Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
Re: Re: Re: Re: Shrnutí situace
| 13. 4. 2019 20:41
Ja ti rozumiem, a rozumiem aj argumentom, ale preklopiť jednu databázu údajov do druhej nie je proste až taký obrovský neriešiteľný problém, zvlášť keď som to už robil pred rokom či dvoma, včetne SZ a ďalších fičúr. Toto mi proste hlava neberie.
Re: Re: Re: Re: Shrnutí situace
| 12. 4. 2019 19:39
Máš mail ;)
Re: Re: Re: Shrnutí situace
| 12. 4. 2019 19:06
Proč - nová platforma a obávám se, že z těch +/- 100 tisíc čtenářů nás tyto funkce používá hrstka, takže nějaký chytrý mozek mohl klidně vyhodnotit, že to není potřeba tak hrotit.... :/

Stará diskuze a profily byly na staré platformě, takže do nové dali jen to, co si mysleli, že je důležité, zkrátka diskutéři tu hlavní část kliků nedělají, to dělají čtenáři a těch je procenticky více, jestli mi rozumíš.

IT oddělení plní rozkazy vedení, takže bych hledal odpověď asi tam a šéfredaktor ACZ jejich vedení zcela jistě nebude :/

Opírám se o zkušenosti z jiných oblastí, co jsem zažil a bohužel to je kámen úrazu velkých firem a analytiků, kteří vyhodnocují vytížení a zobrazení reklamy jen z té statistiky, odtrženi od reality...
Re: Re: Shrnutí situace
| 12. 4. 2019 18:55
Pekne si to zhrnul, ale mám zopár ale.
Ak je to korporátna politka nejakého ***a, tak nechápem čo za DILETANTI toto robili. Zvlášť ak vezmem do úvahy, že niečo podobné už vyviedli pred pár rokmi s diskusnou skupinou na orbion.cz Druhej veci ktorej nerozumiem, čo potom teraz vymýšľajú, keďže už to majú raz vymyslené a rozbehané včetne profilov, včetne správ atď. Prehľadnosť diskusie je tam ale ďaleko tragickejšia ako tu, naproti tomu je možné si vytvárať fotogalérie a niečo na spôsob mojeauto.cz akurát je to orientované na cestovanie. Takže buď je to IT oddelenie banda idiotov,alebo niekto mlží a hrá o čas. Jedno aj druhé je zlé a obávam sa že lepšie to už nebude. :(
| 12. 4. 2019 16:45
Je to tam.
| 12. 4. 2019 14:52
>:-[]
| 12. 4. 2019 14:50
Akorát si nemyslím, že Šmuclerová je lesba, viděl jsem fotky jak je s Dominikem Haškem, takže třetí možnost můžeš vyloučit.
| 12. 4. 2019 14:19
P.S. Ty smajlíci jsou extra hnusný a taky mne vytáčí, že nemohu napsat delší příspěvek než 2000 znaků :/
| 12. 4. 2019 14:18
Ahoj Karle, no spekulace to zas až taková není, tak to v takové firmě bohužel chodí (znám to velmi dobře z vlastní zkušenosti), v jedné z těch původních diskuzí psal, že se na přechodu na nový systém pracuje již několik let a přechází tam postupně všechny weby, co spadají pod tuto mediální skupinu, viz ten Blesk.cz a ACZ je prostě jen jednou z mnoha redakcí, spadající a přímo podřízených většímu vedení, před kterým údajně Machi bojoval za změnu, jak on sám psal.

Jeho chyba je, že odflákl dozor nad vzhledem (jak sám i přiznal, zkoušeli jen diskuzi s malým počtem příspěvků, takže taková velká, jaká je tady nebyla testována - chyba) a taky jak psal, některé věci byly předělány i přes upozornění, že to tak ACZ nechce, protože IT jim není přímo podřízené. Takže ano, chybu na tom má, ale takový hon na čarodejnice, jaký tu spřádájí někteří, to mi příjde chvílemi přehnané, vím, že ty jsi rozumný.

Mne se to taky nelíbí a přítomnost tebe a dalších diskutérů tu chybí, takže nezbývá než doufat, že příjde změna co nejdříve. Pokud by tě zajímalo více, můžeme si napsat soukromě, ale mimo SZ, které nefungují na tebe nemám kontakt.... Jestli máš zájem o více info, napiš třeba kontakt na tebe pod některé z mých aut na MACZ, aby to nebylo tak veřejné.
Re: Shrnutí situace
| 12. 4. 2019 14:02
No já tě kamenovat nebudu. POKUD Machala dostal změnu formátu příkazem shora, tak mu téměř není co mít za zlý. POKUD. Že by vedení řešilo takovýhle technický záležitosti se mi moc nezdá, ale je to možný. Pokud by to tak tedy opravdu bylo, neměl bych mu za zlý jak to dopadlo ani to, že to neopravují, protože je vážně možný, že ***i ajťáci jsou zcela mimo jeho působnost. Všechno je možný.
Ale to, že z nás dělá idioty prohlášeními "já jsem myslel, že vám zpřehledním/zkvalitním diskuze", na to není omluva. Napsat " z technických důvodů jsme museli nevyhovující formát nahradit" by nebylo nic proti ničemu.
Podtrženo, sečteno- že to dostal celé rozkazem je jen spekulace, a i tak z nás dělá pitomce. Já se považuju za dobrýho zákazníka ACZ, často jsem se redakce i zastával, ale ať to zkurvil kdo chtěl, hrozně mě nasrali. Nikdy neříkej nikdy, ale ač jsem tu velice rád debatoval, kromě téhle diskuze jsem úplně přestal a ani to už nečtu. Z principu. Třeba se odna***, ale zatím to tak nevypadá.
P.S. Dal bych usmívajícího se smajlíka, ale jsou ti jenom ty hnusný zmetci.
Re: Shrnutí situace
| 12. 4. 2019 09:17
NO SUPER, DLOUHÝ PŘÍSPĚVEK SE TAKY NESMÍ ODESLAT! DALŠÍ VĚC NA SEZNAM !
POKRAČOVÁNÍ:
Takže, doufám, že většina chápe, že má snaha pochopit a vysvětlit neznamná, že se mi změna líbí a že ji podporuji, naopak.
Jestli by Machiho odvolání něčemu pomohlo, nejsem si jist, určitě by to neurychlilo žádné změny k lepšímu, protože to z pozice šéfredaktora ACZ nedokáže dle mého skromného názoru v této chvíli už nikdo, protože IT oddělení se mu přímo nezodpovídá a tudíž mu nezbývá než leštit kliky a prosit o změnu.
Nikdo z nás bohužel neví, do jaké míry je centrálně řízena redakce a jak moc ten úpadek je redakcí ovlivnitelný, reklama - bulvární články = na tom stojí celý Blesk, takže bych hledal odpověd i tady.
Machi chybu udělal, ale už nelze vzít zpět v této chvíli, nezkontroloval vše jak měl....tady to jde opravdu za ním, jestli má být odvolán, to já hodnotit nechci, mne se některé jeho nové rubriky, které zavedl po příchodu líbí, třeba bazarové testy a srovnávačky. Takže nám nezbývá než buď čekat a přitom se připomínat, aby problém nevyšuměl a doufat, že se to jednou zlepší, nebo odejít. Třetí možnost je, že by Hamuna mohl svést Šmuclerovou (párkrát tu psal, že by si s ní dal říct :D) a ukecal jí, aby zatlačila na IT oddělení, protože to je asi jediná možnost, jak zrychlit úpravu diskuzí :D
Shrnutí situace
| 12. 4. 2019 09:11
Nedá mi to a i když mne tu část bude kamenovat, tak si dovolím obeznámit vás pár fakty, na které dost lidí zapomíná a i když už byly vyřčeny v diskuzích mnohokrát a taky s pár návrhy, co a jak dál, protože jako všichni i já bych rád, aby se diskuze zase zpřehlednila a vrátily se zpět nějaké funkce.
Za 1. by tu měla hlavně vzniknout nová diskuze a nový článek s novým infem, tady se to nabaluje do totálního zmatku, že člověk neví, co bylo aktuální dnes a co bude zítra.
Za 2. O změně se vědělo, to tady v diskuzi Machi několikrát přiznal a napsal, že dobře neotestoval, tady je vinen na celé čáře, když už je tu takhle nastavena diskuzní rétorika
Za 3. Jsem si na 100 % jist, že iniciátorem změny nebyla redakce ACZ, nýbrž někdo nad nimi, kdo stojí za celou mediální skupinou a spravuje všechny jejich weby, ACZ počínaje, Blesk.CZ konče.
A ten důvod, proč ? To tady napsal několikrát Emel a Mikesus, ale někteří to pořád neumí pochopit ?
Za A. technické možnosti staré platformy nevyhovovaly z nejrůznějších kritérií, takže na 1. místě to jistě bude reklama a modernější reklamní bannery,videa a vůbec celá reklamní plocha, může za tím být i funkčnost webu, narůstající objem dat ve starém formátu, nejsem IT odborník, ale web z 90 tek taky nebudete provozovat dodnes, jestli mi rozumíte.. :D A proč není možná stará diskuze - musel by se vrátit asi celý starý web a to asi taky nějaká práce je.
Za B. Korporátní *** - přišel někdo, kdo chtěl jak se říká "katovat kosty", sjednotit, "zjenodušit", unifikovat...... no nebudu chodit kolem horké kaše, mrkněte na diskuze blesk.cz, ta podoba není náhodná a to tady je to ještě zlaté :D
Kdo někdy spravoval web soukromý, nebo nějaký hobby web, tak tohle asi nepochopí, jenže ve velké firmě to funguje trochu jinak....
Tady je potřeba si prostě uvědomit, že ACZ patří do mediální skupiny Czech News Center a redakce včetně šéfredaktora ACZ se musí v té formě a webové prezentaci podřídit někomu výše, tak to prostě v korporátu chodí....
Ta
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proč?
| 12. 4. 2019 02:25
Měl by jít hlavně od válu! Copak si nedokáže nic prosadit? Copak nebyl u testování? Od čeho tam tedy je, když pomalu ani nevěděl, že se nějaká změna diskuzí chystá? (tomu přece nikdo nevěříme!) Proč si funkčnost dopředu neotestoval? Proč dovolil takový úpadek Auto.cz Copak ten web snad chce vedení zavřít/zbavit se ho/prodat ho?
Nalejme si cisteho vina
| 11. 4. 2019 18:25
Zajimalo by me, zda je iniciator faceliftu spokojeny. Pokud ano, co presne je v ocich autora lepsi? Pokud ne, proc facelift pokracuje? Web ktery je obsahove slabsi prumer nyni dostal kontejnment v podobe evidentniho zprzeni diskuze. To autor zmeny nema ani trochu lidskeho citeni aby si situace nevsiml? “Zadat programatorum, nemam casovy harmonogram” … mi rikat takove duvody nejaky zamestnanec, tak ma ke konci mesice na personalnim pripravenou dohodu k podpisu. A kdyz je vedouci tak dvojnasob. Vedouci ma byt proaktivni, prichazet se zlepsenimi. Nikoliv zavadet dalsi kontejnmenty. Bylo by vhodne podekovat ctenarum alespon za loajalitu a navratit puvodni verzi. Faceliftu se nikdo nebrani, ale evidentne nekvalitne provedeny opravdu nikam nevede. Cim driv si to auto zmeny uvedomi, tim lepe. Cas Vam bezi pane XY, tik tak tik tak tik tak… stejne jako nedavno Vosickemu.
Re: O něco konkrétnější termíny
| 11. 4. 2019 13:51
hm, no podľa čísel ktoré boli prezentované vo vláknach vyššie, som straaaašne zvedavý pre koho tá upravená verzia po 9.5. vlastne bude. Teda či ešte vôbec bude pre koho tento paškvil vôbec upravovať. V tomto momente by mal nabehnúť najvyšší boss do IT oddelenia, buchnúť po stole a zahlásiť niečo v zmysle : "pokiaľ to nebude funkčné, tak chlapci nejdete domov! " Za predpokladu, že jeho predchádzajúce vyjadrenia (vami reprodukované) myslel naozaj vážne.
| 11. 4. 2019 09:23
Protože sem podobnou změnu grafiky zažil 2x = veškeré dění tady po nasazení new verze = mi přijde naprosto ABSURDNÍ. Jak to že nikdo nebyl připravenej = napravovat případný chyby v provozu? TO je normální praxe

Jak to že týdny po nasazení a tsunami stížností = STÁLE jen říkáte NĚKDY NEVÍMe KDY?
| 11. 4. 2019 09:21
Netušíte jak dlouho to zabere? Takže další = ODKLAD NA NEZNÁMO?

Co takhle = se jich zeptat?
Re: Změna řazení diskuzních příspěvků
| 11. 4. 2019 09:19
Machi(avelli) to opatrně naznačil svou omluvou = nic netestoval = prostě to starý lepší nahradili novym horšim = a hotovo

Fascinuje co všechno nefunguje = stejně jako že na to po celou dobu nikdo ani nesáh!

Zvláštní je odhlašování = někdy stačí se odhlásit nad diskuzí a hotovo. Pak otevřu Moje auto = a tam sem furt přihlášenej = ale bacha = jen někdy! Někdy mě to odhlásí i tam = jak se systému chce?

A nejlepší = někdy se odhlásim tady i na Moje auto = a po pár hodinách otevřu stránky = a SEM PŘIHÁLEŠENEJ :yes: >:D
O něco konkrétnější termíny
| 11. 4. 2019 09:18
Zdravím všechny, aktuální situace - žádný z dalších projektů se posunout nepodařilo, nicméně vývojáři by měli najít kapacitu alespoň na ušahení toho nejhoršího, tedy editace příspěvků, vkládání odkazů a obnovení soukromých zpráv. Na tom by snad už pracovat měli, jak dlouho jim to zabere, netuším. Devátého května by měla být hotova úprava placeného obsahu na stránce ispor.cz, uvolněné vývojové kapacity se pak vrhnou na redesign diskuzí podle návrhu v tomto článku.
Pokud se objeví jakýkoliv upřesnění nebo se nedejbože povede něco zprovoznit, dám vědět,
zatím díky,
Martin
| 11. 4. 2019 09:12
No bohužel vlastně spíš = poslední týdny :-(
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proč?
| 10. 4. 2019 21:38
Ano, reakce šéfredaktora za poslední dny na naši kritiku lze velmi výstižně vyjádřit slovy MLŽENÍ... Měl by se asi dát na politiku!
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proč?
| 10. 4. 2019 21:33
No to je tedy "úúžasný pokrok"! >:-[]
Změna řazení diskuzních příspěvků
| 10. 4. 2019 21:11
Na tabletu s Androidem se v horním červeném poli nezobrazují políčka pro změnu řazení příspěvků - ťukám tam jak blbej do místa, kde podle PC vím, že ty tlačítka mají být. Testovali jste to vůbec?! Vyzkoušejte si to a opravte!
Re: Re: Re: Proč?
| 10. 4. 2019 21:06
Nejvyšší místa souhlasí z jediného důvodu - protože klesá návštěvnost a tím pádem i výnosy z online reklamy, nic jiného za tím nemusíme hledat, protože nic jiného tam prostě není.

Jinak ahoj všem, dlouho jsem tu nebyl, nebyl čas, prostor, chuť ani potřeba, a dneska sem přijdu a nevěřím svým očím: grafika totálně překopaná, a diskuze jako když do nich spadla bomba. Doslova. Dvě hodiny jsem se pročítal odshora dolů vším co jste tu napsali a naprosto souhlasím - je to zmršené a redakce jen blafuje.
Re: Re: Re: Re: Re: Proč?
| 10. 4. 2019 15:53
Bohužel máš zřejmě pravdu

Když si projdu machi(avelli)ho slova od počátku = tak se přiklánim že to je fakt = jen opíjení rohlíkem

A možná nešlo jen o reklamu a skutečnost že new verze omezuje v PRVNÍ řadě diskuze a diskutující je fakt jen náhoda = a nebo eště horší verze = je to úmysl
Re: Re: Re: Re: Proč?
| 10. 4. 2019 15:38
No nevím, nevím. Takže máme věřit, že vývojáři, kteří za tři týdny neměli čas nic opravit, netuší, kdy nějaký čas mít budou, kvůli opravám budou odsouvat jiné projekty - přišli za Vámi s tím, že se jim zdály nepřehledné diskuze a měli spoustu volného času, a proto o své vůli vyrobili novou verzi? To kulhá na obě nohy. Daleko spíš uvěřím tomu, že šlo o hloupý pokus zamaskovat zvětšení rozsahu reklamy (které bych klidně přežil). Jen nás opíjíte rohlíkem.
| 10. 4. 2019 12:10
O kolik se propadly = po víře že víte co děláte = diskuze? O víc než 50%?

Jestli to nebyl ÚMYSL = neni to dostatečná ukázka = něčí totálně odfláklý špatný nekvalitní práce?

Nebo to byl úmysl = a to že změna je hlavně proti diskutujícim a diskuzim neni náhoda = v to případě = úspěch :-)
| 10. 4. 2019 11:24
:yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
| 10. 4. 2019 11:08
Ano, chyba se stala a dokazeme to pochopit. Chyby delame vsichni. Evidentne doslo k zasadnimu nepochopeni mezi redakci a vyvojarskym tymem (a testovanim, pokud nejake probehlo).

V danem pripade se dela to, ze se prepne zpet na starou verzi (i s rizikem ztraty jednoho dne dat a clanku), zverejni se omluva a nova verze se nasadi o par tydnu ci mesicu pozdeji, kdy jsou vychytany chyby ktere se pri nasazeni projevily (a byly sepsany hned prvni den).

