje. 7er lze nyní jednoznačně odlišit od 5er, což se mi u Audi nebo M-B ne vždy daří.
Technicky pak nelze napsat ani popel. R6, V8, V12, hybrid...a kdo další to má?
Avatar - Blue Sun
3. 4. 2019 09:30
Re: Sympatické,
O fous lepší ošklivost je pořád ošklivostí.
Avatar - Hammunasakra
3. 4. 2019 08:37
Re: Sympatické,
Naživo je to o fous lepší :-!
3. 4. 2019 08:35
Sympatické,
že lidé od BMW otevřeně přiznávají, že změna designu je orientována na čínské zákazníky.
Čísla prodejů řady 7 v Číně jsou enormní, tak je jasné, který vkus má hlavní slovo.
Ale hezké ty ledvinky nejsou :-O
Avatar - Hammunasakra
3. 4. 2019 08:18
Tak nějak
Tak nějak si představuju pochvalu = která neni od srdce. Dohledat na ACZ texty k zcela průměrným autům.. si umí každý sám ;-)

K motoru = v Alpině má tenhle V8 4,4 už dávno 447 kW/608 koní a 800 Nm = a upřímně a od srdce :yes: :-)