Pristup "zkusime tu novou verzi nejak drzet nad vodou a uvidime, jestli si na nas vyvojari udelaji cas uz tenhle mesic nebo az v lete" je bohuzel velmi spatne.
Re: Konspirační (Franto drž) úhel pohledu
| 10. 4. 2019 10:00
Sestupná tendence obsahu i platformy pro diskuze = takže vlastně všeho? To je drsný
| 10. 4. 2019 09:59
Neni třeba bouchat do stolu = stačí se podívat jak se v první hodině nasazení všichni podívali = a jen žasnout co všechno to neumí v čem všem je to horší. S bonusem = nic neumim ale sem pomalejší software

No a je takový pravidlo = že velký průšvihy jdou za šéfem = jedno jestli ministerstva nebo redakce. Tohle je velkej průšvih :-)
Konspirační (Franto drž) úhel pohledu
| 10. 4. 2019 09:41
A co když je to tak, že někdo, komu Machi veřil, se mu snažil namydlit schody ...... tímto ad abusrdem chci naznačit, že my diskutující nevíme, co, proč, kdo a jak, a IMHO se to ani nedozvíme, a já po tom ani netoužím, neb to považuji za interní věc redakce a vydavatele. Mne, jakožto uživatele, zajímá toliko finální produkt - tedy jednak funkční diskusní fórum, minimálně v kvalitách předchozí verze, ale druhak i obsahová stránka, která má IMHO bohužel sestupnou tendeci - to je ale námět na "jinou operu" přesahující rámec této diskuse o diskusích ....... "The Truth is Out There"
| 10. 4. 2019 09:03
Dobrý den, myslím, že jsem to už psal, že jsem se nechal od vývojářů přesvědčiít, že tato forma diskuze bude přehlednější (zejména na mobilu). Tady uznávám své pochybení, na nikoho nic nehážu. Měl jsem bouchnout do stulu a říct, že to se mi tedy opravdu nezdá. Neudělal jsem věřil jsem, že víme, co děláme. A pokud jde o některé funkce, třeba právě zmizelé soukromé zprávy, o tom jsem regulérně nevěděl. I to se stane. Ale i tady uznávám, že jsem se mohl pídit, zda po přesunu na nový systém budou zachovány všechny funkce, nebo dojde k nějakému omezení,
Martin
| 9. 4. 2019 22:41
Teď sem ti odpověděl odeslal = a příspěvek zmizel = myslel sem že aspoň tohle už vychytali. Asi ty tejdny ne(u)dělali vůbec nic. Prostě spustili horší nevyzkoušenou verzi = a konec
Re: Re: Proč?
| 9. 4. 2019 22:22
Pořád jste nám tady ale pane šéfredaktore neodpověděl na tu základní otázku: PROČ došlo ke zlikvidování dosavadního diskusního fóra, které celá léta sloužilo diskutérům k jejich naprosté spokojenosti?
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proč?
| 9. 4. 2019 22:10
No já je nějak moc nevyužívám ale jo jasně = to je velká pozitivní zpráva ;-)

Ale to podstatný = nepřehlednost a celkově drtivý zhoršení = to víceméně = asi navěky zůstane
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proč?
| 9. 4. 2019 22:05
Ma druhou stranu vime, že soukromé zprávy budou :)
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proč?
| 9. 4. 2019 22:01
Doufal sem po tý době v konkrétnější odpověd = tahle je popravdě stejně k ničemu jako všechny předchozí

Jediná zajímavá reakce byla ta první = vrátíme původní verzi. Od tý doby = furt to samý
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proč?
| 9. 4. 2019 21:46
Čekal jsi konkrétní odpověď? Upřímně, já tedy ne.
Doufal jsem nějaký časový horizont, ani to bohužel není.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proč?
| 9. 4. 2019 21:22
Víš co? Zrovna koukám na https://www.csfd.cz/…-u-turn/prehled/ hraješ tam majitele autoservisu :-!
| 9. 4. 2019 21:19
Ok tak eště jednou = proč si po kritice na začátku týhle diskuze OTOČIL = a od tý doby seš totální ***?

Víš že od 1. hodiny co se na machi(avelli)ho sesypala OPRÁVNĚNÁ KRITIKA = nesplnil jedinou věc co slíbil

Víš že od tý doby co slíbil = to nesplnil

Víš že dneska to NIC NESPLNIL = protáh na hodně dlouhý neurčito

Vim že víš :-)
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proč?
| 9. 4. 2019 21:15
Tak dobře = tak aspoň JEDNY si sudnej = fakt je to k nevydržení :-)
| 9. 4. 2019 21:12
Fakt ti tenhle cíl = stojí za tuhle machi(avelli)ho mršinu? Ty fakt nemáš hranice
| 9. 4. 2019 21:09
Víš co? :D Tak si nezvykej, to bude super, sice ta diskuze není ideální a má chyby, ale když vypadneš, tak zkousnu i tuhle diskuzi.

Tady účel světí prostředky..... ;)
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proč?
| 9. 4. 2019 21:07
No, tak radši netipuj, moc ti to nejde, stejně jako chápání psaného textu kdekoliv a od kohokoliv........ :D
| 9. 4. 2019 21:05
Ok, neumíš odpovědět....
Re: undefined
| 9. 4. 2019 20:45
Na co si furt stěžujete? Co mají říkat "diskutující" na autorevue.cz. Co by za to dali, kdyby to mělo alespoň tuhle úroveň. V té žumpě tolerované redakcí se už diskutovat vůbec nedá.
Ale jinak to tu neomlouvám, máte ve všem pravdu.
| 9. 4. 2019 19:47
Já si určitě nezvyknu = je to o tolik horší a bohužel i pomalejší a co mi vyloženě vadí nepřehlednější = že to žádnym dodatečným způsobem k původní úrovni = vrátit ne(pů)jde

Tim se dostávám k těm připomínkám = machi(avelli) je všechny dostal 1. den a možná 1. hodinu. Nic co od té doby napsal = neplatilo

A dnes si zařídil = odklad na neurčito

Bohužel místní nadstandardní diskuze = machi (avelli) zřejmě definitivně zabil. Nebo někdo nad nim = opakovaně se nejen já ptám PROČ změna a kdo to vymyslel atp. na což celé týdny nereagoval. Nechci vymejšlet nějaký konstrukce ale jeho týdny trvající denní oddalování až do dnešního definitivního odkladu mi do sebe moc nezapadá. Na začátku po prvnich hodinách zdrcující kritiky napsal že vrací původní verzi a po týdnech zítra zítra zítra že on nemá vůbec na nic vliv a termíny neexistují? Je to samozřejmě jen tip = -ale zdá se mi že kecá víc než si myslime
| 9. 4. 2019 19:30
Machiavelli dvě el ale v češtině se u machiavelismus používá jedno = tipuju správně že si o něm dodnes neslyšel = ale si hodnej že mi ho hned vysvětluješ ;-)

A prosim tě nemohl by sis sundat jedny dvoje růžový machi(avelli)brejle? Tohle se fakt nedá vydržet :-)

Projdi si od začátku diskuzi a může bejt že všichni kdo volaj po jeho odvolání sou mimoňové = a ty jedinej in. A nebo naopak
| 9. 4. 2019 19:20
Na tohle si nejde zvyknout. Tedy aspoň pro mne ne. Toho bych se úplně nebál.
Rychlost, především na mobilu, je tedy katastrofa. Vůbec mi to nechtělo vytvořit reakci. Na druhou stranu aspoň můžu z mobilu nějak reagovat.
A také souhlasím, že je potřeba se připomínat, aby se na to nezapomnělo. Ale několikrát denně je asi kontraproduktivní. To si myslím, že spíše znechutíme všechny, kteří jsou schopni předávat dál naše stížnosti a připomínky
| 9. 4. 2019 19:19
Jj to je ten ROZDÍL mezi náma = tobě stačí machiho sliby já bych rád odpověď

Víš že od první hodiny kdy se na něj sesypala vlna kritiky = jen slibuje žejo?
Víš že zatim jen sliboval a nesplnil doslova NIC
A víš že dneska to NIC odložil na hodně dlouhý neurčito

Jo stejně jako hodně dalších od něj chci odpověď = a nevím proč píšeš příspěvky jako tenhle = odpovíš? ;-)
| 9. 4. 2019 18:38
Škoda že si ani ten Machiavellismus nepochopil, jinak by si ho nemohl dávat do rovnosti s Babišem....:/
| 9. 4. 2019 18:26
Zkus pro jednou odpovědět na otázku i ty ....po ostatních to chceš
| 9. 4. 2019 18:15
Teda možná je = agent Bureš je taky schopnej = hlavně pro sebe >:D
| 9. 4. 2019 18:14
Neurčito = jak dlouho teď budeš hodnej? Než si většina zvykne = na tohle? ;-\

Ale taktiku má machi(avelli) dobrou = vem si kolikrát a jak dlouho to odkládá a NIC a furt mu to prochází. U koho sem to jen viděl = takhle dobrej je náš slovenskej exkomunista předseda posledních vlád = to je pro machi(avelliho) velká pocta

Bureš je křivej prolhanej atd. = ale jinak fakt schopnej. Škoda že i v tomhle neni náš machi(avelli) po něm :-(
| 9. 4. 2019 18:11
Jaká odpověď by tě uspokojila ? Co by měl Machi napsat , aby si byl bez výhrad spokojen ?
| 9. 4. 2019 18:04
Viz já 41 minut před tebou = po týdnech zítra zítra zítra změna na neurčito :no:
| 9. 4. 2019 17:41
:yes: Podepisuji
| 9. 4. 2019 17:00
Takže jako vždy NIC

Tak alespoň na tohle můžete odpovědět = PROČ?

KDO tu změnu a PROČ vymyslel? Vše fungovalo skvěle = vše funguje hůř
| 9. 4. 2019 16:13
Odpověď moc nepotěšila, ale očekávaná jelikož korporát znám.
Důležité je, že nejvyšší místa souhlasí. Teď si myslím že nejpodstatnější bude "práce" machiho a neustále se připomínat.
Ve výsledku jsme na nic odpověď nedostali, ale to machi od vývojářů taky asi nemá.
A jestli vývojáři dělají svoji práci i u ostatních projektů stejně kvalitně jako u tohoto, nedivím se že nemají čas
Re: Proč?
| 9. 4. 2019 14:33
Nazdar Pavle a všichni ostatní,
takže... Od našeho onlinu nemám stále konkrétní časový harmonogram, prý budou muset nějaký z projektů posunout, aby mohli dělat na úpravě diskuzí... V tuto chvíli by nejméně času mělo zabrat obnovení soukromých zpráv, prý je možné rozběhnout na původní verzi softwaru, který se stále používá na mojeauto. Chápu, že změnu chcete hned, já bych na tohle všechno taky už nejradši zapomněl a zase měl spokojené diskutéry. Uznávám, že je to velice malé vítězství a zatím nepřinášející nic konkréního, ale právě jsem se vrátil z porady s našimi nejvyššími a přímo šéf celého našeho onlinu před naší paní nejvyšší paní Šmuclerovou prohlásil, že nejde o nic, co by se mohlo nechat vyhnít, vždyť oni si nějak zvyknout... A že je bezdpodmínečně nutné najít volné kapacity, aby se diskuze upravily přesně podle požadavků, které jsem sepsal a pověsil mimo jiné zde. Ano, nic konkrétního, já teď můžu jenom leštit kliku na onlinu a prosit, aby se s nápravou opravdu začalo co nejdříve. Nevím, kdo z vás dělal někdy v korporátu, ale občas se velice hodí, když se problém dostane až úplně nejvýš a paní nejvyšší souhlasně přikyvuje, že náprava opravdu nutná je. Já pak mám leštění kliky o něco snazší.
Chápu vaši mírně řečeno nespokojenost, mě taky úplně nebaví si každý den číst další a další stížnosti, tohle se nám skutečně nepovedlo. Chybu uznáváme, mě samozřejmě nevyjímaje, a teď tedy "jen" tlačit na co nejrychlejší nápravu. Pokud z onlinu dostanu konrkténější časový harmonogram než jen "jsme totálně zasekaní, musíme nějaký projekt odsunout", dám hned vědět,
díky za pochopení,
Martin
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
| 9. 4. 2019 13:22
| 9. 4. 2019 13:18
Proč se asi Machalovi řiká MACHI https://cs.wikipedia.org/…/Machiavellismus :-)
| 9. 4. 2019 13:13
Do půlnoci času dost >:D
Zatím máme den za půlkou. Třeba to ještě dnes bude
| 9. 4. 2019 13:13
Nevim co na to říct = asi viz Karel včera 17:27 a 19:29
| 9. 4. 2019 13:08
Hele krom tý totální křeče co předvádíš = víš že dneska už je zase další zítra = a zase NIC?
| 9. 4. 2019 12:47
Zato ty tady štěkaš dennodenně :D. Třeba si jednou vyštěkaš kost ;)
| 9. 4. 2019 12:40
To je základní správná otázka = PROČ?

Viz Karel včera 17:27 a 19:29 odpověď dostaneš ZÍTRA :-!
| 9. 4. 2019 12:38
Víš že dneska už je zase další zítra = a od tvýho milááška zase NIC žejo? ;-)
| 9. 4. 2019 12:16
Třeba, ale za ty blbe kecy Hamuny , ktery sám umí kulové mi to nestojí :D
Proč?
| 9. 4. 2019 08:54
Proč stále není seznam všech příspěvků? Proč musíme rolovat? Kdy budou SZ?
Re: Re: Nejnovější info
| 8. 4. 2019 21:24
:yes: :yes: :yes:

Popravdě nedostali sme odpověď NA NIC
| 8. 4. 2019 21:19
Objevilo = pak Ozzym tlumočený vysvětlení proč jako vždy od tý doby = SLIBY CHYBY
Re: Nejnovější info
| 8. 4. 2019 20:50
Zatím jsme ale pořád nedostali odpověď, PROČ byla zlikvidována diskusní platforma v léty osvědčené podobě, která všem diskutérům plně vyhovovala?!!
| 8. 4. 2019 19:49
Práce, peníze, hrdost.
| 8. 4. 2019 19:39
Hej, to není blbej nápad. Třeba bys to zvládl rychleji než firma, která to připravovala.
| 8. 4. 2019 19:30
technický určitě není, spíš ta vložená práce se nechce obětovat.
| 8. 4. 2019 19:29
Takhle - uběhly cca tři týdny, a po třech týdnech - ještě nevíme, kdy začneme opravovat, ale víme, že to potrvá dlouho. Nevěřím tomu, že to bude jednodušší, než návrat původní verze. Problém návratu k původní verzi je všechno možné, jen ne technický.
| 8. 4. 2019 19:09
Já mám pocit, že se to objevilo hned první den v diskuzi k nové verzi.
A pak machi vysvětloval, že to ajťáci odmítli, že by to bylo moc práce. Moc tomu tedy nerozumím ( leda, že by nebyla záloha ) a čím déle bylo od nasazení nové verze, tím menší šance to je udělat. Nejjednodušeji se člověk vrátí k původní během prvních 24 hodin. Pak už to je prekérka, obzvlášť na dynamických stránkách jako tady.
| 8. 4. 2019 19:06
Nasazení bez otestování jde jednoznačně na jeho hlavu.
Ale jestli rozhoduje přímo on, nebo má nad sebou někoho dalšího ( předpokládám, že manažeři nevymřeli, bohužel ) se my asi nedozvíme.
| 8. 4. 2019 19:06
Pokud jsem to nekde neprehledl (v tehle verzi "diskuse" je to klidne mozne), tak ze strany redakce nezaznela jedina reakce na prechod na starou verzi. Nekolik lidi (vcetne mne) by to zjevne povazovalo za idealni reseni soucasne situace.

Chapal bych, kdyby nekdo napsal "nejde to protoze X" nebo "jediny clovek, ktery to umel zprovoznit, se odstehoval do Tibetu". Ale to mlceni mi vadi.
| 8. 4. 2019 18:59
Machi dostal zpětnou vazbu = první den, to už je před pár týdny

Že na takovymhle webu nasadil zřejmě bez zkoušení bez porovnání bez ničeho = tuhle platformu = to za někym jde = šéf je machi
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je t
| 8. 4. 2019 18:53
jj matematiku na matfyzu, informatiku na ČVUT.
Já mám aspoň trochu méně nudných soustav, desítkovou prokládám dvojkovou ;-)
No ale ten smajlík, tedy :no:
Taky mne štve nedodržování termínů, neplnění slibů atd. A také si dokážu představit, že si machi sám na sebe ušil bič. Nepředpokládám, že by sám mohl vývoj ovlivnit ( tedy jeho rychlost ), takže jak znám programátory, buď neřeknou žádný termín ( a machi chtěl dát nějakou zpětnou vazbu, aby se zavděčil, tak nějaký termín odhadnul ), nebo řeknou něco a pak ve výsledku je to jen termín na ujasnění si dalšího postupu místo odevzdání práce.
| 8. 4. 2019 18:48
Ano... A co jsem měl dělat víc ? Mám tu diskuzi přeprogramovat ?
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je t
| 8. 4. 2019 18:47
Víš, že se Mikesus s Machim taky setkal osobně? :D

Že na rozdíl od tebe chápu jak to chodí v koroporatu a nemám potřebu se tu pořád zviditelňovat a urážet a kritizovat vše kolem sebe neznamená, že jsem hodnej. Budeš se divit, ale na rozdíl od tebe jsem se diskuzi dobral většího porkorku, než ty tímhle chováním. Dokud se vede diskuze , je pořád naděje na změnu...Co jsi udělal pro zlepšení ACZ ty ?
| 8. 4. 2019 18:46
V týhle diskuzi = tvoje názory nemaj hodnotu = furt je okecáváš = co někdo jinej kritizoval

Na pátek si vyhlásil VELKOU KRITIKU = a machi napsal "řeknu v pondělí" a byl si hodnej. Dneska napsal = odkládám jako obvykle na ZÍTRA = a podívej se co ty
| 8. 4. 2019 18:44
Jj a nejen moje počítače = náhle zpomalily v den přechodu na tuhle verzi = já vim to si už psal ;-)
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zítr
| 8. 4. 2019 18:42
Ok vykladej si to jak chceš, ale víš moc dobře že si ze mě děláš nepřítele jen uměle. Když byla diskuze o stovkách příspěvků, taky se načítala déle než ta o jednotkách příspěvků. Funguje to stejně.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je to je
| 8. 4. 2019 18:41
Na matfyzu? No správná připomínka = ale jinak viz co sem napsal. Pohybujem se nudně jen v desítkový = a tahle platforma bohužel reaguje pomalejš a velký bohužel fakt JE VE VŠEM HORŠÍ

A místní šéfredaktor viz Karel = furt jen řiká zítra řeknu zítra budu vědět zítra zítra a dnes opět řekl = zítra :yes: :-!
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zítra da
| 8. 4. 2019 18:35
Zaprodanče vokecávačskej = cožeto "když byla velká diskuze = nefungovalo to a když je malá = si spokojenej i teď"? No tohle beru taky jak BRÁNIT machiho přechod z nejlepší platformy na českejch webech na PODPRŮMĚRNOU i na českejch webech
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je to ještě
| 8. 4. 2019 18:33
jelikož jsem studoval matematiku, tak v tomhle zrovna nemůžu souhlasit. V běžně používané desítkové soustavě je opravdu 2+2=4. Ale jsou i možnosti, kdy tomu tak není. Může to být například 1 ( když je soustava modulo 3 ), nebo také třeba 11, což je zase trojková soustava a nebo naopak to je "jen" 10, to pro změnu máme čtyřkovou soustavu.
| 8. 4. 2019 18:33
Jo = jiný. Od tý doby co se osobně setkal s Machim = je v tomhle trochu nesoudnej. Teoreticky kritickej = ale Machala řekne 1 větu a Ozzy je okamžitě hodnej

Nepřehlednost diskuze = TOTAL ZÁKLAD je tak katastrofální = že něco hledat zpětně je nutnost jít příspěvek po příspěvku. Často se jen blbě hledá kdo na koho reagoval = no úplně absurdně nekvalitní verze = fakt bych chtěl vidět člověka co tohle navrhnul a schválil jako náhradu stávající vynikající
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zítra další
| 8. 4. 2019 18:30
Můžeš mi napsat, kde jsou za poslední týden bránil Machiho ?:D

Jo... Kéž by si měl inteligenci Mikesuse... Když byla velká diskuze dříve, nefungovalo to na lusknuti prstů,když je malá, jde to hned i teď
| 8. 4. 2019 18:29
Nefunguje přece NIC = to neni vtip že je to VE VŠEM HORŠÍ

Ano v této diskuzi se chováš = jako totální debil co čouhá Machimu z ***e
| 8. 4. 2019 18:28
Začínám se ztrácet. Protože je ta diskuze tak nepřehledná, nemám moc odvahu tím listovat a zkusím se zeptat.
Ozzman má jiné názory na tenhle update webu než ostatní? Možná jsem něco přehlédl, zatím jsem od něj četl převážně kritiku, tak jako od ostatních ( nepočítám ten jeden spokojenej hlas s nickem "moje jméno" ).
Mohl bys mne nasměrovat, kde se rozebírala ta spokojenost? Protože tedy chápu, že když má někdo jiný názor než ostatní, kteří jsou nespokojení, tak je spokojen. Je to tak?
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je to ještě auto
Jo umim = ale tady se do tebe BUDU NAVÁŽET stejně jako do pachatele týhle VE VŠEM HORŠÍ VERZE

Když vim že 2 a 2 sou 4 = sere mě že někdo tvrdí že ne a ultrasere když tomu někdo řiká názor ;-)
Když se nebudeš chovat jako debil, tak se budu bavit normálně i s tebou.... Já se o to alespoň pokusil, ale ty si to nevydržel. Víš vůbec , že ani v jediném příspěvků jsem se Machiho nezastával a je ty to sem pořád tahas ? :D jsi směšný.... A jen taková zkouška..... Jsi takový Čůrák ... Jo takže nefunguje ani korekce sprostych slov. To je zase fajn ;) Do***eprace :D
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zítra další info
| 8. 4. 2019 18:26
Buď si nenáročnej = nekecej do toho čemu nerozumíš. Proč vlastně okecáváš = i tohle?

Asi to bude tim že TVOJE NÁZORY V TÝHLE DISKUZI NEMAJ ŽÁDNOU HODNOTU

Ale proč furt a furt a znova bráníš Machiho = aspoň to víš? :-)

Víš že dneska měl po x odkladech a slibech a odkladech a odkladech říct termín? A víš jak to (zase) dopadlo? ;-)
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je to ještě auto
| 8. 4. 2019 18:23
Samozvanče? Neopisuj! >:D

A ano = viz názory ostatních vs tvoje = TVOJE NÁZORY V TÝHLE DISKUZI nemaj ŽÁDNOU HODNOTU ;-)

Jak sem napsal vedle = umíš bejt i normální. A asi klika že Agrofert nepatří Machimu :-! >:-[]
| 8. 4. 2019 18:22
Mně osobně to subjektivně pomalejší také přijde, ale přímé srovnání člověk už udělá těžko.
Takže objektivně to klidně může být na stejno.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je to ještě auto.cz,
| 8. 4. 2019 18:19
Tvoje názory v TÉHLE DISKUZI = nemaj ŽÁDNOU hodnotu..... To jako že si to řekl ty , tak tě to dělá samozvanym kritikem názoru ? Nebo z jaké pozice mi toto říkáš za všechny ostatní ?:D samozvanče...
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zítra další info
| 8. 4. 2019 18:17
Ale má,já ti říkám že mi to běhá dobře, napsal já ti 5 zařízení, které používám. Kup si něco rychlejšího...
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zítra další
| 8. 4. 2019 18:16
Já rozdíl poznám ;) Napsali jste to dva, já jsem třetí a mne to jde. Že tomu nerozumíš, neznamena , že to není možné .. IT odborník fakt nejsi.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je to ještě auto.cz,
| 8. 4. 2019 18:11
Řeknu že má pravdu... A co s tím mám dělat mi řekneš ? Co s tím budeš dělat ty kromě toho ,že se pořád jen navazis do každého kdo má trochu jiný názor než ty ? Umíš taky dělat něco jiného ? Odpověz...
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zítra další info
| 8. 4. 2019 18:09
Ty si fakt MIMOŇ?

To přece nemá co dělat se mnou! A ani s tebou ;-)
| 8. 4. 2019 18:08
Eště jednou = V TÉHLE DISKUZI sou tvoje názory a všechno co píšeš = ZCELA BEZ HODNOTY

Nebudeš mě poučovat že ty nepoznáš rozdíl = smutná REALITA je = a nezaznamenal sem to samozřejmě jen já = že tahle nic neumějící verze = je i tak POMALEJŠÍ
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je to ještě auto.cz, neb
| 8. 4. 2019 18:06
Tvoje názory v TÉHLE DISKUZI = nemaj ŽÁDNOU hodnotu

Si (teda spolu s tim fiktivnim nově založenym účtem co je z nový verze nadšenej :) jedinej = kdo se chová jako totální ***.

Škoda že Machi neni v profesionální části svý práce = tak dobrej jako v oblbování

Co řekneš na Karlovo shrnutí Machiho slibů a odkladů a slibů a odkladů a odkladů a odkladů...?
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zítra další info
| 8. 4. 2019 18:06
Rychlost je o zařízení a připojení... Tak si to upgraduj... Mne to funguje . Klidně se přijeď podívat....
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zítra další info
| 8. 4. 2019 18:05
Ok... Nejde to tobě = nejde to všem. Chápu...
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zítra další info
| 8. 4. 2019 18:02
No právě = že nehodí = tak jako jiný = sem ***ej!

Eště jednou pako = rychlost NENI o názoru!

A už vůbec ne = o tvym >:-[]
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zítra další info
| 8. 4. 2019 17:58
Jo protože se ti to nehodí do krámu :D jsi ubožák.... Neprijmes jiný názor a jiný pohled na věc. Mne přes všechny chyby web funguje alespoň rychle.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je to ještě auto.cz, nebo už
| 8. 4. 2019 17:56
Ne, jen ty se chováš jak ***... Jsi tu ve své bitvě jediný. My ostatní si stěžujeme
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zítra další info
| 8. 4. 2019 17:55
No tohle neni o NÁZORU pako žejo? Ty si fakt MIMOŇ
Re: Re: Re: Re: Re: Je to ještě auto.cz, nebo už on-line ver
| 8. 4. 2019 17:55
A co to má společného s tím, že my jako diskuteri to změnit nemůžeme ? Výše jsem se tě ptal, co pro to uděláš , aby se diskuze zase zlepšila a co mamudělat já, nebo Karel a nebo kdokoliv jiný ? Jak to mám urychlit a změnit ? Víš to ? Pořád říkáš že je to špatně, to víme všichni... A co s tím my můžeme udělat než počkat nebo odejít ? Na to si mi neodpověděl.... Zkus to ještě jednou a odpověz na toto.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zítra další info
| 8. 4. 2019 17:54
TVOJE názory ohledně změny platformy NEMAJ ŽÁDNOU hodnotu = to berme za uzavřenou věc
Re: Re: Re: Je to ještě auto.cz, nebo už on-line verze Světa
| 8. 4. 2019 17:53
Re: Re: Re: Re: Je to ještě auto.cz, nebo už on-line verze S
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je to ještě auto.cz, nebo už on-
Proč blekotáš = takový absurdní blbosti? :-(

Já nemám žádnou bitvu MY VŠICHNI sme krutě nespokojený = a MY VŠICHNI se chováme ZCELA JINAK než TY

Toť vše
| 8. 4. 2019 17:51
Nemůžeš už = přestat plácat ty totální kraviny?

I na malym chudym webu = sme měnili grafiku 3x za těch deset let. A teď čum = bez problémů

Takže jo = to co tu popisuje Machi = je prostě KRAVINA

Viz správná připomínka Karla = jen ty odklady odkladů změněný v odklady a všechno co sem řek = neplatí ale možná bude platit to co řeknu zejtra = seš fakt jedinej kterej to nevidí?
No a ty co vidí to napsali první druhej třetí den = a pak furt dál = Machi na to nemá. Jediná možnost je ho na hodinu vyhodit a vrátit se k původní platformě. Nebo pořídit jinou = tohle se totiž na žádnym jinym webu za posledních deset let = nestalo

Je to totální faux pas a naprostý selhání zodpovědnýho šéfa = a PRŮSER = že ne jedno ale další a další. Proč to tvoje hlava nevidí = hledej ve SVÝ hlavě = u nás ostatních shoda
No teoretickej nově přihlášenej nick tu zkusil tvrdit.. :-!
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je to ještě auto.cz, nebo už on-line
| 8. 4. 2019 17:49
Trapnej si hlavně ty, protože mne neustále zatahujes do tvé bitvy s ACZ ... Tebe by neuspokojilo ani kdyby Machi spáchal rituální sebevraždu za jeho chybu. A že se neumíš omluvit ? To je prostě fakt ... A můžeme tady vytáhnout hafo příkladů. Já tě varoval ať mě nesereš a snažil se s tebou vycházet... Nejde to.
Re: Re: Re: Re: Re: Je to ještě auto.cz, nebo už on-line ver
| 8. 4. 2019 17:46
Tohle je uboze trapný = i na tebe :no:
| 8. 4. 2019 17:30
Ale no tak, my diskuteri asi toto vyřešit nemůžeme, maximálně můžeme redakci dávat podněty ke zmenam a pak tady svorně nadávat. Je to smutné ale je to realita. Nebo víš jak jinak a rychleji ten průser napravit ? Já totiž ne :/
| 8. 4. 2019 17:28
Třeba IT oddělení nespolupracuje tak, jak bychom si přáli a hlavně nejsou tak dobří jako Hamuna, ten by to vyřešil do minuty a ještě se všem omluvil , to on dělá rád. ;)
| 8. 4. 2019 17:27
To není úplně přesný. Nejdřív před týdnem napsal Ozzymu, že termín oprav zjistí ve čtvrtek. Ve čtvrtek nic, v pátek napsal, že zjistí v pondělí, v pondělí, že zjistí v úterý. Zdá se, že časově nejnáročnější je zjistit, kdy vůbec bude čas něco opravovat. Ale teda lhář to není, to zas ne.
Re: Re: Je to ještě auto.cz, nebo už on-line verze Světa mot
| 8. 4. 2019 17:24
Vzhledem k vážnosti situace kolem nynějšího stavu diskusního fóra bych řekl, že tvá nejapná poznámka o "ručních brzdách" (sám toto laické označení nikdy nepoužívám) je hodně trapné...
Re: Re: Nejnovější info
| 8. 4. 2019 17:15
Přestaň si mne brát do huby ty plácale! Varoval jsem tě v sobotu a pokracujes.....!
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zítra další info
| 8. 4. 2019 17:12
Hele, opět se mi snažíš podsunout tvůj názor. Mne stránky fungují stejně rychle. Proč bych o tom měl lhát, snažím se být objektivní na obě strany, ne účelové jen kritizovat i věci které mi fungují. Ve staré diskuzi mi to taky občas napsalo, že nebylo možné vložit příspěvek a i tak tam byl. Od minulého týdne, kdy už jdou přidávat příspěvky ( pokud zase nebude nějaký výpadek ) se mi to tady zatím nestalo....Ale to asi taky nesmím napsat , abych náhodou něco na nové verzi nepochválíl ?

Říkám že mne to takto funguje, nemusí to fungovat všem.
Re: Re: Re: Re: Zítra další info
| 8. 4. 2019 16:46
Tady konečně shoda = viz ostatní = tohle je většinovej pohled

KDO vymyslel že to změní? KDO nic nekontroloval nevyzkoušel a tenhle podprůměrnej pomalejší no VE VŠEM HORŠÍ software výplod nějakýho amatéra? pustil do provozu?

KDO slíbil x-krát něco a VŽDY nesplnil? Naposled včera že dnes a dnes že zítra? >:D
Re: Re: Re: Re: Re: Zítra další info
| 8. 4. 2019 16:38
Ne a nehádej se = tohle je přes to že to drtivou věcí nemá a neumí = pomalejší
| 8. 4. 2019 16:37
Včera jste napsal že termíny budete znát DNES a DNES píšete že co jste řekl včera (zase) NEPLATÍ a že (snad?) zítra. A není to první odklad = jen oznámení termínů

To je absurdní = to snad i Ozzy vnímá že takhle to fungovat NEMÁ

Lusknout prsty? Tohle všechno se přece dělá = PŘED nasazením do ostrého provozu! To jste nevěděl nebo?
Nějaké vysvětlení proč (slíbené) dnes není (zase) dnes ale zítra?
Re: Re: Je to ještě auto.cz, nebo už on-line verze Světa mot
| 8. 4. 2019 16:34
Tady ráno na titulce visel článek o MULTIKÁRÁCH https://www.auto.cz/…adni-vozy-128654 u konkurence ALFA GIULIA QV vs STELVIO QV https://autobible.euro.cz/…-klasicky-sedan/ :yes:

Tady to co fungovalo a čim bylo ACZ výjímečný = machi zrušil a včera napsal že dnes řekne termín oprav = toho nejhoršího. A dnes napsal = že zítra. Tak asi tak
| 8. 4. 2019 15:31
Bude v soukromých zprávách i historie?
Jinak souhlasím s ostatními, že na titulní stránce se mi více líbilo mít nejdiskutovanější články namísto nejčtenějších.
Nejnovější info
| 8. 4. 2019 14:45
Takže, časově nejmíň náročný by mělo být obnovení soukromých zpráv, podrobnější informace ke změně diskuzí dostanu zítra (tím myslím časový horizont). Přes noc to opravdu nebude, taky by se mi líbilo luksnout prsty a na tyhle víc než porodní bolesti zapomenout a mít zase alespoň částečně spokojené diskutéry, ale přes noc to opravdu nepůjde.
Pokud u někoho přetrvávají problémy s přihlášením, pište prosím na můj mail (martin.machala@cncenter.cz), případně na petr.zarecky@cncenter.cz,
díky za pochopení a hlavně trpělivost,
Martin
Re: Je to ještě auto.cz, nebo už on-line verze Světa motorů?
| 8. 4. 2019 14:34
Články o pořádných normálních autech se spalovacími motory a mechanickými ručními brzdami !!!!!!

Řekl bych, že největší třecí plochy jsou právě u testu hybridů, takže to asi zas tak nezajímavé nebude ;)
Re: Re: Re: Zítra další info
| 8. 4. 2019 14:19
Ještě bych přidal, že z hlavní stránky zmizely články nejvíc diskutované a jsou nahrazeny nejčtenějšími. Je to můj subjektivní názor, ale přišlo mi to lepší.
| 8. 4. 2019 14:18
To je zvláštní, mne to funguje všude stejné rychle, na dobrém připojení mi to najede hned.
Re: Re: Proč je tady můj nickname?
| 8. 4. 2019 13:53
Teď mi 3x nešlo se přihlásit = systém tvrdil že neexistující heslo = na týhle AMATÉRSKÝ POMALÝ platformě fakt nefunguje nic

Hele přiznejte = jak to je proč to je a JAK TO ŽE TO NIKDE před nasazenim NEVYZKOUŠEL?

Nic horšího sem poslední desetiletí na velkém webu neviděl = jste ochoten už aspoň přiznat = že to je totální břídilština která je VE VŠEM HORŠÍ než místní rodinné stříbro = kvalitní diskuzní platforma = kterou jste 1) slíbil vrátit 2) tuhle slíbil opravit 3) slíbil že dnes řeknete do kdy ta oprava bude

4) že to i pak po opravě za týdny = bude dál horší NEPŘEHLEDNĚJŠí asi dál i pomalejší atd. = to víte žejo? ;-\
| 8. 4. 2019 12:28
1) NEPŘEHLEDNOST NEPŘEHLEDNOST NEPŘEHLEDNOST diskuzí = dramatický zhoršení

2) a spoustu drobných amatérštin typu otvírání odkazu ne v novém okně = ale kdo to dělal víte vy = že je drtivě horší než stará verze = to asi snad taky. Nebo? ;-)
| 8. 4. 2019 12:06
TAk co avizovaný pokec s autory téhle VE VŠEM HORŠÍ amatérské hrůzy = kterou nikdo před nasazením neporovnal se starou = a všechny nedostatky chyby a zpomalení = jste začali objevovat až po nasazení?

K čemu jste došli? Kolik týdnů budou trvat opravy = aby na jejich konci systém fungoval = jen trochu hůř než to co nahradil? Už máte termín?
| 8. 4. 2019 11:52
Martine = to je VTIP?

TOHLE jsme sepsali během první hodiny nasazení téhle VE VŠEM HORŠÍ amatérštiny. Vy si děláte srandu nebo to dodnes nevíte nemáte sepsáno? Ostatně JAK TO že jste TOHLE NEVĚDĚL = před spuštěním?
| 8. 4. 2019 11:50
Výrazně míň funkcí = ale zato pomalejší odezva = co to o autorech řiká? :-)
| 8. 4. 2019 11:08
Jo a evidentne po pridani prispevku do diskuse auto.cz zapomene jake razeni prispevku jsem mel a skoci zpet na vychozi razeni.
| 8. 4. 2019 11:07
* prihlasovani funguje nahodne (nekdy ano, nekdy ne)
* prihlasovani na MACZ nema HTTPS (ale to nemelo ani predtim). Pri zobrazeni prihlasovaciho okna a uspesnem prihlaseni presmeruje na auto.cz, na MACZ zustavam neprihlaseny (vetsinou, nekdy to zafunguje spravne ale to je mensina pripadu).
* zmizelo razeni podle hodnoceni prispevku
* nelze jednoduse zjistit, na ktery prispevek dany prispevek reagoval (sipha vpravo kompletne prehazi celou diskusi, takze se clovek musi pracne hledat kde skoncil)
* nezobrazuje se pocet prispevku v diskusi (s vyjimkou maleho cisla v uplne jine casti stranky)
* nefunguje zvyraznovani vlastnich prispevku.

"Zrušit zvuk autoplay na HP (v některých prohlížečích stále se zvukem)" ma byt "zrusit autplay na HP".

Vsechny problemy s diskusemi lze efektivne resit navratem ke stare verzi, ktera zjevne fungovala ke spokojenosti diskutujicich.
| 8. 4. 2019 10:35
S přihlašováním problém mám jen takový, že nezůstanu přihlášený.
Ještě bych možná dodal, že rychlost načítání stránek se o dost zhoršila oproti původní.
| 8. 4. 2019 10:26
Tak to som vážne zvedavý akú odpoveď dostanete a kedy :D Jo a ešte jedna vec, nejak nechodia ani po zaškrtnutí možnosti "odebírat reakce emailem" tie emaily - predtým chodili nepravidelne ale chodili. :)
Re: Re: Zítra další info
| 8. 4. 2019 10:04
Dobrý den,
sepsal jsem si to následovně:
1) kdy proběhne nasazení nového designu diskuzí?
2) znovu zavést vkládání odkazů
3) znovu zavést editaci příspěvků
4) zmizel proklik na profil
5) proč po vložení příspěvků odskočí celý strom na začátek?
Dále:
Znovu zavést soukromé zprávy
Opravdu přihlašování spolehlivě funguje? V diskuzích se nám neustále objevují stížnosti.
Jednotné přihlašování na Auto.cz i blog
Zrušit zvuk autoplay na HP (v některých prohlížečích stále se zvukem)
Prosím, doplňujte, připomínkujte,
díky,
Martin
Aplikácia
| 8. 4. 2019 10:03
Písal som to už pod iným článkom... Neviem ako to vyzerá na hlavnom webe ale v aplikácii auto.cz žiadne výrazné zmeny nevidím. Takže aj to je jedna z ciest ako to tu úspešne prežiť.
Re: Re: Re: Nejsem nespokojený
| 8. 4. 2019 09:48
Změna vynikající platformy pro diskuze na tuhle = nedává vůbec smysl...
Re: Re: Re: Re: Uživatelé ve velkém odcházejí?
| 8. 4. 2019 09:30
No a včera (7.4.) 119.377 reálných uživatelů. Trend návštěvnosti se nedá určit takto podle jednotlivých dní, ale musíš počkat a porovnávat delší období třeba se stejným obdobím před rokem...
Re: Re: Nejsem nespokojený
| 8. 4. 2019 09:25
Proč píšeš pořád to rovnítko? V těch tvých větách to nedává vůbec smysl...
Re: Re: Re: Re: Re: Nejsem nespokojený
| 8. 4. 2019 07:23
;-) Já si teda myslim a hlavně vim = že si zvláštně nenáročnej = když se ti líbí VE VŠEM HORŠÍ verze = která je proti původní krutě omezená, děsně NEPŘEHLEDNÁ ale zato pomalejš reagující :-!

To i Ozzy co ho Machi zhypnotizoval = uznává to VE VŠEM HORŠÍ ;-)
Re: Re: Re: Re: Nejsem nespokojený
| 8. 4. 2019 05:34
Jestli si myslíš, že budu hledat v diskusích před třemi lety, abych Tě přesvědčil o tom, že nejsem vycucanej z prstu, tak máš smůlu. Nebudu. Je mi totiž úplně jedno co si o tom myslíš. :-!
Je to ještě auto.cz, nebo už on-line verze Světa motorů?
| 8. 4. 2019 00:07
Chtěl bych se redakce zeptat, proč se na tomto webu v poslední době stále častěji publikují články ze Světa motorů? To nestíháte připravovat dostatek vlastních materiálů? Toto opravdu není správná cesta, jak zlepšit auto.cz...
Jistě jste si již také všimli, že záplava článků o nových elektromobilech a hybridech má jen minimální čtenost. Toto totiž zajímá jen pár elektrofanatiků, my ostatní chceme články o pořádných normálních autech se spalovacími motory! Pokud je takových novinek méně, zvyšte prosím počty článků zabývající se ojetými vozy, přidejte víc srovnávacích testů (klidně i víc aut meze sebou než jenom 2) a taky článků o yongtimerech by mohlo být klidně více! Hlavně ale dejte co nejdříve do pořádku zdejší diskusní fórum, jehož současný stav je katastrofální!
Re: Zítra další info
| 7. 4. 2019 23:56
Mohl byste nám v prvé řadě vysvětlit, proč jste zrušil dosud perfektně funkční dosavadní diskusní fórum? Co na něm bylo tak špatného, že jste ho nechal zlikvidovat a nezodpovědně ho nechal nahradit tímto nevyzkoušeným paskvilem? Předem díky za odpověď, která bude jistě zajímat i ostatní uživatele.
| 7. 4. 2019 22:46
Pitomce si udělal akorát sám ze sebe. Ano, profil od 27.3.2019 je u mě fungl, když dnes máme 6.4., nebo mě chceš přesvědčovat o opaku?!
| 7. 4. 2019 21:37
Máš samozřejmě právo na svůj názor. Jen nějak nemůžeme věřit tomu, že existuje člověk, který sem chodí roky, a je spokojený s verzí diskuzí, která oproti staré neumí téměř nic. Dokonce ani tvůj nic není aktuálně napsaný správně. Ale je fajn vědět, že i když se vše zhoršilo, najdou se i tací, co jsou spokojení. protože někde je to ještě horší.
Nevadí, že máme premiéra zloděje, v Mosambiku mají prezidenta vraha, tak co si stěžovat.
| 7. 4. 2019 21:17
Tak co si zač fungle? ;-)
| 7. 4. 2019 21:15
To je hrozný jak nejdou odkazy = a musíš si to vyťukat žejo ;-\

No jak řikáme vlastně všichni = zjednodušeně ZHORŠENÍ ÚPLNĚ VŠEHO :no: :-(
| 7. 4. 2019 20:56
Fungl novým profilem?? V tuhle chvíli Tě mám opravdu za toho pitomce. Na tento web chodím už pár let. Ale Ty mi to stejně neuvěříš, takže Tě přesvědčovat nebudu.

Ale když mrkneš třeba do této diskuse : https://www.auto.cz/…diskuse/69033/1,
tak zjistíš, že fungl není to pravé slovo >:-[] >:-[]
Re: Re: Uživatelé ve velkém odcházejí?
| 7. 4. 2019 20:47
Re: Re: Proč je tady můj nickname?
| 7. 4. 2019 20:45
To dodnes nevíte že nefunguje ani spojení úvodní stránky a Moje auto = a žije si vlastním životem? Někdy se navzájem odpojí = někdy ne. Nebudu vás trápit detaily = VŠE JE VE VŠEM HORŠÍ
| 7. 4. 2019 20:42
:yes: :-)
Re: Uživatelé ve velkém odcházejí?
| 7. 4. 2019 19:32
Sobota 6. dubna: 82000 reálných uživatelů! Návštěvnost Auto.cz neustále klesá!!!

Redakce to má pěkně na salámu, protože za celý víkend (i předtím) sem nebyl nikdo z nich schopen přijít a něco k tomu říct (proč taky, vždyť dělají na onlinu že?!) a Machala (abych mu náhodou nekřivdil) se možná snaží co mu síly stačí, ale žádné zlepšení nevidím, protože na to prostě nemá!

Takže za mě velký palec dolů a blijící smajlík k tomu - jo a na ten okrovej paskvil nad rámečkem fakt klikat nebudu!
Re: Nejsem nespokojený
| 7. 4. 2019 19:25
Řekl diskutér s fungl novým profilem. Ale no taaaak, copak si v tý redakci fakt myslíte, že jsme úplně pitomý?! Nejsme!!
Re: Re: Re: Volejte Machimu
| 7. 4. 2019 19:22
To jsi Karle nepochopil úplně přesně. Nebylo to v jedné diskuzi dvakrát, ale ve dvou různých diskuzích. A důvodem bylo pouze to, že původní diskuze na dané téma už zapadla někde v nenávratnu (logicky) a nedala se najít, tak jsem to lupnul pod článek, co byl v danou chvíli aktivní na homepage. Aby si to mohlo přečíst co nejvíce lidí.
Re: Proč je tady můj nickname?
| 7. 4. 2019 19:03
Dobrý den,
Chápu to dobře, že se Vás nick objevuje, i když nejste prihlasen?
Díky,
Martin
Proč je tady můj nickname?
| 7. 4. 2019 16:19
Mohu vědět, proč se používá mé jméno někde jinde?
Re: Zítra další info
| 7. 4. 2019 13:38
1) jak to že to oni ani vy neviděli nevěděli PŘED nasazením?

2) o jakých úpravách mluvíte? Konkrétně
Zítra další info
| 7. 4. 2019 13:36
Zdravím,
Zítra máme sezení s online chlapci a děvčaty, měl bych dostat informace o časový náročnosti úprav. Dám vědět,
Machi
Salám - banán
| 7. 4. 2019 08:42
Pro ty co znají, tak ví co si vo tom tady myslím. A pro ty co neznají, tak strejček Google ;-)
Re: Re: Volejte Machimu
| 6. 4. 2019 20:30
Nevím, proč máte s Hamunou zvyk psát všechno 20x. Tvoje čísla jsem četl i jsem na ně pochvalně reagoval. Machalovi bych přál, aby šel od válu, ale všichni umíme číst, není třeba to psát v jedné diskuzi x-krát.
Re: Nejsem nespokojený
| 6. 4. 2019 20:30
S čim konkrétně spokojen = proti původní verzi? :-)
Nejsem nespokojený
| 6. 4. 2019 17:29
Navštěvuju tento web rád a často. To neskutečné množství kritiků, co vše vědí, všude byli a v garáži mají 12iválec mne překvapuje. Vím o mnoha horších webech a formách diskusí, než je tady. Takže jsem jen chtěl dát redakci vědět, že se najde i někdo, kdo je celkem spokojen.
Re: Volejte Machimu
| 6. 4. 2019 15:37
Ve dvou vláknech teď na denní bázi argumentuji konkrétními čísly, a ta hovoří jasně. Návštěvnost Auto.cz dramaticky den ode dne klesá, čtenáři (reální uživatelé) houfně odcházejí a noví (překvapivě?) nepřicházejí. Výsledkem je, že to tu jde celé do kopru a hrobník Machala jen slepě kličkuje mezi těmi všemi ho.ny, co tu nadělal.
Takže Machala prostě musí od válu! A dejte na jeho místo novou krev, který to celé okamžitě dá do pořádku. Jinak je s tímto webem amen.
Re: Volejte Machimu
| 6. 4. 2019 13:20
:yes: :-)

Snad sis všim Floyda a nejen dnes 9:14 ;-)
Volejte Machimu
| 6. 4. 2019 12:48
Vážení čtenáři, diskuteři,
Je tu mé pravidelné okénko, kde odpovídám na Vaše dotazy a připomínky. Vím, že Vás všechny bolí katastrofální diskuze a ptáte se na důvod, proč jsem je změnil. To Vám bohužel nemohu vysvětlit, aniž bych vypadal jako idiot. Tak trochu se naoko snažím o mírnou nápravu álá vlk se nažral a koza zůstala celá. Ale musíte chápat, že naše IT oddělení má jen čtyři pracovníky, a všichni tři, čerstvý absolvent a jeho asistentka, mají na starosti ještě Svět motorů, Auto revue, Manažerskou ročenku atd. Dost jsem je naštval už svým nápadem na novou podobu diskuzi, a když jsem tam za poslední tři týdny šel už podruhé tlumočit Vaší kritiku, sprostě mi nadali a zabouchli za mnou dveře. Vzhledem k tomu, že absolvent je pravnuk paní Šmuclerové a jeho asistentka spí s jejím synem, chápete snad moji pozici. Jak jsem tu minulé psal o "rodinném stříbře" netušil jsem, že to vezměte tak vážně. Chápete, zajímají mě tvrdá čísla a ne spokojenost pár desítek pitomců, co nám pořád jen opravuje chyby v přeložených článcích a testech a pořád si stěžují, že nejsme objektivní.
Podtrženo- sečteno : čtěte náš víc, a MOŽNÁ mi IT oddělení opraví nemožnost editaci příspěvků. Jestli čekáte víc, nejste z nejchytřejších.
S pozdravem " jednou šéfredaktor-navždy šéfredaktor" Váš Machi
Re: Re: Re: Re: Uživatelé ve velkém odcházejí?
| 6. 4. 2019 11:12
:yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :-)
Re: Re: Re: Uživatelé ve velkém odcházejí?
| 6. 4. 2019 09:14
Pátek 5. dubna: 83000 reálných uživatelů, takže návštěvnost webu Auto.cz stále klesá a klesá!

Machala si pod sebou sám řeže větev!!!
Prosím, ať tento web vede někdo, kdo tomu opravdu rozumí!!!
A vraťte se k původnímu designu i formátu diskuzí, vaše rodinné stříbro = diskutéři vám to radí už několik dlouhých dní a vy furt ne a ne tomu rozumět!!!
etr
| 6. 4. 2019 09:04
na hlavní stránce mi to ukazuje, že nejsem přihlášen, přestože jsem
Re: Re: Nelze už opravit právě napsaný a odeslaný příspěvek
| 6. 4. 2019 06:41
Re: Nelze už opravit právě napsaný a odeslaný příspěvek
| 6. 4. 2019 01:24
Proč proboha po odeslání příspěvku skončím úplně nahoře na stránce?! Kdo tuto píč.vinu vymyslel?! Proč se prostě nevrátím tam odkud jsem příspěvek odeslal, abych mohl pokračovat v reakci na další příspěvek?!
Ale proč se ptám, vždyť takto to Machala & Co. vymysleli. Chtěl jsem sem teď dát nějakýho sarkastickýho irpnickýho blijícího smajlíka, hodil by se, ale nedám, protoež na ty hnusný žlutý kolečka jak ze 486 (na Pentium to nemá) nekliknu ani omylem.

A jak psal Karel někde o hooooodně výš - i u mě klesla aktivita o 95 % a vina za to není na mojí straně! Za to může Machala & Co.!! Super práce pánové!!!
Doporučuji s tím rychle něco udělat, ideálně nahodit starou verzi (kecy o tom, že to už nejde, jsou jen kecy) a s tímto si dalšího půlroku hrát v beta verzi (no spíš to dotáhnout až do omegy nebo psí, protože je to fakt brutální paskvil), vyhodit Machalu & Co a nasadit tam nový lidi, kteří tomuto webu dají nový drajf.
Re: menší anketa
| 6. 4. 2019 01:16
To co zmiňuješ je jen vrcholek pyramidy, navíc je celé vlákno pomalejší, dramaticky nataženější, vzhledově vyblitější, totálně nepřehledné, nelze editovat vlastní příspěvěk, můžu palcovat vlastní příspěvek a spousta dalších a dalších 3,14čovin.

Jen než dojedu do místa, kam bych se rád dostal, tak mám ušoupané kolečko od myši. Fakt paskvil, který Machala & Co. vyprdli. Toto nevidělo beta verzi ani omylem, to se spíchlo narychlo kvůli inzertní ploše a ve snaze zastavit propad návštěvnosti, což se vůbec nedaří a asi už ani nepodaří, s tímto přístupem stáleještěšéfredaktora Machaly!

Stáleještěšéfredaktor Machala by měl uvolnit židli někomu, kdo webu fakt rozumí! Protoež on tomu fakt nerozumí! Ať si jde kroužit po okruhu a dělat oči na Simonku, v tom je dobrej, ale na vedení Auto.cz nemá (a nikdy neměl) a tímto dokázal, že ani omylem!!!
| 6. 4. 2019 01:05
Editoval bych vlastní příspěvek, ale bohužel tato elementární funkce tomuto diskuznímu paskvilu jaksi chybí. Tak proto nový příspěvěk připojuji na konec vlákna, pod Karla.

Tak jakou jste si tipli včerejší návštěvnost Auto.cz Tak já vám ji prozradím: 88000 reálných uživatelů! Takže to stále klesá a klesá a klesá...

Jak dlouho ještě bude vedení CMI tomuto počínaní Machaly & Co. přihlížet?!
menší anketa
| 5. 4. 2019 20:46
Moc by mne zajímalo jestli je tu někdo, kdo shledává na novém designu, diskuzi, funkcích atd. něco, co se mu líbí oproti minulým stránkám.
Za mne tedy jediná věc. Můžu odpovídat z mobilu a je z něj i snažší přihlašování.
Zbytek je mnohem horší, bohužel.
Jako kritické vidím následující:
- pořád se musím přihlašovat ( i když to už zdá se je opravené, teď jsem nemusel )
- nefungují odkazy
- chybějící soukromé zprávy, včetně jejich historie
- nelze editovat vlastní příspěvek.
- nepřehledná diskuze a v delších vláknech už nevím kdo na co reaguje.
- chybí mi zvýraznění vlastních příspěvků
- smajlíci ( už mi tu chybí blijící smajlík, nebo exkrement alá apple, to by to dorazilo úplně )
pak ještě by se našly další drobnosti.
Re: Re: Re: Nejhorší fcl všech dob
| 5. 4. 2019 19:47
Chdím se opravdu spoustu let, a opravdu to bylo zejména kvůli zdejším diskusím, které pro mě byly fakt příjemný relax. Nyní je ale vše totálně zničeno, mnohaletá tradice je zlikvidována. Kdo je za tuto katastrofu zodpovědný a kdo ponese následky?!! :no:
Re: Re: Re: Re: Tisk - nelze
| 5. 4. 2019 17:43
A co s tím mám tedy dělat ? A co s tím budeš dělat ty ?
Re: Re: Re: Re: Tisk - nelze
| 5. 4. 2019 17:39
Jako ostatní ano, kritiku jsem tu zopakoval vícekrát, než většina zdejších diskutérů, až na tebe...... jako ty se chovat nebudu.... to po mě nechtěj. Chtěl jsem být za dobře, ok, ještě jednou si mne budeš zbytečně brát do úst, tak se už tak mírnit nebudu. Ber to jako přátelské varování.
Re: Re: Re: Tisk - nelze
| 5. 4. 2019 17:38
Došlo ti aspoň = že ty týdnY je absolutní blbost?
Re: Re: Re: Tisk - nelze
| 5. 4. 2019 17:34
Aby ses choval tak nějak jako my ostatní
Re: Re: Tisk - nelze
| 5. 4. 2019 17:31
Polib si *** s tou tolerancí, já ti v pondělí nabídl smír, souhlasil si, od té doby jsem dost změnil postoj, nenavážím se do tebe a snažil jsem se, aby redakce dala odpověď a sám dnes vyvolal diskuzi pod Scénikem a zařídil, ať se sem vrátí tato diskuze a je viditelná na hlavní stránce, co po mě pořád teda chceš a proč si mne pořád bereš do huby i po tom všem ? Vysvětli mi to.

To tu mám 100x napsat, že je to na***? Že je redakce debilní? Nebo co chceš ?
Nelze už opravit právě napsaný a odeslaný příspěvek
| 5. 4. 2019 16:32
A po odeslání neskočí strom k němu.
Vlastní příspěvky se neprobarvují.
Chronologická - jednoduchý! - přehled pod článkem
| 5. 4. 2019 16:29
Pod článkem není jednoduchý chronologický přehled bez podrobností, jako dřív, aby bylo vidět, na jaké téma a kdo ještě přispěl.
Re: Tisk - nelze
| 5. 4. 2019 15:43
Nechápu to = ale tohle je fakt neskutečně amatérská platforma

Výměna nedává smysl = ale výměna špičkovýho za tvrdě podprůměrný = je absurdní

Absurdnější je snad jen tolerance Ozzyho = k tomu z čeho je nám všem na..
| 5. 4. 2019 15:40
Tisk - nelze
| 5. 4. 2019 15:38
Nejde mi, prosím, tisknout.
Už v náhledu se objeví velkoplošné nesmysly, které zakrývají vše a zdá se, že pod nimi ani příslušný článek není.
Nevím, jak u kolegů.
Děkuji.
| 5. 4. 2019 14:36
Tak pokud je výrazný pokles, je to fantastická zpráva. Zvyšuje to šanci, že neschopného rádoby managera vyhodí. Já jsem svých - odhadem - 500 kliků týdně snížil o 95%.
Ať žije Machala, co čtenářům zpřehlednil diskuze.
Re: Dramatický pokles návštěvnosti Auto.cz
| 5. 4. 2019 13:34
:yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
Re: Re: Re: Co bude dál?
| 5. 4. 2019 13:33
Nepotřebuješ toaletní papír? >:-[]
| 5. 4. 2019 13:32
| 5. 4. 2019 13:32
Re: Re: Co bude dál?
| 5. 4. 2019 13:19
Z pohledu nas uzivatelu je otazka celkem jednoducha - jaka je narocnost prechodu na starou verzi?
| 5. 4. 2019 13:06
(editoval bych vlastni prispevek, ale nejde to :( )

To, ze pocet prispevku v diskusi je, zda se, videt pouze uplne na opacnem konci stranky hned pod titulkem clanku je taky dost smutne.
| 5. 4. 2019 13:03
Tomu se rika "hlasovani nohama". Je to videt i v boxu prihlasenych uzivatelu vpravo dole - poslednich par dni se tam prohani jen meluzina, kdykoli se mi povede prihlasit.

Prechod na starou verzi zjevne nebude, prestoze je stale funkcni na MACZ. Skoda :(
Ja jsem dnes rano pracoval na notebooku a hloupe jsem se podival na stranky auto.cz - pustilo se mi video vpravo (zacalo rvat zvuk na celou kavarnu) a ukazatel zbyvajici baterky slezl ze ctyr hodin na jednu.

Sbohem....
| 5. 4. 2019 09:02
Ahoj, této odpovědi jsem si bohužel nevšiml, protože diskuze zapadla a dlouho se tu nic nedělo. Díky alespon za toto info, ale nebylo by tedy více než vhodné a vstřícné napsat nějaký "erární" článek s dikuzí a aktualizacemi, který by visel pořád někde na hlavní stránce ? Takto se akorát dohadujeme, jestli a co se vůbec děje. Díky moc.
Uživatelé ve velkém odcházejí?
| 5. 4. 2019 00:11
Vypadá to, že Machala & Co. dokázali nemožné: pohřbít Auto.cz! Reální uživatelé v měsíci dubnu: 1. dubna 109000, 2. dubna 97000, 3. dubna 90000. Tímto tempem tady za chvilku nikdo nezbude. Tipnete si, kolik to bude za 4. dubna?

Machala & Co, tleskám (ironie)

P.S.: Píšu to podruhé a už stručněji, původní příspěvěk jsem odeslal a bum - ztratil se!
Dramatický pokles návštěvnosti Auto.cz
| 3. 4. 2019 00:23
Řekl bych, že vím co stojí za tímto paskvilem, co nám tu Machala & Co. prezentují: klesající návštěvnost a s tím související ztráta příjmů z inzerce! Stačí si podle údajů NetMonitoru blíže rozebrat třeba uplynulý měsíc (nebo únor, leden, prosinec, listopad - jak je libo): 2. března 2019 (těsně před ženevským autosalonem) má tento web cca 159000 reálných uživatelů, což je jediný relevantní údaj značící úspěšnost návštěvnosti jakéhokoliv webu. Mimochodem, to byl v daném měsíci rekord! Ženeva průser, a čísla svištěla stále dolů, dolů, dolů, jak na černé sjezdovce, až se 23.3.2019 zastavila na čísle 73000. Takže během třech neděl dokázal Machala ztratit prakticky polovinu reálných uživatelů, a to je výkon hodný velmistra oboru!!! Takže logicky přišel zásah shora a narychlo spíchnutý redesign, který je ve všem horší než předchozí. Ale fakt ve všem!
Re: Co bude dál?
| 2. 4. 2019 10:54
Ahoj Ondro,
teď jsem se vrátil z další porady, do konce týdne mi sdělí časovou náročnost úpravy diskuzí podle nového návrhu. To zabere nejvíc času, asi tak v řádu týdnu? Budu upřesňovat. Odkazy by měly být rychleji, budu urgovat, každopádně od vývojářů mám přislíbenou nápravu. Soukromé zprávy jsou zatím největší problém, nejnovější info - pokud půjdou navázat na starší verzi systému, na kterém stále běží mojeauto.cz, zase takový problém by to být nemusel. V opačném případě je to prý na dlouho. Jak jsem nakoupil...
Budu dál informovat,
díky,
Martin
Změna
| 1. 4. 2019 21:23
Zas tak špatné to nebude,když to rozohnilo tolik kritiků. >:-[] >:-[] >:-[]
Re: Re: Re: Re: Co bude dál?
| 1. 4. 2019 17:08
Máš dvě možnosti, za 1. odejít, za 2. Napsat Machimu na telefon či messenger, kontakt najdeš v diskuzi, hodně štěstí. Mne odesílat jde vše od toho prvního dne, kdy to nefungovalo více lidem, takže já ti nepomužu.
| 1. 4. 2019 17:01
Ty voe teď sem se vypsal s příspěvkem odeslal = a NIC ;-\

Kde je? Už se mi to teď v týhle super new verzi stalo = ale FAKT TO NASERE :no:
| 1. 4. 2019 16:43
Plevel je to, že tu jeden nejmenovaný diskutér napsal 1 věc stokrát..... to je plevel, čistě jen ten tvůj zelený plevel..... A díky tomu je nepřehledná diskuze ještě větší bordel.... Přeber si to jak chceš, na ostatní diskutéry jsem neřekl ani slovo, nikdo jiný to tady tak nezadělal.

Řekl, že to pustí, přemýšlím, jestli mu nenapsat na mobil či messenger, protože tady už asi reagovat nebude
Re: Co bude dál?
| 1. 4. 2019 16:17
Proč zamrzí? Co to má společnýho s kritickou diskuzí = kterou ty nesnášíš?
Viz diskuze = to co vulgárně nazýváš plevel = je názor většiny naprosto nespokojenejch diskutérů. Že ty si otočil a po úvodní kritice spolu s ostatníma = jim dneska řikáš PLEVEL = to je :no: problém na TVÝ straně

Jak co bude dál? Je to tejden starý a před x dny Machala psal že to pustěj = a další tejden předtim že tuhle hrůzu stáhne = takže vše při starym

Shoda na smajlících = nechápu jak tohle někdo může v roce 2019 vypustit = a někdo schválit atd.
Co bude dál?
| 1. 4. 2019 15:39
Trochu zamrzí, že jste návrh nové grafiky přidali do tohoto článku, kde je diskuze zanesená plevelem.

Jak to tedy bude dál? Bude se něco dít? Pořád jsou diskuze nepřehledné, nefungují SZ a odkazy, alespoň tyto tři základní věci by bylo fajn vyřešit.

A ty otřesné smajlíky... prosím taky.
Re: Re: Re: Re: Re: Na AUTO.CZ jsem chodil pravidelně....
| 1. 4. 2019 10:46
To si moc nezadiskutuješ = viz článek o motorech BMW https://www.auto.cz/…-i-rodina-128519 ;-)
Re: Re: Re: Re: Na AUTO.CZ jsem chodil pravidelně....
| 1. 4. 2019 09:29
Dávám si závazek, že měsíc budu diskutovat úplně omezeně a jen pod dobrým článkem. Ahoj, jdu se znova nahlásit.
Re: Re: Re: Re: Na AUTO.CZ jsem chodil pravidelně....
| 1. 4. 2019 08:57
Jo a rychlost řek bych že eště trochu zpomalila = což je u verze která je ve všem horší = docela zajímavý :-)
Re: Re: Re: Na AUTO.CZ jsem chodil pravidelně....
| 1. 4. 2019 08:50
Jak dny a teď už týdny běží = přes okamžitej Machalův slib že tenhle shit vypnou a vrátěj se k původní ve všem lepší verzi = je jasný že nevrátěj a tohle neopravěj

V detailech snad možná = ale na původní úroveň = bez šancí. Neuvětitelně dlouho jim trvá cokoli = nechápu důvod proč

A nerad ale dávám ti za pravdu = správně to bohužel napsal Karel = tady na tak mrzký platformě UŽ NEDISKUTOVAT ;-\
Re: Re: Na AUTO.CZ jsem chodil pravidelně....
| 1. 4. 2019 08:42
Diskutovat tady bylo fajň. Bylo. Hamuno, zkus si dát závazek a měsíc netvoř vlákna. Čím méně příspěvků, tím více bude naděje, že tu fušeřinu napraví. A když nemůžu vlastní příspěvek editovat, tak se aspoň nahlásím. ;-) . Začínám chápat proč tady známkují spotřebu vylhanou za 9.
Takhe ne.
| 1. 4. 2019 08:15
Ještě horší facelift jak u škodovek. :no:
Re: Na AUTO.CZ jsem chodil pravidelně....
| 1. 4. 2019 04:56
Re: Na AUTO.CZ jsem chodil pravidelně....
| 31. 3. 2019 22:17
Že mě ani nepřekvapí, ze zde nefunguje tučné písmo v textu a kurzíva. To jsou ty znaky .

Ani zeditovat to nejde, když jsem tedy zjistil, že to nefunguje, ale ve staré verzi fungovalo.

A už jsem zase do běla rozčílenej. Jak říkám, zpřerážet pazoury natřikrát !!!
Na AUTO.CZ jsem chodil pravidelně....
| 31. 3. 2019 22:08
....dá se říct i denně.

Proto, že jsem se odreagoval, někdy se i něco nového dozvěděl, občas si zavzpomínal, pobavil se drobnými a někdy i méně drobnými - a nejen pravopisnými - chybami v článcích, někdy si přečetl sem tam i prvotřídní článek a hlavně mě bavila diskuze a specifická skladba diskutérů.. Od legendárního GTI až třeba po Kahrla antidiesla. A někteří se dokonce osobně znají.

Už sem nechodím, jednou za dva dny se podívám, jestli je to pořád rozbitý, naser.u se a zase mám na dva tři dny pokoj. Rozbitý není jen formát diskuze, ale horší jsou i hlavní stránky.

Protože už nejsem nejmladší, mohlo by mě taky škrábnout a to nechci riskovat. Prostě ty roky zde zahodím, jako když máš rakovinu v ruce, uříznout a žiješ dál, I když to byla tvoje ruka a když byla zdravá ta to s ní bylo fajn. Dokázala mnoho, i ženu nahradit.

S největší pravděpodobností můj poslední příspěvek do tohoto formátu zakončím optimistickým zvoláním: zpřerážet pazoury všem, co se podíleli na tomto "vylepšení".
Re: Stále čekám, leč marně...
| 31. 3. 2019 21:44
Máš naprostou pravdu, šedivá písmenka na bílém pokladu - kdo to kdy a kde jinde viděl proboha?!? Machala si tímto pod sebou parádně podříznul větev a Auto.cz poslal definitivně ke dnu, doufám že ho za to jeho nadřízení pochválí. Pardon, špatné slovo, chtěl jsem napsat vyrazí. A k těm smajlíkům - jsou tak hnusní, že i já je přestal používat.
Re: Re: Re: Upravená verze
| 31. 3. 2019 21:39
Protože tomu nerozumí, to je zjevné :-(
Stále čekám, leč marně...
| 31. 3. 2019 19:57
Tak pořád čekám, kdy se tady konečně diskuse vrátí ke slíbenému (a plně osvědčenému) předchozímu formátu, a pořád nic.
Ta nová verze je tak hrozná, že mě opravdu spolehlivě od dalšího diskutování odrazuje. To panu šéfredaktorovi vážně nevadí, že trestuhodně zlikvidoval ono "rodinné stříbro" tohoto webu, které se tady vytvářelo po dlouhou řadu let?!!
(ty smajlíky jsou tak neuvěřitelně hnusné, že je raději ani nepoužiju)
| 31. 3. 2019 18:27
Navíc ani tohle nefunguje = jsou tam celou dobu stejné články

Navíc z doby dávno před přeměnou = na nesrovnatelně HORŠÍ navíc i pomalejší verzi = což je při tom co všechno neumi a nemá = docela výkon :yes: >:D

Články v rubrice = jsou z 2. až 7.3. 2019 = to někdy opravíte?
Proč?
| 31. 3. 2019 18:21
Proč jste Nejdiskutovanější články ZMĚNILI na Nejčtenější = další změna v NEPROSPĚCH rodinného stříbra = proč?
Re: Upravená verze
| 31. 3. 2019 08:43
Bohužel zjevně nedojde = historie příspěvků končí 20.3. od tý doby nic

Jak tu padlo = rodinný stříbro hodil Machi z okna = a druhý týden to okecává = že ty plastový lžičky v zásadě plněj stejnou funkci a že úprava jejich vzhledu na který pracujou = jednou jistě nahradí to stříbro :no:
Re: Re: Upravená verze
| 31. 3. 2019 08:40
Jestli tomuhle dalšímu osekání = nejde otevřít profily = řiká Machala vylepšení = tak ho fakt ale fakt nechápu

Zatim všechny kroky za poslední týden a něco = sou tvrdě proti diskutujícim

Fakt si nejsem jistej že to je jen náhoda amatérismus neumětelství a naprosto nepřipravená nová verze. I když neumětelství a amatérismus to je = to asi nehrajou. Což mě vrací k Machalovi = nechápu kdo proč to zadal a nechápu jak tohle moh pustit
Re: Upravená verze
| 31. 3. 2019 01:33
Bohužel máš pravdu, je to hrůza děs běs. Reagovat se kloudně nedá, je to celé nepřehledné, hnusné a neuvěřitelná amatérština.
Upravená verze
| 30. 3. 2019 22:35
Tohle má být ta upravená verze?
S tímto tempem je víc než jasný, že k žádným zásadním úpravám nedojde. Nemůžou blokovat blbečky ajťáky na půl roku, a dřív to zcela evidentně nestihnou. Jsou jiné priority. Shit :no:
Re: Re: Re: Re: tato platforma
| 30. 3. 2019 21:33
Nesuhlasim s tym, ze sa nedostali k testovaniu. Testovali to vsetci, ktori na tom robili a ked zistili, ze to funguje presne tak, ako si to predstavovali, tak tym zmetkom otravili skutocnych uzivatelov. Proste bezny postup programatorov, po novom IT profikov. Podobne to prebieha u niektorych bank. Hovoria tomu inovacia a ISO norma to nazyva trvale zlepsovanie.
Takze pomohlo by, keby tych IT expertov predhodili nazivo par diskuterom, aby si vypoculi, co si diskuteri myslia a ake funkcie pozaduju.
Re: Re: Re: Re: ja bych tomu jeste dal sanci
| 30. 3. 2019 21:10
Vim že to je až neuvěřitelný zhoršení a fakt je to nepřehledný = ale když nechceš číst muj příspěvek = tak ho prostě nečti. Nápověda = vlevo je avatar a ten muj je docela výraznej a vedle něho nick a ten je docela dlouhej = takže výraznej ;-)

A koukám že tě to rozhodilo tak = že si zapomněl odpovědět = tak co si vymyslel za kravinu? Nápověda = viz ty 11:06 :-)
Re: Re: Re: ja bych tomu jeste dal sanci
| 30. 3. 2019 20:41
Pučuj, sakra, ty si radšej nájdi nejakého psychiatra. Z posledných 21 príspevkov keď som sem teraz prišiel, bolo 20 tvojich, o obsahu radšej ani nejdem hovoriť. Ty fakt nemáš nič lepšie na práci?
Re: Re: Re: Prosím o návrat k původní verzi
| 30. 3. 2019 19:21
Jsi hodně netrpělivý což? Už jsi někdy viděl ajťáka dělat i o víkendu? Obzvlášť ve velkých firmách.
Já tedy ne. >:D >:D
Myslím, že tohle redakce neuspíší, i kdyby se tam rozkrájeli. :'-(
Tím nechci říct, že to není špatně, co se tu provedlo. Naopak, pro mne je to o dost nevyhovující.
Tahle diskuze, to už se ani nesnažím dohledat a jen koukám chronologicky na poslední příspěvky a netuším, které k čemu patří.
Už se také těším na ten upravený vzhled, takhle na obrázcích to vypadá nadějně ( ale neznamená, že to bude přehledné ).
Musím sem ještě naházet spoustu smajlíků, aby Ozzman měl radost >:-[] >:-[] :-! :-! ;-)
:-)
Ale že musím pořád překlikávat, aby se mi smajlík hodil na konec a ne na začátek, to je taky tedy opruz. :-( :'-( ;-\
Prostě 8-s 8-s :no:
Re: Re: Prosím o návrat k původní verzi
| 30. 3. 2019 11:51
Dny běží = kdy dáte vědět?
Re: Galeria
| 30. 3. 2019 11:50
Jo eště doplnim = celkově se odezvy systému docela výrazně zpomalily = důkaz amatérštiny

Přijde mi to jak vyměnit Oktu za Škodu 120 nebo tak nějak = absolutně totálně neni o čem. Komplexní celkový zhoršení = až neuvěřitelnýho rozsahu. Naprosto nechápu jak tohle někdo = teda asi Martin Machala = mohl pustit do provozu
Re: Galeria
| 30. 3. 2019 11:48
Re: Tak za mňa asi takto
| 30. 3. 2019 11:47
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování sna
| 30. 3. 2019 11:46
A vy dva si tu můžete = ventilovat svoje pocity

Správný je nekvalitu TVRDĚ kritizovat = tolerance vede do..
| 30. 3. 2019 11:44
Zajímavý že všichni kritizujou Machalu = a vy 2 si tu řešíte..

No = muj, náš = od Karla po já nevim koho je správnej. Ty s iudexem = se vám snad udělalo líp když ste si řekli to svý ;-)

Bohužel pravdu máme my všichni ostatní = Machalu řezat kritizovat atd. atp. = za to co proved si to zaslouží

Je to v demokracii jediná cesta = no plus ta co navrhl Karel = opustit ACZ. Je to jedinej možnej trest + při takhle nekvalitní nepřehledný platformě pro diskuze = i úleva :-)
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování snad v
| 30. 3. 2019 11:39
Já se nedivim = že nerozeznáš fakta od blábolů = jak zmiňuješ. Sem potěšenej = že aspoň tuhle ránu jak hrom = od těch ostatních o kterejch sem mluvil a tys neviděl nerozuměl nechápal = tak fajn že aspoň tohle si zaznamenal ;-)
| 30. 3. 2019 11:37
Jak vim? To je vtip? >:D

Posun je vrátit aspoň víceméně původní kvalitu = tam se to neposune. Běží druhej tejden = tak se podívej co v reálu dosáhli
Re: Re: Re: Re: Re: Machi je zde
| 30. 3. 2019 11:34
Co to je ta trpělivost? Běží druhý týden a kvalita zůstává víceméně stená = naprosto tristní
Re: Re: Re: Re: Machi je zde
| 30. 3. 2019 11:33
:yes: :yes:
Re: Re: Re: A čo tak riešiť to dáko takto:
| 30. 3. 2019 11:33
Re: Taky se vám ty stránky tak skvěle zobrazují a čtou?!
| 30. 3. 2019 11:32
Re: Re: A čo tak riešiť to dáko takto:
| 30. 3. 2019 11:31
Zajímavá otočka žejo = od vnímání jako většina = po zastávání se Machaly :no: ;-\
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Madonna mia, che cosa è succ
| 30. 3. 2019 11:29
Pokles kvality je asi evidentní = že ho nevnímáš ty = nemá žádnou hodnotu

Nebo to jen okecáváš = jako naprostou neschopnost Machiho = to vyjde nastejno

Viz co sem napsal Machimu = kvalitou textů přes blábol Náskok díky technice teda Jednička na webu = oba sou zhruba stejně bláboloidní, Audi náskok nemělo nikdy, jestli to kdysi platilo pro ACZ nevim = tak přes ten blábol jediná fakt mimořádná věc na ACZ byla = diskuze. Teď už můžeme říct jen = byla
| 30. 3. 2019 11:26
Zorientoval jsem se = jako ostatní = během pár minut. Takže váš vysvětlovací článek co jak funguje = je těžké nepochopení z vaší strany

Není problém se zorientovat = je to prostě VŠECHNO ŠPATNĚ nebo jinak VŠECHNO HŮŘ

A jo včetně přehlednosti = ta je JAKO VŠECHNO OSTATNÍ = horší

Dotaz: Proč pracují na něčem co je PROKAZATELNĚ a JEDNOZNAČNĚ horší? A i když na tom budou pracovat a pracovat a týdny budou běžet = horším to zůstane? Nebo vy jste to doteď nepochopil = že to jediné co bylo na ACZ mimořádné = jste zrušil zničil?
| 30. 3. 2019 11:23
Bohužel a snad i bez nadsázky a ironie = ANO
| 30. 3. 2019 11:22
Re: Machi je zde
| 30. 3. 2019 11:21
:no: :no: :no:
Re: Re: Re: editace
| 30. 3. 2019 11:19
Po dalším týdnu je to už jistota ;-\
Re: Re: Re: Re: Řazení podle hodnocení příspěvků
| 30. 3. 2019 11:18
Re: Re: ja bych tomu jeste dal sanci
| 30. 3. 2019 11:17
Ach jo = tak co si vymyslel za kravinu?

Přechod na nový = by měl (a neni to problém) znamenat aspoň ve většině lepší. Ne téměř ve všem = horší

A neni to problém https://www.hifi-voice.com/

U takhle velkýho bohatýho vydavatelství https://www.cncenter.cz/…m-printovem-trhu je tahle ultraamatérština = totální ostuda. Takže kdybys netrepal kraviny..
Re: ja bych tomu jeste dal sanci
| 30. 3. 2019 11:06
Keby si netrepal kraviny...
| 29. 3. 2019 22:52
to dělá adblock, maj to vychytaný :D já sme rád, že se už alespon mohu přihlásit
Re: Proč
| 29. 3. 2019 20:51
To je ta upravená verze co Machi sliboval :-)

Po týdnu = čím dál tím hůř
Proč
| 29. 3. 2019 20:10
nelze diskutovat o Kabaňosovi ?
Re: ja bych tomu jeste dal sanci
| 29. 3. 2019 17:55
Ne

A nový mínus nové verze = slovo Ne nelze odeslat. Text musí mít minimálně 5 znaků
Re: Návrh grafické úpravy zítra
| 29. 3. 2019 17:53
Takže jako před týdnem? Zase SLIBY CHYBY?
ja bych tomu jeste dal sanci
| 29. 3. 2019 16:23
kazdej, kdo nekdy neco programoval vi, ze prechod na uplne novou verzi casto znamena, ze ta stara byla lepsi a nejakou dobu trva, nez se ji ta nova vyrovna.
jenze nekdy to jinak nejde, protoze starou verzi uz nejde dal rozvijet a na novych systemech treba ani nejde provozovat
Re: Re: Re: Návrh grafické úpravy zítra
| 29. 3. 2019 15:54
Jak to vypadá s tím novým návrhem? :)
Re: Re: Re: Návrh grafické úpravy zítra
| 29. 3. 2019 14:54
Bez urážky Martine = je něco co neni v týhle new verzi = špatně?

Pokud jste chtěl zrušit diskuze = výborný krok

Jinak fakt jsou sofware pro diskuze zadarmo = a jsou lepší než tenhle
Re: Re: Návrh grafické úpravy zítra
| 29. 3. 2019 14:44
Dobrý den, už řešíme, zvuk by tam samozřejmě být neměl,
Martin
| 29. 3. 2019 13:47
ja mám pocit, že ACZ je jeden z posledných webov kde to nasadili. Na orbione ten porod bol už pred dvoma rokmi a dodnes to nefunguje k spokojnosti diskutérov.
Re: A čo tak riešiť to dáko takto:
| 29. 3. 2019 13:44
:yes:
Re: Machi je zde
| 29. 3. 2019 13:38
Takže pán Machala, mne sa po tej zmene podarilo síce prihlásiť na prvý pokus, ale hneď mi udrelo niečo do očí ... a to je spôsob sa prihlasovania sa do svojho konta. Prakticky zhodný s tým, ktorý funguje na jednom cestovateľskom fóre, ktorý ako pozerám tiež patrí očividne do rovnakého holdingu ako auto.cz. A teda, ak tento prerod robili rovnakí DILETANTI ako tam, tak nevyriešia nič po čom volajú diskutéri, nevyriešia nič čo im tlmočíte vy osobne. Skúste si v rámci holdingu zistiť ako to dopadlo s návštevnosťou a diskusiou na orbion.cz a aspoň budete mať približnú predstavu
čo čaká miestnu komunitu diskutérov. Aj keď tam aspoň SZ fungujú - konečne a aj to len sem tam.
Re: Re: Martine
| 29. 3. 2019 11:56
Ja se dnes prihlasil poprve a zase na dlouho naposled, jen abych vyjadril podporu vsem tem opravnenym kopancum z tve, emelovo, karlovo a XY dalsich stran smerem k redakci.
A ted zas rychle pryc protoze tohle se neda cist, pouzivat, nic...
| 29. 3. 2019 11:29
Pokud se pan Machala domniva, ze je facelift vydareny. Dobra tedy, v tom pripade by mohl dostat za odmenu take stejne vydareny sluzebni vuz :-) Navrhuji Skodu 100 8-) Pusobi to tu na me jako internet v 80 letech. Odpovedi zadat do vyvoje, programatori … kecy prdy opicky. Vznikl zgarb a sefredaktor hledata vinu vsude jinde, nez na pravem miste, tedy u sebe.
Rychlý odkaz na diskuzi nahoře v článku
| 29. 3. 2019 08:14
Dříve byl také fajn rychlý odkaz na diskuzi nahoře v článku.
| 29. 3. 2019 08:02
Řeknu že jste zcela selhal = puštěnim týhle beta verze která neumí většinu věcí = co ta stará

Je funkčně ve většině věcí horší než ta stará

Snad oba víme = že dokonce zadarmo = se dá sehnat lepší než je tahle novinka

Nerozumim nechápu = jak jste bez jakékoli kontroly vyzkoušení = mohli tohle pustit do ostrého provozu

Plus asi nevysvětlíte svoje SLIBY CHYBY = když jste slíbil návrat k původní funkční verzi = a teď jen okecáváte že i tahle jednou bude fungovat..

..a když to dopadne tak ne zas tak o moc hůř než to co jste tímhle nepovedeným shitem nahradili
| 28. 3. 2019 21:47
Ještě jedna věc, která už tu taky byla párkrát zmíněna, ale až teď jsem si všiml jedné nuance - automaticky přehrávaná videa na hlavní straně. Bežně používám Chrome, kde je zvuk v záložce automaticky ztlumený, ale teď jsem si to otevřel ve Firefoxu a zvuk u videa běží automaticky naplno nejdřív v reklamě, po jejím ztlumení se zvuk někdy opětovně zapne u následujícího videa.

Můžeme se dohadovat, zda je automatické video jako takové dobrý nápad, ale ten zvuk je nesmírně otravný a pak není divu, že to lidi řeší adblockem.

Akceptovatelným řešením by bylo třeba napojení zvuku na mouseover event, tedy zvuk hraje jen tehdy, pokud je kurzor myši nad videem. Řada zahraničních webů to tak má.
Návrh grafické úpravy zítra
| 28. 3. 2019 15:57
Zdravím, tak nakonec se to dnes nestihne, zítra by ale měl být hotový grafický návrh úpravy diskuzí. Viděl jsem rozpracované a za mě to vypadá docela slibně, tak jsem zvědav, co na to řeknete vy,
Martin
Re: Tak za mňa asi takto
| 28. 3. 2019 13:45
Zabudol, mně chybí také pořadové číslo příspěvku, tak, jak bylo ve staré verzi v chronologickém režimu. Pokud mě diskuze zajímala, tak jsem věděl, že třeba do čísla 153 jsem jí četl a za půl dne jsem nemusel nic hledat a věděl jsem, kde pokračovat. A pak ty otřesný smajlíci jako za krále Klacka.

Jediný pokrok vidím v signalizaci on-line přímo u niku.
Galeria
| 28. 3. 2019 13:16
Suhlas, reklamy je tu doslova BRUTALNE.
Ja este doplnim, ze obrazky v biednom rozliseni 1050 pixelov su ako navrat do minuleho desatrocia...
Tak za mňa asi takto
| 28. 3. 2019 12:31
každý široký 7 cm. Potom nasledujú dva stĺpce na reklamu v pozadí, každý je široký 10,5 cm. V strede je stĺpec s obsahom ACZ, široký 25 cm, ale z tých 25 cm aj tak ešte asi 7,5 cm slúži reklame. Stĺpec na diskusiu sa tak scvrkol na nejakých 16 cm - zo 60 ! A aj ten sa pri stromovej štruktúre postupne zužuje. Ako sorry, ale na reklamu a balast sa použije viac ako 70% šírky a na obsah samotný len ten zbytok... to je už fakt cez čiaru.
11. Galérie s fotkami. PROSÍM, už keď to prerábate, spravte aj priestor na popisky k fotkám. Do galérií je často bez ladu a skladu len hrubo nasypaná hŕba fotiek bez akéhokoľvek popisu - aj k fotkám môže redaktor napísať zaujímavý komentár alebo odkaz z obsahu článku. Bolo by to oveľa lepšie. V galériách z autosalónov zase niekedy netuším, na aké auto sa pozerám. Popisky by veľmi pomohli.
12. Ešte raz galérie - prosím, zrušte tú šedú "fóliu" z malých náhľadov naspodu. "Svieti" len náhľad zobrazenej fotky. Kto to vymyslel a prečo? Však práve tie náhľady chcem vidieť všetky, aby som sa mohol rozhodnúť, ktorú fotku si zväčším. V galériách bývajú desiatky fotiek a nie vždy mám chuť to listovať všetko doradu.
13. Prosím, zrušte obmedzenie počtu znakov v príspevku. Viď hláška pod oknom príspevku "Zůstává Vám ještě 0 znaků." Nie vždy sa dá napísať všetko čo chcem do tak krátkeho príspevku.
14. Už ide do príspevkov vkladať odkazy? AJ doteraz dosť rušilo, že odkaz s "https" nefungoval, to "s" bolo treba vždy mazať.
15. Po pridaní príspevku sa obrazovka znovu načítala a zobrazenie sa vycentrovalo práve na pridanom príspevku. Teraz ma to vždy hodí na začiatok diskusie a musím rolovať a hľadať, kde som skončil. Je to otravné. To by ste ešte mohli opraviť.
No, hádam som na nič nezabudol. A ak, určite ma niekto ešte doplní.
Tak za mňa asi takto
| 28. 3. 2019 12:29
1. Nový dizajn niečo stojí, asi stojí za to pokúsiť sa ho dokopať do použiteľného stavu
2. Ak sa to nepodarí, je nemožné nahodiť starú verziu a novú posunúť povedzme o kvartál? Za ten čas sa môže podariť veľa a uvážlivejší reštart už nemôže byť také fiasko
TAK IM DAJME TÚ MOŽNOSŤ A ČAS SA S TÝM POBIŤ. BUĎME TOLERANTNÍ. SNAŽIA SA.
Čo mi konkrétne nevyhovuje:
1. Na titulke chýbajú okienka na prihlásenie - treba kliknúť na ikonu a otvorí sa ďalšie okno. Zbytočné, prihlasovanie priamo na titulke je pohodlnejšie, bez zbytočného klikania. Naviac mi chýba okienko, či chcem ostať prihlásený trvale alebo nie. Používam obidve možnosti, podľa potreby.
2. Chýba mi strom, ostatne ako tu už niekto spomenul, myslím, že Dinar. Ohromne uľahčoval orientáciu.
3. V chronologickom výpise by nad príspevkom mohli byť dve informácie - na ktorý príspevok reaguje, a kto reagoval naň.
4. Grafika diskusie - vlákna boli skutočne lepšie ako tieto okná, aj keď od určitého počtu príspevkov už splývali. Bomba by bola, keby sa toto podarilo vyriešiť k spokojnosti
5. Prosím znovu zaviesť editáciu vlastných príspevkov. A keď už hovoríme o lepšej funkčnosti, mohli by ísť editovať aj po tom, ako niekto dá palec alebo reaguje - s tým, že by sa dal len dopísať nový text, bez prepisovania starého. Ale to som už asi príliš náročný...
6. Prosím zrušiť možnosť palcovania vlastných príspevkov
7. Prosím opätovne zaviesť zobrazovanie profilu diskutérov jedným kliknutím na nick. Možno by bolo fajn možnosti profilu rozšíriť. Stratila sa z neho napr. informácia o tom, kedy bol nick zaregistrovaný.
8. Chýbajú mi SZ, prosím, aj so starým obsahom.
9. Tiež by sa hodila história príspevkov - a nie iba posledných zo desať s dovetkom, že zbytok je na ďalších stránkach výpisu, ale s históriou, aby som si to napr. mesiac dozadu mohol pozrieť a nájsť čo chcem.
10. Diskusia je stále v užšom a užšom stĺpci. Fakt sa s tým nedá nič robiť? Môj monitor je asi 60 cm široký. Po stranách ostávajú dva voľné biele stĺpce
Re: Skvela prace
| 28. 3. 2019 12:09
jenže nový web bude web od konkurence >:D zdejší paskvil je asi na odpískání ;-\
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Machi je zde
| 28. 3. 2019 12:00
Jo k horšímu, grafika jak z roku 1980 :-D Panu Machalovi zcela chybí trochu soudnosti :-(
Re: Re: Re: Machi je zde
| 28. 3. 2019 11:53
:yes: :yes: :yes: kde je Machi tam je smrt 8-s
Re: Re: Re: Re: A čo tak riešiť to dáko takto:
| 28. 3. 2019 11:10
Inu když chceš mít web na nějaké úrovni, jednou za čas musím obměnit grafiku atd. Nicméně funkčnost diskusí jednoznačně zhoršila...
| 28. 3. 2019 10:20
:yes: Jo, asi to chce takhle natvrdo, když to ode mne nepochopil ;)
Skvela prace
| 28. 3. 2019 10:17
Ja se naopak domnivam, ze pan Machala je borec! Pracuje podle me vyborne! ... redakce v tichosti buduje konecne poradny web, ktery jiz nebude vypadat jak pro Nokii 3310 a bude obsahove o autech. Ukolem sefredaktora je pouze tento web zrusit a uzavrit, coz se faceliftem dari dotahnout uplne krasne.
| 28. 3. 2019 10:16
Urážej si tetu, já se k tobě chovám slušně, tobě to očividně nic neříká... vy si takhle v rodině říkáte? Takhle tě vychovali ? Mne ne... tak díky, netahej mne do tvých žlučí.

Většina napsala názor slušně a zatím čeká a diskutuje... ty chceš vše hned a jen po tvém... to není demokracie....
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování snad v poho
| 28. 3. 2019 10:14
Poruším svoju zásadu nereagovať na teba (ale sľubujem si, že je to posledný krát).
Si ako ten chlapec z rozprávky, čo opakovane kričí "horí" a keď začne naozaj horieť, nik mu už neverí. Tak aj ty tu stále pindáš, kritizuješ a urážaš všetkých od redakcie po diskutérov (viď ten aktuálny "odpad" na adresu ozzmana, divím sa, že sa s tebou stále špiní). Tak sa nediv, že keď výnimočne kritizuješ oprávnene, tak na tvoj názor už nikto neprihliada.
Proste si len anonymný diskusný kecal, štekajúca čivava, ktorá nevylezie zo svojej diskusnej anonymity, ani keď je zavolaná na zraz, takže je len logické, že tvoje štekanie redakcia odignoruje.
| 28. 3. 2019 10:03
Jak jiné ACZ není? Všude se diskutuje = kdysi tady dobře = teď už ne

Ty si dneska fakt deBil = diktatura neni to co chce většina = tomu se řiká demokracie blbe
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování snad v pohode
| 28. 3. 2019 10:01
No a správná reakce je ta co navrhnul právě Karel = netolerovat

Nebo bejt odpad = jako ty
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování snad v pohode
| 28. 3. 2019 09:52
Jo, nechá...nebo se za další prachy a týdny koupí ještě jiná verze :D Ke starý se nevrátí....
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování snad v poho
| 28. 3. 2019 09:50
Jak víš, že se to neposune? Já doufám, že ano... a když ne, co mi zbude ? Jiné ACZ není.... Kritiku jsem řekl a stojím si za ní, ale dalším a dalším balastem si otravujeme život akorát navzájem....

Když já ke komunistovi, tak ty k diktatůře... Vše jen podle tebe a na vše tlačit, dokud to nebude k obrazu tvému...
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování snad v pohode
| 28. 3. 2019 09:47
Nejde o netoleranci k chybě. Stálo to prachy, tak se to nechá. Než se pokorně vratit ke staré verzi, radši se za další prachy a týdny až měsíce práce co nejvíce přiblíží nová verze podobě té staré.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování snad v pohode
| 28. 3. 2019 09:36
Cos nepochopil na tom = že se to nikam neposune?

Tohle je diskuzně = špatnej SW = jak sme se okamžitě všichni shodli. Včetně tebe!

Že Machi schválil alfa verzi = do plnýho provozu = a že jí nakonec trochu odladěj a vychytaj nejhorší průšvihy = neni posun

Teda z tvýho pohledu asi jo. Já od opravy Vinohradský chci = lepší stav než předtim. Ty řikáš že mám bejt spokojenej = s trvalym zhoršenim

Kdo z nás má blíž k tomu komunistovi?
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování snad v pohode
| 28. 3. 2019 09:31
Jsou věci, které byly řečeny za poslední týden mockrát a dokud se to někam neposune, není důvod to tu pořád omílat dokola . To je celé... Buď sem nemusíš chodit, nebo to chvíli přežijeme v havarijním stavu. Taky mi rozkopali Vinohradskou a nezůstal sem kvůli tomu doma ;)
Re: Re: Prosím o návrat k původní verzi
| 28. 3. 2019 09:25
Hmm = takže k podstatě "Proč jste před týdnem po zjištění že new verze je ve všem horší a navíc v ní spousta věcí vůbec nefunguje" = snad ani ne beta verze = se asi už nikdy nevyjádříte

Slova o postupném vylepšení několika detailů = snad stačí pro Ozzyho

Jak to vnímá hodně ostatních = víte
Re: Prosím o návrat k původní verzi
| 28. 3. 2019 09:19
Už se nám to trochu cyklí, tady ta diskuze. Uznal jsem chybu, že mě grafici a programátoři přesvědčili, že takto je to dobře. Nevím, co víc bych vám k tomu ještě řekl. Každopádně, dnes by mi měli ukázat pár grafických úprav, alespoň podle posleních info ze včerejška. Pokud to tak skutešně bude, úpravy zde pověsím (nejspíš do nového článku) a budete se moct vyjádřit. Pokud ještě úpravy nebudou připraveny, dám vědět,
Martin
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování snad v pohode
| 28. 3. 2019 09:18
O co si se ve svý hlavě snažil?

Nechápu tě = kritika od všech = od první chvíle = je jednoznačná

Změna tvýho chování = po úvodní kritice = taky ;-)
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Madonna mia, che cos
| 28. 3. 2019 09:15
Fakt se styď

Můžeš mi vysvětlit = proč píšeš věci typu "křičí když je něco špatně sám ale výsledky nemá"? Myslíš že to zabere jako odvedení pozornosti od Machiho tristních výsledků práce a lhaní o návratu původní verze?

Jak sem řek = tohle je víceméně to samý jako nedodání měření = k největšímu měření na ACZ = prostě Machi :-!
Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování snad v pohode
| 28. 3. 2019 09:12
Snažil jsem se... nechápu tu míru netolerance, to taky kolem každého, kdo v tvém okolí udělá chybu skáčeš a řveš na něj, že to pos..l ? Nechápu tě....
Re: Re: Re: Re: Přihlašování snad v pohode
| 28. 3. 2019 09:08
Můžeš mi vysvětlit proč se = chováš jako deBil?
Re: Re: Re: Přihlašování snad v pohode
| 28. 3. 2019 09:07
No víš tohle padlo už i v diskuzi = ale chtěl sem k nějakýmu vysvětlení dotlačit Machiho = kterej se krom prohlášení že se vrátí k starý verzi = jen vymlouvá a vymlouvá

Vim že to je na 99% marný = a tenhle shit zůstane
| 28. 3. 2019 09:04
To mu ale nevysvětlíš.... :D On totiž není moc zvyklej pracovat někde mezi lidmi a tak obecně nemá páru jak to chodí.... Bylo to jasné od začátku, že stará verze se nevrátí a i kdyby, tak by to bylo dočasné. Podobný hon na čarodejnice tu byl, když se přecházelo na předchozí verzi diskuze a vzhledu ACZ a nakonec to nějak vychytali.. nic jiného jim nezbude a nám taky ne.
Re: Re: Přihlašování snad v pohode
| 28. 3. 2019 09:01
Proč asi? Protože za tu novou už zaplatili těžké prachy.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Madonna mia, che cosa è successo
| 28. 3. 2019 09:00
Tvé diskuzní štěkání mi vadí a kritizuji konstantně už řadu let, je jedno na koho zrovna útočíš... ;) Pokud se chováš slušně, problém s tebou nemám.

Kritiku redakce jsem napsal mockrát, slušně a věcně, ale tlačit pachatele? To je co za chování ? Promiň, ale to je absurdní.... slušnou rozpravou tu Machala alespoň i když pozdě, začal komunikovat a na pár takových dotazů včetně slíbů řešení odpověděl, takže za mne je toto daleko lepší, než tvé štěkání.

Na slušné vychování se nemusím nechat kupovat, nebo co myslíš? Na rozdíl od tebe za částí zdejší komunity vidím reálné lidi a proto se k nim jako k lidem chovám.....Že mi ACZ posílá peníze na účet? :D :D Tohle není Audio Hifi :D
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Madonna mia, che cosa è
| 28. 3. 2019 08:54
No, na rozdíl od tebe vím, že když 100x do jedné diskuze během jediného dne napíšu "je to špatně", tak to ničemu nepomůže, já jsem své poznámky a připomínky napsal přímo a slušně, i Karel, který se rozčílil má stokrát více slušnosti v komunikaci, než ty.

Jestli nechápeš ten rozdíl, je mi tě líto
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Madonna mia, che cosa è successo?
| 28. 3. 2019 08:47
Nechal ses koupit? Přešels na temnou stranu?

Lidským přístupem = teda tolerancí tristního zbytečnýho zhoršení funkčnosti ACZ = si představuješ že si dosáh co? Otrávil si pár diskutérů který sou zklamaný = včetně mě
| 28. 3. 2019 08:45
Místo abys tak jako ostatní od minulý čtvrtka od fatálního zhoršení kombinovanýho navíc s hrubejma nedostatkama týhle horší verze = kritizoval a tlačil pachatele týhle amatérštiny k nápravě = kritizuješ = kritiku :yes: >:D

Místo aktuální oprávněný kritiky nekvalitní práce Machaly = hledáš něco na mě? Zešílels?
| 28. 3. 2019 08:42
Máš to v hlavě = doslova = úplně obráceně

Naprostý šlendriánství amatérismus okecávání = se snažíš omlouvat a hledat k němu lidskej přístup

Většinovou kritiku a z mý strany konkrétně :yes: :yes: :yes: ostře kritizuješ

A opět plodíš výplody typu "křičí když je něco špatně, sám ale výsledky nemá" = styď se :no:
| 28. 3. 2019 08:39
Machi nic neuznal = sorry ale jen kecá. Před týdnem slíbil nápravu = návrat k původní ve všem lepší verzi = kecal

Mou práci neukážu? Nerozumim tvýmu humoru

Ale taky nerozumim tvýmu aktuálnímu chování

Si jako komunista = fatální chyby omlouváš = jejich kritika se ti nelíbí
| 28. 3. 2019 08:04
Víš, i když to zmrvili, tak Machi tu chybu uznal, a i když pozdě, tak alespoň tvrdí, že se o nápravu pokouší, možná to není dokonalé a dokonalé nebude... to ty nikdy, jak je tvé působení tady dlouhé, jen kritizuješ a sám svou práci neukážeš.... takže ano, k němu jsem schovívavější...

Zatímco ty se chováš jak malé dítě, které řve a brečí tak dlouho a nahlas, dokud nedostane hračku ;) Kritizovat se dá i slušně a dospěle, jako to dělá většina... né tu stokrát opakovat, jak je to špatně, to vidí i slepec...

No ty jsi spíš jako ten komunista, který jen sedí potichu vzadu, když se něco dělat má a jen křičí, když je něco špatně, sám ale výsledky nemá ;)
| 28. 3. 2019 07:52
Takže u mě za :yes: :yes: :yes: mluvíš o ŽLUČI

U toho kdo to fakt zmrvil a sliby chyby nenapravil o nutnosti LIDSTVÍ

Jj proti Babišovi a ČSSD s podporou komunistů a Zemana = sem v opozici = aspoň něco máš správně :-)
Re: Re: Re: Re: Re: Madonna mia, che cosa è successo?
| 28. 3. 2019 07:38
No a ty jen sedíš a vykřikuješ, jsi takový opoziční politik :D

Mimochodem, ty si otrávil za své působení taky dost diskutérů, tak si podejte ruce >:-[]
Re: Re: Re: Re: Přihlašování snad v pohode
| 27. 3. 2019 23:27
Nepiš výmysly typu "Hamuna neuznává" = to by byl dobrej začátek

To že Machi nedodal na nej měřící akci roku měřící zařízení = mě po jeho reakcích od minulýho čtvrtka = nepřekvapuje. Zatim děláš skoro všechno špatně = a s tim co tu padlo že je to funkce zcela mimo jeho schopnostni = asi nezbejvá než souhlasit ;-\
Re: Re: Re: Re: Re: Re: tato platforma
| 27. 3. 2019 23:24
Lidskost neni absolutní tolerance amatérštiny a lhaní šéfredaktora

Zpětná vazba je jasná = krom okecávání žádná
| 27. 3. 2019 22:54
Asi tak. ;-)
| 27. 3. 2019 22:36
Smysl pro humor ti pro tvou žluč došel .... nefunkční web si vyřiď jinde, mne radši zajímá to, co napsal i výše Traveldrive - posilování zdejší komunity i mimo diskuze... přidat se můžeš...
Re: Re: Re: Re: Re: tato platforma
| 27. 3. 2019 22:32
Že tu byl super diskuze vnímáme my.... kdo ví, jak to mají provozovatelé.... Já nic neokecávám, kdybych mohl hlasovat, dám palec původní verzi, jen se snažím na to jít trochu lidsky... to je celé.... absolutní kritikou se né vždy dočkáš požadované zpětné vazby...

Je to beta verze... možná spíš Alfa verze...otázkou je, jestli se přes interface celého webu někdo dostatečně zabýval diskuzí...
Prosím o návrat k původní verzi
| 27. 3. 2019 22:28
Tak jak jste před týdnem slíbil pana Machalo
Re: Re: tato platforma
| 27. 3. 2019 22:25
Je to tím = že to udělali blbě = nebo?

Bohužel to neni ani zdaleka jediná věc = co udělali blbě

A víte co je nejhorší = že to tak fakt je ;-\
| 27. 3. 2019 22:22
To si děláš srandu = nedošlo?

Nahradili něco v čem bylo ACZ ojedinělý něčim co je prokazatelně = ve všech parametrech = horší. To k tomu tvýmu "k testování se nedostali"

Jak tu padlo okamžitě po spuštění týhle amatérštiny = je to beta verze

Po úvodní správný reakci na nespočet stížností a nefunkčností = vrátíme se k původní verzi. Je to už jen okecávání okecávání okecávání. A k tomu ses teď přidal i ty
Re: Re: Re: Re: Madonna mia, che cosa è successo?
| 27. 3. 2019 22:18
Machi zatim tvrdě pracuje na tom = aby se rozpadlo
Re: Přihlašování snad v pohode
| 27. 3. 2019 22:17
ZÁSADNÍ otázka = proč se nevrátíte k původní, snad naprosto ve všem lepší verzi? Tak jak jste sám minulý čtvrtek napsal. Kde je problém?
| 27. 3. 2019 22:16
Proč meleš = furt takový kraviny?

V týhle diskuzi blábol "Hammunasakra neuznává" bohužel neni jedinej = kdes to zase přehnal
| 27. 3. 2019 22:14
Omlouvám se ale jsem z oboru = takže viz Karel = to si z nás děláte srandu?

Ve čtvrtek když jste naprosto nevyzkoušenou verzi pustil do ostrého provozu = a na lidech zjistil že je snad úplně naprosto ve všem horší než povedená stará která na českém internetu patřila k tomu nejlepšímu = jste jasně napsal že se k ní vrátíte. To bylo co?

Průměrný místní diskutující po pár minutách věděl = že tohle je ve všem horší a co všechno nefunguje = co tedy znamená vaše věta: "Nechal jsem se přesvědčit"? Většina z nás byla schopná psát seznam co všechno je horší během několika minut
| 27. 3. 2019 22:08
| 27. 3. 2019 22:05
Nejvyšší šéfové CNC řeší diskuze tak maximálně na Amatérech, kde se dá sehnat nejlepší děva :D
| 27. 3. 2019 21:54
"Nechal jsem se přesvědčit, tě takto to bude opravdu přehlednější"

To se takhle jednou sešli nejvyšší šéfové CNC a dumali, jak učinit diskuze na ACZ přehlednější, protože co jiného by řešili šéfové, než přehlednost diskuzí.

Vy si fakt musíte myslet, že jsme tu všichni imbecilní.
| 27. 3. 2019 21:49
Já jsem si to jen domyslel, protože vím, jak to v praxi chodí :D Takže, pro všechny diskutéry, to nebylo domluveno :D

To pivo by mohlo být fajn, třeba by se spory urovnaly a můžeme konečně změřit reálné zrychlení ze semaforů, protože to naše měření Hamuna neuznává :D
Přihlašování snad v pohode
| 27. 3. 2019 21:17
Dobrý večer, než jsem nastoupil do letadla, volali mi programátoři, že by už přihlašování mělo fungovat bez problémů. Pokud někdo budete mít problémy, nejlíp na můj mail Martin.machala@cncenter.cz. případně whatsup 775619263.
Pokud jde o návrh, s tím samozřejmě nic společného nemám, ale byl jsem jeden z těch, ktery schvaloval, připomínkovali. Nechal jsem se přesvědčit, tě takto to bude opravdu přehlednější. Takže to jde za mnou, měl jsem bit na poplach hned nepustit to ven. Psal to myslím ozzman, že jsme testovali na méně příspěvcích, což pravda je, ale vzhledem k počtu prispevku, které se zde tradičně objevují, to tezko může být omluva. Ajtak, grafik, ani programator nejsem, tohle mě ale trknout mělo, uznávám.
A společné akce? Budu jenom rád. Až nám jednou budou zase fungovat soukromé zprávy, něco vymyslíme. Do té doby můžete využívat mail nebo whatsup.
Díky všem, kteří mají trpělivost a to co nám nadáváji? Třeba se slezem u piva někdy, teď musím uznat, že na nadávání celkem bohužel trochu právo máte.
Jdu si dát pivo,
Machi
Re: Re: Re: Re: Re: Řazení podle hodnocení příspěvků
| 27. 3. 2019 21:07
To vidíme od počátku, že na to Mahoni nemá. Co naděláš ;-\
| 27. 3. 2019 20:57
Hlavní pointa je ale v tom, že na tom pomyslném autě nebylo nic vyběhaného, nebyl důvod ho měnit.
| 27. 3. 2019 20:45
Dobrá otázka. :yes:
| 27. 3. 2019 20:42
U bodu č.3 bych jim to hodil na hlavu... taková nehoráznost, jako benzinové auto...
| 27. 3. 2019 20:34
.......a původní formě se alespoň co nejvíce přiblížili.....? Proč jste potom původní formu měnili, když teď pracujete na tom, abyste se jí přiblížili? Sorry jako, ale mě to nedává smysl.
Re: Re: Re: Taky se vám ty stránky tak skvěle zobrazují a čt
| 27. 3. 2019 20:27
mam ta vies kde... tak sklapni
| 27. 3. 2019 20:26
ved uvidis sam .... ja len pisem jak si myslim ze to dopadne... neboj.. ja uvazujem... a prave preto to tak bude ako si myslim ;-) .. bohuzial
Re: Re: Taky se vám ty stránky tak skvěle zobrazují a čtou?!
| 27. 3. 2019 20:26
Nekuvikaj furt.
| 27. 3. 2019 20:20
Ale no tak....
Mám staré auto. Ide, ale je staré a už trochu vybehané. Tak si kúpim nové. Má byť väčšie, silnejšie, úspornejšie a pohodlnejšie. Určite to bude kauf. Zložím nemalú kúpnu cenu a teším sa.
Ale realita je krutá:
1. Auto zadané do výroby príde mesiac po termíne.
2. Nie je modré ale čierne, netušia prečo
3. Mal to byť diesel, ale dostal som benzín, nevedia, ako sa to stalo a kde je chyba
4. Štartuje, ale len mne, manželke sa to ešte nepodarilo
5. Dotykáč mal mať 8 palcov, má 6 a hrubý rám okolo. Asi na reklamu.
6. Tlačítka v menu na dotykáči sú malé, nikdy neviem, či po stlačení enteru nastavím klímu alebo preladím rádio
7. V prístrojovom štíte svieti len budík, ktorého sa dotknem prstom. Ostatné ukazovatele sú štandardne vyšedené
8. Keď v navigácii omylom zadám Leopoldov namiesto Levíc, nedá sa to nijak editovať
9. Infotaiment má kopec nových funkcií. Vraj je to to najlepšie na tomto aute. Akurát som ich zmysel nepochopil, prípadne ani neviem, na čo sú, ani podľa návodu.
10. V prípade problémov mi sľúbili auto vymeniť, ale nakoniec ma začali presviedčať, aby som absolvoval školenie na ovládanie auta.
Čo spravím? Zaškolím sa a budem jazdiť tým moderným, silným a veľkým autom, lebo som zaň dal kopu prachov, aj keď je to úplne nemožný šmejd?
Alebo zruším kúpnu zmluvu a po tom, ako ju niekomu hodím na hlavu sa rád ďalej budem voziť mojim malým vybehaným autom, ktoré síce nie je nové, krásne a super, ale dobre ho poznám, jazdí sa na ňom fajn a nenecháva ma v štichu?
Uvažuj.
| 27. 3. 2019 20:03
obavam sa ze povodnej verzii sa uz nedockame bohuzial... a preco? to si kazdy kto vie ako to dnes chodi domysli aj sam
| 27. 3. 2019 19:57
Joo, tak ať tento paskvil nasadí nejlépe okamžitě na všechny ostatní weby CMI, a to pak bude rachot :-) :-) :-)
Taky se vám ty stránky tak skvěle zobrazují a čtou?!
| 27. 3. 2019 19:55
Proč proboha mi scrolluje stránka nahoru a dolů?! Co to je za inovaci?! A proč proboha se článek zobrazuje PRŮHLEDNĚ!!! a černý text na černém pozadí Continentalu?! To si děláte ze čtenářů pr.del?! Vždyť to není vůbec vidět!! Kterej kokos toto navrhnul?! Machala, místo aby toto akutně řešil, si trajdá po Španělsku, a zbytej těch redakčních ovcí neumí ani odpovědět v diskuzi.

Proboha, vraťte se okamžitě k původní, osvědčené a lety prověřené verzi a toto co ti vaši šašci programátorský zplodili zahrabte aspoň dva metry pod zem!!! Je to naprostý paskvil, vzhledově (nikoli obsahově) docela vkusné a povedené stránky jste tím úplně zazdili. Lidi se vám an toto vykašlou už úplně!!
| 27. 3. 2019 19:41
problem vidim v tom ze tato nova verzia "stranky" tu iste nie je len tak pre zabavu a z nudy .... a prave to moze byt problem ohladom jej vratenia do povodnej podoby... rovnako to asi stalo nejake prachy a cas tento cely cirkus... a asi sa toto vsetko tiez netyka len a len acz .... ale ide o "vacsi zatah" takze suma sumarum... povodna verzia je za mna uz nerealna... najrealnejsie je ( ako to aj vyssie machi pisal ) priblizit tuto novu verziu tej povodnej verzii... ale to je ako spravit z trabanta mini cooper... nebude to sranda :-(
| 27. 3. 2019 19:32
porovnavacie piatkove testy su fajn... zrovna SZ mne nachybaju.. aspon ma nikto priblby neotravuje ...
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: tato platforma
| 27. 3. 2019 19:26
fejsbuk som nastastie nikdy neskusal ... a ani mi nechyba
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: tato platforma
| 27. 3. 2019 19:15
Facebook ti zase udělá z fotky kolečko :D Tohle je pro mne takové nepodstatné, je to jen avatar, ty smajlíci mne točí víc :D
| 27. 3. 2019 19:14
Že to jde s ACZ z kopce tu čtu už přes 10 let a je jedno, kdo byl šéfredaktor :D No, já si myslím, že se tu něco zlepšilo za poslední dobu, třeba testy ojetin a srovnávačky, těch tu moc dříve nebylo, ale nečtu vše a někdy se tu objeví hodně "vaty" zbytečně, to souhlasím, jen mi klidně napověz, co myslíš tím přelomem, začátkem konce ? Vyzval bych tě, aby si mi to napsal do SZ, když to nechceš veřejně, ale to asi nevyjde :D :D :D
| 27. 3. 2019 19:13
Re: Re: Re: Re: Martine
| 27. 3. 2019 19:12
Starý formát se asi vrátit dá, nejsem IT, takže netuším a že se o změně ví dlouho, to přeci psal i Machala, pořád si prostě myslím, že ale on není jediný, kdo zadává a má konečné slovo o podobě webu, ale třeba se mýlím. Snažím se jen k problému přistupovat lidsky s trochou vlastní zkušenosti :)
| 27. 3. 2019 19:10
A čo tak riešiť to dáko takto:
| 27. 3. 2019 19:09
1. Vrátiť pôvodnú verziu stránok. určite je spravená záloha
2. Programátorov zodpovedných za súčasný chaos poslať zametať chodníky
3. Namiesto špekulovania s podobou stránok robiť akcie a zrazy ACZ. To partiu stmelí, nepriateľov zmieri a nových kamošov pritiahne. pred rokmi sme si malú stretávku spravili na brnenskom autosalóne sami. Spoznal som Iudexa, Jazvu, Pierra, prišiel Blue Sun, T613, Ronault a ďalší. Príležitostí sa určite nájde v Čechách dosť, a keby to nestačilo, môžete pribrať aj Slovensko, nie sme tak ďaleko. A nebudú žiadne nervy okolo diskusií, nebude sa písať o tom, ako je všetko zlé a aká je redakcia neschopná. Bude sa písať o autách.
| 27. 3. 2019 18:48
nejde o mna... ja som tu nepodstatny.... ide o acz
Re: Re: Re: Re: Re: Madonna mia, che cosa è successo?
| 27. 3. 2019 18:45
Když si změnil jméno z Toppera na H/K Svět? :D Hele, fakt netuším, klidně pověz.
Re: Re: Re: Re: Madonna mia, che cosa è successo?
| 27. 3. 2019 18:43
ze acz jede z kopca vidim uz dlhsie.. a tato nova platforma to dol doslova 20 % klesak a dokonca bez vystrahy 8-s .... tak drzme si klobuky... dobre uz stejne bolo .... a vies kde bol zaciatok konca? kusok asi tusim ale radsej si to necham pre seba....
Re: Re: Re: Re: Re: Re: tato platforma
| 27. 3. 2019 18:31
tak ono keby si sam skusil uz pred par dnami tak uz vtedy by si zistil ze meno nejde menit ... rovnako nechapem tomu stvorcovemu avatatu.... akukolvek fotku ti tym padom oreze na stvorec ( ak si ju etda vopred neorezes sam podla vlastnej predstavy aby si docielil to co chces na fotke mat ) .. ja neviem ale mne fotak nefoti stvorcovo ani mobil ..... bol nejaky problem s tym ked avatar mal tvar na sirku alebo na vysku... toto ma byt zlepsenie? smailici jak z casov windowsu 3.11 .. cele zle... a pritom tak fajne to tu bolo... nechapacka
Re: Re: Re: Madonna mia, che cosa è successo?
| 27. 3. 2019 18:29
Myslel jsem, že šéfredaktor je zodpovědný za obsah, konzultovat vzhled asi musel, ale myslím, že nikoho z nich nenapadlo zobrazit diskuze rozvětvené (třeba prezentovali diskuzi o pár příspěvcích, takže to vypadalo OK, nad SZ a editací zpráv se nikdo nepozastavil), které jsou tímto nepřehledné. Tady bych to ještě pochopil a náprava asi chvíli potvrá, ale že nefungují profily, obávám se, že tohle je průser těch, kteří facelift dělají a měly by z toho být vyvozeny důsledky. Jak jsem psal už 2x, nerad bych, aby se to tady rozpadlo, mám to tady rád :)
Re: Re: Re: Re: Re: tato platforma
| 27. 3. 2019 18:26
No já jsem se ti jen snažil pomoci první věc, která mne napadla ;) Vidím, že tu vše nefunguje tak jak má.. .ale ty smajlíci ! bože ! :D Když se na to soustředím, jsou ještě horší ! :D
Re: Re: Re: Madonna mia, che cosa è successo?
| 27. 3. 2019 18:25
Já tohle nevím, ale vím, že kolikrát když něco nefunguje u nás v práci, tak to kolikrát musím vysvětlovat i když to není má chyba a nařízení na "upgrady" chodí z různých vyšších míst, nebo je nařízena nějaká funkčnost a koncoví uživatelé pak samozřejmě hází vinu na nás., co to připravují či spravují :D . To je celé. Jak jsem psal výše Hamunovi, nerad bych, aby se to tady rozpadlo, protože ještě do minulého čtvrtka jsme tu i přes hádky byly fajn parta a já sem rád chodil. Tím, že někteří budou hodně bušit do té kritiky, tak to redakci akorát může naštvat a ve výsledku se na nás na diskutéry vys..., protože my jsme jen zlomek čtenářů, bohužel :(
Re: Re: Madonna mia, che cosa è successo?
| 27. 3. 2019 18:19
Pochybuju, že s nápadem nových diskuzi přišla mediální skupina.
Pochybuju, že vrátit starou funkční verzi je výrazně těžší, než opravit novou a naučit ji spoustu funkcí, co neumí.
Pochybuju, že lživé vysvětlení "nové diskuze jsme vymysleli aby se vám lépe diskutovalo" vymyslela mediální skupina.
Hromy se sypou na toho pravého.
Re: Re: Madonna mia, che cosa è successo?
| 27. 3. 2019 18:17
Promiň, ale od čeho tam teda podle tebe potom je?! Sám někde výš (nechtěj po mě, abych to hledal, protože to prostě nejde najít) napsal, že je zodpovědný za čísla. Tak tímto si to hodně, ne pardon, megahodně podělal.
Re: Re: Machi je zde
| 27. 3. 2019 18:14
Machala tápe ve tmě, u nás se trefně říká, že šlape v ho.nech. nemá, neumí, nechápe. A já nechápu, co tam teda ještě dělá!!!
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Machi je zde
| 27. 3. 2019 18:12
Já ti Hammu odpovím: Machala !!!
| 27. 3. 2019 18:08
ved to sa ti snazim povedat.... nejde tu robit s tym nic... ale inak ja tam mam meno ktore chcem mat ... len v diskusii mi hadze este to stare meno ktore som uz aspon tyzden pred spustenim noveho prostredia nepouzival ... preco to ale tak je .... tak to zda sa nevedia ani samotni programatori ....
Re: Za této situace pozastavuji vkládání svých diskusních př
| 27. 3. 2019 18:08
Naprosto s tebou souhlasím! Je to absolutní paskvil a důkaz naprosté nekompetentnosti Machaly! Je to hnus k zblití, celé stránky se rozpadají, ale hlavně že na pozadí je reklama, kterou si nejde zrušit a mít čisté bílé pozadí!!!

Machalo, vašeho webmastera propusťte na hodinu a sám pak odstupte z funkce, protože na to prostě nemáte!!!
Re: Vážený pane Machalo,
| 27. 3. 2019 18:03
Naprostý souhlas!!!

Balíme, zhasínáme, tady už není o co stát! Upadá to tady měsíc od měsíce, a toto je poslední hřebík do rakve stáleještěšéfredaktora Machaly!!!
Re: Re: Re: Martine
| 27. 3. 2019 18:01
Ano, je nás takových více. Já do dneška jen tupě a nevěřícně zíral a teprve dneska sem se sem odvážil.

Promiň, chápu, že pokud ti pan stáleještěšéfredaktor Machala píše SZ a dopředu tě informuje o tom, co přijde, tak si přiznej, že o tom prostě věděl! A že určitě nebylo nutné to spustit v nějaké betaverzi, ale mohlo se testovat dál a až by to bylo celé vychytané, tak teprve pak to nasadit. A starý formát webu se vždycky dá vrátit zpátky, ne že ne.
Re: Re: Re: tato platforma
| 27. 3. 2019 17:58
Koukám, že tam v profilu nastavit nejde vůbec nic >:-[] No, snaha byla :D Ty smajlíci jsou strašný !
| 27. 3. 2019 17:57
suhlas.... vidim to podobne... chodit sem planujam aj nadalej... ved clanky aj informaccie su ok ... ale diskutovat ma takto po novom tu uz nebavi... mozno keby sme takto spravili vieceri ( a ignorovali tieto nepouzitrelne diskusie ) tak az potom si to konecne vsimnu a vratia to do povodneho stavu.... lenze vrat nieco do povodneho stavu ked uz si do toho investoval cas aj prachy ze jo... to mas tak... dobre uz bolo...
Re: Madonna mia, che cosa è successo?
| 27. 3. 2019 17:56
Už jsem to psal Hamunovi výše, myslím, že redakce do návrhů zase tolik co kecat nemůže, šéfredaktor není ředitel ACZ či mediální skupiny CMI, jestli to chápu správně. Takže bych adresoval urážky té firmě, co to vytváří a spravuje :D Možná můžeme poprosit o kontakt :D
Re: Proč ???
| 27. 3. 2019 17:55
Protože Machala na to nemá!! A nemá asi ani koule na to si to přiznat!!
Re: Re: Nejhorší fcl všech dob
| 27. 3. 2019 17:54
Nápodobně! A to ty navíc patříš ke zdejší staré gardě.
Re: Re: Re: tato platforma
| 27. 3. 2019 17:53
Hele, Hamuno, nechci se zastávat chyb redakce, ale jelikož oni jsou novináři a ne IT, tak Martin asi sám nic moc nezmůže, nevím, jak to tam u nich chodí, ale předpokládám, že jelikož jsou součástí celé mediální skupiny, tak toto se bude řešit centrálně a tudíž Auto.cz nemusí být asi ani prioritou pro IT. Nevím, jen bych s tou kritikou počkal.

Průser to je, to víme všichni, myslím, že to ví i redakce a třeba ani oni sami nečekali, že ostrý provoz bude takový jaký je, nebo se třeba k testování diskuze ani nedostali a IT to třeba nedošlo? Nebylo v požadavcích? Nevím... Ono i při testování toho fungovat třeba mohlo více, ale na web se přihlašuje hodně lidí z různých platforem a zařízení, takže tady může být problém v celém fungování nového webu. Já používám nejběžnější rozhraní Windows 10 + Chrome a s ničím jsem problém neměl, může to být náhoda, ale umím si živě představit, že na něčem jiném to třeba funguje hůře, včetně přihlašování (vlastní zkušenost) . Pokud tedy nesmazali databázi uživatelů :D

Ty jen kritizuješ a jsi při té kritice nejvíce slyšet... já bych jen nerad, aby to třeba ještě nepřililo zbytečně oheň do diskuze a způsobilo větší odliv uživatelů, protože to tady mám rád ;)
Re: Re: Re: Ucet v haji
| 27. 3. 2019 17:53
Návštěvnost Auto.cz stojí za prd, kde jsou ty časy, kdo toto byla fakt jednička?! Smysl je jediný - prachy z inzerce!!

Btw, aktivní prolink na Deverovo roadblog.cz?! Koukám na Mazda CX-5 a nechápu, absolutně nechápu?! To jako myslíte vážně, že už nejste schopni natočit ani blbé video?! Jste se úplně pomátli?!
| 27. 3. 2019 17:48
oprava: CZ/SK web :yes:
Re: Re: Re: editace
| 27. 3. 2019 17:47
Machala na to prostě nemá!!! Chápeš?!? Nemá!!!
| 27. 3. 2019 17:47
ale ved v profile mas jasne uvedene ze prezyvku mas vybratu .. tu uz nejde menit... skus sa aj ty premenovat a uvidis ze to nejde
Re: Re: Re: Řazení podle hodnocení příspěvků
| 27. 3. 2019 17:46
Kua Karle, já se sem dovalil až dnes (středa), respektive jsem si několik předchozích dní jen nevěřícně říkal, že mám snad vlčí mlhu, nebo že se mi rozbil firefox, protože se mi totálně rozpadly stránky Auto.cz, ale ono koukám že ne, že je ten problém obecného rázu. a když už ty, Karle, jsi takto zpruzelej a vostrej, což je mimochodem moje parketa, tak to musí bejt fakt silný kafe. Ano, je. Toto je paskvil všech paskvilů a Machala by se k tomu měl postavit čelem a konečně si přiznat, ež na to být šéfredaktor KDYSI jedničky na trhu prostě nemá!! A že to celé pěkně po.ral!! A konečně už to vzdát a odstoupit z funkce!!
| 27. 3. 2019 17:45
tym chcem povedat ze teda chodit sem budem aj nadalej v pohode na tom sa nic nemeni ... ale uz nejak debatovat v diskusiach na tejto platforme ma teda vobec nelaka... uz to proste nie je ono.... o to viac ma to mrzi ze toto bol jediny auto SZ/SK web kde podla mna diskusie aj za nieco stali ....
Re: Re: Re: Re: Řazení podle hodnocení příspěvků
| 27. 3. 2019 17:42
A já zase absolutně nechápu, jak to že je ještě šéftredaktor?!!

Machala na to prostě nemá!!!
Re: tato platforma
| 27. 3. 2019 17:42
Jen takový tip : Zkus se přejmenovat teď na něco jiného a pak to zkus zpět, jestli to bude fungovat ?
Re: Re: Řazení podle hodnocení příspěvků
| 27. 3. 2019 17:41
Hammu, naprostý souhlas s tebou. Chce se mi blejt!!!
Re: Madonna mia, che cosa è successo?
Netuším kdo tuhle = ve všem horší = nedoladěnou = nepřehlednou = nevyzkoušenou = verzi mohl pustit do provozu. Vy?
Madonna mia, che cosa è successo?
| 27. 3. 2019 17:40
Proboha, toto fakt myslí redakce vážně?! Na čem to tam vy mistři jedete, to je dobrej matroš?! Tuhle blbost vymyslel Machala?! Je ten člověk vůbec kompetentní udělat něco víc než jen pindat do videa a kroužit po okruhu?! Kdo tento paskvil navrhnul?! Machala?! Kdo ho programoval?! No Machala asi ne!! Kdo ho testoval?! Machala!? Kdo ho schválil?! Machala?!

Machalo Machalo, takovýto paskvil Auto.cz dosud nezažilo!! Už několikátý den sem vůbec nechodím, protože se nehodlám prát s reklamou, která mi přebíjí text. Nehodlám si číst černý!! text na černém!! pozadí reklamy Continental, nechápu novou grafiku (blivajz největší) a už vůbec jsem nepochopil skladbu diskuzí. Úplně jste se pomátl, vůbec nejste kompetentní vykonávat tak důležitou funkci, konečně si to přiznejte a vraťte se zpátky do Světa motorů, na toto fakt nemáte!!
| 27. 3. 2019 17:33
Nerozumim = jak to, že to všechno zjišťujete = až po nasazení?
| 27. 3. 2019 16:59
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Machi je zde
| 27. 3. 2019 16:47
Mě zase pobavilo "Děláme na tom...". Nic ve zlém, ale než tohle dáte do cajku, tak budete mít od klávesnice na prstech puchejře jak pětikoruny. (A ještě nezbytnej hnusáček - >:D .)
| 27. 3. 2019 16:16
Dobry den, nejčerstvější informací mám z rána, kdy mi programátoři sdělili, že nevi, čím to je. Tim myslím přihlašování a mizející profily. A k diskuzi jsem se snad alespoň trochu dostatečně vyjádřil výše,
Martin
tato platforma
| 27. 3. 2019 15:57
je nepouzitelna... z rodinneho striebra je razom nesympaticke a nepouzitelne prostredie ... inak stale neviem preco som H/K_svwet ked sa prihlasujem ako 3_diamanty.... ale asi sa to ani nedozviem zda sa ... ak sa s tym nic neudeje a nezmeni tak sem uz nema zmysel moc chodit debatovat.... tak uvidime... este cakam... snad sa stane zazrak .. ak nie tak aspon verim ze clanky kvalitou ostanu pripadne sa zlepsia ale diskutovat tu uz na tejto platforme aspon pre mna nema uz velky zmysel ... neviem ako ostatni... pockam do vikendu... ak sa nic nezmeni.... koncim.. a dik za vsetko :yes:
| 27. 3. 2019 13:52
Jo, precet sem si:) Ten smajlík není ironickej, vaše formulace mě hezky pobavila. Taky už jsem lehce zoufalej a tenhle druh humoru tady padne jak ta na hrnec...
| 27. 3. 2019 13:38
Dyť je tahle new amatérština = horší ve všem!
| 27. 3. 2019 13:37
| 27. 3. 2019 13:02
No dobře, pak se shodneme... prostě se to moc nepovedlo, vy to teď zkusíte vylepšit a uvidíme. Že by to byl nějaký krok kupředu, to není a nejspíš nebude.

Dobrý krok bylo to, jak nešly přidávat příspěvky... to se vyřešilo a to ostatní jsou ve srovnání s tím prkotiny ;-)
| 27. 3. 2019 12:46
No jo:) Teď jsem se tak kysele zasmál... Jo, viz výše, s více příspěvky se ztrácím. A editace. Cituji: Děláme na tom...
| 27. 3. 2019 12:42
A je to tragédie.

Nedojde-li k nějaké výrazné změně k lepšímu, vzdám se minimálně účasti v diskuzích.

Doufám, že to dobře adresuji na machimho. A přidám ještě jeden z hnusnejch smajlíků. ;-\
| 27. 3. 2019 12:36
Oprava: na Dinara v 8:30. Normálně bych to zeditoval, ale to jaksi nejde.
| 27. 3. 2019 12:32
Mělo to být na Dinara v 10:55.
| 27. 3. 2019 12:06
No - emotikony, tady bych taky rád přidal svůj hlas pro změnu sady smajlíků, tyhle jsou jak na starém chatu z počátku milénia :D
| 27. 3. 2019 11:42
Jak píšu níže, při větším počtu vlaken se v tom opravdu ztrácím teď už i ja
| 27. 3. 2019 11:39
Jo, to odrolování jsem říkal už ve čtvrtek. Teď se ztrácím i v těch vláknech, když je jich vic
| 27. 3. 2019 11:01
Po přidání příspěvku se v předchozí verzi následně zobrazilo místo ve stromu, kam byl příspěvek přidán, teď nic, abych znova odroloval celou diskusi a našel, jestli jsem to plácnul na správné místo. Martine, tohle je opravdu zmetek, nefunkční, svou grafikou matoucí, nehezký viz. emotikony. Jen můžu zopakovat, co jsem napsal nahoře, osobně se s tím trápit nebudu...
| 27. 3. 2019 10:55
Ano, chybu uznávám.
Ano, přijde mi to nepřehledné. Jednak chybí celkový strom diskuse, v něm šlo velmi lehce vyhledat vlákno, které mě zajímá, kde jsem diskutoval atp., teď v nějaké obsáhlejší diskusi si buď budu muset pamatovat název vlákna nebo si celou rozbalenou diskusi odrolovat. A i strom samotného vlákna je nepřehledný, jak píší ostatní, stačí pět šest příspěvků a už není z grafiky jasné, kdo na koho reaguje.
Důvodem změny může být cokoliv, jen prosím v tomto případě nezkoušejte tvrdit, že je to zjednodušení a zpřehlednění. :-) ;-)
No vida, jak by se hodilo políčko " reakce na...". To je přesně ono.
| 27. 3. 2019 10:53
Tak a teď už v tom mám zase zmatek i já. Jak psal ozzman, při vyšším počtu list se přehlednost vytrácí. Souhlasíte naprosto se vším u koho? Na jaký konkrétní příspěvek reagujete?
Re: Re: Machi je zde
| 27. 3. 2019 10:14
Naprosto se vším co jsi napsal se ztotožňuji a můj názor z 26. 3. 2019 08:52 je vlastně hodně podobný i když trošku méně kultivovaný. ;-)
(A ty smajíky jsou taky horší.)
| 27. 3. 2019 10:07
Takto nejak som to myslel s tou komunikáciou :yes: a tak to malo byť od začiatku, možno by ste si ušetrili viacero naštvaných diskutérov.
| 27. 3. 2019 09:42
Karle, psal jste něco o seznamu, že jo? S články a jejich výběrem na seznamu opravdu nemám já ani nikdo z CNC nic společného, je to plně v kompetenci seznamu
| 27. 3. 2019 09:32
Ano, jak jsem psal, bohužel netuší, čím to je...
| 27. 3. 2019 09:28
Ještě tedy připomínku z mobilní aplikace - nevím, jak se proklikat přes hlavní stránku do blogu, neni odkaz, ani v menu. A na hlavní stránce vždy visel seznam nejdiskutovanějších článků, nyní jsou tam nejčtenější, což bohužel není to stejn ;) Ale zase to je taková má individuální připomínka, někdo radši třeba nejčtenější.
| 27. 3. 2019 09:25
Jo, je pravda, že teď, když se nám to tady rozrůstá, je těch list už docela dost... Už jsem se zkousel ptát grafiku na jiné řešení, odlišit to barevné... Třeba.
| 27. 3. 2019 09:24